SAVAZÁS - csapatnév

×

Szavazás: Mi legyen a névnevünk, amin szólítják a népet. Ja igen, kérdőjel. (was ended 2013-07-20 23:50:22)

Nargothrond Hazátlanjai
2 25%
Nargothrondi Elveszettek
Nincs szavazat 0%
Békétlenek
1 12.5%
Nyughatatlanok
5 62.5%
Szavazók száma: 1 ( Éogil )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
11 éve 4 napja #410268 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: SAVAZÁS - csapatnév
Ó, tudtam hogy valamit elfelejtettem.

Üdv nektek, Nyughatatlanok. Vegyétek ezt a nevet, és váltsátok magatokévá ;)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #409987 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: SAVAZÁS - csapatnév
Savaztam! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #409979 Írta: Orowan/Gery
SAVAZÁS - csapatnév téma létrehozva Orowan/Gery által
Beszélgettünk ma a lányokkal, végighaladtunk néhány *khm* egészen absztrachált csapatnéven (Nargothrondi Lúzerek [végignézve az eddigi döntéseinket, simán le lehet vonni ezt a következtetést :D DE MI BÜSZKÉN VÁLLALJUK], Nargothrondi Arcok és hasonlók is szerepeltek a hoooosszú listán).
Végül ezt a négyet találtuk, ami valamelyest kiemel a Nargothrondban maradt tündetársaink közül, de kiemel a titkos völgyben talált igencsak színes népség közül is, nincs erős negatív felhangja, és magunkénak valónak tudnánk érezni (igen, akad egy pár szempont, amit szem előtt kellett tartanunk :D )

Továbbra is nagyon örülök, ha van valakinek további ötlete (akár kisebb változtatások, pl a Nargothrond Hazátlanjai-ra egy jobb megfogalmazás), írjátok meg jól, (lúgozzatok) szavazzatok írásban (1 szavazat per fej), a szavazás végén (egy hét) pedig majd összeszedek mindent, és meglesz a verdikt.

Holláre.

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.139 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére