Emlékezetes alakítások

Több
14 éve 10 hónapja #379501 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Itt az idő.
Hamarosan lezárulnak a tavalyi tábor topicjai, és elindulnak az ideiek.
Vegyetek hát búcsút egymástól!

"A volt emlék-vesztettek kezükbe vették hát jövőjüket, s megtanulták: nem múltjuk emlékei, hanem a jelenben hozott döntéseik határozzák meg Sorsukat. (...) A népek vezetői ezután szomorú búcsút vettek a Ligettől és egymástól, s ki-ki rálépett a maga Útjára. Itt töltött napjaik pedig emlék-foszlánnyá lettek, hogy utánuk már senki se legyen, aki emlékezne minderre..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366679 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Lamy: ebben egászen biztos lehetsz ;)

Amit Cueddoval kiagyaltunk, hát, nem lesz sok idő punnyadni, mwhahahaa.

Holnap találkozunk! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #366439 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Remélem azért táborban ennél nagyobb lesz az aktivitás. :( =
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364675 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások

Igen, én is a maszkra gondoltam, mint rendi egyencuccra, amit ki-ki magának kidíszíthet egyéni ízlése szerint :) Illetve ha az a melegtől már ráköt az arcunkra, akkor jöhetnek a színes szalagok.

Meglátjuk első nap, hogy ki mire emlékszik, aztán egy csöppet felfrissítjük a memóriánkat.

Lesznek egész-rendi szereplések (ha lesz ihletünk, akár kötelezőkön kívülieket is tökjó lenne csinálni), és nagyon támogatom a mestervizsgákat is.

FONTOS!!!
Hozzatok minél több kedvenc verset, prózarészletet, drámarészletet, dalt!
NEM kell tolkieninek lennie - majd a bemutatandó cuccokat tolkienizáljuk úgyis.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364634 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
A maszk jól hangzik. Kérdés: lehet megint mestervizsgát csinálni, mert ha igen, én tervezek ilyesmit.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364235 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Nagyszerűen hangzik!:)
Alig várom!

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364192 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Momo, a maszk felmerült, nem tudom, mikor, de rémlik, hogy Cue emlegette. (emelgette? :) )

Lesz játék, tánc, zene, vattacukor, de ha nem, hát soksok jó móka akkor is. Esténként pedig jól megmutatjuk mindneki másnak, hogy miféléket csináltunk, aztán zöldülhetnek, hogy nem jöttek színjátszani! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364164 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Hahó!
Na, mi újság? Pang az üzlet?
Momo vagyok, és már nagyon szeretnék játszani! Az utolsó Gondolin-próba óta nem játszottam, amit ugyan jó ideig kompenzált a szerepjáték, de a vizsgaidőszak miatt az is leült egy ideje, úgyhogy lassan elvonási tüneteim lesznek!:)
Idén kell valamiféle egyen-rendi dolgot csinálni? Úgy értem, mint pl. tavaly a krónikásoknak a koszorú, vagy a bölcseknek a Harmadik Szem. Ha nem kell, az se baj, mert azért lehetne. Csak eszembe jutott, hogy lehetne valami kezdetleges maszk, mármint abban az értelemben kezdetleges, hogy a magamfajta kézügyességgel-meg-nem-vert lény is meg tudja csinálni. Vagy valami. Csak felmerült, mint ötlet. És bocsánat, Cue, ha már beszéltél erről, mindig elfelejtem megnézni a korábbi bejegyzéseket, ha hirtelen eszembe jut valami. Hebrencs alkat vagyok. :)

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363293 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Megkésve bár, de törve nem... Köszöntök mindenkit! :)

'Na de ki az a Lyona?'

Hát, amolyan rendvezsegéd... :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363238 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Hát ha tényleg elvitte a vihar a fákat, akkor nem lesz könnyű az a zugépítés, de az ötlet jó.
Amúgy nehéz lesz hozni valamit, ha épp el vannak veszve az emlékeink. :) =
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363209 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások

Nos,
először is szeretettel köszöntök mindenkit!

Amit a Rendről elmondhatok így elöljáróban: három napunk lesz, és ennek megfelelően három emlékkel fogunk megismerkedni,
a Hangok,
a Mozdulatok
és a Játék emlékével.
Felfedezzük újra, amit szerintem mindannyian tudunk. Rengeteg mindent tervezek elővezetni, kipróbálni - de ami még ennél is fontosabb, hogy én csak azt szeretném játékba-előadásba önteni, amit Ti hoztok.

Az az ötletem támadt, hogy a Rend építhetne magának egy zugot a tábor közepén, mégpedig úgy, hogy négy-öt fa közé kifeszítünk köteleket, és ráerősítünk színes anyagokat. Aztán, amikor előadás van, az egyik falat kinyitjuk, és máris készen áll a színház. Illetve az összes kelléket egy helyen tudhatjuk végig a rendi foglalkozások alatt, nem kell a raktárba meg házakba szaladgálni értük, max lefedjük éjszakára, ha esik az eső.

Addig is mindenki kiöntheti szívét-lelkét, hogy hogy is képzeli el a színjátszórendi foglalkozásokat, milyen emlékeket hoz, mit szeretne felfrissíteni, mivel szeretne többet foglalkozni.

Még 14 nap! ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362927 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Emlékezetes alakítások
Nos Il faut en finir! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362793 Írta: Ulmo
Emlékezetes alakítások téma létrehozva Ulmo által
Ebben a topicban lehet készülni az emlékek színpadi megörökítésére. Bővebbet majd a rendveztől.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.174 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére