Fellépőruhák

Több
12 éve 9 hónapja #402669 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
Kérdés: milyen felületen fogunk gyakorolni/fellépni? Szóval hogy érdemes-e ilyen csúszóstalpú tánccipőcskét hozni, vagy tökmindegy, jó a gumitalpú balerina?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402180 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
srácoknak: sztem a legjobb valami sötét nadrág (jó a farmer is) és ing lenne, de természetesen hozhattok pólót is, vagy ilyen teniszing-szerűt, ami hétköznapi, lényeg, hogy legyen sötét

lányoknak: cipő olyan legyen, amiben kényelmesen mozogsz, tehát ha magassarkú, akkor karaktercipő vagy alacsonyabb sarkú cipő, ha balerina, akkor az is szuper :)
fűzőben nem tuti, hogy jó a táncolás, szóval inkább valami kényelmesebbet hozzatok!
a ruha/szoknya akkor lenne a legjobb, ha térdig érő pörgős vagy hosszú flamencoszoknya lenne, de tökéletes a rövid, a közepesen hosszú és a hosszú is, ha tudsz táncolni benne :)

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402145 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
A szoknya/ruha hosszú vagy inkább rövid legyen?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402142 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Fellépőruhák

andariel írta: 1. valami sötét, vámpíros, gótikus, kekszi ( ;) ) ruhát, ami lányoknál lehetőség szerint szoknya és felső legyen, vagy ruha


:mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402115 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
csillogós vámpírtánc az jóó xD btw inkább gót, v inkább táncos? mert fűzőben csak minimálisan tudunk deréktájban mozogni ugyebár..

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402098 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
én is aggályoskodnék a ruhához illő cipővel kapcsolatban, hogy ez magassarkú v. balerina legyen inkább v. mi??? :)

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402095 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
én is ugyan azokkal a problémákkal vagyok megszánva, mint Felagund, mondjuk nekem van nagyjából 4 olyan színes pólóm(nem fekete-szürke-fehér), ami még kényelmes is, de elegáns nem nagyon akad, max nekem is öltöny... Akkor most mi mit vigyünk? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402093 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Fellépőruhák

andariel írta: ajánlom a rövidnacit és a topot,


8-)

andariel írta: más: milyen ruhát hozzatok a fellépésekhez:

1. valami sötét, vámpíros, gótikus, kekszi ( ;) ) ruhát, ami lányoknál lehetőség szerint szoknya és felső legyen, vagy ruha, fiúknál elegánsabb valami. ez nekünk 2 táncunkhoz is jó lesz, úgyhogy vidámság van :) ne feledjétek a hozzá illő cipőt
2. a többi szerintem lesz, igazából színes ruhák kellenek még, és ennyi

mindjárt itt a tááááboooor :D


Namost, tudom, hogy sok a baj velem, de a hétköznapi ruhatáram kék-szürke-fekete pólókból és farmernadrágokból áll. Slussz. A következő fok nálam az eleganciaskálán az öltöny. Akkor én most mit hozzak?
(és igen, ez implikálja, hogy semmilyen színes, tiritarka, illetve nempóló és nemfarmer ruhám nincs... :? )
Valaki megszán, esetleg? :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402090 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
gyakorlóruhának kb az, amit mondjuk fitnesshez is felvennél :) szóval én ajánlom a rövidnacit és a topot, amikben jól lehet mozogni. tavaly a hűvös időjárás miatt én ezt egy leggingsszel egészítettem ki, és melegítőfelsővel. fiúknak pamutgatya a legjobb, vagy stretch nadrág, meg sima póló

más: milyen ruhát hozzatok a fellépésekhez:

1. valami sötét, vámpíros, gótikus, kekszi ( ;) ) ruhát, ami lányoknál lehetőség szerint szoknya és felső legyen, vagy ruha, fiúknál elegánsabb valami. ez nekünk 2 táncunkhoz is jó lesz, úgyhogy vidámság van :) ne feledjétek a hozzá illő cipőt
2. a többi szerintem lesz, igazából színes ruhák kellenek még, és ennyi

mindjárt itt a tááááboooor :D

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401969 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
gyakorló ruhának rövidnaci/ hoszzú/szoknya inkább??? :D

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401600 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
a tánccipőket és egyéb kiegészítőket a sansha pont hu oldalán lehet megtekinteni, de ezek nem kellenek :) szóval gyakorláshoz ajánlom a sportcipőt, amiben kényelmesen mozog a lábad

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401597 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Fellépőruhák
Ömmm... A cipő egy neuralgikus pont... (lévén tánccipőm nincs - obviously)
Milyen legyen? Zokni is jó? Mezítláb? Kínai tornacipő? :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401596 Írta: andariel
Fellépőruhák téma létrehozva andariel által
Ez a topic a fellépőruháké lesz, amit nemsokára megírok, és akkor kezdődhet az egyeztetés, meg a csereberélés :)

Egyelőre csak annyit, hogy a mindennapi gyakorlóruha legyen kényelmes, nem túl bő, de nem is túl szoros, a cipő lehet táncoscipő, de nem biztos, hogy balettszőnyegen leszünk, mert ahhoz túl sokan vagyunk. Készüljetek izomlazító krémmel és magnézium pezsgőtablettával ha akadósak az izmaitok, ezen kívül vizes palackkal (nem kell nagy, elég fél literes).

Nemsokára indul a mandula :) addig is melegítsetek, nyújtsatok napozás közben, ha van rá lehetőségetek!

Puszil titeket:

Andariel

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfandarielAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.161 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére