Farsang

Több
21 éve 3 hete #106345 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: Farsang
Én is nagyon jól éreztem magam veletek :hello: és most már végre tudok arcokat is társitani a nevekhez :D

ja, és gratulálok a hobbitok lábaihoz... :up:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #106324 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Farsang
Mindenki :itscool: volt!
Remkül éreztem magam!
Estel: Rohadt jól mutogattad Bombadilt, mind a hárman egyszerre vágtuk rá... :lol:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #106318 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Farsang
Rabyn: nana, nem elhappolni a nevem :lol:

Szóval én is nagyon jól éreztem magam, sztem a kvíz is nagyon jó volt, csak az a fránya Argonath Oszlopai... :nono:

Meg volt egy rész, amikor úgy kettészakadt a társaság... éneklők és táncolók (az nem jutott eszetekbe, hogy ezt a kettőt össze is lehet kötni??? ;) )

Ja, és mindnekinek gratulálok, aki fellépett, akár műsorral, akár jelmezzel, mindenki nagyon jó volt!!!

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #106313 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Farsang
Farsangról:
Nagyonnagyon köszi a szervezőknek, millió puszi érte.
Kár, hogy nem maradhattam tovább :(

A hobbitokról...ha az ember velük van akkor biztos lehet abban, hogy igen vidám estéje lesz, még egy nazgulnak is.
Aki nem tudja, hogy ki vagyok, akkor annak: én voltam a Nazgul :D
A versenyek naon jók voltak, grat a szervezőknek és a győztes(ek)nek :)

Még össze kell szednem a gondolataimat :)

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hete #106291 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
szerbusztok! Én már itthon vagyok.
Most leírom a tapasztalatataimat
MARHRAJÓLÉEREZTEM MAGAAAAAAM!!!! Nagyon maradthatnékom volt még de sajnos ugye az éjszakai közlekedés...
De teljesen nagyon nagyon régen éreztem már jól magam. Nem is tudom szavakba foglalni egyszerűen zseinális volt!! Nem nem tudom emondani azt az érzést ami most bennem van.. olyan mintha már régóta ismertem volna mindenkit. az ahogy befogadtatok pedig előzsőr voltam ott. az ahogy mindenki jelmezben volt. Pl Áfonyáék jelmeze-)))) Nah az volt a csúcs!!!! Aztán meg az egész Tuk család-)) Pippin Faramir és ÉN mint Elanor)) (ez ott jött rám)) A répa a képek (szeretnék majd kérni mivel elromlott ott a fényképezőgépem!! :bawling: :bawling: )
Szeretnék a videóból is kérni majd ha lehetséges!!! Remélem péntekre már készen lesznek a képek-)) Szóval nem tudom elmondani amik most kavarogank bennem. Ahogy ott énekeltünk mindenfélét, amikor beöltözütünk és volt egy olyan érzésem, mintha (most ne tessék hülyének nézni) egy picit középföldén lettem volna. Volt egyetlen dolog ami nem tetszett a kvíz.. hiába olvastam a Szilmariolak nem tudtam válaszolni a kérdésekre (mi ebből a tanulság? el kell olvasnom még1x-)) :agree:
Őő mit is akartam még. A táncok nagyon tetszettek. Sajnos nem mindenkit tudtam megjegyezni (név szerint) de arcra már tudom ki kicsoda, úgyhogy legyetek olyan kedvesek és ne sértődjetek meg ha majd rákérdezek a nevetekre!! Akiket megjegyezetem: Gumipók, Agusítne, Galad, Áfi, őőőőő a többiek most nem ugaranak be hirtelen de ha az arcukat látom akkor vszinű tudni fogom a neveket-)) :oops:
Azt szeretném nagyon kérni, hogy a képeket tegyétek fel netre joo? Vagy küldjétek el, esetleg negativokat kaphatnék-)))
(jah akinek nem esne le hogy ÉN ki vagyok szal az egyetlen leány hobbit-))))
Valamit még írni szeretnék. De fogalmam sincsen mit. Egyszerűen jóléreztem magam olyan jól mint régen. Nagyon nagyon.. hehe ezek után számíthattok rám a következő talikon-) És a táborba is (ha lesz rá pénzem) és majd ha lesz manim akkor MTT tag is leszek-) És nem is tudom miket mondhatnék méég. És őő izéé szal.. (amikor majd olvassátok már ugyan nem lesz buli demindenkinek jó bulit!!)
És A hobbitokat mindig a kajánál keressétek-) és a többieket is mert a kaja nagyon jó volt, (főleg aza gomba!! :hello: )
Már most komolyan nem jut eszembe (már pizsiben vagyok eddig hobbitruhában jártam) jah köszönőőőm mindekinek hogy ott lehettem, és köszönöm, hogy megszerevzettétek. és nagyon sajnálom, hogy hamarabb nem ismertelek meg titeket!!

pusszancs mindenkinek!! Rabyn ala Szép Elanor Csavardi Samu lánya és Tuk Faramir (Dodie) Felesége! Jah és a kölök anyja akinek nem tudjuk a nevét!!! :up:


UI.: legközelebb tovább maradok!! :merrypippin:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #106092 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang
Sziasztok!
Ide is írom, hogy jövünk (anyu - közismert nevén Rózsa :) - és én). :P És én be is öltözöm, de nem tudom kinek kell szólni :roll: , úgyhogy ide írom.
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105929 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Farsang
Én 11 tündebarátot hozok a tv2 txt SMS-chatről, közülük 7-en öltöznek be. :wink: És én is kérnék mindenkit, hogy hozzon névtáblát. :!: Közülük még csak hárman voltak talin, nem ismernek senkit.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105843 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Farsang
Ki gondolt volna ezt rólad Brisa? :D
De egyébként meg ne aggódj kedves Esgal!
Én is jelmezben jövök. Már ha egyáltalán jelmeznek lehet nevezni azt ha valaki olyan cuccban jön amit Középföldén "normális viselet"-nek neveznek. Na jó, fogalmazzunk úgy hogy Peredhilként jövök. 8)
Ja, és ma is számithattok rám azon az előadáson vagy min!?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #105836 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang

Vewilyaiel írta:

Brisa írta: Keringő zenében kérlek segítsetek. A legideálisabb mp3 lenne. Tud valaki letölteni?




Brisa!!! Én tele vagyok mp3 keringőzenével! :) ))


Akkor te kellesz nekünk. Jössz a bálra?

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105831 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Farsang
Hali!
Sok jelmezes lesz? Közelebbről:hányan fogunk beöltözni, ne én legyek egyedül...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105828 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Farsang
Én esetleg elhozom a Lord of the Dance-t és a Feet of Flames-t Michael Flatley- től, ja és van egy válogatás ír zenékből 3 cd-én. A Hattyúk tavában és a Diótöröben van egy-egy keringőzene.

Kincses

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105819 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
olyan tudok hozni sztem amire lehet keringözni de nem klasszikus keringőzene!! megrpoblok leszedni de nem garantálom hogy menni fog-((
Egyébként mintha lordofthedancben lenne egy szám amire lehet bécsizni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105808 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Farsang
Keringő zenében kérlek segítsetek. A legideálisabb mp3 lenne. Tud valaki letölteni?[/quote]



Brisa!!! Én tele vagyok mp3 keringőzenével! :) ))
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105774 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
hozzon zenét mindenki aztán majd válogtaunk nem:?-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105765 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Farsang
Léli, kösz szépen, kell!

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105727 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Farsang
Üdv!

Keringő zenénk nekünk is van! Bár fogalmam sincs, hogy mien (anyu szerint sokféle). Keresünk valami bécsit, és elviszem... ha kell :)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105705 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
cicafül az jo lesz-) én szeretem az ir zenét!!
bár szteppelni nem, tudok!!
lenne már szombat!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105696 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Farsang
Rabyn: úgy gondoltam jobbra/balra + irányváltás elég lesz.

Cicafül: kösz és nem baj, ruha nélkül is jó leszel! 8O :itscool: :mrgreen:

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105689 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Farsang
Ha minden igaz én tudok hozni alapot...körbenézek, de úgy rémlik van! :wink:

Illetve ha már a tánctanításnál tartunk - be szeretném jelenteni (húú, de hivatalosan hangzott... :P ), hogy Fin [size=9:2qxpu8o1]és szerény személyem[/size] ír stepet fogunk okítani - ha lesz rá igény.... :D

Viszont még nincs ruhám.... :( :? :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105688 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
sztem azt én is keresek. ugy értem az alapot hogy a bécsi alapját plusz ahogy forogni kell (na az igazán nem nehéz!!!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105686 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Farsang
Igen, inkabb becsit. Ha nagy gaz van be tudok szallni segiteni.
Keresek becsi keringo zenet.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105685 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
Ok!Akkor csak alapot tanitunk ugyi??
meg forgást az sem nehéz. szal előtte össze kéne egyezteteni hogymit is tanitunk nekik-))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105673 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Farsang
Ja, igen, 5re. Már mindent összekeverek. :roll: Amúgy bocs, hogy nem tudtam menni, de hétköznap este 6ig dolgozom. Mi volt? Lemaradtam valami fontosról?

Rabyn, nem bánom ha te is besegítesz, minél többen vagyunk, annál többet tudunk foglalkozni egy emberrel. Én úgy gondoltam, tanítsunk bécsit, az sokkal könnyebb, főleg technikában, de ha nagyon jól megy / akiknek nagyon jól megy, taníthatunk egy kis angolt is.

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105671 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang
Keringőtanitásban tudok segiteni!!!!
(perssze ha elég az alapokat megtanitani!!)
Bécsi angolt mindkettő jöhet.
Zenét hááááááááááááááát. Keresek.. Angol biztosan van! Bécsiben nem vagyok biztos. Asszem egy Enya számra lehet bécsizni is de angolozni biztos. Szal szoljatok ha még mindig kell lány a keringöhöz!! Ha máshogy nem Dodie révén elértek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105633 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Farsang

Brisa írta: Keringő zenében kérlek segítsetek. A legideálisabb mp3 lenne. Tud valaki letölteni?

Idő hiányában mostmár se letölteni, se elhoni nem tudom, pedig 3 cd van tele keringővel...Strauss.
Miért nem szóltatok hamarabbb?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105630 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang

Oisin írta: Köszi Gillz, akkor lsz. gyere Te is fél5re. Argentín tangót is bevállalod ha valakit érdekel?


5-re :!: Fél 5-re a tegnapi megbeszélésre kellett volna jönni.

Kérlek titeket, hogy akinek van, az hozza el a névkártyáját. Sok új emberke lesz...

Keringő zenében kérlek segítsetek. A legideálisabb mp3 lenne. Tud valaki letölteni?

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105518 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Farsang
Argentín tangó ? :titok: Azt nekem is meg kellene tanulnom (és nagyon megszeretném!!)...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #105516 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Farsang
Köszi Gillz, akkor lsz. gyere Te is fél5re. Argentín tangót is bevállalod ha valakit érdekel?

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105514 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Farsang
OK, atadom Gillznek a palyat ;)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #105513 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Farsang
Oisin:

Szívesen segítek a tánctanításban. Keringőből sztem nincs otthon klasszikus, de hozok, ami van...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére