Orrostar - Előkészületek

Több
18 éve 8 hónapja #263718 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Nekem a setét árnyalatok szimpatikusabbak. A vagy B.


Hm. Jellemző, hogy a tengerészetből egyeseknek rögtön a kalózszerep jön be. :evil3: De szerintem a csapatunk neve nem Umbar lesz...
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263702 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Legyen B, vagy világosabb.

És ugye mindenki látta a Karib-tenger kalózait?
Kalózsisakra, fej- és szemkötőtoszra, papagájra, falábakra és horgokra egész biztosan szükségünk lesz, ha máskor nem, a pohárnokság alatt. Úgyhogy akinek van ilyen cucca, tartogassa feltétlen, sőt, nem árt mindenkinek vmi jellegzetes kalózost beszerezni :D

És természetesen az itt megbeszélt dolgokat még spoilerként sem adjuk tovább más csapatok tagjainak.

pussz mindenkibe

Ja és fiúk, növesszetek szakállat :D :D

Ja és 2 zászló kell, egy címeres és egy halálfejes :cross: , így tudjuk váltogatni, hangulatnak megfelelően :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263692 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
B

[size=9:3v58lfi7]Bár ha szabad, akkor inkább (0,1,185) a (0,1,200) helyett.[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263687 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Én a C-re szavazok, de nekem aztán oly mindegy hogy milyen árnyalatú lesz, a lényeg végre kedvenc színnnnnnnnn...

Lakoma???? Idén is majd fülsüketitő lelkem mélyén tengerész vagyok?????????? :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263661 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
Hah... Én nem jutok nethez, úgyh ez most eléggé meglepetésszerűen hatott.
Én EZUTÁN SEM jutok nethez, ha van valami fontos, akkor megtennétek, h értesítenétek? Lécci... (70/570-9637)
Amúgy színben én a "b"re szavaznék.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #263625 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek

Brandir írta: Csapatfölső: a Tenger népének stílszerűen kék lesz a színe. Hogy mink lesz kék az ránk van bízva, mert minden csapat kiválaszthatja milyen felsőruhát készít magának: póló, top, ing, mellény, csador, kimonó. A lényeg, hogy rá lehessen festeni a csapatcímert. A festés a táborban lesz, de a címeren már most lehet gondolkodni.

Vitára bocsátanám a kék színt! Sötét, világos, zöldes vagy sárgás legyen?

Akkor,a vita megkezdéseként a sötétre szavaznék, én azt szeretem kékben. :roll: :arrow: A vagy B
Lehetne olyat,hogy miután megegyeztünk a színárnyalatban mindenkinek ugyanolyan felsője lenne,mármint,hogy nem valakinek pl.rövid póló,valakinek meg hosszú,meg ilyenek,hanem kicsit "egyen" szerű? :cool2: Ez most lehet,hogy kicsit kusza,de később kifejtem,ha kell.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263595 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Előkészületek
No hát akkor, hogy ebben a topicban is beinduljon egy kicsinykét az élet, beírom amit eddig tudni lehet.
A csapatról:
-Orrostar népe Númenor keleti partvidékén, főleg kikötővárosokban élt. Elsősorban hajózással, hajóépítéssel foglalkoztak, hiszen Aldarion király idején (ekkor játszódik a keretmese) kezdődtek a nagy felfedezések, éledt újjá a kapcsolat és indult be a kereskedelem Középföldével. Középfölde csekélyebb népei számára mi közvetítjük a Númenori kultúrát.
-Tehát Mi vagyunk a tábor legbölcsebb csapata! De ha az esetleg nem is, nálunk a legnagyobb az átlagéletkor: majdnem 20 év.
-A kérdőív adatai alapján a mi csapatunk tűnik a legegységesebbnek, vagyis a kiválasztott emberek többségével együtt leszünk, míg más csapatok tagjaihoz viszonylag kevés kapcsolat van. Röviden összefoglalva: Elitista banda vagyunk!

A programokról:
Lesz két csapatfeladat, egyenlőre ismeretlen időpontban
-Esti előadás: szándékosan visszatartott információk hiányában erre még nem tudunk készülni. Amit erről tudni érdemes: minden évben, minden csapatnak be kell mutatni egy rövid kis színpadi előadást. Idén újdonságként nem a csapat történetét kell eljátszani, hanem egy elsőkori hős életét.
-Lakoma: valamelyik étkezés alatt, szórakoztató műsort kell biztosítanunk. Erre már most lehet ötletelni.

Csapatfölső: a Tenger népének stílszerűen kék lesz a színe. Hogy mink lesz kék az ránk van bízva, mert minden csapat kiválaszthatja milyen felsőruhát készít magának: póló, top, ing, mellény, csador, kimonó. A lényeg, hogy rá lehessen festeni a csapatcímert. A festés a táborban lesz, de a címeren már most lehet gondolkodni.

Vitára bocsátanám a kék színt! Sötét, világos, zöldes vagy sárgás legyen?

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #263269 Írta: Ulmo
Orrostar - Előkészületek téma létrehozva Ulmo által
Itt lehet megbeszélni a tábori előkészületeket.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.160 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére