Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín

Több
16 éve 10 hónapja #332392 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
remzy ne szólogass be mer nem leszünk jóban:D

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332206 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Fekete anyagot kértem, és mindenki azt fest a belsejére amit akar, de a külsején az lesz amit én akarok :twisted: najó, nem, de lehetőleg az amit mogyi linkelt.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332163 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
hát sztem meg nem :D tod szörcsi h hiába probálod bemagyarázni :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332146 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
figyi remzy legalább egyedi:D legyen rajta egy mikimanó:D amúgy sztem meg lehet oldani h jól nézzen ki sok színnel is^^

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332127 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
jode a fekete-ezüst-bordovöröspiros-zöld má annyira nem xDDDDDDDD szvsz azmá kicsit ocsmány lenne :S

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332115 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Szasztok Blekk-bordó, ultraviolet, tímem!

Elnézést kérek (elsősorban a hiperlelkes és szenzációsan aktív csapatvezető Dodie-tól) a távolmaradásért, most néztem meg másfélhete először a mélemet.
De azt látom, hogy az egyetértés szépen megszületett és én is támogatom tízezerel a Fekete alapon Bordó színt, különösen a Mogy-féle verzió nagyon teccik. A zöld belerakása esztétikailag (főleg csak ha zárványként jelenik meg a pirosban) biztosan hiperzsír lenne, a megvalósítással lehetnek esetleg gondok. Ha ezeket csak én képzelem, akkor hajrá, én teljességgel mellette állok(vicceltek? számháborúnál rejtőszín..!:P), is tök jó az a kendő.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332011 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
mogyi necsináljunk szivárvány szinü kendőt pls :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331779 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
csak akkor esetleg az ezüst spray-ről is szólni kéne, h legyen, nem? :roll:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331770 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Írtam a szervezői topicba h megoldható e az hogy csak fekete anyagot kérünk, és arra textilfestékkel a kiegészítő színt,/színeket, és akkor kb szerintem azt káoszkodunk amit akarunk :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331765 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
és ha úgy lenne, hogy mondjuk fekete kendőn ezüst kerettel zöld-vörös minta?
És akkor kellene ezüst spray (alapozó), és ráfesteni zöld-vörös címerszerűséget?
csak ötlet...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331644 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Nos. Akkor vegyük sorra:

- Csapatszín: az alapszín a fekete, ebben gondolom megegyeztünk, és ha nem anyagból akarunk rá valamit, hanem festeni, akkor a kiegészítő szín a táborig még változhat.
- Az obszidián színváltós úgy látszik, de remélem mindenkinek jó lesz a lánc amit vettünk :D Ha tudok számlát szerezni a láncokról, akkor az MTT LEHET hogy ki tudja fizetni, de ha nem, kinek okoz gondot hogy táborban leperkáljon Remzynek 450 Ft-ot?
- Köpeny: Legyen? Ne legyen? Milyenre gondolt aki szerint legyen? De csak akkor lesz ha a csapat nagy része szavaz rá. Bár egyénlieg csinálhat bárki, de ne erőltessünk rá senkire olyasmit amit nem szeretne :)

Most hirtelen ennyi, válaszokat, építő jellegű hozzászólásokat kérek.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331555 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín

Anglachel/Gurthang írta: a zöld attól még jól néz ki, főleg a fekete-zöld


egyetértek :) ))
(egyébként az én obszidián kövem az barnás-fekete...)

A köpeny meg nekem tetszene :) )))

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331545 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
xD én támogatom ilyen szentimentális és mély gondoltatod kedves galadh

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331543 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
és mindamellett még rituálisan fel is áldozzuk szombaton, egy fekete macskával egyetemben.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331542 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
neharagudjatok de a hópehely obszcidiána a bak horoszkópú emberek köve és ezért mindenkire aki nem az,arra feloldhatatlan átkot bocsájt és mindemellett ha találkozik egy sima obszcidiánnal azt bekebelezi. E viselkedései mellett
azt is megfigyelték hogy az a bak aki hordja még idiótábban fog viselkedni és ambíciói megszűnnek.
köszönömxD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331473 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Ok, akkor írjon az akinek nem felel meg h ki kell pengetni a pénzt a nyakláncért, és akkor neki nem lesz :D Vagy megoldjuk, még kiderül.
Alyr: Gondoltuk h a hópehely obszidián is megfelel(mivel csak olyat kaptunk) és igyekeztünk olyat választani amiben sokkal hangsúlyosabb a fekete szín mint a fehér. És a betű tengwa lesz.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331465 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín

Dodiee írta: Köpenyt én sem szeretnék.
Más: a medélok ugye meg lettek véve, de közben kiderült, hogy számlát kellett volna kérni, amit nem tettünk meg. Még megpróbálok majd beszélni Tündével, de elképzelhető h zsebből kell kifizetni, ami 450 Ft. Ha valakinek ez problémát jelent, szóljon és valahogy megoldjuk.



nem tudok mit tenni, sorry, számla nélkül nem tudunk fizetni :( nem tudom elszámolni Rózsával

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331420 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Köszönjük a hozzászólást, ámbár nemtom mire volt jó:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331397 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
[size=9:1ud43igs]Az a fekete kő amiben fehéres minták (zárványok) vannak, az hópehely-obszidián.
Az obszidián sima üvegszerű fekete kő (vulkáni üvegnek is hívják). A kristály csak azért lett mert a quenya nyelv sajátossági miatt így jobban hangzik a csapatnév.

Ha betűt akartok a csapatjelvénybe, köpenyre, mittomén, akkor az tengwa legyen ám.

Elnézést a közbeszólásért. [/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331395 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Köpenyt én sem szeretnék.
Más: a medélok ugye meg lettek véve, de közben kiderült, hogy számlát kellett volna kérni, amit nem tettünk meg. Még megpróbálok majd beszélni Tündével, de elképzelhető h zsebből kell kifizetni, ami 450 Ft. Ha valakinek ez problémát jelent, szóljon és valahogy megoldjuk.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331384 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
és akkor m-betű, vagy mornaimire felirat? (van belőle link lejjebb) esetleg más ötlet?
és akkor lesznek a medálcuccok.
egyéb csapatidentitásos cucc?:D

A köpennyel kapcs: egyéni szociális problémám, saját véleményem csak, hogy én nem szeretnék. Egyrészt anyagi okokból, másrészt ahogy magamat ismerem, elfelejteném (lehet nem véletlenül) felvenni. Meg engem az ilyenek valamiért akadályoznak a mozgásban...és nyáron ált igyexem minél keesebb ruhával megoldani a létezést.
De hangsúlyozom, ez cak az én véleményem.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331383 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
jajlol én félreolvastam :D nemszoltam :FF

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331369 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Kétszer is beírtam, Remzy :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331355 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
nekemis jó de eddíg ne mugy volt h ők fekete alapok lesznek és ezért nemlettünk fekete fehérek ? :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331280 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Na jó, ámen :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331263 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
nekem tecc a fekete alapon bordó ezüst szegéllyel:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331243 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Akkor felteszem a kérdést: ki az aki nagyon lázong a fekete alapon vörös ellen? mert akkor beírom a csapveztopicba h változtatunk. Ezt jó lenne a mai napon eldönteni, de legkésőbb holnap délutánig(utána Líthas, és vasárnap a határidő) A fekete fehér se rossz, csak gondoltam ne legyünk Esgalék ellentéte :) (ők fehér alapon feketék)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331210 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Cső, nekem tetszik a fekete-fehér :D de remélem, fekete alapon lesz fehér, és nem fordítva :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331145 Írta: Anglachel/Gurthang

Prérifarkas írta: Az obszidián egy fekete kő, amin fehéres minták vannak. A zöldhöz vajmi kevés köze van, de azért szeretünk:D


XD ja jó... de volt valami indiános mese valahol vagy nemtom, és ott obszidián baltájuk volt az indiánoknak, és az ilyen zöld volt, persze az egy gyerekmese volt, és beszéltek benne az állatok, szóval szerintem bekussolok

(a zöld attól még jól néz ki, főleg a fekete-zöld)

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331144 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Vasárnapig kell leadni az anyagigényt. Önkényesen beírtam a fekete-vöröst, sztem az jó lesz nekünk. Még vasárnapig lehet hőzöngeni, de csak ha NAGYON nem tetszik. Vegyük már kicsit komolyabban magunkat :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére