Orrostar - Beszélgetések

Több
18 éve 6 hónapja #273495 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Nóli írta:

(remélem idevágo viccet mindenki ismeri)



jajaj. én sajnos nem. Megoszthatnáéd velem...


szintugy................ :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273322 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

(remélem idevágo viccet mindenki ismeri)



jajaj. én sajnos nem. Megoszthatnáéd velem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273315 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
csillagász volnék(leszek) de az jo kérdés h miböl áll a melo
ha szerencsém lesz, egész éjjel egy monitort bambulok, ami hozzá van kötve a távcsöhöz ami az eget bambulja,napözben meg szintén a monitort bambulja és az éjjel látottakban probál logikát/összefüggéseket keresni
esetleg tanitani a hülye érdeklödöket

ha meg nem jön össze akkor azt amit a már végzett bölcsészek(remélem idevágo viccet mindenki ismeri)

ez csak azért vicces, mert allergiás vagyok a számitogépekre, és a mekiszagtol(100m en belül) hányingerem lesz

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273311 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Fim, te nem csillagász vagy? Egyik barátnőm is az akart lenni, de vlégül letett róla, mert nem tudja a fizikát meg a kémiát, uncsitesóm meg nem azt tanulja, de attól függetlenül profi csillagász.
Mit csinál egy csillagász amúgy? Sz'al egy hivatásos csillagásznak miből áll a napi (Éjjeli) munkája?

Én ősziszünetben nem leszek itthon, uncsitesómat látogatom meg Rómában.

Egyáltalán ki megy Tatai talira? A csapat negyede? Az 5 ember...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273241 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Dindae írta: ni... öö, az más szövege, szóval: jéé, Fim is írt, de jó, de jó egyre többen vagyunk 8)
De Fim... te is jogász vagy, vagy hogy?

nem vagyok az de soha nem is akartam az lenni:-)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273233 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv tengerészek népe............

Mi ez a pangás itten???? :P
Egyszer fellendült a topic most meg pang??? ejnye ejnye.....
Nem akar valaki velem cserélni..../me nem akarok szüretelni.......hüppppppp
Tatai talira megy egyálatlán vki közülünk......
Süllyed a hajó.............

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272922 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
ni... öö, az más szövege, szóval: jéé, Fim is írt, de jó, de jó egyre többen vagyunk 8)
De Fim... te is jogász vagy, vagy hogy?

Tata meg abszolút szinte senkinek nem jó... :(
de majd csak lesz valahogy... tényleg, az őszi szünet, az nem lenne jó? bár, család, meg temető, meg ilyenek... :?

Stara: sztem az ok egyszerű, ki miben érzi jó magát, vagy ki mti szeret... ez adja meg alapirányt.. és utána a többi... és nem mondj ilyet, hogy a legrosszabb... a lényeg, hogy te ott vagy, és ha már így alakult, csak lesz valahgy ( mert úgy még sosem volt, hogy nem lett volna sehogyse ;) )
Én se vagyok normális, hogy kémiával akarok foglalkozni... kezdem úgy érezni, hogy még a jogászat is jobb lenne... ( bár az egyetem még odébb van, hál' a jó égnek... )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272871 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Szija Fimnagyi! Dejó h idelátogattál!
Nekem sem jó Tata, :hüpp:
Most mennem kell, elment a számtech óra a dolgozattal... :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272803 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Hüpp! :crying: Az "Emlékek Fortiriosból" azt hiszem kimaradt a trailerünk megemlítése. Egyébként nagyon tetszik az írás. :D
Örömmel látom,hogy senki nem akar jogász lenni, így nem kell senkit lebeszélnem,de ha már itt tartunk, ki miért épp az lett/lesz ami? Én igazából nem tudom már megmondani miért jogot tanulok,csak valahogy nem volt más, bár tudom,ez az egyik legrosszabb módja a továbbtanulásnak,de így alakult. Aztán majd kiderül mit sikerül kihozni belőle. :roll:
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272759 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
jaj nézzeneke oda!

De hiányoltalak Fim innen, s most lám írtál is !
De jó! Lassan felélénkül a topicunk. Hajrááááááá :lol: :oops: :P :) :D 8O :lol: 8)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272754 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
véletlenül benézek ide, és hát nem aktivizáltátok magatokat?
ha más nem egyszer öszi szünet is lesz, akkor csak mindenki el tud jönni ugyhogy vonalzot elö
:lol:
Noli:grat
jog: én se akartam jogász lenni...
és én inkább szüretelnék, mint tanulni
azt majd télen :(

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272668 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Napocska!!!!

Hát tudjátok Stara és Nóli , az évek során kissé már meguntam a sok szüretet. Ráadásul még ha csak nálunk kellene, de sajna az ismerősőknek, családtagoknak bizony be kell segíteni. :cry:
De fifikás elme lévén csak a saját szüretünkre megyek el, a többi alól kihuzom magam, azzal a címszóval hogy tanulni kell, :P :lol: vagy beszámolot, referátumot kell írni-ami sajnos mostanában nagyon is igaz.... :x

Nos Tata kilöve mivel 2 Zh-t írok az utána lévő héten. Nem mintha naon hiánoznék..... :oops: :P

Na befejezem..... :dance: :bounce: :up: :hello: :evil3:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272660 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Hát ez érdekes :roll: ,hogy általában mindenki azt hiszi,aki nem jogot tanul,hogy az milyen magolós meg unalmas dolog,pedig nem mindig az,[size=9:1gm2gifr]mondom én,pedig momentán utálom,és nem kezdeném előlről az tuti.[/size] Szerintem minden szakmához,bármilyenhez, sokat kell tanulni, én laktam bölcsészekkel is,öcsém műszakira jár, szerintem kb. ugyanennyit tanulnak egy-egy szigorlat vagy miegyéb előtt. Szerintem is, egy orvos,állatorvos is tanul ennyit,ha nem sokkal többet, és ott sem mindig azt tanítják,ami mindenkinek ugyanolyan izgalmas. Tény,hogy itt vannak jogszabályok,és az unalmas tud lenni,tényleg,de nem csak azokat tanuljuk,és bemagolni szóról-szóra §-kat elég ritkán is kell. Hogy kinek mi izgalmas,az szerintem egyéniség kérdése,én nagyon unnám pl.ha egész nap autót kellene vezetnem,és semmi mást,pedig szeretek vezetni. A telítettség már most is magas,de főleg Budapesten,és az ügyvédekél,viszont nem lesz mindenkiből jogász,aki elvégzi a jogi egyetemet. Minket végig azzal fáraszottak,hogy úgysem lesz állásunk, de ahogy most áll a helyzet, átlagban fél éven belül mindenki talál munkát, egy év alatt pedig olyat is amilyet szeretne. :wink: Na jó,ez nem valami szívderítő,de ez a helyzet. A fizetés dolgot inkább hagyjuk, ugyanúgy minimálbér ügyvédjelölteknek, mint bárki másnak a szakvizsgáig (diploma+min.3év), és utána sem biztos semmi,jó persze, ez az ún."sztárügyvédekre" meg csemetéikre nem vonatkozik. :wink:
Kriminológiát meg kriminalisztikát mi is tanultunk,tudom az nem ugyanaz,ami te szeretnél lenni,Nóli,de nekem az spec. tetszett,csak jó erős lelkivilág kell hozzá. :wink:
Niph,én tökre szerettem szüretelni,amíg volt rendes szőlőnk,de neked kitartás,ha így áll a helyzet! :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272655 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Egy lelkes jelentkező esetén én nem fogom törni magam... (bocsi Dindae) , mert 1+1 ember még mindig nem jelent CSAPATtalálkozót.

Hogyhogy második nyelvvizsgám? Úgyh az első esetben kicsit nagyon kiszúrt velem a nyelvvizsga központ, és nem szólt nekem , hogy ő nem akkreditálttatta magát, (ami amúgy nem gond, papírmunkával és 2500fttal lehet honosíttatni a vizsgát), de nekem sietnem kéne a dologgal, mert ha febr-ig ezt nem végzem el, akkor különbözeti vizsgát kell tennem a Rigóban, oda vissza fordítás, amit ugyebár nem tudok.... Sz'al kénytelen voltam mégegyet csinálni.

Sajnosnem tudok menni Tatára, nem jó az időpont, más programom van, ahová muszáj elmennem, mert szükség van rám.

Én sosem akartam jogász lenni, mert nagyon sokat kell hozzá magolni (mndjuk az állatorvosi-orvosihoz is), és utána sem lesz sokkal izgibb (ellentétben az állatorvossal és kriminálpatológussal), illetve de, igenis izgalmas érvelni megminden, ebből a szempontból érdekelt, meg magas a fizetés, de én nem tudnék irodában dolgozni, meg tisztában vok vele, h mostanság mindenki jigiramegy, és mire én végzek, 300%os lesz a túltelítettség ebből a szakmából...

Niph: miért nem szeretsz szüretelni? Szerintem tök jó lehet. Mondjuk én vidékmániás vok (Na, majd Új Zélandon a farmomon...), és lesznek ilyen kertenm, meg állataim, meg tyúkjaim, és már nagyon várom, lehet h más nem így van ezzel, de te meg miért nem hívsz el néhány barátot szüretelni, és akkor NAGGGYON poén lehetne...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272332 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
:bounce:
VAoooo éledezika topicunk!!!!

Nóli gratula a nyelvvizsgához.....!!!!!!!!!!!

Nos TAtára nem hiszem hogy m,egyek lévén hogy a hétvégéimet szürettel fogom tölteni a mi számomra nem kellemes.........

Szóval mkinek kitartás a sulihoz.....meg a munkához....meg egyebekhez

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272196 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nóli, gratulálok a második nyelvvizsgához (is)!! Egyébként legyél csak lelkes, legalább beindult az élet, meg minden. :wink:
Uhhhh, Stara, részvétem... Jogász.., igen, az én is akartam lenni, meg ovónő, csak aztán rájöttem, hogy nem bírom a gyerekeket. :twisted:

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272191 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nóli: gratulaaaaaa :hello: ügyesh vagy, akkor, ezt már elfogadják, ugye? :roll:

tali meg: semmi baj, h lelkes vagy, sőt, tök zsíír... csak elég nehéz ezt most így, meg a fél csapat fenn sincs :(

Stara: jogász leszel? csak nem? én is az akartam lenni... de engem általánosban lebeszéltek.... hát igen, van, akit utolér a lemondás... :)
De neked hajrá, elvégre, ha idáig eljutottál, onnan már nem lehet olyan nehéz :wink:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272182 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nóli,bocsánat,ha felidegesítettelek,csak gondoltam leírom,hogy miért nem megy a tali mondjuk Niphnek vagy nekem. [size=9:1kq5vmew](bár /pill nekem azért nem,mert bár itthon vagyok ugyan,de tanulnom kell azt a nyamvadt polgári jogot.) (Különben,ha valaki szeretne netán jogász lenni nagykorában,azt örömmel lebeszélem!)[/size] De ne vegye ám el a kedved a taliszervezéstől meg semmitől sem amiket írok,csak gondoltam jobb,ha tisztázom,mintha nem. :roll:

Nóli írta: Megvan a második középfokú angol nyelvvizsgám is! :roll:

Gratulálok!! :hello: Mi az hogy a második? :o h:
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272122 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Bocsesz, h kicsit indulatos voltam, csak szokás szerint túlságosan beleéltem magam a dologba, túlságosan belelkesültem, azt hittem mindenkinek olyan fontos és ugyanolyan nehézségű (jelentem alássan, nekem sem karikacsapás) mint nekem, és magasabbról mindíg nagyobbat puffan az ember. Na mindegy. :|

Hm.

Megvan a második középfokú angol nyelvvizsgám is! :roll:

MOrgana: sikerült munkát találnod? Ill matek/francia korrepet nem vállalsz, vagy nincs ismerősöd? (Gimnázium 4)

Tatára nem hiszem h tudok menni. Le vok égve, ill két nap időm nekem sem nagyon van.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272001 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
A csapat melyik negyede? és +0 fokban tudod ki megy tudodhova :D mert az azt jelenti, hogy itt a té :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272000 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Még nyugodtan lehet jelentkezni Tatára, (a csapat negyede már megtette) hely még van bőven ;)
A biztonság kedvéért keresek egy vonalzót is.
Jön a jóidő! Hétvégén +0 fok lesz, tessék menni kirándulni friss levegőt vételezni, hasat napon süttetni, mert jön a tél és jajj.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271996 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nólival értek egyet... ki veszi elő a vonalzót??? :D
és bizony, it is élet van...
De Brandir... őszi tali sem jó :shake: oda mégkevesebben mennek ( meg elvileg nemsoká lejár a jelentkezési határidő-tosz... és nincsenek már épp elegen? mmint, a kerethez képest...)... szóval... nyem jó :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271968 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
No Üdv!!!!

Stara Nővérkém azt hiszem pontosan leírtad a dolog lényegét, /me de asszem Te is így vagy ezzel. Vagyis azzal hogy alig várom hogy hétvégén hazaessek.S nem arra hogy valahogy elkeveregjek Pestre. [size=9:zswjmtk1](de ez nálam már csak így van, megszokhattátok) [/size]Arról nem lehet tenni hogy Bp.-en van az egész -ez már egy nagyobb köri probléma-.

Tudom hogy nyavajgok s kéne tennem vmit, de nem fogok az ország nyugati feléből szervezkedni mikor egyedül én vagyok onnan. Nyaaaaa

Szóval engem a fórumi életen kivül nem láttok, kivéve talán LEP-et.

De legalább talán éledezik a topikunk!!!!!!

:P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271959 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Kapitány! Élet nyomaira bukkantunk! :)

Forum látogatási időm némiképp konvergál a nullához, de igyekezni fogok. Sár jó, mert a sok barnától nem látszik a kék meg a zöld.
Találkozóra alternatív megoldási lehetőség az október eleji (7-9.) őszi találkozó Tatán. Ez legalább mindenkinek messze van ;) Jobb ötlet most nem jut eszembe.

Szándokán, Szándokán!
Tenger tigrise, támad a Banda!

:cross:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271932 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Jelentem aláásan, a kék a legszebb szín, és a tenger is kék, aminek mi népe vunk, no meg... Ha haragos a tenger, akkor meg zöld.

Én nagyon nem ragaszkodom a BPhez... Én nagyon utálom. Szívesenn utazok ki hozzátok, ó otthonra hazatérő megfáradt lelkek, kik nem laknak BUdapest. :) De tényleg. Térképen felrajzoljuk mindenkinek igen távoli lakhelyét, és megnézzük az alakzatnak a középpontját, ahová sugarasan be tudnánk utazni, és találkozni meg józni. Ill az jó lenne.

De most tényleg! Egy napról van szó! Adjatok 5leteket, vag hagyjuk az egészet.

Volt csapattali... Ott voltunk vagy 8an. Attól még nagyon jó volt, csak csapattalinak nem nevezhető...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271914 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
No, ez mind szép és jó ( kivéve, h ezek szerint Stara 99.999%, h nem jön :( )... még az is szép, hogy csupa sarak és kék zöldek leszünk.. ( emrt tényleg vicces, csak ne nézzenek minket vmi furcsa földönkívülinek... :wink: )

De szervezni kéne... mikor.... hol... meg hogy... de sztem nem muszáj pesten, ha sokaknak nem jó ( itt természet sincs... vagyis.. két szál fűnek öltözött)... és egyébként, azt állítják egyesek, hogy jön a meleg megint ( vagy legalábbis, -20 helyett csak -10 lesz...).
De egyébként, a többiek is nézik a fórumot?!

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271862 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv nép! :cool2:
Nóli, a csapattali jó dolog,csak szerintem nem nagyon lehet rendesen összehozni. Ezért vagy azért, de nem tud mindenki ott lenni,ez mindig így van valamiért. Nagyon könnyű úgy talizni, ha egy városban lakik az ember azokkal,akiket látni szeretne és elég ideje is van,de annak aki még más városba is jár egyetemre/fősulira/dolgozni ,mint ahol lakik és az egyik sem (esetünkben) Budapest, annak meg végképp nem az az álma,hogy is szombaton felüljön buszra/vonatra és órákat utazzon,oda meg haza is. Nem csak az időről van szó,hanem arról is pl.,hogy ha valaki egész héten nem látta a családját,legalább ilyenkor szeretné,vagy ilyenkor legalább kialudhassa magát. Persze,ezt be lehet áldozni egyszer-kétszer,de elég nehéz sajnos. De nyugodtan cáfoljatok meg. :wink: Egyébként volt már csapattali,vagy nem? :roll: Kriszana képtárában láttam képeket, Carcaroth tök jó lett! :itscool:
[size=9:1r7z946h](Egyébként rám ne számítsatok,okt. elején polgári jog záróvizsgám van, dec. elején meg büntetőjog,meg nyelvvizsga is ,ha tegnap nem sikerült..)[/size]
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271846 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Niph: egyszer azért fel lehet vonatni Bpre... Csak egy hétvégén egy napra...

Miért épp október: mert azt szeretnénk, h mindenki ott legyen. És ahhoz mindenkinek rá kell érnie, és pölö én is dolgozom, meg érettségizem, meg más társaságba is járok s vannak barátaim...satöbbi szal nagyon előre kell terveznem az életemet. És ha mindenki jó előre tudja, akkor meg tudja úgy szervezni z életét, h akkor ráérjen. Szal itt nem az októbberőlm, hanem a legalább 4 hét múlváról van szó.

Vénasszonyok nyara: na, hát a mai nap az baromi vén nyár, inkább télbe hajlik. Könyörgöm! Szept 20 van, és mínusz 20 fok! (De legalábbis plusz 11, ami így szeptemberben átszámításom szerint -20) Szóval ezt nektek szeptember...

Eső tél hó fagy a természet lágy ölén: A hó az szép, és a természet lágy ölén még szebb. Csak jó melegen kell öltözni. A jég csúszik. -> vicces Én az esőt is szeretem, de erről belátom, h a természet lágy ölén eszméletlen sarat csinál, ami ugyancsak csúszik (-> vicces), de azért már nagyobb szívás erre az esetre lehetne csinálni "B" tervet (kicsi a világ, vagy felmenni cvalakihez csak dumálni, meg ökörni)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271807 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Dindae írta: Fuu, csapattali? jóóó ötleeet, csak meg kéne valósítani... én totálteljesen benne lennék de tényleg... és sztem csak szervezés kérdése, h amdjnem mindenki ott tudjon lenni... de októberben a természet lágy ölére?? öööizé.. az nem fog esőbe/hóba fulladni? vagy jégszobrok leszünK? :roll:


:twisted: :twisted: Oktober???? Miért pont oktober???? szeptemberbe nem lenne jobb nektek amikor még talán "vénasszonyok " nyara van és meleg. Bár a mostani idő kiisé novemberi időre emlékeztet. :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271801 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Fuu, csapattali? jóóó ötleeet, csak meg kéne valósítani... én totálteljesen benne lennék de tényleg... és sztem csak szervezés kérdése, h amdjnem mindenki ott tudjon lenni... de októberben a természet lágy ölére?? öööizé.. az nem fog esőbe/hóba fulladni? vagy jégszobrok leszünK? :roll:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére