Haleth - Önbizalommentesek Klubja

Több
19 éve 9 hónapja #209223 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja

Idril Celebrindal. írta: Pl.vásárláskor fél órán kerestül bátorítom magam mielőtt bármit meg merek kérdezni az eladótól...

Én általában meg sem merem szólítani,talán,mert volt már néhány rossz élményem. Pl.egyszer elkezdtem nézegetni egy könyvet egy könyvesboltban,és az eladónő szó szerint leordította a fejemet,hogy nem itt kell nézegetni,vegyem meg,ha érdekel.Na azóta nem mentem be oda.Valahol biztos igaza volt,csak,olyan rosszul esett,és kicsit mindig félek,hogy ilyennel találkozom máskor is. :( Na mindegy,majd kinövöm egyszer,de mikor már? Azt mondják,hogy az ilyen dolgokon akkor tudja magát túltenni az ember,ha megszokja a helyzetet,mert akkor már nem fél,legalábbis nem annyira.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #209175 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Nimrocco: Nyugi a közlekedéssel én is így vagyok. Meg mindennel amihez kommunikáció kell. Pl. vásárláskor fél órán kerestül bátorítom magam mielőtt bármit meg merek kérdezni az eladótól...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #208727 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Már a kinézetemből is sugárzik,h teljesen hülye vok meg LÚZER!Ugye Jacopo? :D Én szinte mindentől félek,amit nem csináltam még addig...
Pl ott van a közlekedés 8O H én vonatozzak??Na neeee...
Tömegközlekedés?Meg vagyok halva!Egyszerűen csak félek tőle.Mindig az jár a fejemben,h Szent Eru most mit is kell?Mi következik?Hogyan?Mikor?Hányra?
Nem az én életem.
Adnak alám egy lovat vagy egy biciklit és megmondják,h menj el ebbe vagy ebbe a városba,akkor simán.De ha azt mondják,h szállj fel erre meg erre a vonatra ekkor meg akkor itt és ott szállj át,hát az nekem nem.Az egy görcsölés!H mikor hova,hányra kell menni 8O Húhhhh...
Jó sok hülyeséget írtam.
Ez olyan 'kiadtamalegbelsőfélelmeimet' volt.
De tudom mi a megoldás.Egyszerűen felraknak,oszt hadd menjek :lol:
Majd akkor nem parázok többet :twisted:
Szerintetek ez a sok hülyeségek a 26 órás ébrenlétemnek vagy az athéni 42 foknak és a napszúrásnak köszönhető?
:mrgreen:

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #208559 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Két éve keresek egy normális napszemüveget ami áll is nekem valahogy és nem nézek ki benne úgy, mint egy nagy rovar. Két nap múlva elhagyom. Illetve azt hiszem h elhagytam de kb. egy hét múlva megkerült az egyik szekrény mélyéről. A dolog akár hepienddel is végződhetett volna de míg csavargott szegény szemüveg a lakásban valaki ráült vagy valahol összenyomódott és most nem tudom hordani... Azóta folyamatosan süt a nap (pedig amíg hordhattam volna folyton esett). Erről ennyit...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #208489 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
tegnapi hpk koncerten elhagytam a loser kitűzőmet... hogy lehetek ennyire lúzer?????????!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #208297 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Na én nemrég pofára estem a síkegyenes úton.

Idril: üdv a klubban![/b]

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207212 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Nahát végre egy nekem való társaság! Miért is nem jártam eddig ebben a topicban??!!! Na persze ez jellemző rám itt van az orrom előtt én meg észre sem veszem... Jacopo az elég lúzer ha elkezdesz pakolászni a szobádban, dobálod ki a szemetet a kukádba és már csak akkor veszed észre h nincs is bent az a bizonyos kuka, amikor csini kis szemétkupac áll a helyén? Tudniillik anyám kölcsönvette és nem szólt én meg annyira szerencsétlen vagyok h magamtól fel sem tűnt... Ja és én vagyok otthon az egyetlen aki rendszeresen hasraesik a macskákban és amikor mosogat végig pocsolja magát zsíros lével... Asszem ezennel megtaláltam fórumbeli otthonom...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207208 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
én ma mindenben felakadtam az utcán.... :P olyan jellemző :)

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207193 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
No látom megtaláltam a az én csapatomat mármint meghalás terén. Én annyira bána tudok lenni hogy el se tudjátok képzelni. Most írt pár napja egy régi emberke és és olyan depis lettem hogy nálam nagyobb hülyét nem horodtt hátán a föld!!! Help!!! :(

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206617 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
ma kb 2 perc alatt elhagytam 5 ezer fornitot.. :(
nálam nagyobb lúzert..
anyu ideadta...
átmentem a szomszéd boltba..
és már a kasszánál nem volt nálam...
wazz azóta 20szor átjártam a terepet.. sehol.. wazz naennyit rólam

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206512 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
én még nem, vagyis állítólag a pozőröknek nem sikerül az öngyi, hát így jártam. majd talán egy közös ugrást? akasztást és érfelvágást? csak attól félek, a végén ott maradok a hullák között :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206251 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
dejó, én is meghaltam.

hát, ez van.

:szétchatel:

ja, egyébként feltaláltam egy új emotikont: :villanykörtehold:... alkalomadtán majd megrajzolom :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206245 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
/me meg azon aggódik,hogy fogja megtalálni a többieket a mozinál.De öngyilkos talán még nem lesz.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206239 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
ja

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206236 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Én igen.

:szétchatel:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206229 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Na, ne punnyadjatok.
Mindenki öngyilkos lett?

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205768 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Az szó szerint szar helyzet lesz, BT...

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205745 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Gondolj arra, hogy neked még küldetésed van az életben... gondolj a táborra... mi lesz velünk, ha öngyilkos lesz a wcpapír-felelős???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205709 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
a zuhanyrózsa még mindig szar!!! pedig most aztán igazán pocsék reggelem volt...

szerintetek hogy fogok életben maradni táborig? semmi esélyem :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205375 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
sztem az már lenn van....

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205364 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
délnyugat drágaságom, én inkább le sem írom, mi volt velem ma, amikor felkeltem :D

LE AZ ÖNBIZALOMMAL

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205362 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
És az még alapvető h amint felkelek belelépek 1 gyűrűbe aztán meg nekimegyek 1 kukának?:D
És gal még a lúzer gatyámat is leöntötte kékxőlőlével. :)
ez se rossz ugye délkelet cica?:)Örülök h nem tudsz meghalni:)
a por nekem is belement a szemembe...

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205292 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja

Jacopo Belbo írta: valakivel hasonlóan LÚZER esemény mostanság?

(Ja, táborban én leszek a WC-papír felelős. Hülyére röhögtem magam, amikor kriszana megkért rá. Kösz, ana, még1x a vidám perceket :D )


tegnap kaptam egy kellemetlen levelet egy kedves személytől, magamra csukom az ajtót, h most be ne jöjjön senki, mert lövök, erre anyám vacsorát akar készítettni, mondom nem (épp szakítok, haggyanak má') válasz: akkor majd hajnalban felkelsz, és veszel reggelit (jó van, úgyse alszom), behozza a ruhákat, hát nem narancssárga foltos lett a kedvenc fekete ingem? Alvinon végig fájó fejjel, agonizálva az élet nagy kérdésein :mrgreen: és a szemembe megy nekem is a homok. Még ijet!
:lúzer:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205024 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
miután ma kellően szar állapotba kerültem ahhoz, hogy szétverjem a fejemet egy zuhanyrózsával, gondoltam, hogy akkor most kimegyek a fürdőszobába, aztán hajrá. erre fel látom, hogy nincs zuhanyrózsa, anyám sikeresen elrontotta.

azt hiszem EZT hívják alapvető lúzerségnek... ugye délnyugat kedves? na mindegy... szóval nem hiszem el, hogy annyira nagy lúzer vagyok, hogy még meghalni sem tudok, tisztára rossz

valakivel hasonlóan LÚZER esemény mostanság?

(Ja, táborban én leszek a WC-papír felelős. Hülyére röhögtem magam, amikor kriszana megkért rá. Kösz, ana, még1x a vidám perceket :D )

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204921 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Ami azt illeti, hogy ha van, aki tökéletesen ideillik, az szerény személyem.
Majd , ha más nem, Phelan édesem elmeséli mennyire pozitívan viszonyulok....másokhoz!!! Hogy magamhoz miért homlokegyenesen másként, azt majd talán meg lehet tapasztalni...Nem tartom magam sokra, mer nem is lehet. De még ha érnék is valamit... De nem, és az önbizalomhiány arra is jó, hogy az ember ne várjon sokat magától, hogy azután q*rvára feldobódjon, mikor végre csak sikerül neki valami!!

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204500 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
mosmivan?
én kifejezetten önbizalomteljes vagyok.. bár mostanában elég sokat vesztettem belőle ;)
lehet asztmondani hogy már énis alulrol szagolom a nullát
szóval megvan minden ba**va
vagy éppezaz hogy nincs?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204434 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Csatlakozom a TÖBBIEKHEZ!!
Az önbizalmam egyenlő a nullával valahol a béka segge altt van!!
Már általánosban sikerült tökéletesen elveszteni.És most majdnem 19 évesen is alig van!!!HELP!!!! :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204419 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Khhmm...köszönöm, hogy szólhatok itt a sorstársaimhoz. Már 10 éve vagyok aktív önbizalomhiányos, és amióta ebbe a csoportba tartozom minden rosszabb és rosszabb lesz, úgyhogy azthiszem sikeresen felgyorsult a leépülésem. Mi itt a zártosztályon jól elvagyunk, pszihiáterekhez már nem engednek ki amióta pistike a múltkor az utolsóba is beleharapott. Az önbizalmat úgy gyakoroljuk, hogy az ápolók elénk tesznek egy almát a sámlira, és akkor erősen behunyjuk a szemünket, és ha ezalatt nem lopjuk el magunk elől az almát akkor bízhatunk magunkban. Nálam mindíg eltünik és egy lerágott csutka néz csak farkasszemet velem, ebből kifolyólag nemigen vagyok méltó önnönbizalmamra, mondhatjuk önbizalomra alkalmatlan személyiséggel rendcelkezem. Az apátiából kigyógyító gyógyszerek mellékhatása erős depresszió, úgyhogy egyik percben ücsörgünk a vödör tetején magunk elé bámulva a másikban meg telesírjuk a vödröt. Azért örülök, hogy tagja lehetek ennek a klubnak, igaz, hogy az utolsó két ember akivel civilben odakinnt elbeszélgettem az élet dolgairól, előttem két héttel került be. Most is ittvannak a szomszéd szobában. De nem kell félni, van még üres ágy ::::)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204416 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Hmm.. én is belépnék.. szabad?? önbizalommal nem rendelkezem, (bár egyszer már kaptam egyet ajándékba de elhagytam.. -komolyan :D :D -) Lúzerség .. na asszem ennek is megfelelek... bár néha úgy érzem még annak se vagyok jó szal......
ja pszichiátrián még nem jártam de apám csaknem minden nap beajánl :lol:
ugyhogy csak idő kérdése :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204358 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Haleth - Önbizalommentesek Klubja
Hát én is belépnék.....igaz még nem voltam pszihomókusnál de már közel vok hozzá...amugy lúzer vok és debil:)

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére