Találkozások

Több
16 éve 3 hónapja #358411 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Mivel az alábbi esemény bő 1,5 hét múlva esedékes, lassan elkezdeném elhinteni a köztudatban:
Április 30-án, szerdán 17:00-kor lesz a ballagásom Pesterzsébeten, a Nagy László Gimnáziumban. Várok mindenkit szeretettel, aki megtisztelne jelenlétével az alkalmon! :)

Megközelítés:
:arrow: Boráros tértől 23-as busszal Baross utca megállóig (megy sokáig egyenesen a Soroksári úton, és amikor bekanyarodik egy felüljáró alatt, akkor kell leszállni, ott lesz egy 4zebrás kereszteződés, tetszőleges két zebrán átmenve és behatolva a panelházak közé látható lesz mintegy 2 percnyi távolságban a suli)
:arrow: 48-as busszal KöKi/Csepel felől, utóbbi irányból ugyanott áll meg ahol a 23-as, előbbi pont szemben, tehát csak 1 zebrán kell átmenni és nem azon ami a szemközti buszmegállóhoz visz, onnan ugyanaz
:arrow: 3-as villamossal Ecseri úttól/Örstől Gubacsi út végállomásig, onnan legegyszerűbb a Török Flóris u.-n begyalogolni (az eddigi villamossínre merőleges villamossínek találhatók benne, kicsit visszább van, mint a végállomás) a János utcáig, ami onnan ismerhető fel, hogy az említett villamossínek mentén haladva a TF-on lesz egy megálló nagyon közel, meg egy távolabb, na ha ezt a másodikat elérted akkor az a János utca, fordulj be jobbra, és menj sokat egyenesen, elhaladva egy interspar mellett (balra), és az interspar után szintén balra találod a sulit (el kell mellette menni és balra befordulni a bejárathoz)
:arrow: 52-es villamossal Határ úttól, itt annyi a különbség, h. ez az a villamos, ami a Török Flórison követendő sínekre rákanyarodik, tehát itt a kanyar utáni 2. megállóban kell leszállni és az rögtön jobbra a János utca (úgy is hívják a megállót), innen ugyanaz mint fentebb

Ha valakit nagyon érdekel, a 66-os, 59-es, 151-es buszokat is el tudom mondani. :P

És ezt a hsz-t még persze beteszem majd párszor :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #357505 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves mindenki!

Ezúton szeretnénk (mi, a TLV vezetősége) veletek tudatni, hogy ÁPRILIS 5-én, szombaton, 16.00 órától , nagy, TLVdöntő-előkészületi találkozó lesz. Helyszín: Potala teapalota, beülős/befekvős/párnás rész.

MINDENKI jöhet, akinek van ötlete, kreativitása, vagy bármije, amivel a döntőt még szebbé, jobbá flottabbá tudja tenni (igen, ez lehet süti is :D )!

FONTOS: az, ha jössz, nem jelenti automatikusan, hogy részt is kell venned a lebonyolításba, szóval nyugodtan jöhet olyan is, akinek "csak" ötlete van!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #357186 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Van kedve valakinek párnacsata-napra jönni holnap? :) 16 órától lesz a Deák téren. Kispárna kötelező ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #355959 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Hátha valaki nem jár a filmklubos topikba...

Sweeney Todd

Szerda, azaz 5-e, 17:30-as vetítés, Corvin, a jegy 750 Ft. Nos, én ide és ekkor, kinek van kedve így velem tartani? Válaszokat privibe vagy a fent említett topikba pls.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355673 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Howard Shore elhatárolódik a "Herr der Ringe in Concert" szervezőitől, állítólag ez kereskedelmi forgalomban levő kották felhasználásával készült és neki semmi köze hozzá:
katt ide
Mondjuk ezt már hónapokkal ezelőtt tisztázhatta volna. Németországban egy csomó helyszínen már lement.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355414 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Találkozások

Sil írta: Nem tudom, lesz-e valami végül a márciusi bécsi kiruccanásból, amiről pár hónapja volt már szó [size=9:2lr5iyrf](jelentkeztem anno az igényfelmérésre, de azóta nem került szóba, egyedül meg nem szeretnék menni)[/size].
Mindenesetre megoldódott a rejtély, ami akkor felmerült: ez a szimfónia tényleg nem "a" Szimfónia, de szintén a Howard Shore-féle filmzenéből van összeállítva. Mindhárom részből van benne, de nem sorrendben. Kb két órás, és a May It Be és az Into the West is elhangzik.
Élménybeszámoló németül tudóknak:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _21263.php
Videó:
www.gastspiel-gerhartz.de/Video/hdr-video.htm


Nos én elszeretnék erre menni, csak nem tudom, hogy van-e még erre jegy.... :roll: :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #355411 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom, lesz-e valami végül a márciusi bécsi kiruccanásból, amiről pár hónapja volt már szó [size=9:3sap9hjf](jelentkeztem anno az igényfelmérésre, de azóta nem került szóba, egyedül meg nem szeretnék menni)[/size].
Mindenesetre megoldódott a rejtély, ami akkor felmerült: ez a szimfónia tényleg nem "a" Szimfónia, de szintén a Howard Shore-féle filmzenéből van összeállítva. Mindhárom részből van benne, de nem sorrendben. Kb két órás, és a May It Be és az Into the West is elhangzik.
Élménybeszámoló németül tudóknak:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _21263.php
Videó:
www.gastspiel-gerhartz.de/Video/hdr-video.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #353508 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

olyan régen voltunk már teaházban, csináljunk teaházas-talit:
(Nevezhetjük urbánus KószaKommandónak is ;) )

Időpont: 2008. január 27.
Hely: Sirius Teaház, Bródy S. u. 13.

Fél 5-től lehet jönni, akinek van kedve, várjuk szeretettel! (Bár előtte örülnék egy privinek/mailnek - ez utóbbit a melian'kukac'tolkien'pont'hu-ra kérem szépen, hogy mégis tudjam hogy foglaljam a helyet).

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #352685 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyáron egy év kihagyás után lesz egy kiruccanás a barlanghoz terveim szerint.

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #349571 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
...---November 27.---...
:arwen2: Tarja Turunen :arwen1:
:dance: Warm Up Turné :hello:
................Petőfi Hall................


[size=9:1n5pt4mq]Jegyárak helyben: 6900,-[/size]

Becses dívánk ezen a turnéján mindössze 8 koncertet ad Európában, egy a mi kicsi városkánk imádott PeCsájában... jah, ott benne.
Szóval többed magam természetesen én is rontani fogom az est színvonalát.
Aki jön, csörrjön meg telefonon(!) - max. visszahívon -... ha kíváncsi a buksimra.

Alcar: ha jössz, neked kötelező! Rég láttalak és meg akarlak ölelgetni :D Csak soha nem vagyol seh :(

Szóval gyertek és konci ^_^ !!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #349570 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta:

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )


háta ha jut rá, meglepem magam születésnapomra. Lehet tudni mikor kell vagy lehet jegyet venni rá?


Hihi...az két nappal az én szülinapom után... tudom is már, mit fogok kinyígni magamnak :D zsir-Zsír-ZSÍR

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #349567 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Nép!

Szeretett Professzorunk által újjáélesztett műnek, a Beowulfnak moziváltozatára hányan jönnének el megnézni? Jelentkezzen, akinek igénye van egy jó hangulatú, közös filmnézésre, s esetleg utána egy teázásra (amihez foglalnánk asztalt is, csak előbb felnérném az igényeket).

Jelentkezéseket várok PRIVIN esetleg IWIWen.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #349458 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves mindenki!

Talán páran már tudjátok, hogy Angwen együttesének a Last Man Standnek vasárnap (nov. 25. kb 18.00-tól, Terminus hotl, XIII. kerület Csavargyár utca 1-3.) lesz az első fellépése (Angwennel :D ). Mivel a helyszín egy kollégium, ezért nem ártana az együttesnek tudni, hogy mégis hányan mennénk (NÉVSZERINT), szóval legyetek szívesek még _szombatig_ engemet megkeresni (priviben e-mailben, postával, postagalambbal, de főleg TELEFONON!), ha szeretnétek jönni. De gyertek, mert jó lesz! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346961 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások

Nóli i linantea írta: Nem volt komoly a kérdés :D Csak írtad hogy kérdés van-e, émmeg nem bírtam ki. Időnként kényszeresen beszélek, és/vagy írok. :oops:


sejtettem, én sem teljesen komolyan válaszopltam ;) különben inkább kérdezz, mint ne ;) számíthatunk rád holnap?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346946 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem volt komoly a kérdés :D Csak írtad hogy kérdés van-e, émmeg nem bírtam ki. Időnként kényszeresen beszélek, és/vagy írok. :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346941 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások

Nóli i linantea írta: Végig busszal megyünk? :o h:
:oops: :D


Nóli, tessék figyelmesen olvasni ;) ODA jutunk csak el busszal, a többi max. lábbusz :D

Ery: igazából én ezt a hathuszast két hete néztem, akkor még nem volt hétórás. Mingyár átjavítom, ez esetben 6.30kor találkozunk. (csak h mindenki oda tudjon érni, velem az élen, mint fő késő)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346922 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Találkozások
A 7:00-ás busz nem lenne barátságosabb?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346920 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Találkozások
Végig busszal megyünk? :o h:
:oops: :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #346901 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Kószalelkűek! ÁPDÉT VAN!!!

Szomori teljesítménytúra leszen.
Idő: október 23. kedd. ez egy emléktúra, tehát ne érezze senki úgy, hogy nem ügyelünk az ünnep szentségére.
Hely: a szomori sportcsarnoktól indul (komárom-esztergom megye egyébként, usque 40 km pesttől.), oda pedig úgy fogunk eljutni, hogy.
Találkozó: reggel 6.30, széna tér, volánbuszmegálló. a busz 7kor indul. a jegyeket a volán honlapján mindenki nézze meg, ha ráér.
Túra táv: majdnem 24 km. 23-nak mondják, mert mégiscsak 23-a, de valójában kicsit több.
nevezési díj: 700 magyar forint.
amiben részesülünk a túrázáson kívül: kitűző, emléklap (legyünk majd büszkék, ugye), elvileg lesz víz, meg zsírosdeszka meg efféle pár állomáson, de azért hozzon mindenki szendvicset és innivalót.

van kérdés? :twisted:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #346898 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Találkozások
November 16-ára (péntek) estére terveztek vmit? Márcsak azért, mert akkor fent leszek Pesten és el tudnék menni :) )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #345465 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

vasárnapra (október 7.) tervezünk egy túrát, csak "ide", a budai hegyekbe. Amint lesznek pontos infók, hamarost kiírom a Kósza Kommandó topikjába!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #345220 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Találkozások
Hnap (szept. 29.) egész nap (vagyis kb. f11-től) a WWF Magyarország mindenkit szeretettel vár a Margitszigetre (nagyrét asszem). A téma a klímaváltozás megelőzése & az energiatakarékosság lesz. +, h mentsük meg a jegesmacikat! :wink: Akit érdekel, jöjjön bátran!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344756 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
TLV

Felagund írta: Akkor ezennel, mint hallgatólagosan megválasztott friss főszervező, összehívnám a TLV 2007/2008-as stábját (AZAZ MINDENKIT, AKI A SZERVEZÉSRE BÁRMIFÉLE AFFINITÁST ÉREZ)

HOLNAP 18.00 ÓRÁRA A POTALA TEAPALOTÁBA

Kéretik kihirdetni, továbbadni, etc etc...

Aki nem talál oda, annak esetleg 17:45 Oktogont tudom javasolni (késés nélkül), de aki oda jönne az csápoljon nekem priviben, h. tudjam kit várjak ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344128 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Találkozások

Acho írta: Érdekelne a dolog, de az érettségi évében nem merek ennyire előre tervezni... :?

Egy érettségi miatt ne hagyd ki, én is sok programon vettem részt és mégis sikerült leérettségiznem, fel is vettek, szóval szerintem ne hagyd ki :) Habár nem tudhatom, mi mindent terveztél még...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #344112 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )


Érdekelne a dolog, de az érettségi évében nem merek ennyire előre tervezni... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #344086 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Kispajtások,

információk az ősz első KószaKommandó-túrájáról, ami a X. NAHÁT (Nagymarosi Hátizsákosok Társasága) Jubileumi Teljesítménytúra keretében lesz.

Időpont: 2007.09.22., szombat
Tervezett útvonal: a 21 kilométeres távot tesszük meg, ennek útvonala: Nagymaros - Szent Mihály-hegy nyerge - Hegyes-tető - Zebegény, kálvária - Törökmezői halastó - Köves-mező - Nagymaros
Piszkos anyagiak: nevezési díj van, ami 400 Ft/ fő, 18 év alatt 250 Ft/fő.
Nagymarosra a Nyugati Pályaudvarról vonattal lehet eljutni, sajnos 900 Ft a vonatjegy (csak oda :x ) (ez a teljesárú jegy)
Találkozó: mivel a nevezés reggel 7-től 9-ig van, a 6:55-ös vonattal kell mennünk (ezzel kb. 7:40-re érünk oda, személyvonat, Szob a végállomás), találkozó 6:30-kor a Nyugati Pu. főbejáratnál, a kijelző alatt.

Útközben valamennyi kis ételt-italt kapunk (a teljesítők pedig emléklapot és kitűzőt is). Természetesen ennek ellenére mindenki hozzon elégséges mennyiségű elemózsiát és innivalót, a kényelmes túracipő és réteges öltözék pedig a szokásoknak megfelelően kötelező.


Aki jönne, kérem jelezze nekem priviben, MSN-en (már van netem 8)), vagy a melian*kukac*tolkien*pont*hu mailcímen.

A KószaKommandó mindenkit sok szeretettel vár!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343970 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta:

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )


háta ha jut rá, meglepem magam születésnapomra. Lehet tudni mikor kell vagy lehet jegyet venni rá?

utólagosan kiegészítve: valszeg ketten mennénk :lol:

Már lehet rá venni...

De most némileg összezavarodtam, mert bár a herr-der-ringe-film.de azt írja, ez a szimfónia, a koncert neve "Herr der Ringe - in Concert", az Eventimnél és a Stadthalle oldalán is filmzeneként és szimfóniaként egyaránt emlegetik... A Varsói Szimfónikusok fogják előadni (szólistákkal és kórusokkal persze), és több mint 200-an működnek közre. Most ez vajon akkor micsoda? Ha a szimfónia, miért nem úgy reklámozzák? :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343934 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Találkozások

Remzymama/Tünde írta:

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )


háta ha jut rá, meglepem magam születésnapomra. Lehet tudni mikor kell vagy lehet jegyet venni rá?


:D :D :D Erre én is elszeretnék menni...tavaly nem volt szerencsém így nem tudtam... :D :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #343931 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )


háta ha jut rá, meglepem magam születésnapomra. Lehet tudni mikor kell vagy lehet jegyet venni rá?

utólagosan kiegészítve: valszeg ketten mennénk :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #343921 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Melyanna írta:

Sil írta: A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Én boldogan elmennék mégegyszer :biggrin2: úgyis lemaradtunk az elejéről...
Ki tartana velem? (ez még nem szervezés, csak szimpla igényfelmérés, de a privik jöhetnek ;) )

Én is... Megint a Stadthalléban lesz. (A nagyon vájtfülűeknek mondom, hogy ezt azt jelenti, sajnos hangosítással, mint múltkor.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.942 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére