KÉPEK

Több
20 éve 8 hónapja #161326 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszönöm Ragoran! :D
(egyszerűen imádom a dögöket! :oops: )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161249 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Olvass vissza egy picit. :wink:

Hú, mit találtam! Egész helyes, csak ne lenne ilyen elfordult füle... Amúgy Glorfindel. :wink:
elfwood.lysator.liu.se/loth/d/u/dudzik/glorfindel1.jpg.html
Na, emmeg az unokatesóm. :) De tényleg, pár éve még a haja is ilyen hosszú volt, csak fekete. :P
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/hooghoudt/glorfindel.jpg.html

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161092 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Beteg :?: Mikor? Hol? Lemaradtam? :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160794 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ragoran, nagyon jók a képek, főleg a háttér. Nagyon szép kékeket talált és jók a képek is, nem azok a tipikus portrék róluk.

Hmm... nem megyek RoTK-el foglalkozó topicba izgalomfokozás végett, de mi az, hogy Arwen beteg lesz? A tündék nem lesznek betegek, nem? Vagy ez csak olyan sima lelki baj, ami a halálát is okozza tul.képp? :roll:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160668 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az első Smaug John Howe bácsi műve, a "Smaug Esgaroth fölött", a negyedik pedig Carol Emery Phenix-é.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160634 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: ez a Babó féle Smaug


ezt Tolkien rajzolta... nekem Smaug mindig ez marad.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160630 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160628 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160615 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: KÉPEK
"varázslényekről" tudtok berakni képeket?
(Smaug,Glaurung,pegazusok,unikornisok,hippogriffek...stb.)
Imádom nézegetni a vágtázó sereget. :wink:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160582 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: De itt Aragorn még nem néz ki oan királyosan,mint a vége felé...itt még oan kószás..ha ezígy érthető...Szal sztem ez még korábban van...


Szvsz ez a kép valójában még a TTT-ból van, Arwen ugyanazt a ruhát viseli, mint abban a jelenetben, amikor Aragorn búcsút vett tőle, Gorni is a kószaruhájában van. :wink: És én már a TTT idejében is láttam itt-ott felbukkanni ezt a képet. Tessék összevetni ezzel: klikk
[size=9:1dx5kmkq]Off: Arwen beteg? Hogy az athelasba lehet egy tünde beteg? Na jó nagyritkán... De ez akkor is fura.[/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160574 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
[size=9:1ka8hosq]Jóvanna,én nem vok ien okos![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160568 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: cép kép

John Howe: The Dark Tower :wink:
www.john-howe.com/portfolio/gall ... mage_id=82
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... dtower.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160559 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160512 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
OFF De jó,h ien értesült topicvezető társam van;o)
privi ment;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160509 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
A kardot Elrond viszi... Az igaz, hogy Arwen nem megy el Szürkerévig, hanem egy látomás hatására visszafordul útközben, és visszamegy Völgyzugolyba, de tulajdonképpen nem sokat fog szerepelni (hálisten), merthogy beteg lesz, és Völgyzugoly után csak a koronázáskor látjuk viszont... :wink: [size=9:1mkmini7](További részletek priviben, vagy a 3. rész topicban.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160439 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
V ő maga viszi el Araghoz a kardot és ha már úgyis ott van,érzelegnek egy kicsit.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160437 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago: sztem Arwen nem megy el a Szürkerévig, hanem megszökik valahogy, és onnan Aragornhoz megy majd.... de ez csak tipp... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160435 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Aldarion írta:

Ragoran írta: Arwen,Aragorn(h kerülnek ezek megint össze?)

Az esküvő alkalmából, csak összejönnek :roll: :wink:


De itt Aragorn még nem néz ki oan királyosan,mint a vége felé...itt még oan kószás..ha ezígy érthető...Szal sztem ez még korábban van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160383 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: repkedő nazgulok támadása

Haláli jó kép :itscool:

Ragoran írta: Arwen,Aragorn(h kerülnek ezek megint össze?)

Az esküvő alkalmából, csak összejönnek :roll: :wink:

Ragoran írta: Arag,Legsi

Itt már az Andúrilt tartja a kezében Aragorn :?: :hein:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
20 éve 8 hónapja #160336 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160334 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kezdenek elmaradozni a képek...sebaj,bevetem magam;o)
"GyU-s poszterek";o)))

1
2
3
ez igazából nem tom mi,de GyU
tom,h már ez is volt...vmikor..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160268 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sajnos bennem is eléggé így van... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160028 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Igen ezt így kéne, és ha előbb olvastam volna a könyvet, mint hogy láttam volna a filmet, vagy egyáltalán fogalmam lett volna, hogy hogy fognak kinézni, nekem is menne...De így nem megy sajnos...Nekem már összefortak a karakterek a színészekkel...Erről nem tehetek... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160014 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nimrocco írta: Na,akkor én itt most lerombolok mindent :wink:
Én egyik szereplőt sem kötöm a filmhez.Az én képzeletemben úgy vannak jelen ahogy én eredetileg elképzeltem.


Azt hiszem ez az, amivel maximálisan egyet tudok érteni!!!
És nagyon örülök annak, hogy van még aki inkább a fantáziáját használja a szereplők "mentális megalkotására", hisz azzal a Te agyad dolgozik. A színészek a rendező látásmódját képviselik - ezzel persze nem akarom lekicsinyleni az övét, vagy mások véleményét - csak éppen ez az, amiért jobban szeretek egy könyvet elolvasni, minthogy megnézzem filmen. Sok embernek azért okoz csalódást a film, mert mást képzelt el magának, mint amit a filmben megalkottak.

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159997 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na,akkor én itt most lerombolok mindent :wink:
Én egyik szereplőt sem kötöm a filmhez.Az én képzeletemben úgy vannak jelen ahogy én eredetileg elképzeltem.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159759 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Felagund:1etértek.
Mondjuk sztem nem nem mernek elvonatkoztatni a szinészektől,hanem befolyásolja őket.Talán csak tudat alatt,de most már nem csak az elképzeléseikre hagyatkoznak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta:

Niphredil/Szméagol írta: Ezek lehet, hogy egy kicsit OFFok, de szvsz gyönyörűek - TN illusztrációi Joanne Findon The Dream of Aengus című könyvéhez...

Wow! 8O Ezek a képek irtó szépek! Olvasta valaki ezt a könyvet? Milyen? Most megfogta a fantáziám. :roll: :look:

Mintha erről lett volna szó a Tolkien és a germán, kelta kultúra topicban... Oisin is rajzolt ehhez a történethez, ha jól emlékszem...
Meg is van:
www.tolkien.hu/view.php?m=32&c=1&a=229

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére