Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 8 hónapja #69122 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Undomiel:En amikor megtudtam hogy Billy 33 eves akkor leestem e szekröl....Billy????33????Meg kb 25.-nek sem nagyon nezem.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68928 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ki sem néztem volna Billyből! De ha Ti mondjátok!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68924 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Anna írta: Dom 1976-ban született, vagyis 26 éves.
Billy 1969-ben szül, vagyis 33 éves.

Köszi! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68766 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: Ezt a képet nem én raktam be csak 'idéztem', mert naon tetszett!!
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68751 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
:look: a második kép!A második kép! :biggrin2:
www.billyboyd.net/images.html

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68747 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago:Ettől a pasitól ájulok....áááááá deédesdeédes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68717 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telumehtar: ezek a képek állati jók!!!.....

www.bagendinn.com/images/A-D/domcrop2.jpg -különösen ez...
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68711 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ajándék nektek:

www.bagendinn.com/images/f/flix0.jpg -jólvan...máris egy "furcsa" képpel kezdek.....
www.bagendinn.com/images/A-D/domcrop2.jpg -ez oooolyan édes....
www.bagendinn.com/images/A-D/domtrl.jpg -Dom énekel????Dom a showman.....
www.bagendinn.com/images/domscream.jpg -Jujjj.....most nem a fogorvosnál van...Cccc.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68696 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hello visszatértem.....jejejeeeeee....huh....hülye vaok....a képek szuperek..naaaaon tetszettek....na valami ujság????
Ja Billynek nem lesz uj filmje????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68666 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
egy kicit Depardieu-s(nemjólírommi?)-> :D :D :D

Nem!Az én rajzaim! gutaütés! :oops: :dead: :triste: :evil: :shake: gutaütés!

Mert ha ezek A Rajzok...!Hogy lehet valaki ILYEN???

Dom új filmje egy tipical amerikaji vígjátszma lesz?ugyenem? 8O (nemtudom,honnan szedem,tájékozatlan vagyok,de tartok tőle...)
mert :oops: :roll: ne kövezzetek meg :!: ,de én utálom az ien amerikajipitéket! :roll: :oops:
TiszteletakívételEKnek,amik vannak... :!:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68659 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa orra elég érdekesen sikerült! :P
Mintha kicsit naobb lenne...
De ha én így tudnék...Hát az én rayzaim... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68549 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ő meg asszem Trufa:
www.glassgriffin.com/fanart/images/MERRY7.JPG
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #68545 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #68327 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dom 1976-ban született, vagyis 26 éves.
Billy 1969-ben szül, vagyis 33 éves.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68253 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Undómiel írta: Dom új filmjének képei!!!
www.bagendinn.com/ain.htm


Hmm....hmm...azt hiszem ezt a filmet nem ártana megnézni.... :lol: :lol: :lol:
Eddig is tudtam, hogy Dom nem egy rondaság, de ezek a képek nagyon tetszenek!!! :wink: 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68239 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt láttátok már? Cuki!
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5589

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68220 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudjátok, Dom és Bil hány évesek? Bil 30-on felül van, nem?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68196 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dom új filmjének képei!!!
www.bagendinn.com/ain.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #68194 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekek, hát persze hogy Dom volt az! :P
Egyébként ott van a hozzászólás alján a megoldás, kicsit kisebb betűkkel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68048 Írta: Orchideácska
Helló :!:
Új vagyok a fórumon. Segíteétek eligazodni :?:
Amúgy Dom tényleg aranyos. :agree:
De Billy még cukibb!Amúgy nekem is a kedvencem Pippin és Trufa. :itscool:

Egyébként,szüksége van intelligens hobbitokra
ehhez a fajta megbízáshoz... küldetéshez... tervhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67910 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem is csálé! Én azt mondanám, markáns!!! Meg kicsit szögletes is, ahogy Telu mondta, de nekem borzasztóan tetszik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67796 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Legolas:Nincs csálé arca....legfeljebb a álla kicsit szögletes...mindenesetre nagyon szép pofija van....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67767 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt én is olvastam vhol, annyit tudok, hogy ez volt Peter Jackson kedvenc szökőkútja.
De szerintem is Dom. De az is lehet, hogy a Billy is. Fene tudja, ezektől minden kitelik. :smokin:

Én csak nem olyan régen jöttem rá, Domos képeket nézegetvén, hogy milyen csálé az arca. (Aszittem, hogy csak mikor grimaszol.) Azóta az a képek neve, hogy "Dom, a csáléarcú1" stb.
Szóval ez mitől van neki?
Eredetileg ilyen, vagy csak behúztak neki egyet (vagy elesett stb.)? :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67750 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Most meg azt olvastam hogy nincs.....jól van Telumehtar :roll:
Nem vagyok hüle...nem...egyáltalán nem......Más dolog....valaki irt arról hogy Elijah Wood és még 1 hobbit Uj-Zélandon belevizelt 1 szökökútba...De ki volt a másik?????Én Domra szavazok mert ő még dilisebb mint Billy bár mind a ketten nagy mókamesterek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67728 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Teluhmetar:nem hallottam róla.De rögvest utánnanézek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67610 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ja és nem toodjátok hogy Billynek van-e felesége?????
Valami olyat olvastam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67567 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil:Köszi a pontositást..
Undómiel:Én nagy Trufa és Pippin mániás vagyok....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67490 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tényleg! Micsoda memóriátok van! Így már ln is emlékszem rá, de alapból... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67478 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Undómiel:Mind a két hobbit megházasodik....Pippinnek lesz egy gyereke Valamilyern Gyémántkátol és a gyerek neve Faramir...annak lesz e felesége Samu egyik gyereke...
Trufának is lesz feleságe és gyerekei....asszemm

Nagyszikládi Gyémántka.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67439 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Undómiel:Mind a két hobbit megházasodik....Pippinnek lesz egy gyereke Valamilyern Gyémántkátol és a gyerek neve Faramir...annak lesz e felesége Samu egyik gyereke...
Trufának is lesz feleságe és gyerekei....asszemm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.790 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére