Információk, avagy otthon hagytam a plüss Elrondomat.

Több
10 éve 11 hónapja #410492 Írta: Sirgon Esgalnor
Na úgy néz ki, hogy hétfőn 5-én késő délután-este kell felindulnom Bp-re, másnap reggel el Bécsbe, este vissza, és másnap reggel tudok ismét lejönni Városlődre, tehát 6-án szerda délre már biztosan újra lent leszek. Ez kb. két napra jön ki. Sajna ez van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410472 Írta: Elbereth
Azt hiszem, fáradt vagyok: sokáig tartott, mire sikerült értelmeznem a "hazánként egy hajszárító" és a "mindenkinél lehetőleg legyen egy troll" fogalmakat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410471 Írta: Orowan/Gery
Ideírok egy rakás dolgot, amit ne felejtsetek otthon. Kicsit magamnak, de azt hiszem, nektek is hasznos lehet :D

Ruházat:
Bazi meleg lesz, sok fehér ruha, rövid ujjú dolgok, stb, tudjátok a dörgést. Fürdőruha.
Időjárás-előrejelzés (ha jól sejtem, azok tudják megnézni, akik bejelölték a facebook-eseményen, hogy ott lesznek. A többieknek dióhéjban: BAZI MELEG LESZ):
www.facebook.com/photo.php?fbid=10201098...53773&type=1&theater

Lesz túra, úgyhogy mindenképpen legyen nálatok arra alkalmas cipő/bakancs.

Nem mondanak esőt, de egy esőkabát plusz vízhatlan cipő sosem árt. (utóbbi lehet ugyanaz, mint a túrás, és voilá, helytakarékosság ^^)

Kellékek:
Higiéniai kellékek, avagy fogkefe, fogkrém, törülköző, zsebkendő, tusfürdő, sampon, dezodor, kézkrém, lábkrém, köldökkrém, szempillakrém, borotva, házanként egy hajszárító (szokott működni a kölcsönkérjük innen meg onnan metódus is), fésű, kefe, kontaktlencse-folyadék és -tartó. A tükör olyan dolog, ami soha nem jut az ember eszébe, pedig fontos, és általában ~0 darabot tartanak táborhelyeken.

Hálózsák, hacsak nem kértetek előre ágyneműt a jelentkezési lapon.

Saját bögre/pohár.

Elektronikus kellékek, mobiltelefon-töltő, pacemaker-töltő, elosztók (nagyon kevés konnektor van), esetleg kis hangfalak, fényképezőgép, kamera.

Bármi, ami epik, felhasználható keretjátékos cucc, (letompított, legalább viszonylag veszélytelen) fegyverek, ékszerek, kendők, ruhadarabok, kürtök, pajzsok, övek, bármi, amit szívesen látnátok a csapathelyen, hogy díszítse, satöbbi. Használjátok a fantáziátokat :D

Az első napi "utazós játék"-ra kérték az illetékes szervezők, hogy mindenkinél lehetőleg legyen egy toll (íróeszköz, nem az út mellett totyogó szerencsétlen falusi ludak megkopasztásából szerzett zsákmány)

Egyéb játékeszköz, labda, frizbi, kedvenc limbókötél, rúdtáncos rúd, házi repülőszőnyeg és/vagy seprű. Hozhattok nagy közösségi játékötleteket is, ha már voltatok ilyen meg olyan táborban, ahol ilyen meg olyan zseniális ugrálós-mászkálós-köpködős-brekegős játékot játszottatok, de Angwennel és Vikivel mi is épp eléggel készültünk :)

És nem utolsósorban minden energia és kreativitás és IDIÓTASÁG. Sok mindent kell első nap megbeszélnünk, kitalálnunk, megcsinálnunk, úgyhogy pörgéspörgéspörgés lesz :D

TÁÁÁÁÁBOR
Te jó atyaég, tábor.
TÁBOR!

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410406 Írta: Orowan/Gery

Stara írta: Köszi, köszi, de közben "megbeszéltem" Hannával és azt írta, hogy azzal a vonattal megy a nép, amit én is kinéztem, szóval 11:17-kor Szfváron majd becsatlakozom én is, és nem megyek fel a Délibe. (ööö, nos igen, anno úgy volt, hogy eddigre már lesz jó lesz kocsim, azért írtam egyéni utazást, de szegény kocsi csak nem akar megjavulni, gondolhattam volna egyébként, ehh.) A vasúttól meg gyalogolni fogunk a táborhelyig kollektíven. :)

Good good, örülök hogy megoldódott :)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410405 Írta: Stara
Köszi, köszi, de közben "megbeszéltem" Hannával és azt írta, hogy azzal a vonattal megy a nép, amit én is kinéztem, szóval 11:17-kor Szfváron majd becsatlakozom én is, és nem megyek fel a Délibe. (ööö, nos igen, anno úgy volt, hogy eddigre már lesz jó lesz kocsim, azért írtam egyéni utazást, de szegény kocsi csak nem akar megjavulni, gondolhattam volna egyébként, ehh.) A vasúttól meg gyalogolni fogunk a táborhelyig kollektíven. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410394 Írta: Orowan/Gery
Ha kicsit konkrétabban le tudod írni, hogy mi a helyzet, akkor utána tudok érdeklődni a logisztikus csapatnál :)
Jól értem, hogy véletlenül egyéni leutazást jelöltél, pedig a főcsapattal mennél, csak nem a déliben, hanem az egyik átszállási ponton csatlakoznál?

Tudtommal a vasút elég közel áll meg a táborhelyhez (követlenül a sínek mellett fekszik a placc), és ezért semmi buszos machinálásra nem lesz szükség. (de javítson ki, aki többet tud!)

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #410388 Írta: Stara
Aki közösen leutazó Budapestről, kérdezném, hogy azzal a vonattal mentek-e, ami 10:25-kor a Déliből indul és át kell szállni Ajkán, Városlődön meg 13:20-kor van, vagy sem?
Illetve, hogy a vasútról hogy lesz az eljutás a táborhelyig nektek?
(Igen, ügyesen az egyéni utazást írtam be jelentkezéskor, és nem kaptam az utazásról levelet, vagyis kaptam, csak másmilyet.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #410018 Írta: Orowan/Gery
Közérdekű közlemény!

Facebook-on olvashattátok már, de ha nem: közkívánatra idén is lesz tábori póló! Hurrá, éljen, hiphip!

Legkésőbb július 18-án éjfélig adjátok le a rendelést a tolkientabor@gmail.com email címre, illetve gyorsabb válasz érdekében küldjetek másolatot Barinak is: baribara.zsidek@gmail.com .

Lehetőség szerint csatoljátok az emailhez a póló méreteteket(S-XXL), ha más méretet, és/vagy más szabásút (férfi-női) kértek, mint a jelentkezési lapon megadottak.
A később érkező rendelésekkel már csak a táborban tudnak foglalkozni, és csak a tábor közepére/végére ér oda, mindezt megemelt áron.
Az alap előrendeléses ár, nem hiányzó adatokkal, július 18-án éjfélig leadva: 2000Ft.
A táborban rendelve (első két nap lesz erre lehetőség): 2500Ft

A rendelés mellett utaljátok el a póló összegét a következő számlaszámra (Magyar Tolkien Társaság, OTP-számlaszám): 11709002 -29900837-00000000, a közleményben "<Név> - tábori póló" szerepeljen.
A póló ára érkezzen be a fenti számlaszámra július 23-ig.

A pólókról:
100% pamut

Női méretek: (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság

S 44- 63
M 46.5-64
L 49-65
XL 51.5-66
XXL 54-67

Férfi méretek (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság

S 48.5-69.5
M 53.5-72
L 56-74.5
XL 61-77
XXL 66-78.5

Bármi kérdésetek van, írjatok Barinak a baribara.zsidek@gmail.com címre, és ő 24 órán belül válaszolni fog :)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #409631 Írta: Orowan/Gery
A cím magáért beszél. Alapvető információk, mindenről, mindenkinek, mindenhonnan. Csak itt, csak most.

Kezdetnek beírok egy teljes listát, csak hogy tudjátok, hogy figyelünk benneteket 8-)

Csapathős: Ürmössy Zsuzsanna (Angwen)
A táncos rend vezetője, illetve a közösségvezetői segédem: Fehér Viktória (Elbereth)
Csapatvezér: Kiss Gergely (Gery)

Csapattagok ABC-sorrendben:
Furtenbacher Antal (Totó)
Hantos Lili (Liliána)
Ille
Merkl Orsolya (Nimelloss)
Mikesy Anna (Éogil)
Papp Miklós Levente (Adanedhel)
Pataky Péter (Sirgon)
Schreiner János
Sebestyén Antal (Tonyó)
Váczi Csilla (Stara)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.151 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére