Üdvözlet!

Több
11 éve 11 hónapja #406550 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Margitsziget? :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #406519 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
En is koszonok nektek mindent, nagyon jo klan volt ez. Mikor lesz csapattali? Olyan helyre menjunk, ahol tudunk tancolni :)

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #406517 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Köszönöm Nektek ezt a 9 napot.
Megérte dolgozni, mert elértük, amit szerettünk volna :)
Sorsszövők for the Win!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #406477 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Mindjárt, mindjárt, mindjárt!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 napja #406269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Üdvözlet!

Milendoria írta: Jujj most jött el az a pillanat amikor nagyon elkezdem várni a tábort, és azt, hogy veletek együtt őrültködhessek-alkossak:)
jujdejólesz! :D

:spontán érzelemkitörés:


:lájk:
Éééén mindig olyankor jövök rá, h. várom, amikor megérzem a friss nyáresti illatot (kicsit a városon kívül) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 napja #406250 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Jujj most jött el az a pillanat amikor nagyon elkezdem várni a tábort, és azt, hogy veletek együtt őrültködhessek-alkossak:)
jujdejólesz! :D

:spontán érzelemkitörés:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406101 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Nos, ígértük, hogy írunk részletesebben arról, hogy mit is fogunk csinálni 9 napig együtt :)
Az, hogy a Táncosokhoz kerültetek, nyilván sokat elmond, de korántsem mindent.

Az idei táborban nincsenek külön csapatok (közösség) és rendek (tevékenység), hanem ezeket összevonva fogunk együtt tevékenykedni. Ebből következően nekünk nem elég azt tudni, hogy "igen, táncolni fogunk", hanem csapatidentitásunk is lesz, és ez alapján fogunk megjelenni a keretjátékban, ami ugye a táboron végigívelő történet.

Az identitásunk részben kötött, amit a keretjátékosok megadtak nekünk, de ezt mi alakíthatjuk kedvünk/érzésünk szerint. Ami fontos, hogy Tolkien-hű legyen valamennyire :)

Nyitottam új topikokat is, a Te jelzésűben szeretném, ha mind bemutatkoznátok, igen, az öreg rókák is, elvégre lesznek újak, akik nem ismernek minket/egymást :)

A Tánc értelemszerűen a "rend" részével foglalkozik a dolgoknak, ott mesélünk majd a terveinkről.

A Kik leszünk a hagyományos csapattopik, ott beszélünk arról, hogy mi lesz az identitásunk, mi lesz a színünk, legyen-e pólónk, és hány kismadaras kösöntyűt kell még beszereznünk, az autentikus kinézethez :D

Kérlek Titeket, hogy legyetek aktívak, és találjuk ki magunkat együtt jól! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406096 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
sziasztok!
én is látom a topicot, majd igyekszem aktív lenni, napközben necces melóból, este inkább, ha otthon vagyok (ami ritka...)
várom már a Tábort :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406094 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
A kíváncsibbaknak

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406091 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Jajj, hát nem ijesztegetésnek szántam:)
az a része igaz, hogy én gyötröm magam, meg gyötörnek mások, készül az új darabunk:D

táncolni fogunk, meg kicsit gyúrni/erősíteni, de éppen csak annyira, hogy mindenkinek a javát szolgálja, épüljön-fejlődjön, de ne haljon meg tőle, se az izomláztól, se a gyakorlatoktól. inkább arra fogunk koncentrálni, hogy egyénileg és csapatban miféle kreatív jóságokat fogunk tudni alkotni-kitalálni-megvalósítani;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406088 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Én is itt vagyok :) Mil ne ijesztgess minket azzal a sok edzéssel, én eléggé el vagyok szokva a tánctól :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406087 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Örülünk nektek! :)
Fontosabb infók holnap :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406077 Írta: Archybald
Archybald válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Sziasztok!
Én meg Gülüke (Niki, aki még nincs fenn a taglistán, meg "még nem tud írni", egyszer majd megtanulja a suliban...)már nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy mit fogunk táncolni... szóval mit is fogunk táncolni? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Xeophitia
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #406071 Írta: Xeophitia
Xeophitia válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Hali!

Csupa fül és szem vagyok! :) Örülök, hogy végre ezt a rendet is kipróbálhatom ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406060 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Sziasztok!

Jelzem én is, hogy "I see you", egyelőre munkahelyről, tehát agy híján, ellenben nagy lelkesedéssel. :)

Megerősíteném az előttem szólók által írottakat, elöljáróban még talán annyit, hogy idén kevésbé "technikai" táncrendre számíthattok. ;)

:nemlétezőintegetőemotikon:
Narb

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406056 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Üdvözlet!
Sziasztok!
Remélem izgultok, mi nagyon:)
Folyamatos próbákkal és saját izmaim gyötrésével gyúrok arra, hogy majd a táborban ti is megtapasztalhassátok ezt a csodasztikus érzést:)

Ami biztos: sok dolog más lesz, mint amire számíthatnátok, vagy ami eddig volt, ami marad: a móka, kacagás és jókedv. :P

Szükségünk lesz sok dolog együttes kitalálására, úgyhogy amint felbukkantok a horizonton, el is kezdhetünk ötletelni ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #406016 Írta: Idhren
Üdvözlet! téma létrehozva Idhren által
Üdvözlet Nektek, akik a Tánc nemes istenének adózva hozzánk jelentkeztetek! Nem marad el jutalmatok, mely inaitok gyötretése, izmaitok remegése lészen....

:-D

De viccnek kívül, sziasztok, örülünk, hogy itt vagytok, velünk vagytok, és majd ha már sokan ide találtunk, akkor mesélünk pár dolgot erről az új koncepcióról, és a táncos nemzetségünkről :-)

Welcome home :-)

Idhren, Milendoria, Narbeleth

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfNarbelethAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.166 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére