Fontos Információk + ismerkedés

Több
13 éve 1 hónapja #401979 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
No, most hogy kibeszélgettük magunkat a fórumtopicocban, (kicsit jobban is megeröltethettük volna magunkat, de hát meleg van egyrészt meg majd mindenki akkorra tartogatja a legjobb formáját amikor számítani fog, mondjuk a tábor idejére), szóval most hogy mindenki kibeszélte magát, ejtek pár szót a tábori lehetőségeinkről.

Azon kívül, hogy sokat beszélgetünk különböző dolgokról amikkel embereket(tündéket, hobbitokat, orkokat, balrogokat...stb..s.tb...) lehet megnevettetni, lehetőség lesz mindenféle dolgokat kitalálni, begyakorolni és előadni. Erre lesz egy Troll nevű italozóhelyiség ami esténként tárt karokkal fogadja a lelkes előadókat. És kik lehetnének alkalmasabb előadók a vándor komédiásoknál :)

Ezen kívül lesz rendi bemutatónk majd vmikor a tábor végefelé amire kitalálhatunk valami közös cuccot, ami méltán reprezentálja kiváló előadóképességeinket.

VALAMINT!!! Lesz lehetőség Mesterré avatódni! Vagyis aki úgy érzi, hogy a vándor komikus szakmában oly kiváló produkcióra képes, hogy a herceg udvarában is felléphetne vele, sőt akár a Király elé is járulna, nos...szavamra megmutathatja mit tud és biztosítom helyét a fent említett fenségek színe előtt!

Imígyen szólottam én Ysah Yarik, Eleszár Király udvari komédiása, Arda idiótája...stb...stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401289 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés

Gumipók írta: Na ez szuper! Amúgyis készülök pár nagyon mókás jelenettel meg bohózattal. ki szereti? :)


Örömmel veszem ha megtanulhatom hogy az micsoda a Standupokat mert jelenlegi helyzetemben azt hiszem Én leszek a legfiatalabb és a legtudatlanabb.

Imádok hüje(!) :D lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400662 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Én Cellofán vagyok (civilben Kende, amire sokan azt hitték, hogy a nicknevem) és azért jöttem ide, mert a korábban említett szóviccekben bővelkedő tizenéves fiúk körében tartozom, és így végre ráfoghatom a hülyeségemet arra, hogy ebbe a rendbe jelentkeztem (igen itt van vége az első mondatnak). Leírhatnám a személyiségemet, de talán jobb ha majd megismertek, ha kicsit megerőltetem magam nem vagyok visszahúzódó. A rendválasztásról annyit még, hogy az eddigi táborokban háttérben dolgozó rendben voltam és csak a munkáink gyümölcsét(/süteményét) láthatták rendi bemutatóként és nem minket. Meg, hogy majdnem tudok gitározni.

Hülyének lenni tényleg jó!

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tramit
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #400592 Írta: tramit
tramit válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Nah, elzarándokoltam én is ide végre, és bár a tavalyi táborban már részt vettem suhatagi nótásként, rólam sem lehet elmondani, hogy telespammeltem volna a fórumot.
Tehát én Timár Bogáta vagyok, interneten tramit, de az MTT-ben mindenki Bogiként ismer, még két napig húszéves vagyok, az ELTE magyar szakán tanulok elsősorban alkalmazott nyelvészetet és nagyipari tunyulást, színészi pályám eddig nem mondható fényesnek, általános iskola óta nem igazán foglalkoztam vele, de szeretek szerepelni és nem jövök zavarba az emberek látványától. Akikkel dolgozom, általában konstruktívnak tartanak, extráim, hogy hegedülök és majdnem tudok énekelni.
Azért jelentkeztem ebbe a rendbe, mert Fióval egyetemben ki akartam lépni a dalnok-skatulyából, ellenben mindenképp valami kreatív előadó-rendben szerettem volna tevékenykedni, és megláttam ezt és arra gondoltam, hogy nekem való, ráadásul Pókról azt mondják, hogy jóarc, hátha tényleg az. ;) . És én is szeretem a standupokat, főleg Jeff Dunhamet. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400490 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés

vicky.f írta: Sziasztok!

A nevem Elbereth (csak így szerényen :P ), egyébként pedig Viki. Én is szeretek színészkedni és megfelelő társaságban (ami úgy látszik, jelenleg adott ;) ) nagy mennyiségű hülyeség tud belőlem felszabadulni.
Tekintve, hogy gimibe járok és napjaimat tizenéves fiúk társaságában töltöm, fárasztó poénokban is otthon vagyok.


Velkám híír!!! ÉS grat az első fórumhozzászólásodhoz!!! :D TÁTÁTÁÁÁÁÁ! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400412 Írta: Elbereth
Elbereth válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Sziasztok!

A nevem Elbereth (csak így szerényen :P ), egyébként pedig Viki. Én is szeretek színészkedni és megfelelő társaságban (ami úgy látszik, jelenleg adott ;) ) nagy mennyiségű hülyeség tud belőlem felszabadulni.
Tekintve, hogy gimibe járok és napjaimat tizenéves fiúk társaságában töltöm, fárasztó poénokban is otthon vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400344 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés

Fio írta:

Gumipók írta: Na ez szuper! Amúgyis készülök pár nagyon mókás jelenettel meg bohózattal. Standupokat ki szereti? :)


Én igen, de nem tudok... :)


na majd... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400285 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés

Gumipók írta: Na ez szuper! Amúgyis készülök pár nagyon mókás jelenettel meg bohózattal. Standupokat ki szereti? :)


Én igen, de nem tudok... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400194 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Na ez szuper! Amúgyis készülök pár nagyon mókás jelenettel meg bohózattal. Standupokat ki szereti? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400122 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Örömmel látom nem én vagyok már az egyetlen aki gyakran színészkedik. Én másfél éve járok a Gór Nagy Mária tinitanodába és szerintem életem legjobb szerepe a tücsök volt a Pinókkióban. Hogy mekkora egy ripacs voltam! :D Az osztályommal egyszer csináltunk valamit ami a Macskák musicalra hasonlított, de a sztorin és a zenén kívül nem sok köze volt hozzá. :lol: Mi nagyon élveztük, bár a zöld hajfestéket nem volt könnyű kimosni. ;) (Bocs, hogy megint sokat fecsegek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400074 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Hát szevasztok szevasztok kedves fórumtársak ideszösszenek akkor én is pár juhszőrt bemutatképpen.
A Ratzkha nevem ugyanis abból a viccből jött, hogy egyszer nem mostam hajat másfél évig, és akkor annyira egyben voltak a tincseim, hogy leginkább arra a bizonyos hosszú szőrű birkára hasonlított a fejem. A kretén mássalhangzó torlódás pedig az idióta fantasy neveknek próbált görbe tükröt tartani.
Szóval bárki szólíthat fonetikusan Rackának.
Az ilyen kisebb vicceket nem is hozom ide, hogy a Bálint latin eredetű név, "erős egészséges"-t jelent és van hozzá 18 évnyi asthmás tapasztalatom.
Jelenleg 24 vagyok, több mint 6 éve szórakoztatok másokat vagy szórakozok másokon az MTT-ben. Korábban én voltam a társaság egyik ügyeletes örökmozgója és főhülyéje. Nem tudom ez mennyiben változott az utóbbi időben, de a visszajelzésekből azt hiszem nem sokban.
Társadalomtudományokat (politológiát) tanultam egyetemen, és jelenleg azon röhögök, hogy ennyi erővel kommunikáció szakra is mehettem volna. Tehát igen, már dolgozom, de semmi olyat, aminek az egyetemhez lenne köze.
Szeretem a kifinomult humort az farce-os vásári komédiűval keverni, és meggyőződésem, hogy a legviccesebb szerepek többsége legbelül nagyon közel van tragikumhoz.
Színpadi szereplések terén van annyi tapasztalatom, hogy pár éve már mókázunk közösen pár arccal az MTTs színjátszókörében, a Synithos-ban.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #400061 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Na jó, mogy után én is bevállalom. :) )

Én Fio vagyok, civil néven Szarvas Tünde. Nem mindig vagyok harsány, de ha belelendülök a dolgokba, akkor a bolhából is simán tudok elefántot csinálni (szigorúan metaforikusan értelmezendő eme mondat:P).
Civilben énekkel és zenével dolgozom, ezen a téren is akarok tovább menni. Azért jelentkeztem ide, mert kicsit más irányba szeretnék "menni" az idei táborban a dalnokság helyett. És miért ne csiszolhatnám most itt a "tudásomat", ahol nem gond, ha jön belőlem a hülyeség??:))

Köszöntem, UFF! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399911 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Najó, rászánom magam :D

mogyi vagyok, civilben Gerda, nem ez az első tárborom, szerveztem is már. Még tanulok, végzős angoltanár vagyok, épp szakdolgozom (de legalábbis nagyon úgy teszek, mintha).

Azért jelentkeztem ebbe a rendbe, mert azt hallottam, hogy itt direkt csinál magából hülyét az ember, és mivel nekem magamtól is elég gyakran sikerül, gondoltam, itt nem tűnik fel senkinek :D

Amúgy néha elég harsány vagyok, de a direkt szereplést még gyakorolnom kell. Gyerekanimátor is vagyok (vagyis segítek gyerekeknek abban, hogy hasznosan töltsék el a szabadidejüket), és minden hülyeségre kapható.

Jó hülyének lenni :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399907 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Nos, hogy ne legyen ilyen üres ez az ismerkedős rész, és hogy Arapona után én is megtörjem a csendet, ideírok pár infót magamról. Hátha meghozzuk a kedveteket és követitek a példánkat! :)

Szóval mint tudjátok Gumipók vagyok (amúgy Csaba, de csak anyukám szólít így szinte) de a pókokkal ellentétben tőlem nem kell félni, mert nem csípek és nem harapok, igaz nyúlni se nyúlok annyira, mint egy Gumipókhoz az illene!
Civilben reklámgrafikus és marketing szakember vagyok (direkt nem azt írom, hogy marketinges, mert az manapság már majdnem olyan, mintha azt mondanád: kofa), szabadidőmben pedig képregényt rajzolok, vagy színpadi bohózatot, novellát, egyéb szösszeneteket írok.

A Vándor Komédiás Rend a saját ötletem volt. Olyasmit szerettem volna kitalálni, ami a lehető legközelebb áll hozzám és ez - lássuk be - nem más, mint hogy hülyét csináljak magamból mások szórakoztatására. :D
Udvari bolond képző rendnek is nevezhetnénk, hiszen jelen esetben Aragorn és Faramír udvari mulattatóivá válhatunk egy tábor erejéig.
Sok vicces dologgal készülök, és kérlek titeket, hogy ti se rejtsétek el szereplési vágyaitokat, humorotokat (bármily fárasztó is) és ötleteiteket, hiszen tőletek lesz a rend az a vidám és szórakoztató társaság amilyet megálmodtam! :)

Ui: A szervezők között már terjeng az a "viccesnek szánt" beszólás hogy "Olyan hülye vagy, hogy neked Pók rendjében a helyed!"
Mutassuk meg nekik, hogy ez valójában egy elismerő bók! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399470 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Fontos Információk + ismerkedés
Kedves Rendtársaim!
Rövid bemutatkozás:
Nevem: Zrinyifalvi Eszter Anna (Esztinek lehet szólítani)
Korom: 12 év
Oviban a jelem: pillangó
Helyesírás: -
Humor: fa (örökletes)
Amiért ide jelentkeztem: Mert ha nagy leszek, színész akarok lenni! És mert nem mellesleg imádok színészkedni.
Amitől félek: rovarok, pókok (meg hogy egyedül leszek a sátorban)
Hogy miért ez a becenevem: passz, fogalmam sincs
Amit szeretek: Olvasni, színészkedni, aludni, gépezni, táncolni. Édességet enni!!!
Amit nem szeretek: unatkozni
Természetem: optimista, nehezen felhúzható, de hirtelen haragú, meglehetősen gyorsan barátkozó
Énekhang: Átlag alatti
Zene: mindent meghallgatok
Könyv: Szintén elég sok minden. De a kedvenceim az Agatha Christie-könyvek. (kis koromban kém akartam lenni.)
Szeretem az állatokat. Kedvenc állatom a tigris.
Vigyázni kell velem, mert meglehetősen bőbeszédű vagyok és be nem áll a szám. :D
Gyűrűk urából olvastam régen mind a 3 könyvet, de most olvasom újra. Olvastam a Hobbit-ot is és majd most olvasom el a Gyűrű keresését. (a filmeket persze láttam)
Ha bárki szeretne megismerni, a facebook-on megtalál. Csak levélben írja meg, hogy kicsoda és honnan kéne ismernem.
Egyébként semmit nem értek. Ha bemutatkozást kell írni miért nem írt senki eddig :?: :?:
(Akkor ez az ismerkedős topic?) És mi az hogy milyen lény akarok lenni??? A gumipókoktól nem félek.(eddig legalábbis nem tapasztaltam ilyesmit. Igaz hogy egy gumipókot se láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399175 Írta: Gumipók
Fontos Információk + ismerkedés téma létrehozva Gumipók által
Figyelem!

Július végén te egy táborba fogol gyünni!!!!
(most sokkolódtál fogadjunk...höhö)

Noshát...ebben a táborban valakik azt a nemes feladatot vállalják magukra, hogy szórakoztassák a többieket és mosolyt varázsoljanak az arcukra. (ezt el lehet érni filctollal, viccel, vödör mésszel de az igazán profik közülünk el fogják érni azt is, hogy addig röhögjön a közönség amíg bepisil...akinek ez a terve az előbb szóljon mindenkinek, hogy hozzon magával völgyzugolyi szövésű liberót)

A vállalkozó kedvű nemes fiatalok listája emígyen néz ki:

Csuzdi Gerda - mogy
Fehér Viktória - vicky.f
Hazai Péter - Peet
Karskó Kende - Cellofán
Kaszás Péter - Brandir
Kovács Zsolt - darthpit
Szabadkai Bálint Szabolcs - Ratzkha
Szarvas Tünde - Fio
Szőr Sebestyén - Sebitopi
Takács Gergely - Rodarth
Timár Bogáta - tramit
Zrinyifalvi Eszter - Arapona


Megkérek mindenkit, hgoy pár szóban magyarázkodjon a többieknek, hogy miért ezt a vicces nevet adták neki a szülei, mért azt a még viccesebb nevet adta magának a fórumon és egyébként is mi volt a jele az oviban...najó ezeken kívül értelmes dolgokat is mesélhettek magatokról...csak úgy az ismerkedés végett.

Üdv,
A Főhülye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfGumipókAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére