Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín

Több
16 éve 10 hónapja #331136 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
:D és? te észre vetted már h állandóan okoskodsz?xD
hogy ne chateljek ezért írok még pár mondatot a színek harmóniájáról, amely nagyon afontos a lelki harmónia szempntjából is.
a barna -bordó az nagyon átlag?mondjuk sárga csíkokkal?:D

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331134 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Észrevetted már h egy lepkecsaj az avatarod? :D



Sry Dodie^^" azért ne bannolj minket xD

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331133 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
:D akkor változtatok sárga alapon szeretnék feketétxD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331132 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
te csitulj wazeg, amúgy benéztem mer elsőre hematitra flasheltem rá xD Te meg különben is szavazz az arizónára xD

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331130 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
"az obszidiánnak amúgy is van egy ezüstös fénye."
szeretném megköszönni ezt a mondatod bébi bearanyoztad a napom:D:D:D
amúgy sztem is jóa fekete mert az kemény meg minden de ha fejkendő akkor kb amúgy se látszik majd a minta nem?
na mindegy szavazok a pirosra vagy bordóra :D mmint fekete alaponxD

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331091 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Az obszidián egy fekete kő, amin fehéres minták vannak. A zöldhöz vajmi kevés köze van, de azért szeretünk:D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331067 Írta: Anglachel/Gurthang
Lehet, hogy hülye vagyok, de az obszidián az nem zöld színű? Mármint feketés zöld? Mert akkor szerintem a zöld-feket kurvajól néz ki. Ha fehér alapon kell mondjuk az gáz, mert az első ami eszembe jutott a fradi, és nyilván nem egyedül lennék vele. Egyébként nem lesz valami köpenyünk vagy ilyesmi? Tavaly meg tavalyelőtt is jól nézett ki.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330896 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
megcsináltam a teljes csapatnevet. a szöveg nagyítható, azélrt gondoltam az aljára, mert a kendőt ha az ember a fejére teszi, akkor is látszik, ha a karjára köti, akkor lehet úgy hajtogatni, hogy láttszon...az ezüst/fehér kontúrt képzeljétek hozzá:D
img2.tar.hu/mogy/size2/30617742.jpg
szertk:
ja, és egy ötlet....
tavaly volt ezüst festék spray. HA ki tudjuk vágni a betűket egy nagy papírból szépre, ráfújjuk a fekete anyagra, akkor csak a közepét kell kifesteni. sztem ez azért lenne jó, mert kisebb kézügyességűeknek is jól nézne ki (pl nekem), és az ezüstöt be fogja tudni fogni a vörös festék. (ha direktbe feketére megy, akkor nagyon sok festéket kell használni, h látsszon)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330887 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
img1.tar.hu/dodie/img/30616750.jpg

Valahogy így gondoltam. Nem lett túl szép, de kézzel se tudok tengwát rajzolni, nemhogy gépen :P Az M betű elég megkülönböztető, lévén csak a mi csapatunk neve kezdődik m-mel(egyenlőre :P ) És persze a betű lehet vastagabb, csak én így is örültem h össze tudtam rakni :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330877 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
hát ha fejkendő és nem akarunk benga nagyot sztem ez a fekete alapra piros keretes nagy lesz vagy nemláccik a piros nem ? o.O

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330876 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Ha valaki meg tudja nézni, lehetne az M betű(mornaimire ugye) quenya megfelelője, vagy ha nem túl hosszú és bonyolult, az egész csapatnév tünde rúnákkal. Hmm?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330737 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
kreatívoknak lehet tervezni vmi csapatlogot....amit majd felkenünk a kendőkre...és remélhetőleg látszik is:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330736 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
nem gáz ha nem látszik olyan faján, de nagyon kemény:DD amúgy az ezüst körbeheggesztés nem rossz ötlet, az obszidiánnak amúgy is van egy ezüstös fénye.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330635 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
és ha nem bodó, hanem piros? a fekete miatt úgyis sötétebbnek látszik (jippi optikai csalódás)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330633 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín

Dodiee írta: Náluk az alapszín a fehér, és kiegészítőszínnek akarják a feketét.


Azt hittem ez elég egyértelműen le lett írva :) De ha még így se: Fekete-fehérek lesznek. Fehér alapon fekete valami. right?

Amúgy jött a drót h nem póló lesz hanem fejkendő(hurrá..). Anúgy Galc: a fekete alapon vörös nem látszik jól. De mondjuk lehetne olyan h fekete alapon vörös, ezüsttel körbeszegve vagy mi. Lassan le kéne adnom az anyagigényt szal találjuk már ki(juppi már 4en szavazunk a 9ből...)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330596 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
lelkesen egyetértek mindenkivel, de főleg magammal xD
fekete alapon vörösre/bordóra szavazok:3

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330590 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
joakkor jolenen tudni h esgal mien szineket választ, szvsz fehér a másik hamár fehérszirt :D DDD hm rózsaszín ? :D vagy arany, ezüst bordo ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330493 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Náluk az alapszín a fehér, és kiegészítőszínnek akarják a feketét. De éehet több csapatnak is a feket szín, csak ne pont abban a felállásban. tehát feke és még? (tökre örülnék ha nem csak Remzy mogy meg én szólnánk hozzá :S)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330337 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
amúgy mi ez a lefoglalás ? :P megjegyzem ha jók az informátoraim ők a fehér szirt :D és szvsz ha az obszidián ami fekete mondjuk rozsaszin kék poloba lesz az ugy aszem nem smakkol :D DD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330306 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Amúgy ha Esgal lefoglalta a feketét akkor nekünk már nem is lehet a pólónkon fekete? :S Télleg legalább 3 pötty kéne h jelezzük h vágjuk h mi a csapatnevünk :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330304 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
ja, megteremtjük a bordó obszidiánt :D D amugy nekme elhihetitek h annyira azért nemvészes a fekete nyáron ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330300 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
Felőlem lehet más és nem fekete, csak ugye az obszidián mint olyan, egy fekete színű kő :D És én is úgy gondoltam hogy az akármilyen sötét minta csak kísérő, nem akarok én se megfőni a napon :)

Lehetne esetleg bordó valami világossal(ugye a tündés az ezüst lenne, és akár lehetne bordó pólóra festeni ezüsttel, vagy ilyesmik.)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330275 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
mintha a fekete-fehér kombináció (vagy talán fekete-ezüst volt) már le lett lőve. A feketével nekem nincs gondom, csak meg ne dögöljünk a melegtől. de ha nem fehérrel párosítjuk, akkor nem feltétlenül kell fekete póló, hanem világos alapon vmi sötét minta.
meg vmi címerszerű cucc se ártana...

szerk: utánakukkoltam: a világos dominanciával a fehér/ezüst-fekete kombináció lefoglalva. de felőlem akár dakrulhatunk is:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330270 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornaimire - Obszidián csapat - Csapatszín
fekete-fehér ? vagy túl snassz ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330227 Írta: Dodiee
Kell választani csapatszínt is, ez lehet akár két szín is (javaslom h a név miatt legyen benne valami sötét - fekete pl - és egy világosabb mert úgy néz ki zsírul)

Ötleteket kívánságokat kérek.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.184 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére