Bemutatkozások

Több
13 éve 1 hónapja #402766 Írta: Logan
Logan válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!

Igaz, hogy másfél nap van táborig, de jobb későn, mint soha. :D Nagy Gábornak hívnak, ELTÉ-s a kocka-szakon immár 3 éve, de nem vagyok járatlan a harcművészetekben, 8 évet karatéztam ;) A harmadik táborom lesz a mostani, és hívhattok Legónak, Logan-nek vagy Kabócának. Még sose voltam ilyen típusú rendben, úgyhogy kíváncsian várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401370 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!
Elnézést, hogy eddig még nem hallattam magamról, de tegnap értem haza edzőtáborból, ugyanis immáron másfél éve karatézom. Két napja pedig büszkén viselem a kék övemet, ugyanis sikerült levizsgáznom. :) Sportolói múltamhoz tartozik még négy év tőrvívás illetve valamikor régen táncoltam is.
Úgyamúgy Dórinak hívnak, de hallgatok még a Riikára is ( az ittteni fórumos név pedig egy régi regisztráció, csak így maradt) 19 éves vagyok, ennek ellenére még gimiben tanulok (éljenek a kéttannyelvű iskolák =P)
Az idei lesz a második táborom, és már nagyon várom, mert tavaly rengeteg pozitív élménnyel tértem haza. Az MTT-vel még az első TLV-n ismerkedtem meg, ha jól számolom, akkor öt évvel ezelőtt.
Ha már mindenki írt itt zenéről, akkor megemlíteném, hogy elsősorban ama klasszikus rock zenét hallgatom, de igazándiból eléggé mindenevő lettem az utóbbi 1-2 évben.
Olvasni meg szinte bármit elolvasok. Még a kötelezőket is =P de azért legszívesebben a fantasyt ^^,
Részemről azt hiszem, egyelőre ennyi
D.

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400787 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok,
Totó vagyok, ez lesz második mtt táborom. Szintén másodszorra leszek Alyrnál, aki majd jól elpáhol ismét:) Bár ha harcosnak nem is vagyok olyan jó, a club-fighting az nagyon megy! Remélem lesz idén is. Amúgy 25 vagyok, szak dolgozatot kéne írnom jelenleg Corvinuson, ahol kisvállalkozások szakirányon vagyok. Budapesti vagyok és a tavalyi kungfu képzésen kívül amiben Alyr részesített bennünket, még kickboxoltam pár hónapot régebben és most fél évet eskrima-ztam.

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Troy
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400111 Írta: Troy
Troy válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Üdv!

Troy, alias Laci vagyok, friss MTT tag/fórumtag. Jelenleg 20 éves vagyok, vegyésznek tanulok, mellékállásban Mekiben dolgozok:)
Barátnőm (Nilla) győzött meg, hogy jelentkezzünk a táborra, így nekem ez az első táborom, harcosként sem próbáltam még ki magam (valaha több évig karatéztam, de túl békés természetű vagyok :D )
Részben a tábor hatására, részben mert régi vágy, beszereztem egy íjat, melyet szándékomban áll majd levinni a táborba, ezzel is erősítve Ithilien véderejét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399982 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Akárhogy számolom, ez még csak kevesebb, mint a fele a tagoknak. A többiek vajh merre járnak?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399813 Írta: xiog00
xiog00 válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok! Erik vagyok 18 éves 2011 márciusától hallottam az MTT -ről, barátaimtól halottam róla. Harcosnak még nem valami jó vagyok de gyorsan tanulok. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399575 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!
Nehéz lenne kitalálni, de Ági vagyok, augusztusban 22, és "programozó" leszek, ha "nagy" leszek.: P=
2007es LEPen találkoztam először az MTTvel nővérem jóvoltából. Nem minden rendezvényen vettem részt, viszont ez lesz az ötödik táborom. Táborban még nem voltam harcos vagy hasonló rendben, de legalább ott mozogjak valamit, ha már nem szoktam sokat. És persze érdekel is, csak nem vagyok valami ügyes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399553 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Lamy, és csak Lamy : )=
27, egyiptológus, germanista, jelenleg doktorandusz a heidelbergi egyiptológia szakon. 2010 szeptembertől Németországban élek, és nem tervezem visszaköltözni Budapestre, ellenben sokszor hazalátogatni, mint pl. táborra : )=
MTT-ben 2005 óta, ez a 6. táborom, eddig kétszer voltam harcos rendben. Pár hónapja íjászkodni tanulok (régi álom volt), amúgy röplabdázom, falat mászom (sziklán és teremben), etc. etc.
Amúgy gót, gót zenét hallgatok (amibe minden belefér a gót rocktól, a mittelalter gothic-on át, a tücc-tücc gótig, bár utóbbiból inkább kevesebb.)
Ja, és vimpár ; )=
fekete-fehér, vagy neonzöld-fekete, kócos fej ; )=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399422 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Üdvözletem!:)=

Polgári név Gergő, ha kell figyelek rá, de egyébként mötötö közegben Tirion és egyéb ragozásai.
22 vagyok, jelenleg munkát keresek, és pösti vagyok ahhát. :) =
2005 óta veszek részt MTT táborokon és rendezvényeken (leszámítva az utolsó két tábort mert nem volt rá anyagi keret). Az elsőbe még jót fájtoltam is Alyrral. :) = Még azt hiszem a THK-ba vagy mibe is bekerültem.
Fél évig karatéztam, és ugyanannyit Kung-fuztam. Majd másfél évig Aikidóztam és egy évet tanultam karddal vívni. Szeretem a történelmet, a rock zenét (bár zene téren majdnem mindenevő vagyok), és az utolsó két táborba amibe jelentkeztem sose a harcos rendbe raktak, hiába az volt első helyen, úgy hogy most nagy az öröm. :) =
Ha kihagytam valamit kérdezz->felelek!

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399416 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Huhh, ezt gyorsan elintézem :D

Snufi vagyok, 22 éves biológus hallgató. Civilben Annának hívnak, de nem szoktam odafigyelni erre, mert nagyon sok Anna van a környezetemben. Szegeden tanulok, de egyébként budapesti vagyok.
2004 óta járok MTT-s talikra/táborokba és bár ez elég hosszú idő, mégsem támadt soha kedvem a harcművészetek komoly gyakorlásához (mint többeknek), úgyhogy semmiféle előképzettségem nincs ilyen téren. :roll:
Két táborban voltam eddig (2007-ben és 2008-ban), mindkét alkalommal a harcos rendben voltam, szóval a dolog nem teljesen idegen tőlem, de elég béna vagyok. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399407 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Bemutatkozások

Lamy írta: Elkezded? Mégiscsak te vagy a rendvez. :) =


Na és? :D

Szóval:
Alyr vagyok (civilben Tóth Gergely, de hallgatok az Alyrra is, sőt MTTs környezetben ezt szoktam meg inkább), 27 éves, történész és majdnem levéltáros (utóbbihoz egy szakdolgozat még hibádzik) jelenleg levéltárosként dolgozom Vácon.
Már elég (bár néha úgy érzem, rettentően) régóta vagyok MTT tag (2003 óta), részt vettem egy csomó rendezvényen, szerveztem már tábort is (főleg 2007ben és 2009ben), már tavaly is harcos rendvezető voltam.
Tolkientől olvastam szinte mindent, de legalábbis hallottam róla.

Mit szoktak még leírni ide?
Ja igen, kungfuzom immár ha jól számolom 6. éve, de belekostoltam más harcművészetekbe is kicsit.
Kedvenc korszakom a középkor,
kedvenc műveim általában scifik vagy fantasyk,
kedvenc zenei stílusom a metál (kivéve amiben hörögnek), újabban kissé gótabb zenéket is hallgatok (fletéve ha a mittelalter-elektro meg Emilie Autumn annak számít).

Mit szoktak még leírni?
Jaigen, fiú vagyok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399214 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Elkezded? Mégiscsak te vagy a rendvez. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399117 Írta: Alyr Arkhon
Bemutatkozások téma létrehozva Alyr Arkhon által
Itt lehet leírni azt, hogy ki kicsoda

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére