LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
17 éve 3 hónapja #312348 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Feanor Faelivrin írta: Valaki kölcsön tudná adni a LOTR: Return of the king-et?

Előre is kösz.

Köcsön adnám szivesen , ha Győrbe jársz szólj .

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311328 Írta: Feanor Faelivrin
Valaki kölcsön tudná adni a LOTR: Return of the king-et?

Előre is kösz.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #308714 Írta: csáádi
csáádi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
hello!




Kéne egy pár középfölde térkép és egy pár kiegészítő a BFME2-höz!



Akinek van írjon!




msnm:adam96412@hotmail.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #303115 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Aha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301890 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Koko írta: Link. Jesszusom, na ez már játék lesz! :D :D

Háát nem tudom .... majd kiderül , valahogy jobban várok egy meghívót LOTR Online-ra

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301886 Írta: 3.Aragorn

Fëanor írta: jáccik itt valaki bfmet ?
gondolom volt már szó róla de ***** oda****.
nagyon jó gém.ha vkit érdekel a magyar official site akkor csak katt a képre :wink: .



Ha végre meglenne a gépem, szívesen kipróbálnám... /méghogy kipróbálnám! :twisted: úgy kéne elrángatni a gép elől.../ az Empire at War-ral együtt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301861 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Link. Jesszusom, na ez már játék lesz! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301748 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Spellforce 2-t nyomja valaki? Nekem nagyon tetszik, ajánlom mindenkinek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #301746 Írta: feanor
feanor válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
jáccik itt valaki bfmet ?
gondolom volt már szó róla de ***** oda****.
nagyon jó gém.ha vkit érdekel a magyar official site akkor csak katt a képre :wink: .

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301458 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
WoW ? :P Vagy te ezt még mindíg nem tartod a műfajba tartozónak ? XD XP

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301271 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Dede, kijött a béta :D
Amúgy a meghívókat folyamatosan osztják, ergo van rá esély... Na jó, főleg annak, akinek nem egészen ismeretlen az MMORPG műfaj fogalma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301267 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
DE :)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301262 Írta: Milendoria
nem arra gondoltok ami itt van?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301253 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ardathon írta: Azt hallotam hogy a LOTR Online bétája kijött . Tényleg ?

Remélem nem, mert én nem kaptam meghívót!!(nem mintha láttam volna rá esélyt :cry: ) Valaki esetleg kapott?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301229 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Azt hallotam hogy a LOTR Online bétája kijött . Tényleg ?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299913 Írta: Solamh
Solamh válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
korvett@ citromail.hu

jah, igen:D gimlit én is vittem föl 21-es erőre asszem, aztán irtottam vele móriában balrogot:D Gandalfot még nem tudtam annyira feltuningolni, nem sok erősítőt találtam neki. A max az 12 erő és 5 sebtűrés volt asszem 3-as védekezéssel. Aragornt se annyira. 11-es erő, 4 sebtűrés és egy íjacska:D oké játszhatunk, viszont nem vok nagy játékos, mivel egy összevissza paklival tanultam meg játszani. tapasztalat semmi. eccer véletlenül levertem a gépet, egyéb sikerélmény, hogy a haveromat is elpáholtam egyszer, de csak mert beszereztem radagastot, és többl ett a mozgás limit:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299888 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Solamh írta: némelyiket nem sikerült lefordítnai teljesen. mivel németes vagyok, ez nem is várható el tőlem. meg pl. csomó lapnál, vegyük csak egyik aragornom, annyi van odaírva hogy: defender +1. és kész. pl. ilyeneknek azért írok még, meg a hatásoknak szeretem én megírni a szövegzését. amugy egyszer föltudtam vinni gimlit 21-es erőre. régen hkk-ztam, de most ez jobban teccik. főleg hogy most apám hozott még 72 lapot, így van 195. tegnap játszottunk 3-an: haverom uncsitesom és én. 4 órás menet volt, de élveztük. haverom nyert:D gyorsan szaladgált a helyszíneken. ja igen, a gépes játék sztem se olyan izgalmas. Küldték már nekem azt a programot amelyikkel lehet neten játszani, csak nem működött. hol is van ez pontosan?:D ja maugy meg még azért írtma át pár szövegzést, mert kevés az íjász, meg belevezettem egy új tulajdonságot a játékba, a sok elf íjásznak. neve még nincs. a lényege, hogy csak akkor jelölhető ki egy iylen karaktered közelhercra ha megerőlteted, és persze ezáltal meg is hallhat. tehát így kb 3-5 körig lövöldöz csak legtöbbjjük, meg pl. másik szabálymódosításom, hogy az íjászok akaratosan sebeznek. nem a másik játékos ossza szét a sebeket. meg az alkony öltséggel is stokttam variálni, hogy több gonoszt
hozhass.

Hm, jó tudni, hogy a játék halála után azért valaki még játszik vele :) Én magam decipherAgent voltam és a LotR TCG felett gyámkodtam, csak elfogytak a játékosok. Végülis nem sajnálom, mert sok időt töltöttem el vele. Az más kérdés, hogy a fiókomban helyhiánnyal küzdök, ugyanis még a sok csere és ajándékozás után is maradt 4 ezer lapom :D
A szabálymódosítások és a szövegzés átírása azért nem helyes dolog sztem, mert felborítja a játék egyensúlyát. Jó, az íjászoknál kompenzáltál valamennyit azzal, hogy a shadowpontot is föllökted, de azért a direktsebzés kicsit durva (szeretnéd a Nazgúlos-móriás kevert shadow oldalamat, ahol 8 olyan eseménylap van, hogy kimarad az íjászfázis :P ) A Defender+1-es Aragorn nem véletlenül nem véletlenül nem kapott semmi más képességet, önmagában is bivalyerős, Uruk hordapaklik ellen a Két Torony blokk idején mindenki ezzel az Aragornnal erősítette a saját szövetségét. Gimlit lehet egyébként a legjobban tápolni, rengeteg törp erősítő lap van, ami azóta tiltólistára is került (mondjuk ez még nem is sok, az egyik kombóval 22-es Gandalfot lehet létrehozni, ha pedig kinn van a Mt. Doomos Szilszakáll, akkor nem lehet megölni...)
A netes játék nem tudom, hol van fenn, ugyanis a decipher minden oldalról leszedetette :( Viszont ha adsz egy e-mail címet, én el tudom küldeni, és esetleg játszhatnánk is egy-két partyt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299886 Írta: Solamh
Solamh válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
némelyiket nem sikerült lefordítnai teljesen. mivel németes vagyok, ez nem is várható el tőlem. meg pl. csomó lapnál, vegyük csak egyik aragornom, annyi van odaírva hogy: defender +1. és kész. pl. ilyeneknek azért írok még, meg a hatásoknak szeretem én megírni a szövegzését. amugy egyszer föltudtam vinni gimlit 21-es erőre. régen hkk-ztam, de most ez jobban teccik. főleg hogy most apám hozott még 72 lapot, így van 195. tegnap játszottunk 3-an: haverom uncsitesom és én. 4 órás menet volt, de élveztük. haverom nyert:D gyorsan szaladgált a helyszíneken. ja igen, a gépes játék sztem se olyan izgalmas. Küldték már nekem azt a programot amelyikkel lehet neten játszani, csak nem működött. hol is van ez pontosan?:D ja maugy meg még azért írtma át pár szövegzést, mert kevés az íjász, meg belevezettem egy új tulajdonságot a játékba, a sok elf íjásznak. neve még nincs. a lényege, hogy csak akkor jelölhető ki egy iylen karaktered közelhercra ha megerőlteted, és persze ezáltal meg is hallhat. tehát így kb 3-5 körig lövöldöz csak legtöbbjjük, meg pl. másik szabálymódosításom, hogy az íjászok akaratosan sebeznek. nem a másik játékos ossza szét a sebeket. meg az alkony öltséggel is stokttam variálni, hogy több gonoszt hozhass.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299631 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Solamh írta: jaaaj a kártyajátékot nagyon szeretem, a lapokat nem veszem, hanem kinyomtatom és befóliáztatom, így sokkal egyszerűbb az élet. kisebb szabálymódosításokkal játszok, és átírkálom a kártyák szövegzését. naon jól el lehet vele lenni. lotrtcg.decipher.com innen asszem (ha egyáltalán jól írtam le) le lehet tölteni a gépes játékot is.

A gépes játék nem erről a címről érhető el (egyébként az offline verzió nem valami jó, bele lehet unni igen hamar) Létezik viszont egy netes kliens (nem, ez nem a hivatalos), ami INGYENES és nem is nehéz játékpartnert találni. Minek írod át a lapok szövegzését? :|

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299619 Írta: Solamh
Solamh válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
jaaaj a kártyajátékot nagyon szeretem, a lapokat nem veszem, hanem kinyomtatom és befóliáztatom, így sokkal egyszerűbb az élet. kisebb szabálymódosításokkal játszok, és átírkálom a kártyák szövegzését. naon jól el lehet vele lenni. lotrtcg.decipher.com innen asszem (ha egyáltalán jól írtam le) le lehet tölteni a gépes játékot is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298313 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298155 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Bocs ez egy kicsit nagyon off ! :oops:

Alien RPG ? Valaki simeri akár hallásból ? Mert felkeltette érdeklődésemet !

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297305 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta:

Rion Pendragon írta:

Gandalf írta:

Rion Pendragon írta: valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Igen, én, és (tudom, sokan megköveznek érte itt) nekem nagyon tetszik! 8)


a fenéket megkövezni, megáldani :D nem sokan maradtunk hűek a homm sorozathoz :up:

Igen, sokan már elhagyták a süllyedő hajót :P

Az árbóc lóg már csak ki. Nem fog túl soká tartani ez sem ...

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297304 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

cortez71 írta:

Rion Pendragon írta:

Gandalf írta:

Rion Pendragon írta: valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Igen, én, és (tudom, sokan megköveznek érte itt) nekem nagyon tetszik! 8)


a fenéket megkövezni, megáldani :D nem sokan maradtunk hűek a homm sorozathoz :up:

Igen, sokan már elhagyták a süllyedő hajót :P


De már csak az árbócon lóg egy-két ember , akik nem tudnak mást tenni.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296891 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Rion Pendragon írta:

Gandalf írta:

Rion Pendragon írta: valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Igen, én, és (tudom, sokan megköveznek érte itt) nekem nagyon tetszik! 8)


a fenéket megkövezni, megáldani :D nem sokan maradtunk hűek a homm sorozathoz :up:

Igen, sokan már elhagyták a süllyedő hajót :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296846 Írta: Rion Pendragon

Gandalf írta:

Rion Pendragon írta: valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Igen, én, és (tudom, sokan megköveznek érte itt) nekem nagyon tetszik! 8)


a fenéket megkövezni, megáldani :D nem sokan maradtunk hűek a homm sorozathoz :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296314 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Rion Pendragon írta: valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Igen, én, és (tudom, sokan megköveznek érte itt) nekem nagyon tetszik! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296285 Írta: Rion Pendragon
valaki nyomja a HoMM 5-öt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296055 Írta: Rion Pendragon

Endelír írta: Üdv!

Itt játszik valaki az Elder Scrolls 4: Oblivion-nal?
Én csak ajánlhatom, kiváló szerepjáték!


ahoz egy atomer?m? is kell nem? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295807 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Endelír írta: Üdv!

Itt játszik valaki az Elder Scrolls 4: Oblivion-nal?
Én csak ajánlhatom, kiváló szerepjáték!

Csak csendesen ajánlgassuk, mert piszokerős vas kell alá :? Nem rossz kis játék amúgy, maga a világ azért nem az igazi, de a Neverwinter Nights óta a legjobb RPG, amit láttam :) Na majd ősszel az NwN 2 revansot vesz rajta :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.649 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére