Rabyn tündéi

Több
16 éve 3 hónapja #365894 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
már bocsi, de tudtommal nem emlékszünk semmilyen nyelvre...azt se tudjuk, kenyát vagy mandarint beszélünk, írni meg aztán végképp sztem nem is tudunk (csoda, h megállunk két lábon, már ha ezt az izét lában khívják)....

szerk: és honnan tudod, másoknak mi van írva? nem emlékszel rá, mit olvastál régen !!!!

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #365893 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Mindenesetre csinálok zászlót, ha magamnak is, nem kell, hogy elfogadjátok a csapat zászlójaként... :roll: :wink: :D
úgy értem, hogy amit én csinálok, azon ez lesz, és elhozom, ha véletlenül szükség volna rá... de megcsinálhatom azt is, ami a csapatnak lesz, csak akkor kérek hozzá rendelést! :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365890 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Ejnye-ejnye, spoilerezgetünk a "mezei" fórumnépnek önszorgalomból? :lol:
A quenya változatot még én is összeraktam volna neked fejből... :heu: de szerintem elég lesz a sindarin (nem doriathi) verziót ráapplikálni; bár nemigen tudjuk, kifélék-mifélék vagyunk, de azért több mint valószínű, hogy Középföldén a zászlófeliratunk sindarinul szerepelne, a legtöbb írott szöveghez hasonlóan - hogy beleriandi (teljes) módban, vagy tehtákkal, az már alighanem ízlés dolga. (Én jobban szeretem az utóbbit... :) )

Zászlóterveket persze készíthetsz nyugodtan, de akárkiét megszavazhatjuk, ha lesz még, szóval ne bánkódj, ha esetleg nem használjuk fel az ötletedet. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365889 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Isilrohir írta:

Cerebrum a nyelveknél írta: S in edhil Rabyn (Doriathban viszont így mondanák: in eldin Rabyna)
Q i eldar Rabynwa (asszem)

Szóval ezeket tenném rá a zászlóra írásban, és még valami kép meg ilyenek, úgyhogy dolgozni fogok hamarosan...
"Rabyn tündéi"



sztem kár kapkodni. Ha midnent megcsinálsz előre, mi marad nekünk? És nem lenne szép tőled, ha te egyedül döntenéd el, milyen zászlónk legyen. Demokrácia van kéremszépen ;)

A csapatunk neve pedig ha jól tudom már megvolt korábban (mármitn hogy Elveszett Emlékek Erdejének Zsiványai) - jól emlékszem, hogy senki nem ellenkezett?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365885 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Cerebrum a nyelveknél írta: S in edhil Rabyn (Doriathban viszont így mondanák: in eldin Rabyna)
Q i eldar Rabynwa (asszem)

Szóval ezeket tenném rá a zászlóra írásban, és még valami kép meg ilyenek, úgyhogy dolgozni fogok hamarosan...
"Rabyn tündéi"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365882 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Igen, rosszul emlékeztem, és vicces, hogy felemás nevem van, olyan mint a Redmarok... :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365877 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Az isil elvileg - és gyakorlatilag is :) - a hold neve quenyául, a rohir (> rochir > roch: ló + hir: úr) pedig sindarinul jelent lovas-urat, azaz lovagot. Némileg tehát felemás név, de ebben a formában azért még ugyanúgy hold-lovagot értenének belőle a tündék. ;) (Ahonnan már nem is olyan sok asszociációs lépés eljutni a fehér lovasig... :roll: )

Én amondó vagyok, hogy ne száműzzük a nyársas kaját a többünk által preferált batyuzás mellől, a nyársak tényleg használhatóak akár minden este is, nem csak a csapatfőzőcskénél... :idea:
Batik: szerintem elég a póló egyik oldalát becéltáblázni (lehetőleg az elejét, hogy az íjászok legalább ne hátba támadjanak minket :D ).

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365829 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
az jutott eszmebe, hogy megkérhetnénk az erdőjárókat, hogy mondjuk rögtön az első nap hozzanak már nekünk nyérsakat a kirándulásról, és akkor akár midnen nap a pótvacsi sülhet tábortűznél (pl a zsíros piritós finom, és van az a tésztareceptem, amihez nagyaon más nem kell, csak liszt, tej, ilyesmi...szal azt is lehet bekeverni, lekváér hozzá és kész a nasi, illetve sztem ha lesz afféle tecso túra, akkro leeht ilyeneket kérni h alma, paradicsom - sülve mind mind finom, vagy csak simán krumplit alufóliázhatunk, ah nagyon éhesek amradunk:)) )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365822 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Rabyn írta: szia isilbigyo! hogy ejtsük a neved?

:D :D "Iszilrohír" vagy "Iszilrohir", amelyik verzió jól esik...
Elvileg azt jelenti hogy fehér lovas, de lehet, hogy hibás, mindegy, és kész... :) Fura lesz, mert soha senki se hívott így... mindenki csak Gergőnek szólított...
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365810 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
és hogy legyen vagy ne legyen medence, az már nem kérdés, mert már be van szerezve (köszi Ryana :) ) ), sé elvileg le fog jönni.

batikolás: céltábla előre-hátra?

én a részemről már fejben összepakoltam, de mivel nem voltam otthon egy ideje, a fizikai megvalósításra még várni kell :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365806 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
szia isilbigyo! hogy ejtsük a neved?


előre semmit ne csináljatok a táborba mert fölösleges. az, hogy milyen nép vagyunk majd ki fog derülni(mmint,hogy melyik tünde család) idővel, nyugi)


jön le sok zöld anyag, többféle színben is, abból varrhatunk kendőt, batikolhatjuk is, szóval nyugalom)

Én egyébkén valami nagyjából egységes batikolt mintára gondoltam.
egyéb fontos most nem jut eszembe.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365805 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Jól van, ez a betű már menni fog. :itscool: :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365804 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Ööööööööööööööö ööööööö ööööööööööö öööööööööööööööööööö ööööööööööö ööööööööööööööööööö ööööööööööööööö ööööööööö öööööööööööööööööööö ööööööööö ööööööööööööö... jajjjj... 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365803 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Hopp, a csapatelőadásokat el is felejtettem... 8O [size=9:3khm29a2](Ugye azok lesznek idén is? :roll: Remélem, hogy igen; csapaton belül többnyire az a legjobb buli! :up:)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365802 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Ahogy visszatérnek az emlékeink, rá fogunk jönni. Ez nem választás kérdése.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365800 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Tudtommal nem; vagy ha igen, nem emlékszünk még rá. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365798 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Választottunk magunknak tünde-népcsoportot? Úgy értem, vagyunk e már noldák, vanyák, sindák, nandák, umanyák, ossiriandiak, erdőtündék vagy egyéb?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #365774 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Egy kis gyorstalpaló: :idea:
A kábé százhúsz ember kétféle besorolás szerint fog részt venni a tábori eseményekben: tevékenység szerinti (rendek), és közösség szerinti (csapatok). A rendeken belül egy adott tevékenységet űzünk a rendtársakkal, fokozottabb mértékben az első három napon* (vasárnap, hétfő, kedd), majd a negyedik napon (szerdán) az adott tevékenység kellő szintű elsajátítását jelzendő a legrátermettebbek a saját ún. mestervizsgájukra készülnek fel, melynek során előadják a mesterdarabukat aznap este, és ha az alkotás eléri a szükséges színvonalat, mesterfokozatot szereznek. Ezen kívül a rendbe tartozók (de akár a csapatok, vagy ezek bármilyen részhalmaza is) az esti tábortüzek körül előad(hat)nak különféle performanszokat; ha ezek jól sikerülnek, a benne résztvevők emlékfoszlányokat kaphatnak érte a csapatjuk számára (Itt tehát a kétféle beosztás némiképp összefonódik: rendi szintű előadásra egyéni, de csapatszintű jutalom jár). A rendeket a rendi vezetők és segédjeik irányítják, a csapatokat viszont a csapatvezetők - röviden csapvezek. Amíg a rendi foglalkozások az első három nap (V, H, K) délelőttönként és délutánonként lesznek, a további napokon pedig (azt hiszem) délelőtt egy-egy órán át, addig a csapatgyűlések minden nap, a tábor egész ideje alatt, gyaníthatóan minden étkezés után, illetve rendi foglalkozás előtt; tehát összességében a csapatoddal töltesz majd több időt együtt, ez lesz a "családod", amíg a táborban vagy - és a keretjátékon belül is ez a fő egység. A tábor végefelé amúgy történhetnek majd olyan dolgok, ahol neked személyesen (és ezáltal a csapatodnak is) előnyt jelenthet, ha mester lettél a negyedik napon (SZ). Remélhetőleg most már minden fontos dolgot tudsz, amit meg esetleg nem jól mondtam, azt majd javítják a nálam jobban informáltak. ;)


*:
[size=9:2uldxwcr]A tábornép számára a megérkezés napját tekintem nulladik napnak, bár a szervezőbrigád számára ez a pénteki nap lesz, ők ugyanis egy nappal előbb érkeznek a tábor helyszínére, hogy otthonossá tegyék a terepet, mire mi jövünk. :look:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365766 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Bocs, kevertem a rendet a csapattal... pedig vagy 10-szer olvastam a kiírásokat...

Amúgy szia mogy, mázlim van, hogy még ráadásul egy csapatban is vagyunk! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365765 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Egyébként jól látod a dolgot, egy rakat dolog idén valóban titok eleinte. :) Aztán ahogy halad az idő, egyre több minden tárulhat fel az elfelejtett emlékeinkből (akár rendi performanszra kapott jutalomként is, ha jól láttam). ;) Mire a tábor véget ér, remélhetőleg már sokkal többet fogunk tudni magunkról és egymásról. 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365763 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
9 csapat van. Ajánlom figyelmedbe a táboros topikot. Meg a téboros levelet :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365760 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Jaaa... sok csapat van? vagy ez titok? :roll: :D Mindegy, akkor is tök jó, hogy ilyen szuper csapat vagyunk! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365757 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Valszeg lesz más tünde csapat is.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #365756 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Egészségedre váljék! :)

Némileg talán spoiler :roll: , de: mi 13-an Rabyn tündéi vagyunk, ám lesznek azért még tündék rajtunk kívül is a táborban. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365755 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Estel Adániel írta: Üdv, Isilrohír :!: :cheers:

[size=9:k4kbgki3]...akivel együtt immár 13 főre emelkedett kis csapatunk létszáma! :D (Remélem, senki sem babonás köztünk... :twisted: ):look:[/size]

Azért mielőtt nagyon szabadjára engeded a fantáziád, fuss át a topikon, vannak itt már előzmények, amelyeket érdemes lenne figyelembe venni. ;)

Hosszas szenvedés közben elolvastam az EGÉSZET... :D :D Hogyhogy csak 13-an leszünk 120 emberből? Kihalás közeli faj vagyunk, vagy mi? Vagy mindenki utálja a tündéket?
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365752 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Üdv, Isilrohír :!: :cheers:

[size=9:3d210lsy]...akivel együtt immár 13 főre emelkedett kis csapatunk létszáma! :D (Remélem, senki sem babonás köztünk... :twisted: ):look:[/size]

Azért mielőtt nagyon szabadjára engeded a fantáziád, fuss át a topikon, vannak itt már előzmények, amelyeket érdemes lenne figyelembe venni. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365751 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Isilrohir írta: Most gondolkoztam a jelvényeken meg csapategységen...
Az elkövetkező npokban elég sokat fogok kreatívkodni, csinálok néhány pólót meg ilyesmi, és lenne kedvem cspatzászlót gyártani. Szóljatok hozzá: lehetne valamelyik tünde-úr címere, nemtom, volt e már korábban...
Nos?


Elég sokféle tünde és nem tünde címert készítettünk már az eddigi táborok során. Ill. az összes tünde úr és úrhölgy címere (plusz az emberekéi is) megvan nagyban az emtétének. Továbbá, ha jól emlékszem, nem emlékszünk semmire sem, vagyis arra sem, hogy kik voltak tünde urak, pláne nem a címereikre.

Mindettől eltekintve, alkoss nyugodtan. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365745 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi

Nóli i linantea írta: Isilrohir: ha látsz metrókatalógusban fletet occsóért, kérlek szólj. És mint minimális biológiai tudással rendelkező egyén állítom hogy ha a tündék kicsit is hasonlítanak az emberekre/állatokra - roppant büdösek lennének fürdőzés nélkül.

Igen, de hát azt is méltósággal... :wink: nem hinném, hogy veszettül lubickolnak, meg sikongatnak, meg pancsolnak, meg fröcskölnek, hanem bemerülnek, vagy kádban tisztálkodnak... mé fürdés közben is Arda szépségéről meg az ork-írtás módjairól méláznak... :)
Majd keresek olcsón eladó, igazi Lothlórien típusokat, csak a szállítás lesz bonyolult... ha valaki tud felfújható Caras Galadhoni fákról, azonnal szóljon! :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365744 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Most gondolkoztam a jelvényeken meg csapategységen...
Az elkövetkező npokban elég sokat fogok kreatívkodni, csinálok néhány pólót meg ilyesmi, és lenne kedvem cspatzászlót gyártani. Szóljatok hozzá: lehetne valamelyik tünde-úr címere, nemtom, volt e már korábban...
Nos?

Egyéb jelképnek szerintem lehetne valami dizájnos, feltűzhető címer... vagy mirők ismerszik meg egy tünde? :roll: olyasmit kéne, ami passzol is... a batikolás jó lesz. 8)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #365742 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Rabyn tündéi
Isilrohir: ha látsz metrókatalógusban fletet occsóért, kérlek szólj. És mint minimális biológiai tudással rendelkező egyén állítom hogy ha a tündék kicsit is hasonlítanak az emberekre/állatokra - roppant büdösek lennének fürdőzés nélkül.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére