Ráhangolódás

Több
11 éve 1 hónapja #410729 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Nekem is hiányzik a reggeli beénekeltetés, illetve a közös dalolgatás. Illetve a hangszerek utáni hajsza reggelente. :D

Nagyon örülök neki, hogy ilyen élményekkel gazdagodtatok, ezek szerint elértem azt, amit terveztem a koncepció kialakításában.

Köszönöm a lelkesedéseteket és meg kell hogy mondjam, hogy ilyen jó csapattal szeretnék a jövőben is foglalkozni. :)

Köszönöm nektek!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410600 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Ráhangolódás

Grt írta: Nekem Lúthien dala jár a fejemben. Hiányzik a beéneklés, mert kicsit hamis, de azért nagyon jó. :D

"A reményvesztett halljon új dalt!"
Ez rám nézve is igazzá vált a táborban. :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410599 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Nekem Lúthien dala jár a fejemben. Hiányzik a beéneklés, mert kicsit hamis, de azért nagyon jó. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410595 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Kedves Dalnokok!
Szeretném mindenkinek (de különösen Fionak) megköszönni, hogy ilyen élménnyel ajándékoztatok meg. Már el is felejtettem, hogy milyen jó dolog énekelni. A tábor óta folyamatosan dúdolom a dalokat (a munkatársaim már nagyon unják :lol: ), és 30 centivel a föld felett járok. KÖSZÖNÖM!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410284 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Hú, ezt a poharasat valamikor rég tudtam. :D De már elmúlt.
Szerintem nekünk is menne valami ilyesmi. Talán az egyszerre éneklés meg dobolás nem, de sose lehet tudni. Támogatom a kísérletet. :)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410283 Írta: Dreena
Dreena válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Ez nagyon állat! :o Bár így első nézésre esélytelen, hogy képes legyek akárcsak valami hasonlóra is, de ez a kísérlet lehetőségét egyáltalán nem zárja ki! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410276 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Mit szólnátok egy ilyen kísérlethez???
aztadom.co/fun/3327844

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410263 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Jövő héten tábor... felfogtátok? Mert én még nem :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410229 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Ráhangolódás
Muzsika tőlem is ;)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #410002 Írta: Fio
Ráhangolódás téma létrehozva Fio által
Ebbe a topicba olyan zenéket osszunk meg egymással, amit szeretünk és rá tud minket hangolni erre a 11 napra.

Például ez:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.137 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére