Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 8 hónapja #136018 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez iszonyú aranyooooooooooooos 8O :wink: :D :) :lol:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136002 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ithil Iarfeniël írta: Húú ez nagyon állat, de szvsz kihagytak belőle egy esést: amikor másznak fel a Charadrasra legurul a hóban és leesik a nyaklánca amin az Egy Gyűrű van :wink: :disappear: :twisted:


Tényleg, ezt én se találtam meg... :roll: :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135953 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Remélem még nem láttátok: Frodesz bukásai nagyon aranyos :)


Húú ez nagyon állat, de szvsz kihagytak belőle egy esést: amikor másznak fel a Charadrasra legurul a hóban és leesik a nyaklánca amin az Egy Gyűrű van :wink: :disappear: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135941 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Ma letöltöttem, megnéztem néhányszor és naon sirály! YES! Cuki kis klip! :D :D :D

JÖVŐ7EN BACK TO THE FUTURE II. RÉSZ

BENNE ELIJAH WOOD


Ennek amúgy írtóra örülök, már tegnap is örültem, mikor az első rész ment, mert gondoltam, hogy akkor a kettő is lesz utána. :D

Amúgy nem láttam kinn Frodo babát. :roll: Kár. De milyen lehet, már gollam, ahogy mondja: drágaszágom, persze angolul, tök szupi szerintem... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135939 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

elf írta:

Iowa írta: Elkönnyeztem magam, ha van ilyen szó, de közben nevetnék is, ha nem lenne éjjel. O.k. ilyen vagyok. A hivatali patkányokat Én is bírom, állati egy film az biztos, meg van kazi, ebben a pasiben nem lehet csalódni. a Bagendinn, amióta hazajöttem nem jön be, szuper mondhatom. Nektek se, mert akkor kissé lágyabban verem a fejem a falba? Jó, nyugszom, legalább is kéne, most mindjárt tovább olvasom kinek milyen élményben volt része amíg nem voltam itt. Amúgy nekem a Try 17 mint cím jobban tetszett, magyarul a 17 csapdája és Augusztus 27-től kölcsönözhető nálunk. Örülök, de remélem majd megvenni is meg lehet...


Iowa, Te az az Iowa vagy? :lol:
[size=9:3mq7x64q]Szal aki az IMen is Iowa?[/size]
Amúgy tudtommal a Bagendinn szerkesztés alatt áll, de lehet, hogy már nem...
Nekem se túlzottan jön be ez a cím, de nem számít, lényeg, hogy bejött ide is :P :!: :!: :!:


Aha, de érdekes, mert nekem rögtön leesett, hogy Te ki vagy.[size=9:3mq7x64q]elf (1)[/size]

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135938 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem sem jön be az oldal,de szerintem is fejlesztés alatt áll,lehet hogy úk image lesz.... :) a spy kidses képek nagyon ocsmányak :?
tudom hogy beiilesztették csak a fejét,de nagyon undorító igy...nem áll jól neki ez a stílus

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135926 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Elkönnyeztem magam, ha van ilyen szó, de közben nevetnék is, ha nem lenne éjjel. O.k. ilyen vagyok. A hivatali patkányokat Én is bírom, állati egy film az biztos, meg van kazi, ebben a pasiben nem lehet csalódni. a Bagendinn, amióta hazajöttem nem jön be, szuper mondhatom. Nektek se, mert akkor kissé lágyabban verem a fejem a falba? Jó, nyugszom, legalább is kéne, most mindjárt tovább olvasom kinek milyen élményben volt része amíg nem voltam itt. Amúgy nekem a Try 17 mint cím jobban tetszett, magyarul a 17 csapdája és Augusztus 27-től kölcsönözhető nálunk. Örülök, de remélem majd megvenni is meg lehet...


Iowa, Te az az Iowa vagy? :lol:
[size=9:4ty7aff9]Szal aki az IMen is Iowa?[/size]
Amúgy tudtommal a Bagendinn szerkesztés alatt áll, de lehet, hogy már nem...
Nekem se túlzottan jön be ez a cím, de nem számít, lényeg, hogy bejött ide is :P :!: :!: :!:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135900 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Megint Elijah videót nézek....a videó cime movie house az elején amit kivettem az az hogy a kedvenc videokölcsönzőjébe invitál be minket(de lehet hogy nem kölcsönző),viszont a dvd-t amit fog azt nem értem....mármint hogy mi a cime,olyan gyorsan mondja de asszem a kedvence. :o
ezután közli velünk hogy az Omen(amit szeret) abszolut klasszikus,de asszem ezt mindenki érti...nem kell magyarázni,na meg a hallowen.....
fúú bevallom,az ami gyu képsorai közben ment az baromira illet hozzá....nektek is tetszeni fog ezután a gyu forgatásáról beszél....hogy mennyi ideig tartott felrakni a műlábakat...és ettől tényleg milyen hobbitnak éreztéjk magukat....az ővé főleg nagyon maceráns volt mert az ővé volt a legizzadosabb....stb....aki látta dvd-ét tudja mit mondok
majd megmutatja azokat a kazettákat amellyeket a sztárok irtak alá,,,(akik a filmben szerepeltek).... 8) majd megjegyzi hogy az ice storm nagyon klassz film...nya itt bajban voltam mert nem értettem,mivel az angol tudásom...még nagyon messze van a tökéletestől...
igen ám de van egy Peter Jakson részleg is...na ennél a résznél nevettem egy jó nagyot ahogy előadja hogy
-nézd csak
ki van itt?
csak nem Pj?
ahogyan mondja,,,ártatlanul és pislogva....és még hozzá teszi hogy
-milyen aranyos!
sajnos a kazi cimét megint nem tudom kivenni,és nem is értem :?
ezután megint röhögtem....ahogyan kullog a kamera elött....olyan lüke
:P majd dicséri a hivatali patkányokat(vmi ilyesmi a cime)
majd megint egy filmet...mutat be asszem Sean Austin nevéhez fűződik
vmi hard day...de lehet night is.....-
-nagyszerű film!
keress egy újabb filmet... :P (egyre jobban tetszik Elijah,de már ennél jobban?)
majd jön a ouble rocket,waitin for Guffman.A Guffmanről a véleménye hogy nagyszerű,mulatságos film.
majd megvesz 3-at,közben megköszöni hogy vele tartottunk,hogy jól szórakoztunk..majd még találkozunk ect...elbucsuzik....


a véleményem az hogy,mindenkinek csak ajánlani tudom....ezt a a bagendinn oldalán tudjátok megtennii!!!!


Elkönnyeztem magam, ha van ilyen szó, de közben nevetnék is, ha nem lenne éjjel. O.k. ilyen vagyok. A hivatali patkányokat Én is bírom, állati egy film az biztos, meg van kazi, ebben a pasiben nem lehet csalódni. a Bagendinn, amióta hazajöttem nem jön be, szuper mondhatom. Nektek se, mert akkor kissé lágyabban verem a fejem a falba? Jó, nyugszom, legalább is kéne, most mindjárt tovább olvasom kinek milyen élményben volt része amíg nem voltam itt. Amúgy nekem a Try 17 mint cím jobban tetszett, magyarul a 17 csapdája és Augusztus 27-től kölcsönözhető nálunk. Örülök, de remélem majd megvenni is meg lehet...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135899 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

elf írta: Hi all!!

Én is nagyon birom Lijt!! Iowa, Neked Anna a keresztneved? :ĐĐ


Igen.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135869 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma letöltöttem, megnéztem néhányszor és naon sirály! YES! Cuki kis klip! :D :D :D

JÖVŐ7EN BACK TO THE FUTURE II. RÉSZ

BENNE ELIJAH WOOD

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135866 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a zene alatta nagyon jó!
illik hozzá...meg amúgy is az egész videó nagyon klasszul van össszeállítva!De főleg a Frodó jo benne,,,,,, 8)
csak gartulálni lehet annak aki ezt megcsinálta...
olyan helyes.... :) ez a fiú

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135826 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Remélem még nem láttátok: Frodesz bukásai nagyon aranyos :)


Wow ez cool!!! Tök yoo, hogy megtaláltad:) köcce :P

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135823 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen zene megy alatta? Én egyébként nem ismerem ezt a számot. Mi ez?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135819 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara: YÚÚÚY, DE ÉÉÉDI!!! Csak most tűnt föl, h mien soxor esett L Frocli a filmben! Nagyonnagyon aranyos - főleg ezzel a zenével! :mrgreen:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135813 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Remélem még nem láttátok: Frodesz bukásai nagyon aranyos :)



én nem láttam,örülök hogy betetted..... :)
:)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135799 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem még nem láttátok: Frodesz bukásai nagyon aranyos :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135784 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil: Tudtommal csak Quicktime-mal jatssza le..de nem biztos!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135769 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kötöznivaló bolondok lesz 11-én hétfőn 22.30-kor a HBOn!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135750 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mindenki nyaral hogy nem ir senki?
nem mintha gond lenne,még januárig igaz sokat kell várni! 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135418 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most nézem a comic con videoit...Elijah nagyon helyes benne....mikor aikit egyet huuu nem semmi

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135177 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát sztem sem tudott nagyon súlyzózni, és egyebek, de az út6 alatt megerősödhetett 1 kicsit, nem? :wink: :roll:
Quicktime-mal. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135176 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A babához még anyit hozzáfűznék,hogy ha megfigyelitek a karját,tisztára ki van gyúrva...pedig nem hinném hogy Frodó konditerembe járt... :)

A ROTK trailert nem játsza le a gép!!! :cry: :evil: Ti milyen lejátszóval néztétek????? :?:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #135085 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nah! megnéztem, bár lemaradtam 1 kicsit az elejéről.
RULZ:
:arrow: a szenátor
:arrow: macskák (én Lmegyek vele!!!! :D )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134942 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos,nem tudom hogy miért nincs szó Elijáról,nem mindig a babákról kellene diskurálni,hanem inkább az előzetesről,nem?
vagy a képekról,olyan agressziv lett a Frodó! 8)
hmmm?mit gondoltok?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134867 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huuu ez a baba! Őszintén én valami rosszabbra számítottam.....
De lám, hogy tűnnek fel a ROTK -es cuccok, az valaminek a végét jelenti....
De mesztelen Frodó nem lesz? Mert van láthatatlan Frodó is... :twisted:

Kötöznivaló Bolondok Rúúúúllzzzzzz!!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134865 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil: amit Ian Mckellen tesz a másság általános elfogadása végett, az mind szép és yoo, de azt nem nevezném magamutogatásnak, vagy botránynak :wink: ...
Frodo figura: no comment... :?
Milyen volt a film?
Én meg nem rég néztem meg az Inváziót... Hát mit ne mondjak, szégyelltem magam Lij és Josh helyett, hogy ilyen épületes baromságban játszottak... :?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134862 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam azt a filmet, szvsz elég jó :wink:
Sil:azokról a babákról NO COMMENT....

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134858 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Holnap (pontosabban holnapután) 00:35-kor Kötöznivaló bolondok az HBO-n! Tuti megnézem! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134745 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ti nézzitek a tolkien főoldalát?
úgyanis jó ha tudjátok hogy van előzetes..a rotkból és nem is rövid....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134726 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: RotK Frodó akciófigura, ork páncélban:
www.theonering.net/scrapbook/group/896/view/7552
Eddig ez a legrosszabb ebből a sorozatból, szvsz. Pedig elvileg ezeket úgy csinálják, hogy a szereplők fejét beszkennelik hozzá, szóval illene legalább hasonlítania... :?

Vilya: nem, a Try17-t rögtön videón adták ki, nem került mozikba sehol. Vagy azért ismerős, mert beszéltünk már róla, vagy a "22-es csapdája" c. könyvre emlékeztet téged... Hmm? :wink:


Nagyon érdekes az a baba... :? :?

A "22-es csapdája" :arrow: Tényleg! Onnan lesz ismerős!! :lol: :D :wink:
Mind kettőben szám van. :lol: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.234 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére