Találkozások

Több
20 éve 2 hónapja #172764 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások
hát engem is rábeszéltek a későbbi vonatra... ugyhogy...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172744 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Találkozások

Alcarcalimo írta: VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
A jelentkezettek névsora: Rabyn, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére, +1 fő, Telcontar Léli, _Neo, Ada?, Arwena, Zsizsik gazda, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin+1, Orsie, Nodlee, Dodie, Silmeniel, Ninniach, Rayan, Hegyirabló, Toma és én meg a családom. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi vagy fórum)

Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
Győriek:
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53

A vonat elé én megyek ki, a buszhoz meg Toma.
Akik a későbbi vonattal jönnek, ahogy írtam 4-es busz, Hotel Veszprém (nagy ronda épület), ha megérkeztetek VP-be, hívjatok fel! Ott leszek akkor a hotel előtt.
A számom még mindig: 30/9163-233

Ja, program: a Pestiekkel a busznál megvárhatjuk a Győrieket, utána séta városban (szép fehér, szakad a hó) - vár viadukt, Séd völgye, nem hosszan, mert hideg van - közben megjön a többi Pesti is, kaja (Hungária étterem vagy meki), videjóóóó! a cégnél, 3 után mehetünk a Pannónia étterembe teázni/sörözni/üdítőzni/beszélgetni. Alsőörs kimarad:(... az utak borzalmasak, a Balcsi nincs befagyva, viszont tiszta Helcaraxe:)!!! Kalandra fel!
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda


Gond van, a 07:25-os vonat IC, es ugye a potjegy az 2 sor ara ß)
Szoval, szereny szemelyem a 09:05-os vonattal utazik, aki akkor jon, szoljon! Vallalom a felkalauzolast is, ugy gyalog, mint busszal ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172711 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
VESZPRÉM - ALSÓÖRS, feb. 14.
A jelentkezettek névsora: Rabyn, elodyke, Jacopo, Holtak_vezére, +1 fő, Telcontar Léli, _Neo, Ada?, Arwena, Zsizsik gazda, Adrienn, Ibolya (két ismerős kollegám, talán leendő tagok), Galadh, pOlorin+1, Orsie, Nodlee, Dodie, Silmeniel, Ninniach, Rayan, Hegyirabló, Toma és én meg a családom. Akit kihagytam, kérem szóljon... (privi vagy fórum)

Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33
Győriek:
busz:
ind: 8.15, érk: 10.08 m.idő: 1:53

A vonat elé én megyek ki, a buszhoz meg Toma.
Akik a későbbi vonattal jönnek, ahogy írtam 4-es busz, Hotel Veszprém (nagy ronda épület), ha megérkeztetek VP-be, hívjatok fel! Ott leszek akkor a hotel előtt.
A számom még mindig: 30/9163-233

Ja, program: a Pestiekkel a busznál megvárhatjuk a Győrieket, utána séta városban (szép fehér, szakad a hó) - vár viadukt, Séd völgye, nem hosszan, mert hideg van - közben megjön a többi Pesti is, kaja (Hungária étterem vagy meki), videjóóóó! a cégnél, 3 után mehetünk a Pannónia étterembe teázni/sörözni/üdítőzni/beszélgetni. Alsőörs kimarad:(... az utak borzalmasak, a Balcsi nincs befagyva, viszont tiszta Helcaraxe:)!!! Kalandra fel!
Várunk benneteket!!!
Alcar és Toma_gazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172681 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi, nem olvastam eléggé vissza, most látom, hogy Léli meg Jacó is a 9.05-össel megy :oops:

/me örül ennek! :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #172670 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Alcarcalimo írta:

Arwena írta:

Arwena írta:

Alcarcalimo írta: Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33


akkor mivel még senki se mondta majd én:

Szombaton reggel gyülekező a Déliben a jegypénztáraknál (én ott leszek kb. fél 7 től) és szvsz úgy 7:10 kor legkésőbb fel kéne szálni hogy legyen helyünk is esetleg. Aki ezzel a vonattal jön az jelezze priviben hogy tudjam kire kell várni.

ja és ha esetleg szügség lebnne rá itt a számom:0670 509-0694


akkor ezzel csak hárman megyünk?


hmm... ne haragudjatok, amiért olyan koránra tettem az időt! ha nektek kényelmesebb, akkor gyertek a későbbivel, csak tudjam, hogy ki tudjak menni elétek. Amúgy azért tettem arra az időre, hogy Alsóörs is beleférjen - amilyen piszok hideg van még biz' bejöhet - meg amiatt is, h a győriek csak busszal tudnak jönni, az övék 10 felé ér be, gondoltam, akkor ott együtt találkozunk, a vonatosok, meg a buszosok. No, én mindenesetre kimegyek a 08:58-as vonathoz, a többiek elé nemigen tudok kimenni sztem (bocsánat, a közlekedés nem épp a királynék városához méltó...), de a belvárosba nagyon könnyű bejönni: 4-es busz a vasúton (a buszon lehet jegyet venni, vagy a buszmegállóban a pénztárban, ha netán nyitva lesz), azzal kell elmenni a Hotel veszprémig (a buszban bent ki van írva, de asszem a 6. megálló). Oda könnyen ki tudok menni elétek, csak csörögjetek rám, hogy mikor értetek be.
Alcar


Szerény személyem és Hegyirabló holnap a 9.05-ös vonattal indulunk, ez 10.46-kor érkezik meg Veszprémbe. Kb. 8.40-re kint leszünk a Déliben. Ha valaki ugyanezzel a vonattal megy és csatlakozna hozzánk, az írjon privit nekem vagy írjon a fórumba.
Puszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172653 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Galadh írta: Halihó!

Na mivel a k@vban nagyon kevés lenne a hely, és egyéb népek úgyis mennek a CDfű -be, ezért mit szólnátok, ha mégis ott lenne a tali? sztem mindenki eltalál oda, aki nem, annak meg tali a kálvin téren a mozgólépcső tetejénél ötkor.

Pusza, Galadh


Hozzátenném, hogy van foglalva asztal (sajnos a kisluk már foglalt volt), úgyhogy olyan helyet kell keresni, ahová ki van téve a "Foglalt 17:00-tól" tábla :) (és amelyik nem a milyénk, ArM-eseké ;) )


Nos, újabb adalék: Galádhkám most szólt, hogy ő nem jön, úgyhogy igyekszem én várni a csoportot a Kálvinon. Ez attól függ, hogyan jön a buszom. Ha normálisan, meg minden, akkor 5-kor tali a Kálvinon (NEM várunk senkire), és onnan megyünk a CD Fűbe.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172649 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Szú: Anáék vasárnap mennek megnézni. Ma négyig szóljál nekik, ha te is menni akarsz!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172647 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha menntek többen Magyar Vándort nézni, légyszi szóljatok vagy gillzen keresztül, vagy:3654673


kössz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172646 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Találkozások
Figyelem!
Ha kiváncs Bárki egy 10.-es osztály színi előadására,( az ÉN osztályom!!) jöjjön febr. 20-án fél 6-ra, h legyen helye, a SZT. Margit Gimmn.(Villányi út 5-7) dísztemébe.Én is szereplek, :lol: , de nem sokat :cry: Címe.: Legyetek jók ha tudtok...( Néri Szt. Fülöpről) ha vki. többre kiváncsi. Számom 3654673


GYERTEK!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #172598 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Az operába jelentkeztek eddig:

Angwen
Ankalimon
Cueddo
Ery
Esgal
Felagund
Gillz
Kriszana
Ladis/Folti
Laurelen
Mau
Nólindír
Peredhil
Ringbearer
Sirgon
Sissee
Thaur
Toma
Vewilyaiel

+Fió
+Aeglos

És mindenki lila :wink:
[size=9:oahywkwl]Fió: nálad jelentkeztek azóta?[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172595 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
A feanor kazit hozom ha kő. A kincsőféle verzio van meg az jolesz?
Alcar másoltál nekem kazit? Ha nem az se baj viszek mindenképpen egy cserét oszt majd vmikor megkapom ha még esetleg nincen átmásolva.
Akkor hétkor talxunk holnap reggel??
mennyibe van a jegy?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172578 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta:

Arwena írta:

Alcarcalimo írta: Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33


akkor mivel még senki se mondta majd én:

Szombaton reggel gyülekező a Déliben a jegypénztáraknál (én ott leszek kb. fél 7 től) és szvsz úgy 7:10 kor legkésőbb fel kéne szálni hogy legyen helyünk is esetleg. Aki ezzel a vonattal jön az jelezze priviben hogy tudjam kire kell várni.

ja és ha esetleg szügség lebnne rá itt a számom:0670 509-0694


akkor ezzel csak hárman megyünk?


hmm... ne haragudjatok, amiért olyan koránra tettem az időt! ha nektek kényelmesebb, akkor gyertek a későbbivel, csak tudjam, hogy ki tudjak menni elétek. Amúgy azért tettem arra az időre, hogy Alsóörs is beleférjen - amilyen piszok hideg van még biz' bejöhet - meg amiatt is, h a győriek csak busszal tudnak jönni, az övék 10 felé ér be, gondoltam, akkor ott együtt találkozunk, a vonatosok, meg a buszosok. No, én mindenesetre kimegyek a 08:58-as vonathoz, a többiek elé nemigen tudok kimenni sztem (bocsánat, a közlekedés nem épp a királynék városához méltó...), de a belvárosba nagyon könnyű bejönni: 4-es busz a vasúton (a buszon lehet jegyet venni, vagy a buszmegállóban a pénztárban, ha netán nyitva lesz), azzal kell elmenni a Hotel veszprémig (a buszban bent ki van írva, de asszem a 6. megálló). Oda könnyen ki tudok menni elétek, csak csörögjetek rám, hogy mikor értetek be. számom: 06/30/9163233.
A program változatlan (???): séta a városban, egy kis körülnézés, be is lehet ülni, bár van egy-két szép látnivaló, reméljük Eru és az idő kegyes lesz. Utána kora du. a LEP videok megnézése a cégnél, ahol dolgozom, majd lehet Alsőörsre menni vagy maradni VP-ben, kinek hogy tetszik. Apropó: ha valakinek megvan, elhozhatná a Feanor... kazit.
ha gond van, akkor írjatok!!!
Nagyon várunk titeket!!!
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172563 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Találkozások

Arwena írta:

Alcarcalimo írta: Budapest Déli pu.:
ind: 07.25 - érk: 08.58 (112 km), m.idő: 1:33


akkor mivel még senki se mondta majd én:

Szombaton reggel gyülekező a Déliben a jegypénztáraknál (én ott leszek kb. fél 7 től) és szvsz úgy 7:10 kor legkésőbb fel kéne szálni hogy legyen helyünk is esetleg. Aki ezzel a vonattal jön az jelezze priviben hogy tudjam kire kell várni.

ja és ha esetleg szügség lebnne rá itt a számom:0670 509-0694


akkor ezzel csak hárman megyünk?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172549 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli, én azzal megyek, ha mégsem, akkor legkésőbb szombat 8ig rádcsörgök ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172526 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Veszprémi tali, vonatút:
Na, úgy tűnik, Jacó meg én tuti a 9:05-ös vonattal megyünk (elméletileg 10:46-ra ér le). Jön még valaki azzal? Mert jó lenne csoportban menni.. Sürgősen jelezze nálam az, aki még ezzel akar jönni, hogy tudjunk találkozni...
Ja, igen 8:30-kor a Déliben...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172518 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Halihó!

Na mivel a k@vban nagyon kevés lenne a hely, és egyéb népek úgyis mennek a CDfű -be, ezért mit szólnátok, ha mégis ott lenne a tali? sztem mindenki eltalál oda, aki nem, annak meg tali a kálvin téren a mozgólépcső tetejénél ötkor.

Pusza, Galadh


Hozzátenném, hogy van foglalva asztal (sajnos a kisluk már foglalt volt), úgyhogy olyan helyet kell keresni, ahová ki van téve a "Foglalt 17:00-tól" tábla :) (és amelyik nem a milyénk, ArM-eseké ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172493 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Aeglos:

+ 1 lila Nólindir

(Bocs a késői jelentkezésért, csak én úgy tudtam, hogy tegnap nézem meg a családommal. Aztán közbejött valami, szal jövök veletek!)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172481 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások

Fiona írta: + Laurelen :wink:


+Lila Esgal :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172447 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó!

Na mivel a k@vban nagyon kevés lenne a hely, és egyéb népek úgyis mennek a CDfű -be, ezért mit szólnátok, ha mégis ott lenne a tali? sztem mindenki eltalál oda, aki nem, annak meg tali a kálvin téren a mozgólépcső tetejénél ötkor.

Pusza, Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172310 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
febr 14 veszprém-Alsóörs

hűha!
érdekesen áll a Balaton. :?
ha így folytatja -10 C fokon
akkor lehet lesz korcsolyázás

csütörtökön este és pénteken du csinálok jelentést korcsolyázással kapcsolatban.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172221 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
+ Laurelen :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #172199 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Találkozások
Az operába jelentkeztek eddig:
(mindenki lila)


Sissee
Ringbearer
Thaur
Ery
Gilzz
Mau
Kriszana
Ladis/Folti
Vewilyaiel?
Ankalimon?
Nólindír
Laurelen
Esgal


:hello:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172193 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF: az én hajam tartott 3 óráig... :roll: :mrgreen:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172190 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor milesz pénteken???????

a hajakhoz: ha van 4-5 lelkes és tülermes vállalkozo akkor a tábor előtt (vagy ott) be lehetne fonni a hajamat afrofonásban és akkor jó sokáig ugy hagyom.
Nanana? :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172187 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Miután Lam kifejtette, h nem fog jönni, és Beuf meg azt mondta, h ha jön, akkor majd kimegyünk vele dumcsizni, nem értelek...
de mind1.

Akkor menjetek filmetnézni, én megyek k@vni:)


Azt fejtettem ki, h nem valószínű, h tudunk menni, de ha tudunk, akkor benézünk, csak mondjátok meg, h hová mentek.

A Károli egyébként egyetem.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172164 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Miután Lam kifejtette, h nem fog jönni, és Beuf meg azt mondta, h ha jön, akkor majd kimegyünk vele dumcsizni, nem értelek...
de mind1.

Akkor menjetek filmetnézni, én megyek k@vni:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172162 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta:

Telcontar Léli írta:

Silmeniel írta:

Gandalf a Beszélgetősbe írta: Most már 1000%: megkatuk a Dísztermet a 10 millió forint értékű mozis felszerelésével, lehet jönni Bővített TTT-t nézni!!! 8) 8) 8)


Mi lenne, ha elnapolnánk a CDfű és egyéb helyeket, és most elmennénk TTT-t nézni? Lamorakék csak odatalálnak - már ha jönnek, akkor max.kivonulunk és dumcsizunk velük egyet... *behúzott nyakkal várja a válaszokat*


OFF: Csak annyit mondok, hogy lehet, hogy LFK-s tagságod megvonása lesz a következménye ennek a hozzászólásodnak.....


jajj Léli... már mért lenne?

Egyébként ez most mi a cucc???? mert teljesen le vok maradva:PPP


A Károli (vagymilyen) fősulin most pénteken a TTT bővítettjének lesz vetítése, a megtekintés ingyenes. Valamelyik topicba kicsit bővebben is leírta Gandi, csak most nem jut eszembe, melyikbe.... :?

OFF: Mért lenne??? Mert ilyet nem mondhat egy LFK-s!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172161 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar Léli írta:

Silmeniel írta:

Gandalf a Beszélgetősbe írta: Most már 1000%: megkatuk a Dísztermet a 10 millió forint értékű mozis felszerelésével, lehet jönni Bővített TTT-t nézni!!! 8) 8) 8)


Mi lenne, ha elnapolnánk a CDfű és egyéb helyeket, és most elmennénk TTT-t nézni? Lamorakék csak odatalálnak - már ha jönnek, akkor max.kivonulunk és dumcsizunk velük egyet... *behúzott nyakkal várja a válaszokat*


OFF: Csak annyit mondok, hogy lehet, hogy LFK-s tagságod megvonása lesz a következménye ennek a hozzászólásodnak.....


jajj Léli... már mért lenne?

Egyébként ez most mi a cucc???? mert teljesen le vok maradva:PPP

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172154 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Silmeniel írta:

Gandalf a Beszélgetősbe írta: Most már 1000%: megkatuk a Dísztermet a 10 millió forint értékű mozis felszerelésével, lehet jönni Bővített TTT-t nézni!!! 8) 8) 8)


Mi lenne, ha elnapolnánk a CDfű és egyéb helyeket, és most elmennénk TTT-t nézni? Lamorakék csak odatalálnak - már ha jönnek, akkor max.kivonulunk és dumcsizunk velük egyet... *behúzott nyakkal várja a válaszokat*


OFF: Csak annyit mondok, hogy lehet, hogy LFK-s tagságod megvonása lesz a következménye ennek a hozzászólásodnak.....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172151 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf a Beszélgetősbe írta: Most már 1000%: megkatuk a Dísztermet a 10 millió forint értékű mozis felszerelésével, lehet jönni Bővített TTT-t nézni!!! 8) 8) 8)


Mi lenne, ha elnapolnánk a CDfű és egyéb helyeket, és most elmennénk TTT-t nézni? Lamorakék csak odatalálnak - már ha jönnek, akkor max.kivonulunk és dumcsizunk velük egyet... *behúzott nyakkal várja a válaszokat*

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.556 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére