Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #335336 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Jóvanna, erre képes vagyok :P
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335262 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
nem véletlen nem írtam :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335252 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás

Remzy írta: hát ... Rablóhús = krumpli hagyma szalonna hús kolbász + alufoliacsomagolás +tűz. szvsz maarhafinom, és ha ez meghaladja valakinek a képességét ott igencsak nagy gondok akadnak xP

meg gomba, de te azt utálod :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335248 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
hát ... Rablóhús = krumpli hagyma szalonna hús kolbász + alufoliacsomagolás +tűz. szvsz maarhafinom, és ha ez meghaladja valakinek a képességét ott igencsak nagy gondok akadnak xP

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334736 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
szép lenne pestről lecipelni:D
a rablóhús alufóliában sül, nem?
ha a sütés mellett döntünk, kérdem én, kérjünk e hozzávalókat olyan tésztához, amit nyárson kell sütni. Csak hogy ne akarjunk éhehalni, amig megsül a kajcsi:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 9 hónapja #334626 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Az alapanyagot mi hozzuk, v kapjuk (mint tavaly)?
Akkor rablóhúshoz bogrács helyett nyárs kell, ugye?
[size=9:2eynm5vx](bocsesz az értetlenségemért)[/size]
Receptötletem nincs, de mindenben benne vagyok, ami nem haladja meg az átlagképességeket 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334333 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
hmm.. rablóhús ? :P én spec megőrülök érte ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334252 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
nekem van, támogatlak májsztró!

Lehet hagyma-krumpli-hús-szalonna akármi, és feltűzni valami pálcikára és megsütni v vmi :3

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334107 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Kiderült egy fontos info ezzel kapcsolatban: Nem kötelező bográcsolni, lehet mást is sütni főzni, a lényeg hogy mindez szabad tűzön történjen. Az alapanyagokra azt írták, hogy nem kötelező paprikáskrumpli alapanyag, csak árban legyen ugyanaz. Kérdésem pedig az lenne kinek van kedve mondjuk valami fóliában vagy nyárson sült dologhoz?:) Ötletek továbbra is jöhetnek csak sürgetősen :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331382 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
gondolom esténként lesz tábortüze4zés, akkor lehet a mindenféle nyárscuccokat csinálni és enni, már ha valaki éhes marad még vacsi után:D
a bográcsolás tavaly is volt, ott asszem anyni volt, h volt egy vega bogrács, és minden csapatnak egy, és a tábor különböző pontjain főztünk. Kihagyni azért nem jó ötlet, mert az azt jelentené, hogy aznap nincs vacsi:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331241 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Még nem tudom ez mennyire lesz kötött, mmnt a főzőcskézés. Ha mindenképp bográcsolás kell akkor azt eldöntjük, amellett meg sztem szabadon süthetünk este ha még belénkfér :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #331153 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás

mogy írta:

Dodiee írta: Mogy, a földialma az burgonya :)
nevarchivum.klte.hu/mnyj/32/16nyj4.htm

De ez részletkérdés, mert almát is süthetünk ^^

:oops: :roll: én kérek elnézést...akkor almát süssünk:D az legalább édességnek nevezhető:D


Süssünk :) Már amennyiben nem mi vagyunk az egyetlenek, akik szeretik :I Remélem, nem :)
Különben, csak próbáltam ötletelni :oops: :) Ha már csapatlogóhoz nem tudok :(
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331137 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
észrevettétek h itt a legkevesebb a hozzászólás?XD ezt nem hagyhatom...vigyünk le egy disznót és vágjuk le és süssük meg így sokáig eláll a hús:Ď^^

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330772 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás

Dodiee írta: Mogy, a földialma az burgonya :)
nevarchivum.klte.hu/mnyj/32/16nyj4.htm

De ez részletkérdés, mert almát is süthetünk ^^

:oops: :roll: én kérek elnézést...akkor almát süssünk:D az legalább édességnek nevezhető:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330767 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Mogy, a földialma az burgonya :)
nevarchivum.klte.hu/mnyj/32/16nyj4.htm

De ez részletkérdés, mert almát is süthetünk ^^

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330750 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Dodiee: az a krumpli az alma :P
egyébként:

Remzymama/Tünde írta: 7. Kalács, kakaó, rama
hidegcsomag
Bográcsolunk magunknak


ergo hetedik nap, amikor a bográcsolás van, akik főznek, nem mennek kirándulni (hidegcsomagot nyilván a nagy kirándulás miatt kapunk), hogy mire a többiek hazaérnek, legyen kajcsi:D
érdekes is lenne túra után még nekiállni főzőcskézni, bár mindenképpen flesses:D
az esti tábortüzek valóban alkalmasak mindenféle sütögetésre:D ha kapok pl élesztőt, meg lisztet, ilyesmit, meg tudom csinálni a stockbrotot (nyárson sütnivaló, tésztás finomság, kóstoló líthason:D)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330746 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Hát nemtom a krumplis bogrács után a parázson sült krumpli mennyire desszert :D
Amúgy az süthetünk bármelyik nap is :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330724 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
ha desszert is lesz, akkor tuti nem halunk éhen :D
nekem tecc az ötlet :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 10 hónapja #330722 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
Hmm...süssünk földialmát a parázsban? :hein:
vagy azért az már lejárt lemez? :embarassed:
Mondjuk, nem magában gondoltam, desszertnek
A "sokat", az mit jelent? Azt, hogy mi, akik vagyunk csapatban és ugye, amit mi megeszünk? Meg egy kis kóstoló?
[size=9:3bnuiv7a]Különben én sajna, nem vok vmi nagy szakács, de zokszó nélkül pucolok, vágok mindent (igaz, picit lassan[/size])
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330274 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Szakácsolás
ahogy én értelmezem (tavaly is ez volt), minden csapat hoz egy db bográcsot, gyújt 1db tüzet, és főz magának kaját.
slambucot még nem ettem, de pont az benne a pláne, hogy a tásztán kívül kb ugyanaz kell hozzá, mint a paprikáskrumplihoz). Ami meg még spec benne, az ált szokik lenni. ÉS a recept, amit linkeltem, 10 emberre van, szal ha nem pontosan követjük, hanem kicsit elnagyolva, eltúlozva, elég lesz nekünk (persze ugye vannak nagyétkűek is, de aki éhes marad, mehet tarhálni a többi csapathoz:) )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330224 Írta: Dodiee
Na, nyitottam egy topicot ennek, ide jöhetnek az ötletek meg receptek. Felőlem lehet slambuc, lebbencs, babos buli vagy bármi, csak kalkuláljátok bele h sokat kell belőle csinálni. Szerintem ha időben szólunk előre lehet kérni egy két spec alapanyagot, de majd konzultálok az égiekkel ezügyben :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére