Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Több
18 éve 1 hónapja #288045 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Takarót , ill paplant kell hozni Főnök?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #288041 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Silcucc, akkor ez már biztos, hogy tudsz autót hozni? Üzemanyagot természetesen térítjük, ha MT nevére veszel számlát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287988 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

kriszana írta: én vállalkozó szellemű vagyok, cucc, ha megfelel a társaságom neked :D
véletlenül épp ott leszek


fogjuk rá ;)
akkor a részletekről még beszélünk... =)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287973 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Silcucc írta: Hahóc Népek!!!!

Van erre vállakozó szellemű egyén, avagy nincsen, és hagyjuk?

Cucci

Silcucc írta:

telcontar írta: Svédasztal csak úgy lehetséges, ha van valaki, aki autós támogatást tud biztosítani. Ez lenne a legüdvözítőbb megoldás (svédasztal + bogrács), de sajnos kell hozzá szállítókapacitás.
Ezért megkérdem: tud valaki ebben segíteni?


Az én tütükém elvileg támadásra készen áll. Viszont a gondom az, hogy nincs rajta téli gumi, és egyszer már nagyon megszívtam a havas közlekedést ugyanilyen autóval, de azon még ennél is jobb gumi volt. Tehát nekem ez csak akkor működne, ha nincs hó és járhatóak az utak, valamint ha vki vállalja - jogosítvánnyal :) -, h eljön velem, és ha arról van szó, akár be is csüccsen a volán mögé (nem biztos, h erre szükség lesz, de a para eléggé bennem van... :( )

én vállalkozó szellemű vagyok, cucc, ha megfelel a társaságom neked :D
véletlenül épp ott leszek

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287959 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Hahóc Népek!!!!

Van erre vállakozó szellemű egyén, avagy nincsen, és hagyjuk?

Cucci

Silcucc írta:

telcontar írta: Svédasztal csak úgy lehetséges, ha van valaki, aki autós támogatást tud biztosítani. Ez lenne a legüdvözítőbb megoldás (svédasztal + bogrács), de sajnos kell hozzá szállítókapacitás.
Ezért megkérdem: tud valaki ebben segíteni?


Az én tütükém elvileg támadásra készen áll. Viszont a gondom az, hogy nincs rajta téli gumi, és egyszer már nagyon megszívtam a havas közlekedést ugyanilyen autóval, de azon még ennél is jobb gumi volt. Tehát nekem ez csak akkor működne, ha nincs hó és járhatóak az utak, valamint ha vki vállalja - jogosítvánnyal :) -, h eljön velem, és ha arról van szó, akár be is csüccsen a volán mögé (nem biztos, h erre szükség lesz, de a para eléggé bennem van... :( )


"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287930 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Igen, Kincső, köszönöm. :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287927 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Elég félrevezető h. a beidézett részben szó van rendelt kajáról... :P
Ez az aktuális infó:

telcontar írta: Csak a szállásdíjat kell befizetni, aki kért ételt, az a helyszínen ad napi 1000 Ft-ot. Bográcsot nagyobb mennyiségben fűzünk, ott 400 Ft-os egységáron lehet kérni az elkészültből, akinek jut, jut, akinek nem, annak nem. Aki befizet, az hideg kontinentális reggelit, rántotta/virsli/nagyon upgradelt és finom tésztás leves típusú ebédre számíthat és bográcsos vacsira. És persze éjjeli lekváros kenyérre.


[size=9:2e7iiqkt]csak mert már volt aki félreértette[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287837 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Aki személyesen akar fizetni, az a XI. ker Bertalan Lajos u. 17 szám alatt teheti meg hétköznap 10 és 20 óra között, előre egyeztetett időpontban. Ez a munkahelyem, félúton van a Móricz Zsigmond körtér és a Gellért tér között, ott áll meg a 18, 118 (Moszkva térről), 47, 49 (Deák térről) és a 19, 41 (Batthyány térről) villamos.
Vagy vasárnap a Kósza Kommandó kirándulás keretében.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287836 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Danke. Késő van, kicsi is vagyok, nem látok rendesen.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287835 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Tolkien Fogadó keretein belül lesz lehetőség személyesen fizetni?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287834 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Akkor nézd meg alaposabban a vastagított részt. :)

telcontar írta: Kicsit összébb foglalva mindez:

Tavaszi találkozó 2006, Csobánka

Minden társaságbéli és nem társaságbéli érdeklődőt szívesen látunk egy hatalmas kétnapos bulira, amely a korábbi várgesztesi találkozók szellemét követi, ezúttal egy új és remélhetőleg nem kevésbé izgalmas helyen.

Sokféle tartalmas szórakoztató programban lehet részetek péntektől vasárnapig, közösségi programok, játékok, kirándulások, zenés bulik, hatalmas beszélgetések és gitározós éneklések keretében.

Jelentkezés: előzetesen e-mailben Telcontarnál a tkrieger@infinitumx.hu címen, kérlek írd meg a polgári neved, melyik éjszakára jössz (péntek, szombat vagy mindkettő), van-e érvényes (nem felfüggesztett) MTT tagságod, és hozol magaddal ételt, vagy befizetsz az 1300 forintos teljes panzióra (írd meg, ha vegetáriánus vagy), amelyet egy szentendrei étterem biztosít nekünk. Diákigazolvány nem kell. Ezután kapsz egy levelet, amelyben szerepelni fog, hogy mennyit is kell fizetned. Ha 2005. december 31. után lettél MTT tag, vagy ezután rendezted a tartozásodat, akkor ezt igazolnod kell, másképpen nem tudjuk elfogadni. Ennek legvégső határideje március 10, azaz ez a hét. A jelentkezésed akkor válik érvényessé, ha befizeted a teljes részvételi díjat az MTT tábori alszámlájára, amelynek számlaszáma 11709002-29902286. Ne feledd el a nevedet feltüntetni a közlemény rovatban! Ennek határideje 2006 március 24, ezután már kizárólag készpénzes fizetést tudunk elfogadni, de csak azoktól, akik ezt előre jelzik. A helyszínen induláskor már nem tudunk újabb résztvevőkkel mit kezdeni, mert előre kell megrendelni mindent. Ne feledd, hogy márc. 20 előtt befizetve olcsóbb a díj!

A részvétel díja egy éjszakára MTT tagoknak 1200, érvényes tagsággal nem rendelkezőknek 1600 Ft, amelyből a március 20. előtt befizetők 200 Ft kedvezményt kapnak, így 1000, illetve 1400 Ft-ot kell fizetniük. Az étkezés díja 1300 Ft, az ágynemű egyszeri 500 Ft.

A szállásról:
Csobánka külterületén, Pomáztól nem messze, kellemes környezetben található a cserkészház. A szobák tízágyasak, tágasak. A közösségi terem egy kb. 80 főt befogadó terem fotelekkel. Minden szobában van elektromos csatlakozó. A konyha/étkező a földszinten van, a közösségi az emeleten. Valószínűleg rajtunk kívül nem lesz más, de ha igen, a felső szint a miénk. Az emeleten 44 ágy van és egy üres szoba, mely matraccal vagy pótággyal berendezhető, a többi szoba a földszinten van.
A tisztálkodást két hét zuhanyzós, melegvizes fürdőszoba biztosítja.
Az ágyakhoz párnát adnak, de ágynemű összesen csak kilenc készlet van, ezért hálózsákot hozzon mindenki, aki tud.

Utazás:
Pénteken 17.25-kor indul a busz az Árpád hídi buszpályaudvarról (a metrómegállónál), ezért 17.00-kor mindenki legyen ott. Visszafelé vasárnap délután 16.30-kor indulunk. Egyénileg a pomázi HÉV megállóból kell busszal jönni Csobánka elágazásig, vagy még egy megállót befelé Csobánkára.

Ellátásról:
Lekváros és zsíros kenyeret korlátozott mennyiségben, teát és főzőkonyhát biztosítunk, a konyha fölszerelt, gázzsámoly, két nagy lábos van benne tea/forraltbor készitésére, elegendő tányér, pohár, evőeszköz. Hűtőszekrény is van. Lehet teljes ellátást kérni 1300 Ft-ért naponta, egy szentendrei étterem hozza az ételt. Ha lesz tábortűz, ott sütögetni is lehet, ha nem lesz ehhez elég jó az idő, akkor saját edényeitekben főzőcskézhettek.

Házirend:
1.) Eső, sár esetén a házban csak válócipőben szabad közlekedni, erre fel kell készülnötök.
2.) Szelektív hulladékgyűjtés folyik, ha gondatlanul összedobáljuk a dolgokat, pótdíjat fizettetnek, ezért erre figyeljetek oda.
3.) Ha nem lesz más rajtunk kívül, akkor a hangerő nem probléma, egyéb esetben éjfél után már nem düböröghet a zene és a folyosókon üvöltözés is kerülendő.
4.) Alkoholfogyasztás, dohányzás nem tiltott, de nem is támogatott, ezért kizárólag kulturált mértékben, az arra kijelölt helyen úgy, hogy ezzel ne zavarj másokat. Aki megfeledkezik magáról, az hosszabb időre kizárja magát a további rendezvényekről.
5.) Horkolás: legyen külön szobájuk? 

Programok:
- Kirándulások Nagy-Kevélyre és a Holdvilág-árokba (a Kevély-nyereg az országos Kék túra állomása), az Egri Csillagok és Eragon c. filmek díszletéül szolgáló mesterséges várromhoz és a kísértetházba.
- Közös játékok, beszélgetések
- A nagy sikerű kaszinó
- Strandröplabda, ha valaki hoz lasztit
- Tűzrakás, ha az időjárás engedi
- Birkózóverseny
- Videózás
- Közös éneklés
- Zenés-táncos buli

Gyertek és szóljatok mindenkinek!

Telcontar

Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287832 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Telcontar, nincs picit lejjebb számlaszám. Aztat még mindig kérjük.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287831 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Telco: majd egy személyes időpontot jeölj ki légyszi amikor lehet neked fizetni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #287829 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
33 fő. Ennyivel már jó lesz a buli de azért még sokakat hiányolok...

Adelard
Aeglos
Alcar
Alison
Ankalimon
Aranill
Artemisz
Drizzt
Előd
Éowyn
Estel
Finwe
Fiona
Gillz
Idhren
Inczy
Kincső
Kriszana
Leguán
Melian
Minerva
Mirilnen
Mirrand
Morgana
Rabyn
Rayan
Rohin
Shaman
Silcucc
Telcontar
Timona
Toma
Vewy

Gyűlünk és közeleg az olcsóbb verzió határideje...
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287828 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Timona írta: Telco, lehetne kérni egy listát arról ki megy és infót arról mikor/hogy lehetne fizetni?


A befizetés itt van picit lejjebb, minékl hamarabb, csak a szállást és az MTT tábori alszámlára (ami ua mint a relax de nem ua mint a nagytábor).
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287827 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Elnézést, kicsit besűrűsödtem. Eddig még nem telt be a létszám, most írok aktuális listát. Csak a szállásdíjat kell befizetni, aki kért ételt, az a helyszínen ad napi 1000 Ft-ot. Bográcsot nagyobb mennyiségben fűzünk, ott 400 Ft-os egységáron lehet kérni az elkészültből, akinek jut, jut, akinek nem, annak nem. Aki befizet, az hideg kontinentális reggelit, rántotta/virsli/nagyon upgradelt és finom tésztás leves típusú ebédre számíthat és bográcsos vacsira. És persze éjjeli lekváros kenyérre.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287698 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Igen, csatlakozom Timonahoz. 8)
Azt se tudom, h elfogadtad- e a jelentkezésemet, vagy hogy betelt már a lista... :)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287674 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Telco, lehetne kérni egy listát arról ki megy és infót arról mikor/hogy lehetne fizetni?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287664 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Telco: A Közép-európai Cserkészparkban leszünk?
Legalábbis az van Csobánkán ami cserkészház...
Az tényleg tök jó, már voltam ott soxor.
Nemrég újították fel!!! És a hatalmas park se semmi...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287589 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Artemisz (Erenya) írta:

Rabyn írta:

Rayan írta: Könyörgöm hadd főzzek paprikáskrumplit :mrgreen:

Artemisz: LOL


támogatom!!


Jajj, Rayan-féle paprikáskrumpli... támogatom szintén!

[size=9:3mq01ovi]*nosztalgiázik a 2004-es Tolkien-Konferencia után :P *[/size]


Rayan kötelezünk hogy főzz!!! :twisted:

Ja és olyan alapanyaokkkal amivel szilveszterkor dolgoztunk? :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287529 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Melyanna írta: Egyébként nekem tökmindegy, mit eszünk, ha lesz, aki az enyémből a husit kihalássza :tongue:


Számíthatsz ránk :clown: :pimp:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287523 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

telcontar írta: Svédasztal csak úgy lehetséges, ha van valaki, aki autós támogatást tud biztosítani. Ez lenne a legüdvözítőbb megoldás (svédasztal + bogrács), de sajnos kell hozzá szállítókapacitás.
Ezért megkérdem: tud valaki ebben segíteni?


Az én tütükém elvileg támadásra készen áll. Viszont a gondom az, hogy nincs rajta téli gumi, és egyszer már nagyon megszívtam a havas közlekedést ugyanilyen autóval, de azon még ennél is jobb gumi volt. Tehát nekem ez csak akkor működne, ha nincs hó és járhatóak az utak, valamint ha vki vállalja - jogosítvánnyal :) -, h eljön velem, és ha arról van szó, akár be is csüccsen a volán mögé (nem biztos, h erre szükség lesz, de a para eléggé bennem van... :( )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287518 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

telcontar írta: Ezért megkérdem: tud valaki ebben segíteni?


Sajnos - Samu hiányában - mostanában nem tudok ilyen téren a Társaság segítségére lenni :cry:
(higgyétek el, ez nekem a legrosszabb... :triste: a belét kitaposnám annak, aki elvitte :crazy: )


Egyébként nekem tökmindegy, mit eszünk, ha lesz, aki az enyémből a husit kihalássza :tongue:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287515 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Ami fontos: kizárólag a szállást fizessétek be, a kaja, bárhogy is alakul, csak a helyszínen rendezendő.

T.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287514 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Svédasztal csak úgy lehetséges, ha van valaki, aki autós támogatást tud biztosítani. Ez lenne a legüdvözítőbb megoldás (svédasztal + bogrács), de sajnos kell hozzá szállítókapacitás.
Ezért megkérdem: tud valaki ebben segíteni?
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287502 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Rabyn írta:

Rayan írta: Könyörgöm hadd főzzek paprikáskrumplit :mrgreen:

Artemisz: LOL


támogatom!!


Jajj, Rayan-féle paprikáskrumpli... támogatom szintén!

[size=9:3ducl42q]*nosztalgiázik a 2004-es Tolkien-Konferencia után :P *[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287432 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

telcontar írta: Sajnos úgy néz i hogy a menü napi 2415 Ft, amit én túl soknak találok, ezért inkább privát főzőcskézést kezdeményezek.
Ha meg tudom oldani a szállítást, akkor az ezt igénylőknek a tavalyi gesztsihez hasonló svédasztalt biztosítok, ha nem, akkor két alkalommal bográcsozást. Egy-két nap és erre is fény derül.


Telco, én nagyon szívesen eszem veletek pörit meg paprikáskrumplit, jóaz, de azt hiszem, hogy akadnának akiknek bőven elég a gyerek adag. Én meg sem bírok enni többet. De ha testületileg nem fizetünk be, mert úgy döntötök az is jó. Én nem fogok egyedül átvonulni fél adagot enni... 8O :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287426 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Inkább, mint a tojáspörkölt. Még mindig emlékszem, mikor tavaly Beltain-en véletlenül belehamuztunk :smokin:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka

Rayan írta: Könyörgöm hadd főzzek paprikáskrumplit :mrgreen:

Artemisz: LOL


támogatom!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 1 hónapja #287423 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi találkozó 2006 - Csobánka
Könyörgöm hadd főzzek paprikáskrumplit :mrgreen:

Artemisz: LOL

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére