Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 8 hónapja #171052 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát a harmadik képnél kiakadtam! 8O Nem hiszem el! tudom, hogy szereti az extrém dolgokat,no de ennyire! :confused2:

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #171051 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Szerintem inkább Legolasként jobb. civilben néha olyan "hülyén" néz ki. :lol: Sorry, ha valakit megbántottam, vagy sértettem, ez csak az én aprócska véleményem. :oops:

Én pl. egyetértek veled. Mondjuk nekem akkor nem tetszik (... annyira), amikor rövidebb a haja.
Pl. itt: legolas.nenya.net/images/orlando/9.jpg
De itt mondjuk már igen: www.orlandomultimedia.net/images ... obuk36.jpg
Itt meg egészen érdekes: www.orlandofanpage.sk/foto/orlando/58_b.jpg De nekem itt is nagyon tetszik!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #171039 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem inkább Legolasként jobb. civilben néha olyan "hülyén" néz ki. :lol: Sorry, ha valakit megbántottam, vagy sértettem, ez csak az én aprócska véleményem. :oops:

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #171022 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem szemely szerint Orli jobban tetszik civilben mint Legolaskent.
A szemet en is szurkesnek latom egy-egy helyen, sot a TTT-ben van olyan jelenet is, ahol nincs kontaktlencseje(barna a szeme)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170922 Írta: kyoko
kyoko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én naon imádom ezt a Legolas elfikét,de sztem Orliként nem vmi nagy szám!Én spec.kékesszürkének látom a szemét,nem kéknek,de így is édi!1szer láttam 1 srácot aki pont úgy nézett ki mint ő,de tényleg!!!csak hát a haja volt rövidebb! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170749 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem eleg, hogy Orlieval almodtam, meg a finn baratnom egy olyan kepeslappal is meglepett szulinapomra, amin az a jelenet van, hogy legolas Gimlivel a hata mogott lovagol! Es tok nagy a lap!:)))

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170678 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF.

Vanilia írta:

http://thumb2.sac.overture.com/image/332203636katt ide!

Katt ide

Orlando szakított a barátnőjével?


:) Ezt így kell írni: (url=link)szöveg(/url) Természetesen a zárójlek helyett szögletes zárójelet kell használni. A "code" parancs azért van, hogy be tudd rakni a formulát anélkül, hogy linkké alakítaná a fórum.

Szerintem félreértettél az Óhaj, sóhaj topicban... :wink:

ON.

Megnéztem még egyszer a Pirates of the Caribbeant, és azt kell mondjam, h azért Orlando is elég rendesen hozza a jó formát -- pl. a kedvenc jelenetemben, amikor felsorakoznak előttük a kalózok (Tortuga után), nagyon nagyot alakít az arcával (Johnny Deppnek nyomába sem ér, de ez most mindegy :roll: )

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170612 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
http://thumb2.sac.overture.com/image/332203636katt ide!

Katt ide

Orlando szakított a barátnőjével?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170609 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: Egyebkent most az elobb beszeltem chaten egy sraccal, aki ismeri Orlit :D Allitolag latta szemelyesen is...

Annyi mázlista van a világon! Én miért nem tartozom közéjük? :cry:

img-nex.theonering.net/images/sc ... 1_orig.jpg Én nem igazán tudok angolul. Itt mit írnak róla? (Bár a nevét elég kevésszer láttam a szövegben.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170548 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
En si ugy tudtam, hgoy szakitottak, dehat.. ez van :cry:
Mindegy, ez a dolog ugysem tarozik masra csak rajuk, akkor meg miert hirdetnek el a fel vilagnak? (ugy tudom, hgoy Orli nem az a fajta) es ha ez meglepetes kene legyen Kate-nek, akkor miert modnta volna el?

Egyebkent most az elobb beszeltem chaten egy sraccal, aki ismeri Orlit :D Allitolag latta szemelyesen is...

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170541 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
en is azt hittem, hogy mar szakitottak :roll:

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170538 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ok, ok, de akkor mi volt az a múltkori pletyi a szakításukról? (Biztos le vagyok maradva...)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170327 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Haaat... :cry: ha boldogok lesznek, akkor en is megprobalok orulni ennek, de akkoris :cry: :cry: :cry:
Erre nem szamitottam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170326 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Alyr:
www.comingsoon.net/movies/t/troy.php


Köszi!

Nemrocc, nemrocc...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170324 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: kep.tar.hu/silmarien/images/pic4349991.jpg
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4349992.jpg

Nyamnyam, de husi!!!! :roll: :oops: :P

Na, itt láthatunk majd egyet-mást... :o

Kövezzetek meg, de sztem SZÁZSZOR ÉDESEBB FEKETE HAJJAL!

De szőkén is, milyen gyönyörűen kiemeli azt a csillogó tünciszemét a sötét szemöldöke! :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170321 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170294 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nincs meg valakinek az új trailer windows mediaplayerre?
Itt a hikben leszedték a quick time-ot rendszerjavítás címén...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170206 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: www.online.rtlklub.hu/szorakozas/pletyka/?id=0402103492

Mit mondhatnék... sok boldogságot nekik. Én is azt szeretném, ha nekik jó lenne (föleg, ha Orlando-nak jó lenne), de...
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
A Troy trailer szuper! :) Meg a képek is belöle!
És azzal a fejékkel...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170110 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170107 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170103 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Atya Eg!!! FERGETEGES!!!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170100 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vadiúj Troy-trailer, itt a legfelső hír jelenleg:
www.hardwired.hu/index.hw

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170058 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gandalf írta:

Cinematrix írta: Orlando Bloom lánykérésre készül
2004/02/02
Bánkódhatnak Orlando Bloom nőnemű rajongói: A Gyűrűk Ura-trilógia és A Karib-tenger kalózai 27 éves brit színésze az Empire-filmdíjak jövő heti átadási ünnepségén állítólag megkéri barátnője, Kate Bosworth amerikai színésznő kezét.

Ha hinni lehet a Daily Star című angol bulvárlapra hivatkozó IMDb-nek, Bloom ráadásul fél térdre ereszkedik majd, és úgy kérdezi meg a 21 éves színésznőt, feleségül megy-e hozzá.

Bloom egy ismerőse a Daily Starnak elmondta, hogy a színésznek általában lakat van a száján, ha a magánéletéről kérdezik, abból azonban sosem csinált titkot, mennyire lenyűgözi Bosworth. "Csak rájuk kell nézni, és rögtön látszik, mennyire összeillenek. A legtöbb pár nyüglődne, hisz Kate Los Angelesben él, Orlando pedig Londonban, ám számukra ez nem okoz problémát."


Hát, most erre mit lehet mondani? :roll:
Ha boldogok..
Bár elég pletykaszerű ez a cikk.. Dehogy már 2 helyen is írták...
Nekem nem igazán stimpi Kate, de ha Orlando szereti, legyenek boldogok, nekünk úgy sincs beleszólásunk:(
/Milyen lenne, ha lenne beleszólásunk.. :lol: /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170052 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Cinematrix írta: Orlando Bloom lánykérésre készül
2004/02/02
Bánkódhatnak Orlando Bloom nőnemű rajongói: A Gyűrűk Ura-trilógia és A Karib-tenger kalózai 27 éves brit színésze az Empire-filmdíjak jövő heti átadási ünnepségén állítólag megkéri barátnője, Kate Bosworth amerikai színésznő kezét.

Ha hinni lehet a Daily Star című angol bulvárlapra hivatkozó IMDb-nek, Bloom ráadásul fél térdre ereszkedik majd, és úgy kérdezi meg a 21 éves színésznőt, feleségül megy-e hozzá.

Bloom egy ismerőse a Daily Starnak elmondta, hogy a színésznek általában lakat van a száján, ha a magánéletéről kérdezik, abból azonban sosem csinált titkot, mennyire lenyűgözi Bosworth. "Csak rájuk kell nézni, és rögtön látszik, mennyire összeillenek. A legtöbb pár nyüglődne, hisz Kate Los Angelesben él, Orlando pedig Londonban, ám számukra ez nem okoz problémát."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170045 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170036 Írta: Nightmare

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169889 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Gwaleriol: a bakiparádét le lehetett tölteni a netről, meg is van nekem, és fergeteges... :wink:

Le lehet tölteni pl. innen, ha minden igaz: www.potcfandom.com/blooper.php

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169855 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne: wow, köszi! :) Én nem tom.. annyira örülök nekik.. :) Boldognak tűnnek. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169845 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ejjj, de irigylem ezt a Kate-et!!! :evil: De hát biztos különleges csaj, ha olyan helyes srácot érdemelt ki, mint Orli :? Jo neki!!!!
Amúgy szerintem Orli nem néz ki 27-nek. Eddig akárkitôl kérdeztem, azt mondta hogy sokkal fiatalabbnak látja.

Ma vele álmodtam :D Egy vendéglôben voltam és ô volt a pincér. Azt mondta, hogy álcáznia kell magát a rajongói elöl :lol:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169830 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hahó, csajok! Tudtommal a topic neve nem Figwit - Bret McKenzie!!!!! Tmát ejtsük, oké? De mivel tünci-pasik RULZ, ezért nincs szívem kitörölni szegénykét! :roll: :lol:
Kis cikk:
nettrash.com/users/jasparina/Hitkrant001.jpg

És még pár oldal az EMPIRE-ből:
nettrash.com/users/jasparina/empire177_01.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_02.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_03.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_04.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_05.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_06.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_07.jpg
nettrash.com/users/jasparina/empire177_08.jpg

Liv&Orli interjú:
promontoryartists.org/lookingclo ... mtyler.htm

Ned Kelly videók/interjúk:
www.cinemas-online.co.uk/website ... page=trail

Még 1 interjú:
orlandomultimedia.net/news2004/j ... 2004b.html

Nem tudom, h volt-e bent, de nagyon éédi:
orlandomultimedia.net/images/pre ... a/la1.html

Az Elizabethtown csak 2005-ben jön ki... :( :
orlandomultimedia.net/elizabeth/eliupdate.html

Itt van az összes kép az Kate-es nyakbaugrásról. ROHADT MÁZLISTAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :
www.katebosworthfan.com/Coppermi ... ?album=123

És itt pedig a visámparkban szórakoznak (Orli fejét érdemes figyelni a hullámvasúton :D ):
www.katebosworthfan.com/Coppermi ... p?album=80

Ooolyan rossz, h már 27 éves!!!! Örexik szegény! :? Még szerencse, h jól tartja magát! :D
Jah! By the way a cinemában egy nagyon édes kép van róla (nagy!!!!), meg néhány kisebb a Trója és a PotC kapcsán. Húú, de várom már a 10.-ét! Első dolgom lesz suli után, h elnyargalok a Media Marktba, és megveszem DVD-n, meg videón is a PotC-ot! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.716 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére