LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 6 hónapja #97976 Írta: Erda niire (Area)
Van egy Frodóm (fa), Arwenem (víz), és egy keletlakó 8O (fa). Ki cserél????

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #97974 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Újabb csere-ajánlataim vannak:

Easterlings (fa) - 2 db
Théoden (fa) - Képzeld Telu, megérkezett az, amit veled cseréltem és másnap bontottam egyet. :-)
Aragorn (tűz)

És továbbra is:

Frodó (fa)

Ha bárkit bármelyik érdekel, írjatok, megállapodunk!

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #97973 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Egy tűzjelű Grímát leszámítva még egyiknek sem néztem meg a jelét. Csomagban várnak új gazdájukra. :D

Ki az az angyal, aki elcserélné felesleges LEGOLASát vagy ÉOMERét?

Fel tudok érte ajánlani:
Frodó, Szarumán, Gríma(tűz), ork, kétféle Gandalf.

Előre is üdv és kösz.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #97389 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Van egy új, Éomer/tűz/, viszont a fás faramir kilőve.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96971 Írta: Penngaladiel
Haldírral találkozott már valaki?
Legolas kivételével mindent megadnék érte :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96935 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
további cseréim érkeztek.. 8)
-Aragorn/fa és víz/
-Éomer/fa/
lehet érdeklődni.Nekem meg nagyon kéne egy tüzes Legsie mert már csak ez hiányzik a Legolasos sorból :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96904 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Még mindig van egy fa jelű Frodóm. Faramir kellene érte vagy Szauron, de ha valakinek kell, írja meg, hogy mi van cserébe és megbeszéljük.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96897 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ery:Szerintem Boromiros kártya nincs mert ezek TTT-sek amiben Boz nem igazán szerepel ugyebár,de ez persze még nem biztos hogy kizáró ok! (mondjuk én pl még Bilbossal sem találkoztam és hát ennyi erővel ő is lehetne...)Na mind1! talán megtudjuk eccer. Ha valamit hallasz jelezz! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96800 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Van valkinél Boromir? (létezik egyáltalán?)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96687 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ja-ja!Nálam meg Frodo és Éowynminusz! :evil3: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96679 Írta: Ithil Iarfeniël
Gimli és Szauron szeme kihúzva, mert azokat már elcseréltem [size=9:2oxntq41](Nikével)[/size] :tongue: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96640 Írta: Erda niire (Area)
Jaj, ha nekem lenne ilyen kártyám... Biztos, hogy azonnal elcserélném őket Pippinre, és Trufára. Az egyik haveromnak van két Legolasa (víz, fa) Pofára esett, mikor látta, hogy nem ugyan az a jel. :twisted:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96585 Írta: Ithil Iarfeniël
Énis beírom mien cseréim vannak:
Pippin(fa)
Éomer(tűz)
Arwen(víz)
Aragorn(tűz)
Gimli(tűz)
Samu-szegény selejtes, nem volt rajta jel :evil:

Szauron szeme(tűz)
Uruk-hai(víz) :arrow: ebből 2 is
Uruk-hai harcos(tűz)
Grisnák(víz)
Easterlings(fa)
Szarumán(tűz)

sajnos csak olyanra cserélem ami még nincs meg, mert 4-en gyűjtjük közösen és nem mind az én cserém. Meg sajna válogatós is vagyok mer már 27(?) féle van :roll: Deazér írjatok privit aztán megbeszéljük. :!:

ja és még valami: 40 féle van összesen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96560 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ú!tök égö!bocs csak 28..hih..elterelték a figyelmem a lészes szórólappal :oops: :lol: mert azon ugye 4-et ír..akkor ugye össz-vissz 120 kártya lenne?! huh..az elég sok..
ja és még van cserébe
-Frodo/fa/
-Faramir/fa/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96556 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
huh..tök jó ez a kártya csere-bere :D
na szal...büszke vagyok arra hogy (és ezt nem hencegésnek szánom)
már 40 különbözö kártyám kigyűlt :hello:
"szerencsére" sok ismerősömet nem érdeklik ezek a dolgok és mindenki gyüjti nekem innen-onnan..na jó nem untatok itt senkit..
tehát cseréim:
-Gandalf/víz/
-Aragorn/tűz/
-Samu/fa/
-Pippin/fa/
-Trufa/fa/
-Samu/fa/
-Éowyn/víz/
-Uruk-hai/tűz/
-Easterlings/víz/

cserébe kéne Legolas/tűz/ vagy ami van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96323 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Fa Legolast becserélném Boromirra vagy ha olyan nem létezik, akkor Faramirra (hugom kedvencei).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96257 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na, a mai nappal kártyáim száma hatra emelkedett, és végre van egy Pippinem. fa, tehát azt már nem keresek. Cserére ajánlok továbbra is: Faramir(fa), Szarumán(tűz),Arwen(víz), és egye fene, van egy Frodóm(fa), de cserébe Pippint vagy Trufát kérnék, Pippinből csak fát ne. :) puszi a fejetekre:
Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96156 Írta: Thaurwathiwen
Gyöngyszem: Easterlings = keletlakó ha jól emlékszem

hmm, nekem sikerült lekaparnom is egy-kettőről a jelet :P

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96133 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Lara írta: Cserélnék Aragornos,vagy Éomeres kártyát Frodóra.Úgy szeretnék egy Frodót!


Melyik Aragorn és Éomer van neked? Víz, tűz, vagy víz???

Ismételten kérek mindenkit, hogy a cserére felajánlott kártyáknál jelölje meg, hogy mely elem van rajta, mert egy szereplő többféle képpel, elemmel is szerepel.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #96084 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
TRUFA kártyát keresek!!!!!

Amib&#337;l kett&#337; van: EASTERLINGS <--amúgy &#337; kicsoda? TRUFA kártyát keresek!!!!!

Amib&#337;l kett&#337; van: EASTERLINGS <--amúgy &#337; kicsoda?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #96029 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Cserélnék Aragornos(fa),vagy Éomeres(t&#369;z) kártyát Frodóra.Úgy szeretnék egy Frodót!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95987 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Csak ha ennyiféle kártya van egyszerre, akkor nem értem, hogy miért mindig ugyanazzal az egyféle Frodóval lehet találkozni mindegyik chipsben... :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95953 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nem tudom, hogy Gollam van-e, én még nem találkoztam vele. Haldírt se láttam még soha és úgy néz ki senkinek nincs. Legolasból viszont mér kétfélém is van, egy víz és egy fa, uruk-haiból pedig megvan mind a három elem. Ezért is gondolom, hogy mindegyikb&#337;l három van. Tehát nem elég egyszer jól húzni. :-) De látom jól beindult a cserebere, csak így tovább.

Nekem most pillanatnyilag nincs újabb cserére ajánlható lapom, de ha lesz, akkor jelentkezem.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95828 Írta: E. Eia Ayna
Létezik Gollam? :oops:

Van Gandalfom, Szarumánom, Aragornom, Grímám (mindegyik víz), fa Pippinem és Faramirom és t&#369;z Uruk-haiom.
Kéne minden, de els&#337;sorban Frodó és ha van, akkor Gollam.

Aragornt és Faramirt nem adom... a többit cserélem... esetleg.. :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95826 Írta: Penngaladiel
Nekem túl hideg a kezem ezekhez a kártyákhoz :wink:
Van egy Gandalfom (fa), és fel tudom ajánlani az összes negatív szerepl&#337;t: Easterlings (fa), Uruk-hai (t&#369;z), Grisnák (t&#369;z), Gríma (t&#369;z), Ork (fa), Szarumán (t&#369;z).

Szeretnék Legolast, Haldírt.

Esetleg fel tudom áldozni Frodót és/vagy Aragornt :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95564 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na, nekem van egy vizes Arwenem, és egy fás Faramirom, mind a kett&#337;t fel tudom ajánlani Haldírért, és ha egyáltalán van, Pippinért vagy Trufáért. Legolast gondolom fölösleges is lenne kérnem, mindenki arra hajt:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #95433 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nagy szerncsémra már sikerült szinte az összes negativ szerpl&#337;t begy&#369;jtenem : igy szivesen felajálanám :Szarumánt,Grisnákot,Uruk-hai orkot és akár Aragornt is egy Legolasosért cserébe

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #94728 Írta: Supersonica
Még nincs túl sok kártyám, de úgy láttam, hogy egy szerepl&#337;nek ugyanaz minden kártyán az ereje, mágiája és az eleme...

de elképzelhet&#337;, hogy tévedek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #94671 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nekem egy fölös Frodóm és egy fölös Trufám van cserére. Mind a kett&#337; fa-szimbólumos. Szívesen cserélek els&#337;sorban Legolas-ra (kivéve a fa-szímbólumos, mert az már megvan), Haldírra, Arwenre, Faramirra, Théodenre (bármilyen szimbólum jöhet).

Az lenne a jó, ha a cserére felajánlott, vagy kért kártyákat név és szimbólum szerint jelölnétek, mert úgy lehet csak pontosan azonosítani. Annyiból, hogy "ork" nem derül ki, hanem legyen inkább "Grisnák, víz", így akkor mindenki tudja, hogy Grisnákról van szó, méghozzá a vízszimbólumosról, mert tartok t&#337;le, hogy bel&#337;le is több van.
Az biztos, hogy Szarumánból és Aragornból többféle is létezik, gondolom a többib&#337;l is.

Azt is szeretném kérni, hogy a nyilvános felajánlás után a személyes egyeztetést priviben végezzétek, azután szintén nyilvánosan értesítsétek az érdekl&#337;d&#337;ket itt, a topikban, ha valamelyik elkelt, hogy azt azután ne keressék nálatok.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #94639 Írta: Supersonica

Penngaladiel írta:
És egy kérdés: a lefedett területet mivel lehet fölfedni? Mert ha lekaparom, az alatta lev&#337; szimbólum is elt&#369;nik :roll:


Finoman ráhelyezed az ujjad, majd átt&#369;nik a kép :)
Majd ismét visszasötétül :lol:
Szegény barátn&#337;m is lekaparta nagy hévvel (amúgy én is csak TÖK véletlenül jöttem rá, már az 1 ft-os a kezemben volt, hogy kaparok...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.626 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére