MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Több
17 éve 9 hónapja #296960 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

kriszana írta: Nagybátony elég hosszú, hogy az élettől is elmenjen a kedved, mire megtalálsz ott bármit is autó nélkül, hidd el.

Szerintem az autó fog minket megtalálni. Nagyon szeretném.

Elég sok cuccunk lesz (nekem biztos), szóval az átszállást én is kerülném.

A 10:30-as busz 12:21-kor letesz "Bátonyterenye(N.bátony), Ózdi út 10." alatt, az autó találjon meg minket. ( gy.k. )

Más:
Kajailag péntek estig önellátóak vagyunk? Állítólag finom kaják lesznek, megkóstolnám előre...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296958 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

kriszana írta:

Kincso (Thilanna) írta: És Nagybátony talán nem olyan nagy, h. eltévedjünk.

Nagybátony elég hosszú, hogy az élettől is elmenjen a kedved, mire megtalálsz ott bármit is autó nélkül, hidd el.


Elhiszem :)
Mit találtam: Bátonyterenye térkép

A nagybátonyi vasútállomás rajta van, meg van egy Szorospatak térkép is. [size=9:8x1fhlcy]A busz "Ózdi út 10."-nél és "Bányavárosnál" áll meg, felteszem az Ózdi utat ott kezdik el számolni, ahol bejön a városba (vagynem :P ), Bányaváros felirat nincs, de nem messze a vasútállomástól vannak ilyen nevek, h. "Bányász u." meg stb., szal gondolom vhol ott. Ha vki talál buszmegálló-jelet, szóljon, mert én ezeken a jeleken nem igazodom ki. :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296950 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Kincso (Thilanna) írta: És Nagybátony talán nem olyan nagy, h. eltévedjünk.

Nagybátony elég hosszú, hogy az élettől is elmenjen a kedved, mire megtalálsz ott bármit is autó nélkül, hidd el.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296943 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Brandir írta: Vonat olcsóbb, kényelmesebb és tudjuk hol az állomás
A 11:15-ös vonattal kéne menni, mert aznap reggel még egy csomó dolgunk van és csak dél után telepedhetünk le a táborban.


20 Ft-tal olcsóbb, és busszal nincs átszállás, és mivel kevesen megyünk, nem sokkal kényelmetlenebb, mint a vonat (pölö ki mondta h. ha átszállunk Hatvanban lesz ülőhely :P ). És Nagybátony talán nem olyan nagy, h. eltévedjünk.
De nekem nyóc :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296927 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Népszavazást támogatom!

Vonat olcsóbb, kényelmesebb és tudjuk hol az állomás
A 11:15-ös vonattal kéne menni, mert aznap reggel még egy csomó dolgunk van és csak dél után telepedhetünk le a táborban.

Dreamer: nem hagyunk ;)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296921 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Budapest-Keleti pu. 19:10 538 CRACOVIA nemz.gyors ( - Hidasnémeti)


Hatvan 20:01 közvetlen kocsi

Hatvan 20:22 +>> 5808 gyors ( - Salgótarján)

Kisterenye 21:29

Szerintem ezzel megyek. Kérem derék kocsitulajdonosokat, hogy ne engedjenek a vaksötétben, ismeretlen terepen botorkálni:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296916 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Ezt nézve érdemesebb lenne busszal menni, nem...?

Bár lehet, h egyénileg megyek, akkor majd hívlak titeket... Hányra értek akkor kb a táborba? Mikortól van "hivatalos tábszervező program"?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296906 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Néhány utazási lehetőség 13-án:

Volánbusz (diákjegy 413 Ft):
9:45 Bp. Stadionok aut.pu. - 11:30 Bátonyterenye(Nagybátony), Bányaváros
10:30 Bp. Stadionok aut.pu. - 12:23 Bátonyterenye(Nagybátony), Bányaváros

Vonat (diákjegy 394 Ft):
9:15 Bp. Keleti pu. - 10:05 Hatvan (átszállás) 10:20 Hatvan - 11:22 Nagybátony
11:15 Bp. Keleti pu. - 12:05 Hatvan (átszállás) 12:15 Hatvan - 12:59 Nagybátony

Népszavazás? :)

Kérdés: végülis péntek reggel visszajönnek-é a csapvezek (/-helyettesek) legalább néhányan? (Olyat is hallottam h. csak Brandir jön.) Van egy közvetlen kocsis (=nem átszállásos) vonat, ami pont jó lenne: 07:03 Nagybátony - 08:52 Bp. Keleti pu. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296872 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Tehát Visegrád tanulságai:

Hangúsolyozom, ezek nem írott vagy iratlan szabályok. Az alábbiakat a csapatvezetők és a helyetteseik 'alkották' Visegrádon.
Nagyjából azért tartalmazza a lényeget. Ki-ki szabja a maga egyéniségéhez.


Miért van szükség csapatvezetőkre?
- Hogy lehessen minden ügyes-bajos dologgal hozzá fordulni (pótszülő)
- A csapatvezető képviseli 'kifelé' az MTT vezetését
- Összekötő kapocs
- 'Fizetett' ütközőkapocs
- A csapatvezetőnek tudnia kell, hogy mit csinál a csapat (legalább neki)
- A csapatvezetők azért vannak, hogy úgy tegyenek, mintha jó lenne a tábor
- Ők a kincstári optimisták
- Azért van csapatvezető, hogy legyen 'létra' a tábor résztvevői és a tábvezek között.
- A csapatvezető felelőssége a közösséggé formálás, mert 20 embert könnyebb közösséggé kovácsolni, mint 100-at


A csapatvezető feladatai:
- Segítse a táborozók beilleszkedését
- A csapatvezető feladata a színvonalas szórakoztatás (Drímőr)
- A csapatvezető feladata a közösség koordinálása
- Lehetőségeket biztosítson a különböző tevékenységekhez
- Szabályok betartása, betartatása
- A tábor szervezett kereteibe beillessze a csapatot
- 24 órában elérhetőnek kell lennie


A csapatvezető helyettes feladatai:
- mindenben támogatni a csapatvezető munkáját, a keze alá dolgozni
- beépített lelkes ember
- átvenni a csapatvezető szerepét, ha valami történne vele
- kontrollálja a csapatvezetőt (spion:)
- ha meg lehet osztani a feladatokat, akkor a csapat felét a csapatvezető helyettes vezeti


Az ideális csapatvezető tulajdonságai:
türelem
önfegyelem
tolerancia
jó emberismeret
empátia
koncentráció
kitartás
bizalom
bizonyos fokú mazochizmus


A csapatok feladatai:
- előadás
- ébresztő
- éjjeli őrség
- pohárnokság
- tábori krónika vezetése


A csapatok:
Cardolan követei (Pók, Inczy) - sötétzöld, fekete
Gondor követei (Angwen, GalenEszter) - zöld, arany
Törpök követei (Lau, Sebcsaba) - kék, bronz
Hobbitok követei (Ádám, Kincső) - sárga (alapon) lila
Szürkerév követei (gillz, Morgana) - bordó (alapon) ezüst
Völgyzugoly követei (Fin, Dreamer_KF) - bordó (alapon) sárga


Az ismeretterjesztésért Sirgon és Alyr felel
A természetjárásért Melian és Aeglos


Mindannyian megegyeztünk abban, hogy a tábor egyik legfontosabb alapköve, hogy ne tartsuk vissza az információt, hanem osszuk meg egymással!

A Visegrádon készült képek itt:
www.kep.tar.hu/mttkepek/50315754#2

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296794 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
A táboros topikban leírt 48 órás távolléti lehetőség a táborozókra vonatkozik. Csapatvezetők esetén csak nagyon indokolt esetben és maximum összesen 6 óra időtartamra képzelhető el távozás.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296671 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Elvileg van busz is Nagybátonyba, átszállás nélkül (viszont kicsit drágább, persze). :idea: Mivel kevesen megyünk, mehetnénk busszal is. Este vagy holnap keresek menetrendet, vagy ha vki ráér, kereshet :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296592 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

gillz írta: Miért nem tudok topicot nyitni a csapattoszon belül? elvileg feljön a lehet?ség, a topic viszont nem jelenik meg...

Ez a kérdés már bennem is fölmerült... én sem tudok (bár nekem nincs is szükségem erre a funkcióra, csak kerestem a lehet?séget; az els? napon még tudtam)
Ulmot kellene megkérdezni, gillz

Inczy írta: Hogyan utazunk le a 0. napon :?: :?:
Mert akkor úgy tervezném a dolgaimat.. 8)
Közösen vonatozunk? Ha igen, mikor?
Vagy lesz elég autó a cuccoknak, meg az összes embernek? Ha igen, akkor honnan, mikor..?
Vagy senki nem tud semmit, és mindenki boldoguljon maga? 8)

Nem, nincs elég autó, mindenki vonattal jön, az autósokat kivéve, elvileg a járgányok tele lesznek tömve szállítandó cuccokkal, emberek már nem nagyon férnek be.
Szóval vonat, 10 óra magasságában elég elindulni, és az autósok érte mennek az emberekért az állomásra Nagybátonyba.

A pontos paramétereket kés?bb.
De az biztos, hogy nem indulunk hajnalban, mert délnél hamarabb nem mehetünk a táborhelyre.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296551 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Miért nem tudok topicot nyitni a csapattoszon belül? elvileg feljön a lehet?ség, a topic viszont nem jelenik meg...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296523 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Fontos kérdés :!:

Hogyan utazunk le a 0. napon :?: :?:

Mert akkor úgy tervezném a dolgaimat.. 8)
Közösen vonatozunk? Ha igen, mikor?
Vagy lesz elég autó a cuccoknak, meg az összes embernek? Ha igen, akkor honnan, mikor..?
Vagy senki nem tud semmit, és mindenki boldoguljon maga? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296162 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Alyr Arkhon írta: (hacsak nem szerepelt az els? levélben, hogy a második mailben fog menni, mert ez esetben az emberek leglább tudják, hogy hova várják...)


Szerepelt, hogy akinek az e-mail kommunikáció nem megfelel?, az külön jellezze. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296114 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Ulmo: Akkor mea culpa, biztos felületesen olvastam el az üzeneted. Sorry.


Ana: Csak e-mailben megy a 2. levél? Biztos hogy nem lesz bel?le gond? (a levrendszer kisz?ri vagy beteszi junk mailbe vagy ilyesmi, netalán nem fér el a postaládában)
Ráaádsul nem tudhatjuk, ki az aki nyáron egyáltalán nem fér nethez (vagy csak ritkán fér hozzá egyébkéntis)

Szóval szerintem túl fontos ez a levél egy e-mailhez. (hacsak nem szerepelt az els? levélben, hogy a második mailben fog menni, mert ez esetben az emberek leglább tudják, hogy hova várják...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296027 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Kincso (Thilanna) írta:

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Tisztelt táborszervezök!

A csapattopicok ezennel megnyiltak, mindegyikhez külön moderátor lett kinevezve, kérés szerint.
Létrehoztam az egyes csapatok csoportjait is, mindegyik csapat csak a saját topicját látja, a csapattopicokat csak a táborozók látják, más forumozo nem.
A csoportok moderátora kriszana, vegye fel a tagokat a csoportokba, és indulhat a szervezkedés a csapatokon belül.


Nem akarok kötözödni de a csapatotpicok nem látszanak. Legalábbis már ketten néztük, és...


Dettó nem látom, de mintha ebböl a fenti szövegböl az derülne ki, h. egyelöre csak Kriszana (esetleg a topicok moderátorai) látják öket, hiszen még nincsenek felvéve a megfelelö tagok a megfelelö csoportba, mert ezt Ana tudja megtenni. Jól értelmezem? :roll: :idea: :wink:


Igen, az értelmezés helyes volt.
Ha bármi gond lenne a topicokkal vagy a hozzáféréssel, kérnék privit/smst, megpróbálom minél hamarabb megoldani.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296019 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Jelentem, csapattopikok létrehozva, és a táborozók fölvéve a csoportokba.

2. levelet kiküldjük még ma (csütörötökön) e-mailen.

És még ma berakom a Visegrádi beszámolót is, vázlatosan.


Kérdés?

Ja, és megváltozik a telefonszámom.
Az új: 06-70/3344410
(egyel?re még marad a régi is, de csak ideiglenesen)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #295953 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Tisztelt táborszervezök!

A csapattopicok ezennel megnyiltak, mindegyikhez külön moderátor lett kinevezve, kérés szerint.
Létrehoztam az egyes csapatok csoportjait is, mindegyik csapat csak a saját topicját látja, a csapattopicokat csak a táborozók látják, más forumozo nem.
A csoportok moderátora kriszana, vegye fel a tagokat a csoportokba, és indulhat a szervezkedés a csapatokon belül.


Nem akarok kötözödni de a csapatotpicok nem látszanak. Legalábbis már ketten néztük, és...


Dettó nem látom, de mintha ebböl a fenti szövegböl az derülne ki, h. egyelöre csak Kriszana (esetleg a topicok moderátorai) látják öket, hiszen még nincsenek felvéve a megfelelö tagok a megfelelö csoportba, mert ezt Ana tudja megtenni. Jól értelmezem? :roll: :idea: :wink:

Igen, hazaértem :P :) Visegrádi beszámolót kíváncsian várom! :wink:

[size=9:2cy2ehf7](u.i. helyesírni tudok, csak állítólag most ellenjavalt a hosszú ö és ü használata :roll: :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Ulmo írta: Tisztelt táborszervezök!

A csapattopicok ezennel megnyiltak, mindegyikhez külön moderátor lett kinevezve, kérés szerint.
Létrehoztam az egyes csapatok csoportjait is, mindegyik csapat csak a saját topicját látja, a csapattopicokat csak a táborozók látják, más forumozo nem.
A csoportok moderátora kriszana, vegye fel a tagokat a csoportokba, és indulhat a szervezkedés a csapatokon belül.


Nem akarok kötözödni de a csapatotpicok nem látszanak. Legalábbis már ketten néztük, és...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295948 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Tisztelt táborszervezök!

A csapattopicok ezennel megnyiltak, mindegyikhez külön moderátor lett kinevezve, kérés szerint.
Létrehoztam az egyes csapatok csoportjait is, mindegyik csapat csak a saját topicját látja, a csapattopicokat csak a táborozók látják, más forumozo nem.
A csoportok moderátora kriszana, vegye fel a tagokat a csoportokba, és indulhat a szervezkedés a csapatokon belül.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #295932 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Ha szervercsere nem lett volna és ezért be lett volna tartva a határid?, hajszálpontosan ugyanakkor tudták volna meg a csapattagságukat a táborlakók, mint így.

Tudtommal azért mert technikai problémák adódtak még nem volt elrendelve plusz hírzárlat.

Legalábbis minden eddig általam tudott információ szerint.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295920 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Gratulálok, Alyr.

Ez a szervercsere rendkívül rossz id?pontban jött a tábor szempontjából, de mostmár hála istennek visszaállt minden a régi kerékvágásba.

Visegrádi összefoglalót hamarosan be fogom rakni. Addig is a képek megtekinthet?k itt: http://www.kep.tar.hu/mttkepek/50315754#2

A levelek - reményeim szerint - még ma kimennek minden csapattaghoz.
A csapatvezet?k is megkapják a leírásaikat.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295912 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok

Leguanember írta: Ejnye.

Mikor mennek ki a levelek a csapattagokhoz, mi lesz a levélben, végül a csapvezek nevében megy ki, valamint mikor jön meg nekünk a csapatról szóló leírás, amely a keretjáték tükrében ad kiindulópontot a szervezkedéshez és az arculathoz?

Ez utóbbi sürg?s, ha a csapattopikok holnap megnyílnak, ugyanis én el fogom indítani az identitásjátékot.


csatlakozom.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295901 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Ejnye.

Mikor mennek ki a levelek a csapattagokhoz, mi lesz a levélben, végül a csapvezek nevében megy ki, valamint mikor jön meg nekünk a csapatról szóló leírás, amely a keretjáték tükrében ad kiindulópontot a szervezkedéshez és az arculathoz?

Ez utóbbi sürg?s, ha a csapattopikok holnap megnyílnak, ugyanis én el fogom indítani az identitásjátékot.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295875 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Ezt rendkívül rosszul tettedd. Mondhatni: önkényesen.

A tábornak azért vannak kijelölt, felel?s vezet?i, hogy az ilyen kérdéseket ?k intézzék.

Ne haragudj, természetesen nem akarlak megbántani, de az ilyesmit a jöv?ben kerülni kellene.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Mivel a beígért hatérid?re sem csapattopicok sem levelek nem érkeztek senkihez, július elseje óta én mindnekivel közöltem melyik csapatban van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295837 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
RE
A kezdeti paraméterek időjárástól függetlenül változatlanok:
- találkozó helye: Budapest, Árpád híd Volán autóbusz állomás (bent fedett rész)
- időpontja: 2006. július 1. reggel 8 óra

Mindenkit nagy szeretettel várunk

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295835 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Sziasztok!

Felmerült bennem a kérdés hogy ilyen eső esetén a holnapi program:
- változatlan marad,
- eltoljuk vasárnapra,
- keresünk valami fedett helyet?

A törpökre tett magassági limit gondolom az én magasságom ;]]

[size=9:16tcqjmz]Ana: szállj le rólam, én nem szivárogtattam ki semmit, én TEGNAP ESTE olvastam először a csapatbeosztást.[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #295828 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor 2006 - Logisztikai feladatok
Sziasztok!
A holnapi visegrádi találkozóval kapcsolatban: sajnos kb. 2 órával hamarabb el kell jönnöm, mert este családi ünnepség van.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére