2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Több
16 éve 10 hónapja #331184 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Remzymama/Tünde írta: Nagyon fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aki nem kér számlát a vásárlásáról annak nem tudunk fizetni egy fillért sem. Akkor sem, ha marad pénz.

Számlacím

Magyar Tolkien Társaság
Budapest 1211 Templom u. 17.


De ugye a számlákat nem vasárnapig kell elintézni, mint az igénylistánkat?
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331149 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Nagyon fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aki nem kér számlát a vásárlásáról annak nem tudunk fizetni egy fillért sem. Akkor sem, ha marad pénz.

Számlacím

Magyar Tolkien Társaság
Budapest 1211 Templom u. 17.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331142 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Kezdek ideges lenni h mennyire inaktív a csapatom, hiába priviztem, 2 ember még nem csekkolt be...
Csapatszínünk a fekete alapon vörös minta, ezüst kerettel(h látszódjon) de alapvetően fekete-vörös.
És nyakláncot is szeretnénk, anyagköltség circa 3000 ft 10 főre . Végső esetben megoldom h csapatszinten fizessük, de ha belefér a keretbe, jó lenne :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331126 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

sebcsaba írta:

Alyr Arkhon írta: hogy hát ha fakultatív, minek csinálják, és elmennek virágot szedni mert ahhoz több kedvük van.

Kinyomtatom nagy betűkkel a tábor bejárata fölé.
[size=9:1q6b9bgk](Végülis nem munkatábor, hanem kikapcsolódni jön mindenki, miért is tehetné éppen azt amihez kedve van...)[/size]


Egész évben tök mást csinál, ergo ez ki fogja kapcsolni.
Az olyan táboroknak ahol soksoksok a szabadidő és mindenki virágot szed nincs túl jó visszhangja és nem is élvezik sokan. (ld Várgesztes)

Egyébként idén nettó kettővel kevesebb kötelező feladata van a csapatoknak (nincs őrség és nincs folklórműsor), bruttó két és féllel mert a csapatelőadás is sokkal szabadabb.

UI: Megszülettek a még hiányzó csapatmnevek:
Szikrázó csillag: Calima elen
Sikló hajó: Norala cirya

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331115 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Alyr Arkhon írta: hogy hát ha fakultatív, minek csinálják, és elmennek virágot szedni mert ahhoz több kedvük van.

Kinyomtatom nagy betűkkel a tábor bejárata fölé.
[size=9:1vtnwror](Végülis nem munkatábor, hanem kikapcsolódni jön mindenki, miért is tehetné éppen azt amihez kedve van...)[/size]

:arrow: Jobb szeretem a fakultatív programokat mint a kötelezőeket, fene a liberális formámat. Pohárnokságot rühellem. Evés közben ne zavarjon senki, előtte még kevésbé tartson fel. Mindegy, a döntés a tiétek volt, a felelősség is az.

:arrow: Csapatom a kék-ezüstöt preferálja, szerintetek sem nagy baj ha Gandalféknak pont az ellenkezője? (Szerintem a kék_alapon_ezüst és az ezüst_alapon_kék kiválóan megfér egymás mellett keverés nélkül.)

:arrow: Valaki aki járatos ilyen témában, írjon nekem egy privit: mennyibe' van 10 emberre köpeny? (Méter,Ft)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331107 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Huh, burjánzik a topik rendesen.

:arrow: Úgy néz ki, szükséges összeülnünk a CSÖVI-vel mielőbb, és a 20-a számszerűleg jobb. Még véglegesítem szombatig.

:arrow: A pohárnokság az eddigi visszajelzések alapján az egyik legsikeresebb MTT-táboros program, továbbá a pályázat része volt. Ezek a hivatalos indokok.
A személyesek: nagy élmény, felszabadultabb, mint egy csapatelőadás és emeli a magyar vendéglátás bruttó színvonalát. Röviden és frappánsan megoldva senki nem hal éhen.
Viszont, ha kimerült az ötlet, akkor megfontolandó az ejtése. Szerintem idén csináljuk, aztán meglátjuk.
Nudli javaslata szuper, hiszen 2 pohárnokság/család x 9 család = 3 család/ pohárnokság x 6 pohárnokság, még ha a mértékegységek nem is stimmelnek :-)

:arrow: A fakultatív programok lényegét értem, az összeírást jóval kevésbé, de ezt ne itt a fórumon beszéljük meg.

:arrow: FEHÉR és SÁRGA színekben fogunk pompázni mi Százszorszépek, vasárnap este fogom eljuttatni a pontos kérelmező listámat Tündéhez.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331099 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
anyagiak és listák

minden csapveztől, ahogy a rendi vezetőktől is kérek egy listát max vasárnap estig, hogy mit szeretne vetetni

aki addig nem küldi el, lemarad, akkor költségvetek

ami nem lett kihirdetve (köpenyek, külön jelvények, kisövek, egyebek) attól függően lesznek finanszírozva, hogy mennyi pénz marad
a költségvetésben az szerepel, ami a pályázatban

ha marad pénz, természetesen beszállunk az egyedi igényekbe is, arányosan

minden vásárlásnál ott leszek, pénz nálam, anyagboltokat ismerem, de ezeket előre meg kell beszéljük majd, úgy osztom be magam

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331090 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Rayan írta: Egy icipicit beleszólnék: a számháború szerintem is kényes téma. A hagyományos számháború ezért semmiképpen nem jó. Ezt mi is tudjuk, csak megnyugtatásképpen :) Lehetne olyasmi játék helyette, mint a csókos-gyilkosos, ahol simán le lehetne vadászni a másikat, mindenki mindenki ellen, mindegy, csak dolgozni ne kelljen. Vagy legyen egy bazi nagy kötélhúzás, azon úgyis mindenki hülyére röhögi magát.

Dobjuk föl, leesik kockás. Legyen rendhagyó, az a lényeg.


ugyan nem hagyományos számháború lesz, de azért... mér nem jó az? szvsz meg nagyon jó játék :D merem állítani, jobb, mint a tavalyi csókos :P ezek a rövid játékok is jók, csak nem egy délutános számháború jellegű dolog alternatívái.

max, ha valakiknek nagyon derogál erdőben bóklászni, szalaggal és számmal, akkor még lehet mondani emellé másik harcmodort, amit lehet ötvözni a számháborúval. Egyelőre a számok mellé van szalag is, h a rövidlátók is érvényesülhessenek (meg egyéb featek a mestereknek, amik valszeg még viccesek is lesznek, de ide ötletet nagyon szívesen várunk és elfgadunk, vagy mi D: )

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331086 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Más. Bár volt már szó róla valahol, de ha a kendőn kívül kitalálunk valami csapatjelvényt (ez bármi lehet, még elég képlékeny, a köpeny és a henna közt vagyunk egy elég széles skálán :P ), az mennyire milyen mértékben lesz nekünk tábori ktg-ből megfinanszírozva? bár eddig én azt mondtam, hogy a tábor nem áll semmit, mert úgy értelmeztem, de ha mégis, azt jó volna tudni, hadd szárnyaljon a fantáziánk :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331073 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
azért, mert én nem kézműveskedem napi rendszerességgel, nem vagyok tök analfabéta, de Rabyn, köszi, h megengeded, h menjek:D (csak kekeckedem)
szóval nagyon szívesen, elseje nekem jó, mint általában minden nap táborig. (leginkább a jövő héttől)
bármikor rérek bármire, hosszútávú cipekedésre talán csak a fiúk alkalmasabbak ;) (önfényezés rulz)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331065 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Esgal: Anyagért olyan menjen aki ért hozzá. (nem akarok idén olyan anyagot kapni mint tavaly a törpöké volt mert azzal szinte semmit se lehetett csinálni)
Elvileg Nudli megy érte. Mogy persze kísérheti (én is szeretnék menni ha lehet, mert akkor egyszerre vennénk meg a csapatköpeny anyagát is)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331057 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Július 1 nekem semmiképpen sem jó. másnap felvételizek, előző este vagy pánikszerűen próbálok még mappábavalót gyártani, vagy lelkileg próbálok majd készülgetni rá, egy csapatfórumba nézés oké, de nem tudok egy délutánt erre szánni. 20-24 jó.

anyagok: sajnos nem fogok ráérni anyagboltba menni, viszont javaslom, hogy találjuk ki, mi kell, és mogy elmehetne beszerezni - lentebb írta, hogy feladatot akar. mogy?

egyébként a keletinél lévő bolt (máthé textil amúgy a neve) tényleg nagy és sok az anyaguk, de k drága. nézzetek körül a 300 Ft-os boltokban is sztem. pl a jászain a röltex helyén is nyílt most egy, és a körút úgy zusammen tele ban ezzel.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331052 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
No, a csapatom megállapodott a színekben: Kék alapon homokszínt szeretnénk

(valami ilyet: kék-homok )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330998 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Egy icipicit beleszólnék: a számháború szerintem is kényes téma. A hagyományos számháború ezért semmiképpen nem jó. Ezt mi is tudjuk, csak megnyugtatásképpen :) Lehetne olyasmi játék helyette, mint a csókos-gyilkosos, ahol simán le lehetne vadászni a másikat, mindenki mindenki ellen, mindegy, csak dolgozni ne kelljen. Vagy legyen egy bazi nagy kötélhúzás, azon úgyis mindenki hülyére röhögi magát.

Dobjuk föl, leesik kockás. Legyen rendhagyó, az a lényeg.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330970 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
hupikék törpikék :D
szerintem a többi szín már meg lett unva :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330950 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
:D DD idén mennyi sok kék és lila lett hirtelen:))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330949 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Dreamer, akkor ebben egyetértünk. 8)
Gillz :wink:

Közben nálam alakulgat a csapatszín dolog... Az már megvan, hogy a zöld lesz az alapszínünk. Nem, nem én erőltettem rájuk. 8)
A zöld-lila párosítás mennyire extrém? Még elfogadható? Mer a kiccsaládom eléggé be van lelkesedve az extrém kombinációkra... :D Illetve a zöld-sárgában gondolkozunk még.
Alyr, átmegy a szitán? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330929 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Inczy: köszi, erre gondoltam :D

Rabyn: szvsz érdemes kijelölni valakit, (mondjuk Ádám, mint CSÖVIvezér), h írja össze napi szinten, vagy akár a hétre előre, h ki mikor és mit szeretne. Az is belefér, ha nem egy családból, hanem többől áll össze a jelenet/akármi, ezért is ugyanúgy járhat díjazás is...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330927 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Rabyn írta: Én csak azt nem tudom, hogy hogyan lehetne jelentkezni az ilyen nem kötelező izékre? Ahogy eddig a csapatomat ismerem ők szinte mindenben benne lennének szóval ezzel nem lenne gond.

Dreamer: szvsz elég lenne egy kis jelenet az ebédeltetéshez, én se szeretnék felszogálni. Tavaly úgy könyörögtük ki, hogy had kapjunk mi először enni legalább levest, mert összeesünk az éhségtől...


Inczy: Igen, ilyesmire gondoltam. Kis komédia, párbeszéd, szórakoztató jelenet elég. Ne szenvedjen emiatt a csapat :) . Izé..kit érdekel a csapat, ÉN ne szenvedjek :D

Elvileg azt hallottam, hogy minden este rá van osztva egy maiára, és nála lehet jelentkezni majd.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330924 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Én csak azt nem tudom, hogy hogyan lehetne jelentkezni az ilyen nem kötelező izékre? Ahogy eddig a csapatomat ismerem ők szinte mindenben benne lennének szóval ezzel nem lenne gond.

Dreamer: szvsz elég lenne egy kis jelenet az ebédeltetéshez, én se szeretnék felszogálni. Tavaly úgy könyörögtük ki, hogy had kapjunk mi először enni legalább levest, mert összeesünk az éhségtől...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330918 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Dreamer_KF írta: Meg lehet ezt oldani okosabban is, szerintem.


Hogyan? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330917 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Nekem spec nagyon tetszik ez a szalagszerzős dolog. Aktivitásért szalag, van ami ösztönzi a csapatot.

A fakultatív-kötelező témához meg csak annyit, hogy... minden a csapatvezetőktől függ. Nem kell azt mondani, h kötelező, akkoris meg lehet valósítani a programokat, ha a CSÖVI összefog. Értem ezalatt azt, hogy a csapvezek egymás alá adják a lovat, ezáltal a csapataik alá is. Az egymás túllicitálása folyamatosan generálja majd az új ötleteket, és egyre aktívabbak lesznek a csapatok.
Viszont ehhez elengedhetetlen a CSÖVI együttműködése.
Ez egy olyasfajta szövetség, amiről a táborlakóknak nem kell tudniuk. Háttérforgatókönyv, vagy mi. 8)
Sztem ez az egyik legfontosabb dolog, amivel a CSÖVI megbeszélésen foglalkozni kellene.

Csapatperformansz sztem ebéd után kellene, nem? De ne olyankor, amikor pohárnokság is van.. tömény lenne, nem? Vagy.. igazából megoldható.

Gillz, sztem az esti cucc is összejön. 8) De ehhez csak megint azt tudom mondani, hogy a CSÖVI összefogása kell.

A csapatszín folyamatban...

Nodlee pohárnokságos ötlete meg nekem is tetszik. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330916 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Alyr:

Csapatelőadást megcsináltuk volna kötelezősség nélkül is, de nem mindenki. Egyébként én nem tartom jó ötletnek a kötelező csapatelőadást. Magamat ismerve, az alám beosztott pár ember akkor is megcsinál egy performanszt, ha nem hágok a nyakukba.
Ezek őrültek, én mondom..

A pohárnoksággal meg nekem vannak bajaim. Egy-két színes kis jelenet belefér, de ne már én szolgáljak ki 80 embert, s csak akkor egyek, amikor mindenki elhúzot..

Oda a szieszta, de lehet, hogy a délutáni program is (mert az evéstől elfáradnak az emberek).

Jah, és takarítani meg visszapakolni is kell. Tavaly a második legnehezebb napom volt. Meg lehet ezt oldani okosabban is, szerintem.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330903 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Mégis jó lesz a júni 24 is. De előre döntsétek el, mikor legyen, mert úgy kell beosztanom most a jövő hetemet!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330900 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők

Dreamer_KF írta: Ennyire nem bíznátok a vezetőkbe/lakókba. MIlyen kár.


De. Csak volt aki meg külön kérte, hogy legyen kötelező. Minden további nélkül el tudom képzelni, hogy így előtte lelkesek a csapatok, de ott meg úgy érzik, hogy hát ha fakultatív, minek csinálják, és elmennek virágot szedni mert ahhoz több kedvük van.
(ha pl fakultatív lett volna, akkor úgy őszintén tavaly hány csapaetelőadás készült volna el? (a pohárnoksághoz mindnekinek sokkal több kedve volt, de az mind totál "Off" téma volt így mégse épülhet annyira szervesen a keretjátékba...) a miénk tuti hogy nem)

Kincső: ofkorsz nem kötelező az egész csapatnak, de a csapat kapja a szalagot. (vagy csapatok)

Nudli: TUdom, hogy sokan utálják a számháborút, de idén egyrészt kicsit megpróbáljuk feldobni (a rendek mesterei plusz skilleket kapnak meg szalagok meg ilyesmi) másrészt ha tudsz ajánlani mást ami helyette vagy mellette (mert van aki meg a számháborút imádja) mehet és hasonlóan felhasználható testvérmészárlás címén akkor mondd!
(mások is mondhatnak)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330897 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Ugye ha láthatjuk a topicot az azt jelenti, h. van véleményezési jogunk is, és nem veszitek beleugatásnak?... :)

A csapatelőadás szvsz azért nem jó közvetlenül ebéd előtt, mert éhes embereknek nehezebb lekötni a figyelmét... akkor már inkább sztem is utána.
A kis performanszok nekem tetszenek. De javaslom, h. ne kössük teljes csapathoz vagy rendhez (bár lehet h. nem is így terveztétek, csak picit félreérthető), ha három-négy ember kitalál vmit, az is megvalósíthassa...

A pohárnoksággal kapcs. nekem tetszik Nudli ötlete, h. hármasával tartsák a csapatok (az kb. annyi ember mint tavaly mikor kettesével volt). De akár bízhatnánk a spontán szerveződésre, h. melyik 3 csapat áll össze...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330891 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Alyr:

Lehet csapatperformansz ebéd előtt, természetesen. MOndjuk ebéd alatt is.

Minek kötelező érvényű pohárnokság? Mégis miééért? Ti magatok mondtatok a szigeten kb. három érvet kapásból ellene.

A kötelező izékről: Tavaly mindent akkor beszéltünk meg, SEMMI ellentét, vagy "akkó´énnemakajom" nem történt. Ha gondoljátok, osszatok le előre minden lapőot, igen, legyen KÖTELEZŐ performansz, KÖTELEZŐ pohárnokság, KÖTELEZŐ esti műsor..Csak mi a fenének?

Ennyire nem bíznátok a vezetőkbe/lakókba. MIlyen kár.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #330888 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Nudli: egyelőre ez az egyetlen olyan esemény a táborban, ami tényleg a csapatoktól és táborlakóktól függ, ahol keretjáték szinten számt, ki mkihez ért, ezért függ ennyi minden tőle. Ha netán van valakinek hasonló, téttel rendelkező akcióra ötlete, akkor írja meg, még kombinálhatunk.
Pénzt ugye nem szeretnénk gyűjteni, met nagy a para a verseny ellen, ergo valamikor értelmesen felhasználható dolgokat kell adni cserébe az aktivitásért, aminek lehetőleg van hatása a keretjátékra.
Remélem, ez így már megmagyarázza a dolgokat.
Az meg tény, hogy az egész keretjáték Feanor és Melkor uszításaira/hőzöngésére épül, tehát a számháború súlya megint logikus, mint mint a kenyértörésnek az megmutatása.

Van nekem is egy kérdésem, amiben nagyon nem értettünk egyet, szal már kíváncsi vagyok: tényleg nem tudnak a csapvezek mit kezdeni a "fakultatív" műsor fogalmával? :twisted:
Mert eredetileg úgy gondoltam, h az esték nem egy előre megbeszélt programpontból állnának a családok/rendek részéről, hanem a tábori viszonyok, aktuális állapotok alapján fakultatív cuccokból összeállt egy-másfél órás (a keretjáték eseménnyel együtt) tábortüzi banzájból.
Ugyanez a kérdésem a pohárnokságokkal kapcsolatban is - lévén, h az ebéd az egyik olyan szabad, mégsem szabadidős program, ahol pl. az előadóbb rendek kiélhetik exhibicionizmusukat, és ezt nem feltétlenül tudjuk előre megbeszélni, ahogy a csapatoknak is jöhet hirtelen ihletük a tábor ... légköréből.
Szóval tényleg nem tudnák a csapvezek működtetni fakultatívan aktív rendszert? Mindennek "kötelezőnek" kell lennie?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330881 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Sztem a tündék se szerettek háborúzni meg egymást gyilkolni :S Ezt mégse lehet eljátszani egy activity bajnoksággal :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330880 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: 2007-es nyári tábor - Csapatvezetők
Nekem csak az nem tetszik, hogy mindent ennek a számháborúnak rendeltek alá. Én speciel utálom, mint a nyűves fenét, és lehet, hogy rajtam kívűl még néhányan vannak így vele.

A pohárnokságot meg lehet úgy oldani, hogy minden csapat kétszer ebédeltet, de három csapat együtt csinálja a pohárnokságot. Így mindenki egyformán sokszor szerepel.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére