Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8277 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az kicsit érdekes volt, ahogy Szarumán és Gandalf lóbálják a botjukat, és szenvednek... meg amikor Gandi elkezdett pörögni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8276 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az nagyon király rész volt:))) Sötét Úrnő lett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8275 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Galadriel volt király, amikor elzöldült a Gyűrűtől :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8274 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8273 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amikor a Pajkos Póniban becsukja a szemét tökre látszik, hogy ki van húzva :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8272 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sőt! Egy csomó arckifejezésénél egyből beugrottak képek a Jófiúból! Ugyanazok az arckifejezések, csak az arc felnőttebb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8271 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az tökjó, mikor felugrik Gandalfhoz a szekérre, és átöleli :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8269 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csak gépelni nem tudok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8268 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mozdulatok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8267 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
imádom!! A Film előtt azthittem, Elijah máshogy fog egy kicsit játszani, mint egyébként, de nem: ugyanazok a tipikus Elijah-mozdultaok... stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8266 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
tökjó, holnap ujra megnézem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8265 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lehet, hogy valakinek ez a Film ne tetszett volna? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8264 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na és hogy tetszett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8262 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziaztok!<br> Nyulhopsz: láttad már a filmet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8263 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
láttam a FILMet!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8261 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok, ne haragudjatok, még nem is köszöntem, hát akkor még egyszer: Sziasztok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8260 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Sesy!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8259 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
egyetértek Nyulhopsszal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8258 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elerwy: Veszprémen belül hol?<br> Amugy meg nem hiszem, hogy ha valaki most kezdi el olvasni a könyvet,emrteeddig nem ért rá, vagy nem jött be neki, és a haverok, vagy a reklámok hatására most állt neki, mint pl jónéhány ismerősöm, azok kevésbé szeretnék, vagy éreznék át a Mű jelentőségét, mint mi, ha egyszer ugyanis valaki a kezébe veszi, az többé le nem rakja, és csak betelni tud a könyv által számunkra biztosított lehetőségek tárházával..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8257 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
dalamar: Ha nem szereted Elijah-t akkor kívült tágasabb, OK? Más: tudtommal ez még mindig egy GyU fórum, szóval áradozz máshol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8256 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként én se a média miatt olvasom. Már régebben a kezembe akadt A BABÓ című könyv, de koromnál fogva még nem találtam érdekesnek. De a téliszünetben ismét találkoztam a kötettel. Mikor beleolvastam, meglepődve tapasztaltam, hogy igen jónak találom. Néhány nap alatt a végére értem, és jöhetett a GYU. Mikor olvastam, akkor jöttem rá, hogy ez most menő és nem is esett jól. Azért örülök, hogy megismertem a szereplők arcát, mert én általában fej nélküli testeket képzelek szereplőknek, de így legalább nem zombik mászkálnak elöttem, mikor olvasok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8255 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia mindenkinek!<br> Én még csak a könyvet olvasom, mert a filmeket csak az után szeretem látni, miután már ismerem a történetet. Csak azt sajnálom, hogy, mire a könyv végére érek, már nem játszák a moziban. Így egy csomót kell várni, míg meg tudom nézni. Nálatok(a többségnél), Pesten könnyű, mert ott még hónapok múlva is játszák néhány helyen, de nálunk, Veszprémben csak egy hét, aztán vége. De ha Frodo vetkőzik benne, akkor mindenképpen megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8254 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
DE igen összefüggő történet, csak mindig van egy lezárás minden ciklus végén!<br> <br> Ezek a ciklusok: Kronikák,Legendák, találkozások, káosz háborúsorozat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8253 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
oh, tehát ez nem összefüggő történet, hanem elbeszélésekből álló sorozat? köszi az oldalt:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8252 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Margareth Weis és Tracy Hickman az írók többnyire!! Ők alkották!<br> <br> Következő könyvek vannak:<br> <br> Krónikák: <br> Őszi alkony sárkányai<br> Téli éj sárkányai<br> Tavaszi hajnal sárkányai<br> Nyári tűz sárkányai<br> Raistlin leánya<br> <br> Legendák:<br> -Múlt és jövő ura<br> -Találkozás<br> -Ikrek hatalma<br> -Háború<br> -Pusztulás<br> -ikrek próbája<br> (van még az:<br> ikrek idelye,ikrek háborúja,ikrek próbája, de azok is az előzőleg felsorolt legendák, csak 2-őt összezsúfoltak 1 könyvbe)<br> <br> -Huma legendája<br> Találkozások könyvsorozat:<br> -Rokon lelkek<br> -Kalandvágy<br> <br> Káosz háborúsorozat:<br> -Halálbrigád<br> -Az Égi Éj könnyei<br> -Az utolsó nemes<br> -A bábkirály<br> -Ráseránts hegy ostroma (tudtommal még nincs kiadva)<br> <br> Ennyi könyv összesen a Dragonlance eddig :) ) A krónikákkal érdemes kezdeni vagy a találkozásokkal :) <br> <br> Jó olvasást :) <br> Ja egyébként itt egy cím ha még valamire kiváncsi lennél, itt bele is olvashatsz a könyvekbe, vannak részletek:<br> member.rpg.hu/palanthas/html/books

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8251 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ok, utánanézek a könyvnek. de ehhez ismernem kell az íróját. tehát ki is alkotta meg a dragonlance-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8250 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fereste: Igazad van! Az, hogy nekem más a kedvencem az ízlés kérdése! Szepesi Máriá-t ismerem és szeretem én is.<br> <br> A dragonlance-t pedig érdemes elolvasni, szentem tecceni fog.<br> <br> A Krónikákkal kezd!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
dalamar, egyetértek veled abban, hogy szörnyű dolog, mikor vmit felkap a média, és van aki pont ezért veszi meg a könyvet, mert most ez olyan menő. hát ez egy katasztrofális álláspont, ne azért olvassanak el egy könyvet, mert mostanában ezt annyira reklámozzák! én a GYUt már yo régen olvastam, és még mindig fantasztikus könyvnek tartom, és a film semmiképpen sem fogja felül múlni, ráadásul a film biztos egy más világ lesz. bár be kell vallanom, összehasonlítási alapom nincs, mert nem sok fantasyt olvastam eddig. csak néhányat olvastam, ami messze elmaradt a GYU szintjétől. biztos vagyok benne, hogy a műfajban vannak még nagy írók, nemcsak Tolkien, ehhez nem értek. mégsem áll tőlem a fantasy, mert egyik kedvenc íróm Szepesi Mária, gondolom hallottál róla, fantasztikus-kozmikus könyveket írt, amiben az asztrológia és alkimia tudománya is fellelhető. talán ismered, hisz egyik műve, a Vörös Oroszlán híres könyv, nagyszerű mű. ígérem majd elolvasom a Dragonlance-t, én tényleg mindent elolvasok, amit sokan yonak tartanak, imádok olvasni:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #8248 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fereste: Akkor megmagyarázom neked mit értek gyermetegen!<br> <br> Elárulom, mint ahogy azt valamelyik Topicban el is mondták, a Gyűrűk ura gyermekeknek készült!!<br> <br> Mindazonáltal most, hogy a média felkapta mindenki bőszen elkezdte olvasni és miután kiolvasta azt hiszi ebből áll a fantasy! Mint másik Topicban már elmondtam, ez nem igaz: TOLKIEN = FANTASY, és ez sem: GYŰRŰK URA = FANTASY!!<br> <br> A gyermeteget pedig az egyszerű cselekményre értem! Ebből is látszik hogy gyermekeknek írták, hogy megértség!!<br> <br> Majd ha ráérsz olvass el egy DRAGONLANCE-t és utána hasonlítsd össze a kettőt. <br> <br> Egyébként a teljes álláspontom szerepel az elvakultsag topic alatt! <br> <br> Mindazonáltal hangsulyozom még egyszer: NEm tartom rossz könyvnek a Gyűrűk Ura-t, azt mondtam a többi topicban is hogy erős közepes a fantasy könyvek között!! Mindez érthető is mivel rég íródott, de undorítónak tartom amikor a média felkap valamit és mindjárt mindenki utána kapkod!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.377 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére