Olwaince - Duma duma hátán

Több
16 éve 10 hónapja #330345 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Hmmm.....
1. bordó-ha már szín,akkor nagyon szeretem a bordót, bár nem sokat hordom ruhaként,
2. könyvek-nagyon szeretek olvasni,
3. fantázia-szeretem a filmeket, sorozatokat, valamiért főleg a sci-fi -szerűségekért és hasonlókért vagyok oda, :roll:
4. világűr-nagyon szeretem az űrkutatást, világűrhöz kapcsolódó dolgokat, csak úgy csillagokat bambulni, :)
5. kreatívkodás-szeretek mindenfélével pepecselni, és alkotni,
6. harci cica [size=9:3p9rmoth](ezt egy kolléga mondta)[/size] :D - alapvetően csendes vagyok, és nem túlzottan szereplős, de ha mondandóm van, nem lehet lelőni, és nagyon harcias is tudok lenni, ha az igazamról van szó.

Hát, ahogy nézem,ezek szerint kicsit elvarázsolt vagyok, de ez még csak a kezdet.... :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330330 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Sziasztok!

hű, hát megprobálok értelmes dolgokat írni...reggel korán nehéz.. :)

1, ha már szín: kék és zöld. Mert a természet színei és mert cépek...és st.. :)
2, elefánt: szerencsét hoz, és mert olyan aranyosak...
3, versírás, de csak hébe-hóba, függ a hangulatomtól is
4, olvasás, sorozatok nézése - főleg kórházas, és dokis, meg boncolós - (bocs ez szakmai ártalom :biggrin2: :heu: )
5, fagyiiii- gyümölcsösek, főleg meggy.... :)
6, beszélgetés, és sok nevetés.....néha annyit beszélek, hogy már le kéne lőni....ezt pl: Stara nagyon jól tudja.... :biggrin2:

hirtelenjében ennyi..... de ez csak bemelegítés :)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330192 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
háth üdvv itt is(:

1(ha már a színek): lila. mert a lila a legjobb szín a világon(: de ami a ruhákat illeti, eddig csak gyűjtöm őket.
2. háthümm. olvasás. imádok olvasni. komolyat, vicceset... mindegy, csak jó legy.
3. zene. többnyire metál/rock, de tulajdonképp bármi jöhet, ami szép, meg ami jó(: csak hallgatható legyen.
4. víz- imádom a vizet. persze nem inni:D Hanem többnyire a partján ülni, vagy benne lenni. Azt hiszem, a lételemem...
5. pandamaci... háth... a világ legaranyosabb állatai, a naagy ( nekem pici:D) fehér-fekete óriáspandák(: ( de amugy imádom az összes állatot)
6. mosoly- két okból is. mert szerintem egy tök jó szó( a csücsök és az éjszaka után a 3. legjobb:D), és mert a legszebb ajándék... szerintem(:

Hát ennyi voltam, a többieknek hajráh(:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330187 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Sziasztok!
Asszem a csapatból mindenki ismer, mivel úgy láttam, én is ismerek mindenkit :wink:
bemutatkozás...na ez az, ami nem szokott menni...5 dolog...
akkor 1. kedvenc színem a kék, ezt lehet is rajtam látni, mivel elég sok ruhám ilyen színű...
2.mosolygás, nevetés:szinte mindig mosolygok, ha nem, akkor vagy gondolkozom(ritkán fordul elő) vagy vmi baj van(de szerencsére koppkoppkopp ez sem fordul elő gyakran, főleg táborban nem) :wink:
3.hülyéskedés, hangoskodás - ehhez csak annyit, hogy aki volt előző táborban (ugye Erna? :D ) az hallhatta(:
4.fagyi, csoki...sztem olyan ember nincs, aki nem szereti őket(:
5.természet, állatok, fuvola...
6.kisgyerekek:imádok kisgyerekekre vigyázni, játszani velük, mert egyszerűen szeretem őket...(:
7.és végül a francia nyelv:szeretem hallgatni, beszélem is úgyahogy, mivel 2éve fr.kéttannyelvűbe járok...

ennyi, jé még több is sikeredett, mint öt, nem gondoltam volna...(:
Alig várom a tábort!!...de addig is itt boldogítalak titeket :P

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330113 Írta: Inczy
Olwaince - Duma duma hátán téma létrehozva Inczy által
Ezt a topicot lehet szabadon szétchatelni. 8)

Arra gondoltam, nem árt egy kis összerázódás már a tábor előtt.
Ötödik táborunkhoz közeledünk, gondolom a többség ismeri egymást. Mégis, szeretném, ha mi 10-en kicsit többet tudnánk egymásról. :)
Nem, nem a sablon bemutatkozószövegekre gondoltam. :) Arra kérlek titeket, hogy bemelegítés képpen, írjatok legalább 5 dolgot, ami nagyon jellemző rátok. Egy kis magyarázatot is fűzhettek hozzá. 8)
Megmutatom mire gondolok:

1. zöld - imádom a zöld színt. fanatikusan.
2. Nap - Nap-imádó vagyok. minden téren.
3. nevetés - állandóan vigyorgok, mint a tejbetök
4. édesség - ezt asszem nem kell magyarázni... :)
5. AZ ember - ehhez csak egy Márai idézetet tudok hozzá fűzni: "A vadregényes táj rövid időn belül értelmetlen és unalmas lesz, ha nem lép fel a természet végtelen színpadán az ember, szemléleted, érdeklődésed egyetlen igaz, soha nem megunható tárgya. A te dolgod, élményed, szereped, sorsod e földön az ember, nem a Mont Blanc"
Jah, tényleg...
6. Márai 8)

Ti jöttök!!! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére