Nézzük meg együtt a filmet

Több
20 éve 4 hónapja #159957 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Evenstar írta: Mindenesetre így előzetesen szombatra szerveznék egy talit, a Kicsi@világ teázóba, amire már várnám a pénzösszegeket!


Even: a társaság egy része hétvégén Kismaroson lesz, tehát valószínűleg nekik marad a jövő hét. Majd vedd figyelembe ezt is a pénz összegyűjtésénél.

Részemről is ÖRÖK HÁLA a szervezésért :hello:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159829 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

kriszana írta: + 1 db kriszana
+ 1 db Rayan is csatlakozna

már bocsi, hogy közbevágok, de nem arról volt szó, hogy az origósokat idén kihagyjuk, hogy ne legyen olyan kavarodás, mint az elmúlt évben???


Bocsi, kriszana, nem az origósok miatt volt kavarodás tavaly. Ők ott ültek, ahova a jegyük szólt :-) (A gond ott volt, hogy más is ott szeretett volna ülni :-) )

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159789 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
javaslom , hogy Evenstarnak valamivel honoráljuk ezt a munkát :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159785 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Tudomásul vettem a lentieket és mégegyszer köszönjük Evenstar!! :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159783 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Hű, Evenstar, nem semmi, amit Te itt intézel, minden elismerésem! :hello:

Jelmez pedig jó, hogy kell, végülis ez benne a poén... (mármint ugye magán a filmen kívül)

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159780 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Egy másik topikban felmerült a kérdés: van még rajtam kívül valaki, akinek nincs lehetősége éjfélkor moziba menni, de szeretné hasonszőrű rajongók társaságában megnézni a Filmet? Érdekel még valakit 9-i, esetleg 10-i közös filmnézés?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159723 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Aiya!

Nos, jártam a mozi háza táján, egyelőre a holnaptóli jegyrendelés és a jan. 7.-ei/8.-ai premieridőpont biztos, pontos jegyárat csak holnap tudnak mondani, de nem valószínű hogy az alap legdrágább jegyárra, azaz 1090 Ft-ra raknának pluszt. Ha nem ez az összeg, akkor azt holnap beírom ide a fórumra.
A jegyrendelés menete a következő lesz:
Holnap telefonálok a mozinak, és a már meglévő kb. 140-es keretre való tekintettel félretetetek 150 db jegyet. Ebből a keretből szerintem kijövünk akkor is, ha valaki még a jövőben szeretne csatlakozni. Ezt egész a jegyvásárlásig lehet megtenni, ez kb. plusz egy hét, holnap szintén lefixálásra kerül, hogy mikor veszem meg a jegyeket és ezt szintén bevésem majd a fórumra. Aztán a vásárláskor annyit veszek meg, ahány ténylegesen kell, figyelembe véve azt, hogy hányan jönnének még, illetve hányan mondják vissza a jegyüket (reméljük, ilyen nem lesz és mindenki el tud jönni). Illetve annyit veszek meg, ahánynak az ára a kezemben van!!! EMBEREK, AKI A VÁSÁRLÁS NAPJÁIG NEM KERES MEG ÉS NEM PERKÁLJA LE NEKEM A LÓVÉT, AZ NEM JÖN VELÜNK MOZIBA!!!
A pénz összeszedésének módja még nem eldöntött, talik ezügyben biztos lesznek, de a tavalyi módszer sikertelenségéből adódóan, amikor is szegény Rayan mindenféle nyilvános helyeken (étterem stb.) üldögélt és várta hiába, hogy emberek járuljanak elé, pénzt adva neki - és itt nem az arrajárókra gondolok, hanem a mozinéző kollektíva tagjaira -, nem tudom, ezt idén megismételni mennyire célszerű. Mindenesetre így előzetesen szombatra szerveznék egy talit, a Kicsi@világ teázóba, amire már várnám a pénzösszegeket! Pontos részletek ezügyben szintén holnap.
A pénzbeszedéseken mindenkit meg fogok interjúvolni, hogy a mozi melyik részére nem allergiás, nagyjából merre akar ülni, avagy hogy teljesen mindegy-e, csak kapjon jegyet, illetve, hogy ki az, aki mellett ülni kíván stb. Ezt mindenki álmodja meg. Aztán a nálam lévő kb. 150 jegyet szépen előre elosztom otthon a kívánságokhoz a lehetséges mértékben igazodva és a premier előtt szépen odagyűlünk, elordítom a résztvevő nevét és a kezébe nyomom a jegyét, amely helyre ülni lesz szíves. Ez a "tavalyi kavarodást elkerülendő" jelige jegyében fogant intézkedés, nem önkényes diktatúra, csak azért, mert én veszem a jegyeket. Senki se aggódjon, mint írtam már, igyekszem egy tömbbe venni a jegyeket és mindenki ülhet amellett, aki mellett szeretne, pont ezt fogom kisakkozni majd otthon a jegyekkel a karácsonyfa alatt. Csak nem akarok megint a helyszínen kavarni. Remélem ez érthető és elfogadható rendszer.

Laurelen: A beöltözésnek semmi akadálya, tavaly is volt.

Kriszana: Nem tudtam semmiféle kitételről az origósokkal kapcsolatban, de mivel eddig már szerepeltek a listán, most már nem húzom le őket. Ők is az MTT blokkon belülinek lettek minősítve, és ezen a részlegen belül kapják meg a maguk x db jegyét egy helyre tömörítve. (És Rayant azért kérdőjelesen írom, mert beszéltem vele, és nem biztos, hogy jön.)

Most ennyi, holnap még jön a maradék. És akkor a lista, ami alapján rendelek holnap:

Adelard
Alyr Arkhon
Angwen
Aranymag
Artemisz (Celebthil) +2
Beleg Cúthalion +6
BrambleRose
Dodiee +4
Drizzt
Elanor +2
Ery?
Esgal
Estel Adániel
Eszter
Felagund +2
Ferantuulas +1
Fimbrethil
Finduilas
Gillz +5
Gollam +5
Gwaleriol
Ithil +2
Ithilgalad
Joci (Melawar) +1
Kenza +1
Klogg +2
Kriszana
Lalaith Scarlett
Laurelen
Lili +2
Loth
Lutin +1
Minerva
Morgana +2
Namarie? +1?
Neniel +1
Nightmare
Nodlee +1
Nólindir
OneRing
Palimir
Penngaladiel
Primula
Rabyn +2
Rayan?
Ringbearer +1
Ryana
Sherry
Supersonica +2
Szofi
Szú
Szürke Gandalf
Tharathradiel
Telcontar Léli
Telumehtar +2
Thaurwathiwen +1?
Ulmo
Varda +origósok (egyelőre 32)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159721 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én személy szerint egészen biztosan beöltözöm... túl nagy marhát csak nem csinálhatok magamból :wink: Meg aztánn már csináltam ilyesmit, ez az egy már nem oszt, nem szoroz :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159717 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Ulmo írta: Laurelen: tavaly csak pár bátor vállakozó volt, akik nazgúlnak öltöztek, de szerintem semmi akadálya, hogy aki akar, beöltözzön.

Az origósok között pl lesznek, akik beöltöznek, úgy tudom... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159641 Írta: Neniel
Neniel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Először is én is szeretnék csatlakozni a hálálkodókhoz: nagyon szépen köszönöm
Evenstarnak, hogy a vállára vette a szervezést minden nyűgjével együtt. Másodszor,
ha még lehet, szeretnék +1 jegyet az eddigi mellé. Örök hála, üdv: Neniel

"To the Sea, to the Sea! The white gulls are
crying,
The wind is blowing, and the white foam is
flying."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159628 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én szívesen beöltöznék/az már más kérdés hogy hogy állna :D /, de semmi ilyen kellékem nincs...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159581 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Laurelen: tavaly csak pár bátor vállakozó volt, akik nazgúlnak öltöztek, de szerintem semmi akadálya, hogy aki akar, beöltözzön.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159529 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
még egy kérdés:
tényleg lehet jelmezben menni?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159456 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
elnézést a határidőn túli jegykérelemért de még szükség lenne 3db.ra (Angwen+Nólindir+Eszter(fórumonkívüli))
köszönöm szépen!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159433 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Nos, ha még beférek, akkor szerény személyem is szeretne csatlakozni. És mivel a baráti körömből egyedül én vagyok olyan elvakult Gyu- és mozirajongó, hogy éjfélkor moziba menjek :) ezért 1 db jegy részemről.
Köszi :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159382 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
+ 1 db kriszana
+ 1 db Rayan is csatlakozna

már bocsi, hogy közbevágok, de nem arról volt szó, hogy az origósokat idén kihagyjuk, hogy ne legyen olyan kavarodás, mint az elmúlt évben???

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159341 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
énis nagyon szépen köszi!
szép kis társaság több 130 ember/tünde/hobbit! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159123 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Aiya mindenkinek!

Először is köszönetem a sok kedves dicsérő szóért. :oops: Már megérte nekem megszervezni a dolgot, minden kinyúvasztó hatása ellenére! ;) :D Plusz köszi OneRingnek a kisegítésért, hogy idézte korábbi szavaimat, tájékoztatva a mélyen tisztelt fórumközösséget! (Ezért utólagosan köszönetem Ulmonak is, aki korábban szintén megtette ezt.)
100 %-ban pontos jegyárra és időpontra még nem tudok mit mondani, mert valamiért képtelen vagyok most a neten feljutni a kellő oldalra, marad, hogy felcsörgetem őket és a jövőben mondok biztosat. Egyelőre maradnék a dec. 18-ai időpontnál, mint jegyrendelés, az utána következő hétnél, mint befizetési időszak, kb. 1000-1100 Ft-nál, mint jegyár, jan. 7-éről 8-ára virradó éjjel 0.00-nál, mint premieridőpont, előtte tavalyihoz hasonlóan esetlegesen előforduló "Így készült" vetítés függvényében 22.00-nál (ha lesz) ill. 23.00-nál (ha nem lesz), mint találkozási időpont, Duna Plazanál, mint helyszín, és feliratos (!!!) RotK-nél, mint megtekintendő film. Ezek pontosítása, illetve az esetleges eltérések feltüntetése legkésőbb a szerdán felkerülő végleges listán mindenképp szerepelni fog.
Egyéb kérdés? :)

És akkor jelentkezők listája frissítve:

Adelard
Alyr Arkhon
Aranymag
Artemisz (Celebthil) +2
Beleg Cúthalion +6
BrambleRose
Cassie
Dodiee +4
Drizzt
Elanor +2
Ery?
Esgal
Estel Adániel
Felagund +1
Ferantuulas +1
Fimbrethil
Finduilas
Gillz +5
Gollam +4
Gwaleriol
Ithil +2
Ithilgalad
Joci (Melawar)
Kenza +1
Klogg +2
Lalaith Scarlett
Laurelen
Lili +2
Loth
Lutin +1
Minerva
Morgana
Namarie? +1?
Nenie
Nightmare
Nodlee +1
OneRing
Penngaladiel
Primula
Rabyn +2
Ringbearer +1
Ryana
Sherry
Supersonica +2
Szofi
Szú
Szürke Gandalf
Tharathradiel
Telcontar Léli
Telumehtar +2
Thaurwathiwen +1?
Ulmo
Varda +origósok (egyelőre 32)
Vénia?

A lemaradások, és az abból következő megbántódások stb. elkerülésének érdekében kérném a korábban már felsorolt "ukázok"-hoz tartani magunkat.

Köszönettel:
Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159116 Írta: Ferantuulas
Ferantuulas válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Üdvözletem a társaságnak... új hús vagyok, de azért másodmagammal csatlakoznék a társasághoz a film megtekintésében (szóval gyk én is kérek két jegyet :D )

--[ Ferantuulas ]--[ edem@rpg.hu ]--
--[ "Ha elhagysz, veled mehetek?" ]--
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #159016 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Télleg köszi Even! :wink:
2-en nem jönnek tőlem, de ha tudok írok smst!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158912 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet

Gollam írta: Evenstar!
Először is közölném veled, hogy iszonyúan hálás vagyok, hogy ezt elintézem, és azt hiszem, ezt az összes itt felsorolt így gondolja


Bizony bizony! :wink:

Gollam írta: és még 2 kérdésem lenne: 1: mikor kell fizetni, 2: kb mennyit? Előre is köszi minden választ!!


Bocsi, h így beleszólok, meg válaszolok Even helyett, de erre emlékeztem, h beírta:

Even írta: A jegyár szvsz 1000 Ft körül lesz, látok esélyt a mozi alap legdrágább jegykategóriájára, ami 1090 Ft. Tavaly sem volt extra plusz rakva még az akkori jegyárra, remélhetőleg idén sem lesz.


Az első kérdésre majd sztem Even tudja megmondani az időpontot!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158890 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Én is szeretném megköszönni Evenstarnak, örök hála! Ez nagyon nagy élmény lesz... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158889 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Evenstar!
Először is közölném veled, hogy iszonyúan hálás vagyok, hogy ezt elintézem, és azt hiszem, ezt az összes itt felsorolt így gondolja :wink:
és még 2 kérdésem lenne: 1: mikor kell fizetni, 2: kb mennyit? Előre is köszi minden választ!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158787 Írta: klogg
klogg válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Kedves Evenstar, szeretnénk mi is csatlakozni a premierező társasághoz, három jegyet írj légyszíves a többihez, ha lehet!

Előre is nagyon köszönöm!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158771 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Even összesen kén nekem három jegy (én az öcsém meg egy barátnőm)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158762 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Evenstar, te egy angyal vagy, hogy így megszervezed nekünk ezt az egészet!! Nagyon nagyon köszönöm!!! (Azt hiszem, mindenki nevében is;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158734 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Jahaj, emberek, tündék, sötételfek és egyéb lények, de sokat írtatok! Én meg régen jutottam nethez, de most itt vagyok és gyorsan összefoglalnék, válaszolnék a feltett kérdésekre stb. KÉRETIK A HOZZÁSZÓLÁST ALAPOSAN VÉGIGOLVASNI!!!

1. Jelentkezni jövő hét szerdáig (december 17.) mindenképp lehet, de legkésőbb a vásárlás időpontjáig, ez kb. dec. 26-a. Viszont inkább tartsuk magunkat a 17-hez, mert 18-án egybe leadnám az egészet, és utána már kissé kínos hívogatni őket, hogy : "Bocs... izé... kéne még 3 jegy!", és mindezt hetente háromszor.

2. Gollam: Sztem nem lesz gond a jeggyel, még időben elkezdtük a hóka-mókát, plusz mivel a feliratos vetítésről van szó, arra meg a Duna Plazának kizárólagos joga van minden valószínűség szerint, az eddigiekből kiindulva, sztem más út nincs jegyszerzésre. Szinkronizált verzióval meg nem foglalkozom. (Varda, téged majd hívlak, meg lásd privi!)

3. És akkor jelentkezők listája:

Adelard
Alyr Arkhon
Aranymag
Artemisz (Celebthil) +2
Beleg Cúthalion +6
BrambleRose
Cassie
Dodiee +4
Drizzt
Elanor +2
Ery?
Esgal
Estel Adániel
Felagund +1
Fimbrethil
Finduilas
Gillz +5
Gollam +4
Gwaleriol
Ithil +2
Ithilgalad
Joci (Melawar)
Lalaith Scarlett
Laurelen
Lili +2
Loth
Lutin +1
Minerva
Morgana
Namarie? +1?
Nenie
Nightmare
Nodlee +1
OneRing
Penngaladiel
Primula
Rabyn +1 vagy +2 (Rabyn, a "NEKEM 2" felkiáltás melyik verziót fedi???)
Ringbearer +3
Ryana
Sherry
Supersonica +2
Szofi
Szú
Szürke Gandalf
Tharathradiel
Telcontar Léli
Telumehtar +2
Thaurwathiwen +1?
Ulmo
Varda +origósok (egyelőre 32. Varda, veled együtt? És melyikre hány? /Szintén lásd privi!/)
Vénia?

Na, azért idén is leszünk páran. :) Aki nincs a listán, vagy nem úgy, ahogy szeretne stb. az szerdáig legyen szíves jelezni nekem! Szerdán ha törik, ha szakad, nethez jutok valahol és felteszek egy listát, ami az első számú végleges lesz, az alapján fogok rendelni. Akinek azzal bármi nyűgje van, még aznap, vagy másnap, 18-án HÍVJON FEL!!! Nem email, nem privi, TELEFONHÍVÁS VAGY SMS!!! Úgy talán még tudok tenni az ügy érdekében.
A számom 06-30-224-6314.

Asszem, most ennyi, majd még igyekszem minél többször járni erre azért.

Üdv mindenkinek!
(A szervezkedéstől kissé kinyúvadó félben lévő) Evenstar

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158628 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Kérdés: honnan tudjuk meg, hogy sikerült-e jegyet szerezni?? Mert ha nem sikerül, akkor utánajárok én is :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158293 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Mégsem tudok menni a premierre, pont akkor lesz megint tanfolyam Szegeden... :bawling:

A szegedi társaság nem szervez közös filmnézést valamikor azon a héten?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #158291 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Nézzük meg együtt a filmet
Sziasztok!

Az az igazság, én most írok ide először, az im fórumán hallottam először erről a "nézzük eggyet a filmet" dologrol, és én is nagyon szeretnék menni, ha lehet...2 jegy kéne nekem... Remélem összajön a dolog, mert én tényleg igazi rajongokkal szeretném megnézni először!

Ezer köszönet!

ui: Beöltözésre gondoltatok már?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére