Gondolini identitás

Több
10 éve 8 hónapja #410440 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
A köpenyekhez jó lenne valamiféle csat. Ha tudtok, hozzatok valami megfelelő kis bizsut.
Jelmezként a köpeny alá jó lenne inkább világos (fehér, vajszínű, stb) ruhadarabokat hoznotok. (Póló, ing, nadrág, szoknya). Esetleg kisebb vörös, vagy arany diszítés lehet rajtuk.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410438 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Javaslom, hogy turgon címerét használjuk csapatjelképként, mivel általában a királyok személyes címerének valamilyen variánsát használták a tündék.
Ez a verzió a legauthentikusabb, mind a Turgon címer ismert leírásai alapján, mind a tünde heraldika szabályai szerint:
[center:1xlntf67] [/center:1xlntf67]

A címer színei a fehér, az arany és a vörös, amelyek a címer fő szimbólumaira utalnak: a Hold, a Nap és a Szív. (A szív itt Turgon király édasapjának szivét szimbolizálja, akinek csak holttestét tudta Turgon megmenteni és eltemetni.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410436 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
A legfontosabb leírások Gondolin városáról, és a kapcsolódó történetek egyetlen szöveggyűjteménybe összefoglalva.
[attachment=0:2vvelktc]<!-- ia0 -->Gondolin szöveggyűjtemény.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:2vvelktc]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410431 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Megnéztem, de nekem pont másikak vannak meg. :D
liliom.lapunk.hu/tarhely/liliom/ ... ha_250.jpg
istenbizony.hu/wp-content/upload ... 73bf_o.jpg
uploads0.wikipaintings.org/image ... poetry.jpg
4.bp.blogspot.com/-Xi8RQwTnNwM/U ... Poetry.jpg

Bari írta:

Banshee írta: Nem tudom, szerintem maguk a ruhák Muchánál nem annyira díszesek, inkább sok összevissza álló anyagból állnak. Szóval milyen fazonra gondoljunk?


Megnézted őket rendesen? :D

csak pár kép, amit kidob a google Muchának a ruháiról:

3.bp.blogspot.com/_4AbjvA9w-qw/T ... _Mucha.jpg (nyilván nem ilyen kivágott fazonban :P , de ezek a részletek azért nem éppen az egyszerű, összevissza anyagok stílusát mutatják nekem.)

writersagainstobscurity.files.wo ... isons1.jpg (harmadik)

c20thdesign.files.wordpress.com/ ... -mucha.jpg

upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... smonda.jpg


A gazdagság, a részletek az mind, amit Gondolint idézik számomra. :)


Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410408 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Ha már nem vagyok ilyenkor álmos, egy érintőleg idevágó kérdés:

A fehér a Gondolinban használt sok fehér színből jön ugye.
Előtte, Nevrastban - Vinyamarban milyen színeink voltak, avagy mennyire újrahasznosítható a Szanticska1es Fingon-kék?

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410407 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Gondolini identitás

Banshee írta: Nem tudom, szerintem maguk a ruhák Muchánál nem annyira díszesek, inkább sok összevissza álló anyagból állnak. Szóval milyen fazonra gondoljunk?


Megnézted őket rendesen? :D

csak pár kép, amit kidob a google Muchának a ruháiról:

3.bp.blogspot.com/_4AbjvA9w-qw/T ... _Mucha.jpg (nyilván nem ilyen kivágott fazonban :P , de ezek a részletek azért nem éppen az egyszerű, összevissza anyagok stílusát mutatják nekem.)

writersagainstobscurity.files.wo ... isons1.jpg (harmadik)

c20thdesign.files.wordpress.com/ ... -mucha.jpg

upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... smonda.jpg


A gazdagság, a részletek az mind, amit Gondolint idézik számomra. :)

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410360 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Nem tudom, szerintem maguk a ruhák Muchánál nem annyira díszesek, inkább sok összevissza álló anyagból állnak. Szóval milyen fazonra gondoljunk?

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410351 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Ha a ruhák stílusára gondoltok, legyen az minél díszesebb, elegánsabb legyen. Lányoknak Mucha festményein a nők ruhájának díszítettsége, eleganciája az ami iránymutató lehet. :)

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410330 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolini identitás
Gondolin hős harcosai!

Kérlek titeket, hogy a táborba fehér, vörös színű ruhákat hozzatok, ill. ha van aranyszínű akkor azt is. Bár az utóbbiból kiegészítők is teljesen megfelelőek.

Ha számotokra is megfelel, a csapatjelvényünk egy kisebb (tört) fehér köpeny lenne, amelyre majd a címerünket feltennénk. Azért lenne fehér, mert ez Gondolin városának fehér oszlopaira, márvány lépcsőire emlékeztet bennünket.

Az lenne még a kérdésem hozzátok, hogy mi nektek a legkedvesebb Gondolinban? A szökőkutak zenéje, a magasba törő tornyok, vagy netán Belthil, Glingal? Kit hagytatok hátra, hogy csatába induljatok Turgon oldalán?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409587 Írta: Ankalimon
Gondolini identitás téma létrehozva Ankalimon által
A tábor keretjátéka szerint mi gondolini tündék vagyunk.

Itt gyűjtjük össze mindazokat az általános tolkienita ismereteket, amelyeket érdemes tudni szeretett városunkról, illetve itt beszélgetünk arról, hogy a táborban milyen külsőségekkel, attitűddel legyünk jelen.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.172 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére