Jókívánságok

Több
16 éve 4 hónapja #361782 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Üdv!

Köszönöm a szurkokat, sokat segítettek... a gyakorlatom összességében négyes lett (külön külön a 4 részjegyet nem tudom) az elmélet pedig (szóbeli+írásbeli) ötös :D

Ergo péntek fél három óta hivatalosan is fényképész vagyok :lol:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361776 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bounce: grat! ;-)
Annis: hogy sikerült?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361753 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bounce: büxkék vagyunk rád! Gratula!

Missy: ez az "amúgy rendesek voltak" nekem egy kicsit furcsa. Tudod, mint amikor a hóhér mosolyog. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361749 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sötét Úr: teljesen igazad van. Utólag sikerült rájönnöm :)

Mindenkinek köszönöm, aki szurkolt, nagyon jól sikerült! Úgy érzem, átmentem. Angol nyelv B2 szintre mentem. Mindennel gyorsan készen lettem, és elégedett vagyok magammal. A szóbelin is lesöpörtem a kollégát :) *egészséges önbizalom és optimizmus*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361732 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert Bounce! :bounce::bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361716 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Sötét Úr írta:

Missy írta: ...Egy rakat embert megvágtak, engem csak koptból...

Uhh, ne mondd ki, ki volt az... (LU?)

Bounce: Rosszul teszed... Három nappal vizsga előtt már nem szabad(na) tanulni. Akkor már lazítani és "ülepíteni" kell - ez utóbbi arra való, hogy a behabzsolt tudás el tudjon helyezkedni, és éppen az tudjon mindig előjönni, amire szükség van. ;) Mivel nem írtad, hogy milyen nyelvből nyelvvizsgázol, ékes francia nyelven kapod: oungaz-boungaz! ;) Souroq!


Heheheeee:-) Inkább (TA meg LU meg BÁ) De amúgy rendesek voltak.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361715 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Missy írta: ...Egy rakat embert megvágtak, engem csak koptból...

Uhh, ne mondd ki, ki volt az... (LU?)

Bounce: Rosszul teszed... Három nappal vizsga előtt már nem szabad(na) tanulni. Akkor már lazítani és "ülepíteni" kell - ez utóbbi arra való, hogy a behabzsolt tudás el tudjon helyezkedni, és éppen az tudjon mindig előjönni, amire szükség van. ;) Mivel nem írtad, hogy milyen nyelvből nyelvvizsgázol, ékes francia nyelven kapod: oungaz-boungaz! ;) Souroq!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361710 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Thereon írta: Mindenkinek szerencsés Péntek 13-at!


Ma már a ballagáson sikeresen elhagytam a tarisznyámat :s

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361709 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mindenkinek szerencsés Péntek 13-at!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361692 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kérhetek én is egy kis szurkolást? Holnap reggel nyolc órától nyelvvizsgázom.. a gyomrom mandula-méretű, és gőzerővel ismétlek át mindent, remélem menni fog. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361663 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Sötét Úr írta: Minden vizsgázódónak UNGABUNGA & SZUROK!

Missy, hogy csinálod, amikor félig jön be az ungabunga? Csak az unga jött be? Vagy csak a bunga? És honnan lehet tudni, hogy melyik? Nekem ez nem világos... :D
De tényleg, hogy értetted azt, hogy félig jött be? Ugye nincsen baj?


Hát...ez egyenlőre még számomra se világos , hogy hogyan csinálom:-) tudod, ezt érezni kell :lol:

Baj? Dehogy. Egy rakat embert megvágtak, engem csak koptból, de legalább ötöt mindkettőből. Majd UV-n villantunk. :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361658 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Minden vizsgázódónak UNGABUNGA & SZUROK!

Missy, hogy csinálod, amikor félig jön be az ungabunga? Csak az unga jött be? Vagy csak a bunga? És honnan lehet tudni, hogy melyik? Nekem ez nem világos... :D
De tényleg, hogy értetted azt, hogy félig jött be? Ugye nincsen baj?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361657 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert Mogy!!!! :bounce::bounce::bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361656 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Jókívánságok
t-12 óra. Kérek naaaagy drukk a félév utolsó vizsgájához: angol irodalom szigorlat. (egen...lassan eluralkodik rajtam a pánik)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361653 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm, és köszönöm az ungákat és bungákat is, félig bejöttek. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361567 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Annis írta: Üdv!

Szeretnék egy pici ungabungát kérni holnapra és péntekre mert a fotóssuli záróvizsgája lesz... csütörtökön a gyakorlati és pénteken a szóbeli fordulóval, és jó lenne ha görbülne... (az írásbeli már megvan)


ungák :bounce: és bungák :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #361559 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert Annis a vizsgához!!! :bounce::bounce::bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361555 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Üdv!

Szeretnék egy pici ungabungát kérni holnapra és péntekre mert a fotóssuli záróvizsgája lesz... csütörtökön a gyakorlati és pénteken a szóbeli fordulóval, és jó lenne ha görbülne... (az írásbeli már megvan)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361450 Írta: Ada
Ada válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot és sok sikert Missy!!! :cheers::bounce::bounce::bounce::dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361442 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare Missy! És sok sikert! :)
És nagyon sok szerencsét corteznek és Dodiee-nak/nek! (:oops:) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361420 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Missy, Rana, Icke: utólag is nagyon- nagyon sok boldog születésnapot erőben, egészségben, mindne égi- földi jóban!!

Alcar: neked meg nagyon- nagyon sok boldog névnapot, az előzőek kíséretében!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361405 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Holnapra kérnék egy kis szurkát, 11-től emelt töri szóbelim lesz, és minél jobb pontot kéne elérnem :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361400 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Nóli i linantea írta: Hajrá Missy!
Boldog szülinapot Missy!
:hello:

csatlakozom! :dance: :cheers: :hello:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361391 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Nóli i linantea írta: Hajrá Missy!
Boldog szülinapot Missy!
:hello:


bóóóóódogat!!!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361372 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Hajrá Missy!
Boldog szülinapot Missy!
:hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361369 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ethuil írta:

Tünde írta:

Missy írta: Kérhetnék én is egy icipici bolhafarkincányi szurkot alapvizsgához? :lol: :lol:


unga :bounce: és bunga :hello:

és mindenkinek aki mostanában vizsgázik, és egy kicsit is bizonytalan magában!!!!!!!!


... kicsi... én biztos vagyok az eredményben... :(

Úgyhogy: legyen mindenkinek több szerencséje, mint ami előreláthatólag nekem jut :bounce:


frászkarikát
Kezd el a mantrát: Sikerülni fog, mert sikerülnie kell! :bounce: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361368 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Tünde írta:

Missy írta: Kérhetnék én is egy icipici bolhafarkincányi szurkot alapvizsgához? :lol: :lol:


unga :bounce: és bunga :hello:

és mindenkinek aki mostanában vizsgázik, és egy kicsit is bizonytalan magában!!!!!!!!


... kicsi... én biztos vagyok az eredményben... :(

Úgyhogy: legyen mindenkinek több szerencséje, mint ami előreláthatólag nekem jut :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361367 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Missy írta: Kérhetnék én is egy icipici bolhafarkincányi szurkot alapvizsgához? :lol: :lol:


unga :bounce: és bunga :hello:

és mindenkinek aki mostanában vizsgázik, és egy kicsit is bizonytalan magában!!!!!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361365 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kérhetnék én is egy icipici bolhafarkincányi szurkot alapvizsgához? :lol: :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #361357 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Dodie: UNGABUNGA! UNGABUNGA! UNGABUNGA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.502 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére