Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12057 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azta, Nyulhopsz!<br> Ez yo volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12054 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Király vagyook!<br> isfiú a nagyok között<br> Egy hónap tellik el, és a Wood család Los Angelesbe költözik, az álomgyár tőszomszédságába. A kis Elijah hat hét múlva megkapja első szerepét Paula Abdul egyik videoklipjében (a Forever Your Girlben - =:x). Ezután kisebb alakítások következnek az Internal Affairs (Belső ügyek) és a Vissza a jövőbe II.-ben. A nagy áttörésre 1990-ig kell várni, amikor bemutatják az Avalon című filmet. Erre már a kritikusok is elismerően csettintenek egyet - már amennyiben lehetséges újságcikkben csettinteni (de nagy poén - =:x). Ezután gyakran találkozhatunk vele kasszasikerekben: együtt szerepel a hamarosan teljesen kiégő, alkoholhoz és droghoz forduló gyereksztárral, a ,,Reszkesseteek, betörők!-kel befutott Macaulay Culkinnal a Jófiú című moziban. A Jégviharban (logikus felsorolás - a Jófiú 1993-as film, A Jégvihar viszont 1997-es - =:x) Sigourney Weawer és Kevin Kline oldalán látjuk. Ez a családi dráma közelebb hozza az igazi színjátszáshoz: a felbomló família történetét bemutató film munkálatai előtt klomoly pszichológiai önvizsgálaton kellett átesnie a szereplőknek. Láthatjuk továbbá a videotékák felső polcain található delfines darabban, a Flipperben(hát nemtom, de nálunk a viditékában nem éppen a családi filmek vannak felül... - =:x), de az aszteroida-becsapódásos katasztrófafilmben, a Deep Impactban is, miként a mexikói fenegyerek, Roberto Rodriguez Testrablók-remakejében, a Faculty - Az invázium című tinihorrorban (hát, én nem nevezném azért horrornak - =:x).<br> Közben beüt a családi krach, az amerikai gyerekek nagy közös élménye: Elijah apja, Warren Wood, otthagyja őket, és visszaköltözik Iowába. Az apa csak mostanság tűnt fel újra, miután gyermeke Zsákos Frodóként több zsáknyi dollárt kasszírozott (... - =:x), Elijah pedig, úgy tűnik, megbocsát a ,,tékozló apának.<br> Marad tehát az anya, akit Elijah a ,,kis majmocska valóban majomszeretettel imád. Édesanyja minden interjúra és minden fogatásra követi, mi több, egyik filmjében, a ,,Dayó-ban, ha már ott van, egy kis epizódszerepet is kap. ,,Anyám az, aki visszaráncigál a földre, amikor már kezdenék elszállni, mondja róla a színész.<br> Elijahnak két testvére van: Zachariah és Hannah. Zach hét évvel idősebb nála, de őt is beszippantotta a sztárgyár: egy sikeres amerikai szappanoperában játszik, s gyakran tűnik fel pizza- és kólareklámokban. Hannah három évvel fiatalabb Elijahnál, és szintén színészkedik, bár eddig még csak epizódszerepekben tűnt fel itt-ott.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12055 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz: :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12056 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Így lett hobbit<br> A tavalyi év végén bemutatott A Gyűrűk ura Elijah élete eddigi legnagyobb dobása. Zsákos Frodót alakítja benne, az alig egyméteres (??? - =:x), emberszerű teremtményt, egy hobbitot. Ő az, aki rálel a gonosz Egy Gyűrűre (nem inkább Bilbó? - =:x), és viszontagságos kalandok után neki kell megsemmisítenie azt, hogy megmentse a világot az ördögi Szauron sötét uralmától.<br> Elijah Wood már egy 1994-es interjúban elmesélte, hogy kedvenc könyve Tolkien A babó című műve, mely A Gyűrűk ura egyfajta előtörténete. Így aztán nem is lepődik meg senik, amikor megjelenik a Los Angeles-i ,,casting-on - szereplőválogatáson -, melyen a háromrészes, nagyszabású filmhez keresnek szereplőket. El is hasal rendesen. Túl steril neki a stúdió fehér falai közti próbafelvétel, túl morcos a szereplőválogatással megbízott ügynök. Mit van mit tenni, Elijah bejárja a hollywoodi jelmezkölcsönzőket, hosszasan turkál a levetett ruhák között, míg végül aztán beöltözik hobbitnak, malyd két barátjával rándul egyet az álomgyár környéki erdőkbe, és eljátszák a próbajelenetet, hogy még aznap meg is vágják a felvételt odahaza. Aztán a kazettát feladja Peter Jackson rendező címére. Jackson csak annyit kérdez tőle, meglesz-e másfél évig édesanyja nélkül Új-Zélandon. Elijah igennel felel, egy hét múlva pedig övé a szerep. - Eksztázisba estünk, amikor megtudtuk - meséli Elijah. Fel-alá rohangáltunk a lakásban, mint az őrültek.<br> Persze, a másfél év alatt felmerültek nehézségek. Úgy a forgatás közepe felé elfogy Wood cérnája. De ahogy közeledik a film befejezése, egyre jobban érzi magát. Közvetlenül a munkálatok vége előtt nyolc szereplőtársával, akikkel megalakították a ,,Gyűrű Szövetségét, különleges tetoválást rakatnak a hasukra, a vakbelük környékére. Még az idős színész, a Gandalf varázslót alakító Ian Holm (már bocs, de ő egészen véletlenül nem Bilbó?? - =:x) is felvarratja magára a jelet. A Gyűrűk ura bemutatója óta - néhány hete - Elijah Wood végérvényesen világsztár lett. Nemcsak nekünk, nekik is új ez az érzés.<br> - Megyek, mendegélek az utcán - sztorizik. - Egyszercsak szembejön velem egy bombázó. Tényleg eszméletlenül szép nő. Különös fény csillan a szemében, mikor meglát, és én is úgy érzem, hogy ő lehet az igazi. Erre odajön, és se szó, se beszéd, elkezd csókolgatni. Hát nem csoda hogy ilyenkor elmenekülök. (Ne félj, Lij, mi csak elájulunk, ha meglátunk - =:x)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12051 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Affranc! Nem tom elküldeni a cikket a nők lapjából, mert túl nagy, és nem küldi el!! Na jó megpróbálom részletekben...<br> Sztárportré - A Gyűrűk ura főszereplője<br> EGY IGAZI JÓFIÚ<br> Zsákos Frodó szerepében, A Gyűrűk ura című filmmel robbant mozikasszát az egész világon a kölyökképű Elijah Wood, aki annyira jó fiú (mi, woodisták már csak tudjuk - Nyulhopsz), hogy már szinte fáj. Sehol egy csík kokain, sehol egy átdorbézolt éjszaka, sehol egy bő keblű fotómodell (ha lenne se húzná sokáig >:)... - Nyulhopsz). Csak a munka, csak a hihetőség határát súroló tisztakék tekintet, csak a család. Na jó, azért rossz tulajdonságai is vannak: cigizik és rágja a körmét.<br> ELIJAH WOOD MÉG FÉL A RAJONGÓKTÓL<br> A Gyűrűk ura régen várt már az irodalom- és mozibarátok serege, Tolkien mesevilágát azonban bajos volt filmre vinni: meg kellett várni, amíg a digitális, számítógépes technika olyan szintre fejlődik, hogy hihetően jelenjenek meg benne a fantázia teremtményei, az orkok, a tündék, és még számtalan varázslatos figura. Így eddig mindössze egy rajzfilm készült a könyívből a hetvenes évek végén, ám az is megbukott.<br> Peter Jackson rendező, aki szinte a semmiből bukkant elő - eddig legismertebb filmje a Hullajó, egy hipergusztustalan ám mulatságos horrorparódia -, azonban 1999-be nekilátott az eposzi nagyságú feladathoz. Pusztán kétszázhetvenmillió dollárra volt szüksége, na meg másfélévre, hogy a csodálatos új-zélandi tájakon elkészüljön minden idők legdrágább celluloidlegendája, és úgy letaszítsa Harry Pottert a képzeletbeli trónusról, hogy az két napig keresgéje messzire pottyant, beszélő varázssipkáját.<br> A rendező a színészgárdát is alaposan megválogatta. Gondosan ügyelt rá, hogy ne kerüljön be a produkcióba egyetlen elhasznált arcú megasztár sem. Így jött a képbe Elijah Wood. (köv. old.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12052 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez aaaz!<br> Anya a háttérben<br> Elijah Jordan Wood 1981. január 28-án született az USA-ban, az Iowa állambeli Cedar Rapdisben. Első néhány évében teljesen normális - bár egy kicsit hiperaktív (juuuuuj =^_^=) - gyerek. Kétévesen például sikerült kizárnia saját édesanyját a házukból, amiért cserébe a mama ezek után csak ,,kis majmocskám-nak szólítja (tehát innen jött a 'Monkey' beceneve - Nyulhopsz).<br> Mire iskolába került, már felszínre bukkant a tehetsége. Elsőként zenei hallására figyelnek fel. 1987-ben (ekkor 6 éves volt - =:x) a Muzsika hangjában, igaz csak kórusban, és csak iskolai ünnepségen (jééé, ezt nem is tudtam!! - =:x). Egy nap azonban Elijah édesanyja felfigyel egy hirdetésre a helyi lapban, melynek következtében beiratja nyolc esztendős fiát a Cedar Rapdis-i modelliskolába, fél év elteltével pedig magával cipeli a Los Angeles-i nemzetközi modellversenyre (Esse tudtam!! - =:x). Ez az első alkalom, hogy Elijah elhagyja Iowát. - Nem szívesen vállaltam el, hogy zsűritag legyek ezen a versenyen -, meséli Gary Salzo, Elijah későbbi menedzsere. - Barátaim azomban hamar felhívták a figylememet Elijah Woodra. Két teljes napon át figyeltem, mielőtt bármit is mondtam volna róla. Azonnal megkapott az egyénisége, és a benne dúló energiavihar. A nagy kérdés az volt, hogyan tudnám megzabolázni ezeket a nagy energiákat.<br> Elijah mindenre így emlékszik: ,,Amikor anyuval Hollywoodba mentünk, eszembe se jutott, hogy színész legyek, hiszen egyenlőre csak gyerekmodell voltam. De amikor Gary megkérdezett, szeretnék-e színész lenni, azt válaszoltam: naná!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12053 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: te miért nem vagy chaten???<br> <br> Láttátok a Nők Lapjában Elijah-t? <br> Szerintem tök normális a cikk és helyes is azokon a képeken. <br> Sőt, megkockáztatom, hogy Livről is igen normálisakat írtak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12049 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy, gyertek át légyszi a chatelős topicba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12050 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy hello mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12048 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most akkor hülye vagyok, vagy te bírod ezt a csajt, akit utáltál?? vagy én vagyok hülye??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12047 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szimplán Sesy voltam. Ugyanaz vagyok, csak a nevem lett hosszabb, ezért is, nem kell kiirnod az egész nevem:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12046 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy Oloorea: Te előző életedben(régebben) szimplán Sesy voltál, vagy te nem ő vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12045 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos van. Hiszen olyan helyes... ugy irigylem azt a csajt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12044 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van barátnője!!!!<br> Én itt belül tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12042 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez a kép nem semmi! Már láttam:) De ez henna tetkó, nem a kilences rúna szerintem.<br> mmmm... ez a kép részben kárpótolja Bilbó hülyeségét:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12043 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lehet ót nem szeretni?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12041 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olyan helyes úgy imádom!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12040 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jó,az elhülyült nem a helyes kifejezés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12039 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> <br> Megtaláltam a tetkós képet. Íme:<br> greent.piranho.com/pictures/imag ... age81.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12038 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elhülyült:) inkább csak üresnek és fakónak érezte az életet a Gyűrű nélkül és nagyon kelett volna Neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12037 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mert az agyára megy a gyűrű,of course!<br> jójó,én és a helyes szóhasználat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12036 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért hülyülne el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12034 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ááá.... méghogy bugyuta!!!! <br> Neki van akaratereje! Megtudja állni, hogy ne huzza föl a Gyűrűt! Gandalf még csak elvállani sem merte! Neki kellett a vállára venni a terhet, amit sokan nem bírtak volna el, és annak ellenére hogy egy apró hobbit, csak Neki volt bátorsága, hogy elvigye:((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12035 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
neeem.<br> a nagy Gandalfér kár lett volna,hülyüljön csak el szegééény kis Frodó:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12033 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Apám azt mondta, hogy neki az jött le Frodó szemályiségéből, hogy azért ő vitte el a Gyűrűt, és nem Gandalf, mert ő olyan bugyuta, hogy nem tudna rajta uralkodni.<br> Most mondjátok meg!!!! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nemtudom,nekem nem jött be...<br> Frodóóó!!!<br> meg Aragorn is 1 kicsit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12031 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hittem, a film után mindenki ott fog áradozni Legolasról (tapasztalat hogy mindenkinek ő tetszik....) de nem. Lett két Elijah rajongó, a többiek meg nem is foglalkoznak a pasikkal a filmben... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12029 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha mi kussolnánk akkor nálunk is kb.3 lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12030 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak mielőtt egy fanatikus rajongó kijavít!!:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12027 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nálunk meg 1!<br> Úgyhogy inkább kussolok köreimben.<br> :-( ((((((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.715 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére