Telpenasse - Ezüsttövis csapat -CsalCsevCsarTüskPletySzalVár

Több
16 éve 10 hónapja #333143 Írta: Estel Adániel
Igenbizony. Re. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #333060 Írta: Gandalf
Segond! :wink: Jó, hogy visszatértetek! :)

Én tegnap voltam már MTT-szülinapon is (csak egy napra lenéztem) és van új pólóm. 8) Szép hely az a Kőhegy, csak kissé szeles... :roll:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #333041 Írta: Idhren
RE!
Bocsi az egyhetes csendért, de vidéken voltunk, ott nincs net, és pihentünk :)
Jóvolt. És nálunk nem volt vihar, csak akart lenni. Salföld jó hely ;)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332861 Írta: Suhifarok
mi épp bankettre mentünk az osztályommal, mikor elkapott minket. jó volt :) augusztus huszadika fíling
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332753 Írta: Gandalf
Hú, félelmetes, de ugyanakkor gyönyörű vihar volt tegnap este. 8O Az ég sötéttürkiszben játszott és az eső vízszintesen esett a széviharban, porral és falevelekkel keveredve.
Remélem, közülünk mindenki rendben van és nem történt semmi baja!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331814 Írta: ADIM a Des
Nekem ez lesz az első táborom. (Akkor táborszűznek számitok?) :lol:

Nekem Tolkien mesés világa csak egy a sok közül, hiszen én már tini koromban a lapozgatós könyveken és az akkori fantasy könyveken(Dragonlance krónikák, Drizzdt, Szigetvilág és Skandar Graun) nőttem fel, a HKK-t is kezdetek óta ismerem, és AD&D-t szerepjáccottunk éveken keresztül a barátaimmal, innen ered az Adim név is, mely legkedvesebb karakterem egyik neve. Viszont mivel szeretem a mesék mesés világát, nem meglepő, hogy végül ide lyukadtam ki, az MTT-hez, és megkedveltem ezt a társaságot, még ha nem is ismerek mindenkit behatóbban, és nem is vagyok ebben sem elkötelezett, sem akkora fan, mint nagyon sokan...
Meglehet, ezért hamarosan megköveznek, de én akkor is kimondom: Jehova!

Jelen állapotomban egy újságszerkesztőségnél dolgozom lassan hét éve, és igencsak herótom van tőle, mert baromira nem köt le szellemileg, mivel nem tudom kellőképp kiélni benne a kreativitásom.

A táborral kapcsolatban írtam, mi mit jelent nekem, és én eleve Krónikásnak kértem magam, mert szeretek írni, kreativkodni, alkotni, és ebben remélem, részem is lesz.

Van egy lassan kétéves lányom, akit imádok.

Ha belelendülök (meg néha akkor is, ha nem) nagyon brutális agymenéseim szoktak lenni (erre igen jó példa volt a mostani Líthas), amiért csodálom, hogy még nem vertek agyon, de szerencsére még sokan szeretnek nevetni, így van esélyem elérni a nyugdíjat, ha akkor még lesz egyáltalán olyan...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331557 Írta: Endelír
Üdvözlök mindenkit!
Én Endelír lennék, ez végül is polgári nevemből - az Endréből - született, de azért szeretem :wink:
Ez lesz a harmadik táborom - talán már nevezhetném magam veteránnak? :D

Úgy tekintek a Tolkien Táborra, mint az évem legjobb 10 napjára (és nem
véletlenül! :) )
Az eddigi táborok is nagyon-nagyon jók voltak, feltételezem az idei is csak még jobb lesz :)

Ahogy Gandalf, én is a Vadászokhoz jelentkeztem első helyen, de nem bánom, hogy a csapvez sorsára jutottam, és én is a Bölcsekhez kerültem, mert ez sem áll távol tőlem :wink:

Csatlakoztam az MTT-hez is, mert úgy érzem, hogy egy ilyen nagyszerű társasághoz érdemes tartozni (najó, azért volt benne szerepe egy kis baráti bíztatásnak is :wink: )

Nagyon vártam, hogy a csapatomnak milyen színe lesz, őszintén szólva tavaly nagyon akartam szerezni egy vörös köpenyt, amihez idén hozzá is jutottam, ha bármikor viselném a tábor alatt, azt nem azért teszem, hogy kitűnjek a csapattagok közül, hanem mondjuk a vörös jól kifejezi a Bölcsek rendjének a jelentőségét (na azt hiszem, most jól kimagyaráztam magam :D )

Elmondhatatlanul meg vagyok elégedve a csapatösszeállítással, és hogy Gandalf a csapvez, meg tündék vagyunk, ez már túl sok a jóból :D
Jó készülődést kívánok mindenkinek a Táborhoz!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331489 Írta: Tirion Equniel
No. akkor bemutatkozás
Már a 3kérdésre a válaszom is elég snasz volt úgy érzem, úgy sokat most se várjatok:P

nos polgári néven Gergő lennék, melynek jelentése Ébren Őrködő (amihez azér tartom is magam hétköznap is 3-4 órákat alszom:P), és ammeg tünde nyelven Tirion Equniel (legalábbis nekem ezt mondták:P )...

ez lesz a 3dik táborom, és már eléggé várom, úgy egy éve:P
informatika szakközépiskolába járok, ma kaptam meg hogy 12 osztályba léphetek:)

na, hátőőő ennyit tudtam magamból kisajtolni:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331370 Írta: Gandalf
Igyekszem valami olyasmit írni most bemutatásképpen, amit eddig még nem írtam magamról, se profilban (amiben egyébként egy Gandalfról szóló Tolkien-idézetet találtok, ami tökéletesen rámillik), se korábbi csapattopicokban (lásd Archívumban a Marach- Hyarnustar- és Szürkerév-topicokat).

A Családalapítás új dolog számomra, mert még sosem voltam csapvez, se családfő, bár ez utóbbin már dolgozom a valóságban is. :lol: (Igen, van egy Gyűrű a bal kezemen, aminek a párja Eruntale/Hanna kezén van, jövő nyáron tesszük át a jobb kezünkre.) Nagyon régóta szerettem volna csapvez lenni, kipróbálni, milyen érzés. Rengeteg ötlet és elképzelés van a fejemben, és lelkesedés is, és már nagyon izgatottan várom a tábort. 8)

Az MTT-ben aktív vagyok már az alapítása előtti idők óta, meg amolyan "mindenlébenkanál" is. :P

Történelemből és kommunikációból diplomáztam, állásom még nincsen (na jó, egy nem bejelentett alkalmi félállásom van, piac- és közvélemény-kutakat ások), szeretnék tanítani, kutatni meg ilyesmik.
A Vadászok rendjét írtam be első helyre, de ott már nem volt hely, így kerültem be a második helyre írt Bölcsekhez.

Szerintem a Családból mindenki ismer már valamennyire, ha máshogy nem, hát látásból és köszönés-szinten mindenképpen, de szívből remélem, hogy ezt sikerül majd elmélyítenem a tábor végére. :wink:
És nagyon örülök a csapatnak, mert ideális öszetételűnek érzem, szerintem minden esélyünk megvan arra, hogy az egyik legjobb csapat legyünk! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331312 Írta: Suhifarok
oh

hát, akkor kezdjük mondjuk a névvel :p
jóanyámmal egy elborult pillanatunkban arra a vélekedésre jutottunk (lehet, tévesen :P ), hogy a suhifarok lenne a világ legjobb nickneve, így lettem ilyen szerencsétlenül elnevezve.
a másik nevem egyébként anna, de arra mtt-s körökben nem hallgatok :)

táborom ez nekem már a negyedik lesz, és érdekes módon most vagyok a legbizakodóbb, valamiért szent meggyőződésem, hogy ez a tábor rossz nem lehet. lehet, hogy az érettségi hajtás közepette már minden, ami érettségi után van, az csak jó lehet :D
mert hogy most érettségizek, úgyhogy jelenleg semmit nem szeretek, illetve mindent csak szeretnék, de szerdától háh, szerdától éljen a világ. amúgy ez most rohadtul nem tartozik ide, csak panaszkodom :p

hát, mit mondjak még, ilyen lány vagyok, meg van hajam, meg szemem, bár a többség azé ezt tudja, asszem :) )

krónikások leszek jól, nem mintha olyan hűde termékeny költőtanonc lennék, de a rendek közül mégis a verselés áll hozzám a legközelebb, meg hát a destruktív dohány-banda sem áll tőlem messze, úgyhogy már a rendi foglalkozásokat is nagyon várom, ígérem igyekszem öregbíteni a család jóhírét :P

egyébként meg szeretem a toszt, ami nem cigi, meg a vietnámibalzsamot, és baőőő.
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331228 Írta: Idhren
A "JÚJ" nem rád, hanem kapcsolatunk hosszára vonatkozott :D
Idáig nekem ez a rekord :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #331227 Írta: Estel Adániel
Hát, srácok, ez itten immár a sokadik tábor előtti bemutatkozásom, azonkívül a
Melléklet:
-omban található kisregény is elég sok momentumra kitér, úgyhogy remélem, nem bánjátok, ha most csupán a lényegre/az újdonságokra fogok szorítkozni:
  • Hajam várhatóan némileg hosszabb lesz, mint eddig, és jó tünchöz méltóan igyekezni fogok naponta mosni. :D
  • Idhrennel járok immár másfél éve (8O JÚJ?* :? ...konkrétan egyébként 5 nap és 10 perc múlva telik le a 18. hónap 8)), ebből is látszik, hogy ő általában türelmes és toleráns, ami azért gondolom, valamit elárul rólam is :idea: (mármint annak ténye, hogy ezen jó tulajdonságait volt szíves kiemelni a velem való együttlét időtartamának magyarázataként. :roll: köszi, Drága, én is téged... :lol: ).
  • Egyébként továbbra is a BME-TTK mérnök-fizikus szak fedőnevű akció keretében tengetem egyetemista éveimet a Műegyetemen (ez már úgy tűnik, life-long-learningnek ígérkezik... :P ) mégpedig az utolsó 1-gyel kezdődő évszám óta. :oops:
  • [size=9:1ak4tnao]Másrészt viszont, a múlt hónap első szombatján részt vettem egy tesztíráson, amelyet a Mensa HungarIQa szervezett, ott pedig a bevezetőben elmondták, hogy általában nem a legmagasabb intelligenciahányadossal rendelkező emberek átlagai a legjobbak a közoktatásban részt vevők között, sőt, egyfajta visszahajlás tapasztalható a görbe felső végén... nos, a tesztem eredményét figyelembe véve alighanem én is erősítem ezt a statisztikát. (Igen, tag lettem. :sungl:)[/size]
  • Az idei táborban, mint látom, csapatunkból egyedül fogom képviselni a Dalnokok rendjét (Angwen átcsábult a csepürágókhoz - nem hibáztatom érte ;) ), amit megtiszteltetésnek érzek, és megteszek minden tőlem telhetőt, hogy ne hozzak szégyent az Ezüsttövis Családra. :itscool:
  • Néhány plusz infó: sátrazunk, méghozzá Idhrennel, nem vagyok vega, és ha bárki túl nagynak érzi az adagot, ami étkezési célokra neki jutott :arrow: ne habozzon segítséget kérni. :)

P.S.: aki egyébként a fárasztó viccekkel és poénokkal szemben nem rendelkezik még kellő immunitással - ami az MTT-n belül egyébként igen nagy hátrány :!: - az tőlem is félhet. :twisted: (Ha mer. :lol: )

*:[size=9:1ak4tnao]Tudom. nekem is. :cheers:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331198 Írta: Idhren
Nos, akkor kezdem én.
Ugyan a profilomból sok mindent el lehet olvasni, de itt egyértelműbb :)

Nos Idhren a nevem. Ez Zsófit jelent, azaz Bölcsességet. Mondhatnánk, hogy nomen est omen, ha létezik egyfajta infantilis bölcsesség 8)

Estellel járok immár másfél éve (8O JÚJ 8) ), de ez majd talán a táborban is kiderül :) Ebből is látszik, hogy türelmes, és toleráns vagyok :P Általában :oops:

Pécsre járok pszichológiára, épp ötödéves vagyok, és nem végzős, azaz csúsztam egy évet... :oops: Eléggé utálom már az egyetemet úgy amblok, kivéve a Tácoló Egyetem nevű kezdeményezést, aminek keretében tök amatőr módon Show és Musical táncot tanulok.

Ezért is kerültem a Táncosok Rendjébe, mert mostanában kissé magával ragadott a mozgás, mint olyan. Nem vagyok tanult táncos, se hajlékony, se semmi, csak élvezem csinálni.

Egyébként még a Dalnokokhoz, és a Kézművesekhez jelentkeztem, de örülök az eredménynek. Ellenben ezek a tevékenységek sem állnak tőlem távol, ez is kiderült már az MTT-ben eltöltött időm folyamán.

Pesti vagyok amúgy, és eléggé nagy s kaotikus családban élek, és meglepő módon többnyire élvezem is. Remélem a Mi Családunk is ilyen lesz :mrgreen:

Ja, és imádok olvasni, nagyon sokat és sokfélét.
Most épp a Dűne Káptalanházat olvasom, immár másodszor :P
Dűne jóó!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331183 Írta: Gandalf
Nos, úgy látom, a beszélgetés beindításához szükséges lenne némi bemutatkozás is, hiszen nem mindenki ismer itt mindenkit. :)

Pár szót mindenki mondjon (itt, ebben a topicban) magáról a többiek kedvéért! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330625 Írta: ADIM a Des

ADIM: Úgy tudom, te az ilyesmit profi szinten csinálod. Vagyis nálam profibban. Lehetne dumálni erről vmikor? Mmint a kreatív cuccosról.


Idhren, dumálhatunk, ja, miért is ne. Milyen profizmusról beszélsz? Én lelkes amaTŐR vagyok, de nem szúrok le senkit, az a lényeg. Némi kézügyességem akad, és humorral meg kreativitással igyexem pótolni egyéb hiányosságaim...
Majd összehozunk valamit, ez tuti.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
Több
Több
16 éve 10 hónapja #330589 Írta: Tünde
köszönöm kedves Gandalf :)
bemutatkozom: Este vagyok :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330578 Írta: Gandalf

Remzymama/Tünde írta:

Gandalf írta: Államvizsga: Jeles. 8)
Köszö nöm a drukkokat. :)


OFF
sorry
GRATULÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
:lol: ON

Köszönöm! :oops:

Csak nyugodtan írj ide, Kedves Vala Úrnő, és itt semmi sem off! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330572 Írta: Tünde

Gandalf írta: Államvizsga: Jeles. 8)
Köszö nöm a drukkokat. :)


OFF
sorry
GRATULÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
:lol: ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 10 hónapja #330522 Írta: Idhren

Gandalf írta: Államvizsga: Jeles. 8)
Köszö nöm a drukkokat. :)


GRAT!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
Több
16 éve 10 hónapja #330452 Írta: Idhren
Gandalf: Hogy sikerült a NAGY MEGMÉRETTETÉS Csapvezbácsi?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330301 Írta: Gandalf
Úgy tűnik, a Valák szemében minden vanya egyforma, és nem tudják az egyes személyeket megkülönböztetni egymástól.
("A fene egye meg, mindegyiknek hosszú, szőke haja van és enyhén levélforma füle...")
:lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330279 Írta: Idhren

Alyr Arkhon írta: Bocsánat a közbe-beléeszólásért, de egy sajnálatos tévedésre derítettünk fényt, miszerint Endelírt nem Trager Bencének hanem Molnár Endrének hívják.

Ez igazából a tábor életében nem okoz fennakadást, de mégiscsak kellemetlen.


Ez mekkora lol már :lol:
Bocs Endelír, de ezután már Bence leszel :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330268 Írta: Estel Adániel

Gandalf szomszédszervezőtopikba írta: 1. Mit vársz a Tábortól?
2. Mit vársz a Családodtól (csapatodtól)?
3. Mit vársz a Rendedtől?

1.: Valinort.
2.: Vanyákat.
3.: Vernyogást.
;)

(Részletesen majd ha éberebb leszek... :o )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #330266 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére