Haleth - Beszélgetések

Több
19 éve 8 hónapja #208771 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Akkor én összeszedem vh Niphet és Lili,ha Adelarddal leszel,akkor mi már taliztunk szal ő megismer ;) Nya,így jó lesz :)

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208761 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Most nennem kell, de akkor holnap este 7kor legyetek fenn ha addig nem beszélnénk akkor Fekete baseball sapiról ismertek meg valaki jöjjön oda hozzám töletek!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208759 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

NIMROCCO írta: Én előreláthatólag fekete,lovas kendőben leszek.Meg Eleirával és Phelannal.Szal,HALETHosok hozzám!!! :D
De tényleg,gyülekezzünk már körülöttünk :)

Ok,én benne vagyok. :D Legalább megismerem a többi Haleth-ost is,mert az az igazság,h nem sokat ismerek közületek... :oops: :oops:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208755 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Én előreláthatólag fekete,lovas kendőben leszek.Meg Eleirával és Phelannal.Szal,HALETHosok hozzám!!! :D
De tényleg,gyülekezzünk már körülöttünk :)

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208754 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Oké!! Thanks!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208752 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Niph/Elentári írta: Valaimről amiről megismerem pénteken például Téged????
Én speciel fekete baseball sapiba leszek könnyen ki lehet szúrni!!!

Majd akkor én megkereslek téged,ugyanis fogalmam sincs rajtam mi lesz... :oops: :roll: 140 ember nem is olyan sok... :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208747 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Valaimről amiről megismerem pénteken például Téged????
Én speciel fekete baseball sapiba leszek könnyen ki lehet szúrni!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208745 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Niph/Elentári írta: Nem akarnak a Halethosok egy helyen lenni páran??? Please!!!
Én nem ismerek senkit!!!

Persze,sztem megoldható,nyugi... :wink:
A Halethosok csak tartsanak össze!!! :D :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208744 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Nem akarnak a Halethosok egy helyen lenni páran??? Please!!!
Én nem ismerek senkit!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208742 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Niph/Elentári írta: Na tessék már megint tali és én nem tudok róla soha és nem tudok soha elmenni!! Hüppp!!!

Kérdés: ki lesz kőházban lakó Halethos ????

Adelard,Mira,Eleniel meg én biztos kőházban leszünk.A többieket nem tudom... :roll: :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208739 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Na tessék már megint tali és én nem tudok róla soha és nem tudok soha elmenni!! Hüppp!!!

Kérdés: ki lesz kőházban lakó Halethos ????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208515 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
életem első könnyűzenei koncertje volt.

ÉLVEZTEM.

rúlz. :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208508 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Hpk télleg nagyon jo volt:)

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #208490 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Na, tegnpa jó kis spontán Haleth tali volt hpk-n, naggyonagyon súlyosan jó volt, még Jacopo is ugrált meg énekelt... mi meg előre mentünk Lammal agyonveretni magunkat :mrgreen: Aztán utána szimplakertezés, mindenjó, Phelannal egy kis beszédült tudatozás, satöbbi.

Csók.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207303 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Galadh írta: timm. dadamm. tidadimdatuuu.


Nem mehetek el szó nélkül emellett a hozzászólás mellett. Mint Főpap, Poéta és Zongorista, műalkotásként kell tekintsék művésztársam ezen hozzászólására. Mint minden modern műalkotásban, ebben is erősen elkülönül az esztétikum és a funkció.
Az esztétikum individuális jellege miatt eléggé megfoghatatlan ebben a felsorolásban, de kétségkívül, a szöveg lírai dallama mindennél jobban felkavarja nyughatatlan érzékeinket.
Funkciója egyértelműen az, hogy növelje a szerző hozzászólásainak számát; bár beléláthatunk akár egy másodlagos figyelemfelkeltő funkciót is, amit a skizoid nyugalommal központozott hangutánzó szavak őrült ritmikája sugallhat. De vajon mire?! Mire akarja felhívni a figyelmünket az őrült Művész, a Zseni, a Tökély, az Abszolútum és az Abszurdum?

Látjátok feleim szümtükhel...

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207299 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Meg kell osztanom valamit A Néppel... mégpedig, hogy egy katasztrófa várható a tábor alatt. okozója Neo. az esemény pontos leírása: Ahogy Neo olyan 70-80 embernek akit nem ismer... egyszerre adja elő a FEHÉR BOHÓCOT :closed: :bawling: :clown: :clown: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Fools, run for your lives :P

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #207178 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Húú féltem hogy múlt hét kedd óta már vagy ezer oldalt írtatok de hál istennek nem:
Van néhány gondom!!!!! :oops: :oops:
-jelmezek terén nem mozgok így azt aligha fogok vinni!
Ellenben Lord dalszövegeket ezrével viszek!
Azátn ha szeretitek viszek Lord, Vangelis CD-t, igaz nem eredetit mert azt a bátyám nem hajlandó odaadni!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206827 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Lamorak írta:

gillz írta: IdriL kommersz az, amit a trú embereken kívül más is ismer... trú az, aki nem szereti a kommerszet, és felsorol 10 olyan zenekart, aminek még csak a nevét se hallottad... :twisted:


Tyűha, ezt látná az esélyegyenlőségi ombudsman... Ne is haragudjatok, szerintem ez hülyeség (de legalábbis körkörös).


Jahogy, te komoly meghatározást vártál volna? Sajnálom, olyat nemtok, csak azokat a dolgokat tudom egymás mellé rakni, amiket hallok pozőrként a sznoboktól :twisted:
Nem haragszom, annak volt szánva :roll:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206531 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

gillz írta: IdriL kommersz az, amit a trú embereken kívül más is ismer... trú az, aki nem szereti a kommerszet, és felsorol 10 olyan zenekart, aminek még csak a nevét se hallottad... :twisted:


Tyűha, ezt látná az esélyegyenlőségi ombudsman... Ne is haragudjatok, szerintem ez hülyeség (de legalábbis körkörös).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #206516 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
timm. dadamm. tidadimdatuuu.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205328 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
milyen szép meghatározás :D ezek után én már inkább meg sem próbálkozom... :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205293 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
IdriL kommersz az, amit a trú embereken kívül más is ismer... trú az, aki nem szereti a kommerszet, és felsorol 10 olyan zenekart, aminek még csak a nevét se hallottad... :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205190 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Gyerekek végre valaki magyarázza el nekem mi is az a kommersz mert az emberek mindenre hajlamosak ezt mondani ami népszerű (pl én is pedig már hányszor megfogadtam h nem úszom az árral és nem dobálózom divatszavakkal...), vagy divatos vagy felszínes vagy ilyesmi. A kommersz vodka oké aztat értem (Gesztes... :twisted: :dance: :cheers: ) de Britney azért kommersz mert szar amit csinál vagy mert hatásvadász vagy mert mindenki hallgatja tehát "fulltrendi"?! (Britney-rajongók bocsi...) 8O :?:

(Előd szerintem a külön topic elég elvadult ötlet tekintve a mai tinik fejlődési tempóját.. Nem hiszem h sokmindenki lenne itt akit megzakkantana egy közös fürdés vagy egy koleszos zuhany...)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205103 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Lamorak írta:

Jacopo Belbo írta: Nem értek egyet azzal, hogy a kommersz dolgok és a nemkommersz dolgok között értékkülönbségeket kellene keresni. A dolgoknak úgysem magukban van értékük, hanem pontosan annyival rendelkeznek, amennyit képesek vagyunk belelátni. :D


Mi az, h kommersz? én csak a kommersz cseresznyét ismerem, és az is jó.

nem is te lennél :D bár

mostanság.. én inkább a sörre mondom, hogy kommersz, hisz olyan általános ismertetőjelemmé vált mint másnak mondjuk a pozőrség

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #205082 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Jacopo Belbo írta: Nem értek egyet azzal, hogy a kommersz dolgok és a nemkommersz dolgok között értékkülönbségeket kellene keresni. A dolgoknak úgysem magukban van értékük, hanem pontosan annyival rendelkeznek, amennyit képesek vagyunk belelátni. :D


Mi az, h kommersz? én csak a kommersz cseresznyét ismerem, és az is jó.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204988 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések

Jacopo Belbo írta: Nem értek egyet azzal, hogy a kommersz dolgok és a nemkommersz dolgok között értékkülönbségeket kellene keresni. A dolgoknak úgysem magukban van értékük, hanem pontosan annyival rendelkeznek, amennyit képesek vagyunk belelátni. :D


:megölel: igenigenigenigen :mrgreen:

Phelan: te meg nem fogod fel a poseurságség lényegét... ;) az a külsőségekről szól. meg a kommerszről. az iggazzy gótok lehet, h olyanok, amilyennek leírod őket, de az nem érdekel, mert azon télleg jól lehet vitatkozni... (vagy épp azért érdekel?) ehh, mindegy.
"szatőrdééééjjjj...." nem lesek, fejből nyomom a kommerszet lassan. de csak lassan.
Anathema jóóó, bár.... hm, szval csak akkor, ha valaki elrakja az éles szerszámokat a közeléből. (véjstííd mooomentc :D )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204790 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Nem értek egyet azzal, hogy a kommersz dolgok és a nemkommersz dolgok között értékkülönbségeket kellene keresni. A dolgoknak úgysem magukban van értékük, hanem pontosan annyival rendelkeznek, amennyit képesek vagyunk belelátni. :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204787 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
gillz... gillz... nem igazán fogod fel a góthság valódi lényegét.... nema külsőségekről szól... gruffti nem = goth ;) Nemhallottam életemben 1 SoM számot se :P Nem festem magam nem állna jól :P csinálunk idézetversenyt? ;)
"In your mouth a loaded gun,
Pull the trigger have you won?
Let's see how you can do, it's the darker days you dread,
All the hurtful things I said, it seems I'm nothing,"
Nézz csak körül a darklyrics.com on... ha nagyon gondolod ;) Nem ítélek egy szám alapján...
gót pozőr ... hmmm... :D nekem hangulatfüggő... van egy Eleirám... szal melette nehezen érem el ez ta szintet már... de... a Lake of Tears, Anathema, Paradise Lost trió megteszi ha nagyon beleélem magam... igazán úgylehet ebből versenyt csinálni ha hallgattatjuk a másikkal a számokat... szal.. ;)
Pszicehedelikus? Oks... csak vki hozzon Psychotic Waltzot mert rég hallottam..
én meg hozok Dead Soul Tribeot :D
/me is szereti a progot.... de a DT az kommersz.... és igazzy gothpozőt NEm hallgat kommerszet ugyebár... ;) Opeth mennyire prog? :bociszemek:


Pá Előd...

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204673 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
milyen optimista vagy, gillz :twisted:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #204668 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Beszélgetések
Jó utat elodyke!! és ne sírj, majd találkozunk :integet:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.238 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére