Orrostar - Bemutatkozások

Több
18 éve 9 hónapja #263648 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások

Malendil írta: Különben én is őrült vagyok, aminek egyik fő bizonyítéka, hogy Drizztet írtam be a kérdőívbe egyik olyan emberként, akivel egy csapatban akarok lenni. Ezek után mondja valaki, hogy normális vagyok. :?


Ehheheeeeeeeee...mazohista :) )))).
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263645 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hahhó!!!!
Én télleg nem ismerek senkit se (szintén majdnem), kissé elszomorító... :oops: De azér kösz a sok "majdnem"-et, Dindae! :D Bár lelőtted a poént...
Szal most jól lehúzom magam mindenki szemében a hüje hozzászólásaimmal, készüljetek fel. Na jó, ha valaki nagyon jóindulatú akar lenni, betudhatja annak, hogy fél 11kor írtam ezt. 8O

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263633 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Stara\n

Dindae,egyébként te Bianka vagy Sára vagy,vagy nicket váltottál? (Tudom,túl sok a 'vagy'.) :D


És még jó, hoyg sok a vagy, van miből választani... de a lényeg: nicket váltottam... igen, ezt kihagytam a bemutatkozásomból.. :oops:
Luthien99 voltam, Dindae vagyok, ki tudja mi leszek... :wink:


"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263613 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Üdv! :D Úgy látom idén sem szabadultok tőlem! :bounce: Hajós nép még úgysem voltam,hmm,talán mert nem tudok valami nagyon úszni?! Bár,úgyis vannak hajóink,vagy mi. :mrgreen:
Dindae,egyébként te Bianka vagy Sára vagy,vagy nicket váltottál? (Tudom,túl sok a 'vagy'.) :D
Ja,és aki szeretne valamit megtudni rólam,amit még nem tud,a profilomban a bemutatkozás mindig hatályos. :wink:
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263598 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Sziasztok!

Nekem asszem be kellene mutatkoznom, mivel a legtöbb embernem nem sok közös élménye lehetett eddig velem. Először is be kell valjam (hogy kellőképp megvethessetek), mivel alig ismerek valakit közelebbről, ezért elég tág teret engedtem a kérdőívben arra, hogy hová osszanak. Ez lett belőle, biztos nem fogom megbánni. :roll: :)

Különben én is őrült vagyok, aminek egyik fő bizonyítéka, hogy Drizztet írtam be a kérdőívbe egyik olyan emberként, akivel egy csapatban akarok lenni. Ezek után mondja valaki, hogy normális vagyok. :?

Izé, szal be kéne mutatkoznom. Hm. Várom a keresztkérdéseket. :heu:
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263596 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Dicső népünk nagyreményű tagjai:
Adelard
Aredhel11
Brandir
Csányi Bianka
Drizzt
Eldamyn (Roccoriel/Nessa)
Fimbrethil
Gumipók
Loth
Luthien99
Malendil
Morgana
Niph/Elentári
Nóli
Rayan
sebcsaba
Sipos Sára
Stara

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263575 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások

Drizzt írta: Ennél jobban is bemutatkozhacc :P .


óó, meg lesz az is, egyszer, észre sem veszitek... nem szeretek magamról írkálni, az olyan... izé :P :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263573 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Napocska!

Jó napot! Jó szurkolást!

Nocsak régi ismerős csapattársak!!!

Remélem más is lesz!!!!! No nem ragozom a szót tavalyról aki ismer, az ismer, aki nem az majd megfog.........

Kik a csapat többi tagjai???????? /me nagyon kiváncsi vagyok!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263571 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Ennél jobban is bemutatkozhacc :P .
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263566 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Most mondjam, öhhizé, írjam, hogy én sem vagyok normális?! Mert nem vagyok, de pillanatnyilag ezt még csak csendben és titokban teszem... ( aztán jön a meglepi) mert (majdnem) nem ismer senki, és én sem ismerek (majdnem)senkit( mert akit ismerek, az az osztálytársam... ha itt vagy, sziaaaa!!)...
szal, én leszek a meglepetészsákbamacs... kinek pech, kinek mázli... és igen ez az ünnepi (asszem) 8. beírásom... na de hol a pezsgő? :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263561 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Akkor most a hülyeségfaktort a köbre emelem azzal, hogy beszólalok ide :P . Nem menekültök a táborban sem. Aki ismer, az már valamennyire védve van, aki nem, annak...hehe.
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263508 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hát, én nem vagyok idióta, de szép tükreim vannak, amikkel szívesen emelem a csapat fényét a tábor második felétől.
Jó lesz.
Mármint a fény, meg a tükör.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263493 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hö-Hö-Hö

Az már ZSÍRIGAZ!

Szerintem a társaság többségének nekem sem kell bemutatkoznom....Akik meg tavaly velem és Brandírral egycsapatban voltak azoknak meg külön nem kell kommentelnem, mit jelent, hogy ismét összekerültünk. Csinci csatlakozásával a hülyeségarány megsokszorozódik a kreativitás hatványozódik.
Előre látom, hogy nemsemmi csapat leszünk::::)

Csapvez úr! Magázhatlak?....javaslom ha már tengeri nép vagyunk akkor tervezzünk címert! Mondjuk Tünderombuszban, törprúnákkal ékesített kacsás úszógumi. ::::)
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263377 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Megazsííír.

Akik ismernek, tudják, hogy idióta vagyok.
És végre Brandir alá kerültem (eheh). Ez lesz a legkarajabb csapat.

Üdv mindenkinek!

:vigyor:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263316 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Üdv Mindenki!
Hát ez is eljött végre! Újra július, a nyár közepe, van akinek ismét, van akinek most először Tolkien Tábor. Númenor kalandvágyó hajósainak, a Tenger népének, Orrostarnak csapatában leszünk. Ez természetesen nem akadályoz meg abban, hogy tetszőleges időt tölts el csapaton kívül is bárkivel a táborozók közül, de a „régi arcok” nagyrészt úgyis a kérdőívben választottakkal kerültek össze. A csapatbeosztással pedig a társasághoz egyenlőre lazábban kapcsolódók számára is lehetőség nyílik arra, hogy egy kisebb, még átlátható közösségben lehessenek, ahol könnyebben ismerkedhetnek, beszélgethetnek hasonló emberekkel, ahol jobban oda tudunk figyelni egymásra.
A lényeg azonban, hogy nem kell semmitől félni, nyakunkon a tábor!

Brandir, a Csapvez

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #263268 Írta: Ulmo
Orrostar - Bemutatkozások téma létrehozva Ulmo által
Itt mutatkozhatnak be a csapat tagjai.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.162 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére