Bëor - Bemutatkozások

Több
19 éve 8 hónapja #208686 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Heli! Profil nálam is kitöltve, modjuk egy-két dolog már változott azóta. Szerintem jó csapat leszünk!!!

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207883 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Sziasztok!
Én Galen vagyok, a profilom nekem is ki van töltve.
Bocsi, hogy csak most ütöm föl a fejem, de eddig haldoklott a netem, remélem mostantól majd rendesen működik, legalább a táborig.
Minden csapattagot üdvözlök! :hello:

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207332 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
A profilom ki van töltve de még régen tettem ugyhogy hülyeség
de most sincs sok kreativitásom irni, aki ismer annak ugyis mindegy aki meg nem az ugyse ebböl fog...
szoval majd faggassatook táborba élöbe addig nem hiszem h jövök még
legyetek rosszak
Fim

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206033 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Nos, én is megejtenék egy kis kiegészítést, hiszen a profilom ki van töltve (talán kicsit többet is írtam mint az egészséges)

:arrow: Kb. 4 hónapja járok aktívabban talikra
:arrow: Június 5. óta 4. generációs Vimpár vagyok (Icke LEÁNYA) :) =
:arrow: Mikor először vagyok egy (addíg) ismeretlen társaságban, néha megjegyzik, hogy milyen hallgatag vagyok. Nos, ez a következő találkozóra átcsap a másik irányba, hiszen RENGETEGET tudok beszélni. Lécci, ha ezt tenném, vlki CSAPJON LE! Amúgy közvetlen vagyok és gyorsan barátkozom. :dance:
:arrow: [size=9:2ykxe9ol] Hiperaktív vagyok. Ezt eddig nem hírdettem, mert a szüleim belémültették, hogy ez vlmi szégyelleni való dolog, de azt hiszen, hogy néhányatokat ismerlek már annyira, hogy most már nem félek attól, hogy kinevettek. Nem kell tőlem félni, ez NEM betegség és NEM fogyatékosság csupán az agyam kicsit másként műkődik. Arról van szó, hogy az agyam egyszerre több síkon mozog, ezért beszélek és mozgok annyit. Továbbá a kötelező (és gyakran engem nem érdeklő) dolgok egyáltalán nem tudnak lekötni, de ha vlmi engem érdekel, attól Grond sem tud eltéríteni. Azt mondták, hogy barátok segítségével enyhíteni lehet a dolgot, szóval nagyon kérlek benneteket, szóljatok rám, ha túlpörgök! :bounce: (megint sokat írtam :triste: ) [/size]
:arrow: Az életem a sport. Rengeteg sportot próbáltam már és most is sokat csinálok egyszerre. Érdekes, de lány létemre (asszem az előbbi pontban említettek miatt) kifejehetten döglök a veszélyes, sebesülésekkel járó, néha mazochísta (extrém)sportokért. Ezek mellett a fociidényen kívül mégis dohányzó sport-ember vagyok :cooljump:

DE, szvsz úgyis megismertek majd, szóval majd azok alapján ítéljetek meg! :hello:

Nem vagyok rossz ember csak általában gonosz

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205639 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
A profilban szereplő adatokat a következőkkel egészíteném ki:

Még a zöld fórumot kezdtem el látogatni az első rész mozibakerülése előtt, de csak tavaly szeptembertől kezdtem el talikra járni.
A LEP-en Melkor szerepéban voltam látható (ettől a figurától azóta se tudok szabadulni).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204932 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
hát nekem is profilom ki van töltve ha van még kérdés arra válaszolok, ja és anevemet uhgy ejtitek ahogy akarjátok ha nem fgyelek az azé' van me': 1 vagy mással vok elfoglalva 2 vagy nem hallom 3 marha fáradt vok 4 szerény személyednek szól [size=9:1aetoza1](najó ez mtt-n, fórumon belül még sose fordult elő)[/size]
ha nem figyeltem próbád ujra kitartás... :twisted: :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204848 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Hmm azt hiszem nekem se nagyon kell bemutatkoznom, meg a profilomba is vannak irogatva mindenféle válogatott hülyeségek, azért ha mégis, nyugodtan szóljatok. :)

Ja igen, egy valami: Szürke a bátyám! Az igazi! Csakmert mindig vannak, akiknek még meglepetés ez a tény. :) (Pl én :D )
Meg mégegy valami: a nevem ejtése riana, vagy rövidítve rí (Ry), ezért ha rájánának szólít vki, akkor nem fogok rá figyelni, egyszerűen azért, meg nem szoktam meg. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204628 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Én Rogue vagyok, és imádom Utahut meg a bemutatkozását :D
[size=9:2py1xlw2]Nekem sincs rendesen kitöltve most a profilom, de asszem a csapatból majdnem mindenkit ismerek.[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204330 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Mivel nekem sincs kitöltve a profilom, illetve főleg csak győri talikon meg chaten vagyok fellelhető, énis írok ilyen bemutatkozást.
18 éves frissen érettségizett győri lány vagyok. Külső: rövid, szőke hajam van, kb. 167cm magas vagyok és 52 kg.
Nincs tesóm meg semmilyen állatom se, ezért elég sokat vagyok egyedül. Valószínűleg ennek köszönhető h elég magamba forduló vagyok és keveset beszélek, néha túl keveset is.. szal ha túl nagy a csönd körülöttem nem azér van mer haragszom csak szimplán ilyen vagyok, és ha vkit ezzel megbántanék akkor bocs előre is. :oops: Nem mondhatnám magam könnyen barátkozó embernek, kicsit nehéz eset vagyok, de azér egy idő után menni szokott. Majd igyekszem. :oops: :roll:
Szeretek:
:arrow: Olvasni- krimiket, fantasyt, mindenféle egyebet…aki tud jó könyvet ne fogja vissza magát!
:arrow: Filmeket nézni
:arrow: Zenét hallgatni- nemtom mi a kedvenc, ami teccik stílustól függetlenül
:arrow: Netezni- enyhén függő vagyok
:arrow: Kicsit lusta vagyok de azért szeretek pár sportot (azér mértékkel): túrázás, ping-pong, síelés (főleg snowboard) ööö nemjut eszembe több :mrgreen:
Utálom:
:arrow: a „ki/mi a kedvenc…” kezdetű kérdéseket :roll:
:arrow: a rovarokat :dead:
:arrow: vásárolni- ez elég furcsán hangzik de így van :)
meg még sok dolgot de lusta vagyok gondolkodni.. :twisted:
5. generációs vimpárként tengetem napjaim, szűkebb családi körömből páran megtalálhatók Bëor népében.

Nagyon örülök, hogy közétek kerültem! :hello:

Ennyi..
Esetleg kérdezzetek…

Ithil voltam

Ui.: I’m a chocoholic! És rövidítések rúlz!
:biggrin2:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204023 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Hát.. ha úgy nézzük, hogy mennyit vagyok fórumon, és személyes találkozókon, akkor én igencsak bemutatkozásra szorulok...

De azért ismernek egy páran! *remélem* :roll:
Nem tudom mit kéne írnom.

Utahu Shiree... jelen
Kicsit kelekótya, és gyerekes LÁNY vagyok (ha még egyszer valaki fiúnak hisz, azt megszabadítom valamelyik végtagjától), amit mindenki úgy könyvel el magában ahogy akar. Csak egyet kérek!Ismerjetek meg, mielőtt véleményt alkottok rólam!
hm...
Szeretek olvasni, és mozogni (GÖRKORIZNI), sokat beszélek, ha hagynak szóhoz jutni :roll: és nagyon ragaszkodom a nekem kedves dolgokhoz (legyen az ember, vagy csak egy kedves emléket örző tárgy.)Azt hiszem mindent elmondtam ami fontos!
Jah... majd elfelejtettem...
Utálom ha egyesek *khm* rámszállnak
Utálom, ha hülyének néznek
és UTÁLOM ha piszkálják a nyulam.

Azt hiszem ebből a "bemutatkozásból" is kitűnik: egy kicsit szétszórt vagyok.
Örülök hogy veletek kerültem egy csapatba! 8)
Jah, igen: ismertetőjelem a napszemüveg... 8) (fényérzékeny vagyok, nem holmi új divatot követva van ÁLLANDÓAN rajta.)
Ha ezzel kapcsolatban valami nem tetszik, azt könyörgöm velem közöljétek, mert UTÁLOM amikor a hátam mögött összesúgnak.

még valami... Beorral kapcsolatban annyi fenntartásom van, hogy "behódolt" a tündéknek, ami szerintem nem a legjobb megoldás...
Szeretem a függetlenséget...

Remélem nem lett nagyon hülye a beszólásom...kicsit ideges vagyok manapság, mert úgy néz ki kicsit nagyon elrontottam a felvételimet, és félő hogy nem vesznek fel... :evil:

Nagyon várom már a tábort... :twisted:

Utahu Shiree

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #203997 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Bëor - Bemutatkozások
Igazából azoknak kéne ide írni, akiknek nincs rendesen kitöltve a profiljuk. Ha azon (profilon) kívül érdekel még valakit valami velem kapcsolatban, akkor kérdezzen nyugodtan.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203849 Írta: kriszana
Bëor - Bemutatkozások téma létrehozva kriszana által
Ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy Bëor lelkes Népe bemutatkozhasson. Aki eddig már megtette, azt kérem, hogy itt tegye meg újra (másolja át ide a bemutatkozását, hogy a másikból törölhessem).

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.149 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére