Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

×

Szavazás: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragorn
17 13.2%
Arwen
6 4.7%
Boromir
6 4.7%
Faramir
12 9.3%
Frodó
11 8.5%
Gimli
8 6.2%
Gollam
10 7.8%
Legolas
23 17.8%
Pippin
11 8.5%
Éowyn
5 3.9%
Gríma
5 3.9%
Trufa
8 6.2%
Szarumán
7 5.4%
Szavazók száma: 19 ( Turlas, Mizar Alkor, Ungwe, Nightmare, Coldarrow1100 ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 4 hónapja #157629 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Ragoran írta: Remélem azért idáig nem fajul a világ

Csak Svin fantáziája... :roll: Bár szerintem ennél hülyébb kérdései is vannak még.. ha meg nem, akkor leszenk... :evil2:

Golli és a skizoja rúlz :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157626 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Remélem azért idáig nem fajul a világ.
Szarumánra szavaztam,mert a meggyőző képességével tuti nyerne..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157612 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Üdv!

Én nem a kedvenc szerprőmre szavaztam, hanem Frodóra, méghozzá a film miatt. Olyan szép kék szemei vannak, meg annyira elesett, meg annyira jóképű (egyesek szrint) Elijah, hogy ő nyerne szvsz.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157608 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
No én Pippre szavaztam (könyv alapul véve)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157588 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Erda niire (Area) írta: Én a kedvencemre szavaztam (Éowyn), de szerintem Aragorn nyerne, mert "Én Király vagyok, és aki nem rám szavaz, az megjárja" :mrgreen:


Errol a Monthy Python jut eszembe :D
'Kiralyra nem szoktak szavazni!' :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157521 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Hújaj.. 8O
Sokáig agyaltam, hogy Samu vagy Pippin, de végül az utóbbi győzött. Pip az állandó humorkodásával, kedvességével, dudorászásával, és így is százszor normálisabb, mint VV-Laci..
És minden humora ellenére meglepően jól tud disztingválni.. néha :P ! (Lásd: Szilszakáll, Denethor)

Gimli túl sokat zsörtölődne, Legolas kissé kényeskedne, Arwen hanyagolná a házimunkát, Faramir túl tökéletes és okos, Boromir néha összeférhetetlen, Frodóban semmi rendkívülit nem találni hétköznapi létfeltételek között (bocs, Frodó-fanok..), Trufa.. hmm.. nem olyan eredeti, mint Pip. Éowynnak azért nem lenne esélye a véghajrában, mert szvsz ezt a műsort több nő nézné, mint férfi.


ÉOMER HOL VAN?!!!!! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157512 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Arwen nyerne, mert őt utána jól el lehetne adni a tvben meg a lapok címlapján...
Na jó, ez cinikus volt...
Én személy szerint Gollamet látnám szívesen a végén, miután kiszavaztatta még Szméagolt is magából. :P

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157506 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Frodo, mert Ő elég kitartó lenne!!! :roll: /Igaz kéne neki Samu is, de végülis az utolsó fordulóig simán együtt lennének szerintem./ Amúgy meg olyan aranyos, mindenki kedvence lenne... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157500 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Jó kérdés, én Gollamra szavaztam, bár szerintem bárki megnyerhetné a felsoroltak közül...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157475 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Nilraen írta: De Gollam se lenne semmi...még egyedül is jól elbeszélgetnének... :lol:


Ez fájt...

Egyébként Faramirra szavaztam ( a könyv alapján)
de nem tudom:
Gollam mindenkinek agyára menne a skizofréniával
Samu állandóan főzne, már unnák
Aragorn nem túl tiszta...
Gandalf kissé nagyképű
Legolas állandóan szépítkezik
Faramir mindenkinél okosabb akar lenni, a többieket frusztrálja
Pippin és Trufa állandóan esznek és hülyéskednek
Szarumán addig addig szervezkedne mígnem belebukna
Gríma nem tud egyszerre több embernek hízelkedni
Frodó folyton a nyakláncát szorongatná és emberségre meg békére szólítana
Éowyn túl feminista
Gimli mindenkinek Galadrielről áradozna
Arwen állandóan csak hímezne
Boromir pedig folyton Gondor dicsőségéről beszélne

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157472 Írta: Estel Adániel
:D Egyetértek Eryvel: Aki egy balroghancúr után engedélyt kap visszatérni a játékba úgy, hogy még a köpenyét is kimossák, az szvsz gond nélkül verné a mezőnyt, minden szavazat ellenében... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157430 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szarumán, mert ő kezében tartaná a többieket, és tudná, hogy mikor kit kell ki ellen kijátszani ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157390 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Erda niire (Area) írta: Én a kedvencemre szavaztam (Éowyn), de szerintem Aragorn nyerne, mert "Én Király vagyok, és aki nem rám szavaz, az megjárja" :mrgreen:


Éowyn? Ugyan már! Nekem is ő a kedvencem, de amilyen balhés darab, nem hiszem, hogy a nagy többség támogatná.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157383 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Aragorn, mert ő a KHIRÁLY!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157378 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Pippin..
Hát mégis ki röhögtetné a népet??
A női rajongótábort figyelembevéve viszont jó esélye van Legolasnak,Aragornnak és Faramirnak is....
De Gollam se lenne semmi...még egyedül is jól elbeszélgetnének... :lol: Rajta biztos jókat csámcsogna a nép...
A bentlakók,meg biztos szeretnék Samu főztjét..kiv. talán Gollam(Ostoba dagadt hobbit!)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157346 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Jé mennyien szavaztak Gimlire és Legolasra! 8O Pedig én azért szavaztam Gimlire, mert gondoltam úgyse fog senki! :mrgreen:
De miért? Én azért szavaztam rá, mert, köhöm, egy kissé unalmas. :P 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157309 Írta: Erda niire (Area)
Én a kedvencemre szavaztam (Éowyn), de szerintem Aragorn nyerne, mert "Én Király vagyok, és aki nem rám szavaz, az megjárja" :mrgreen:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157300 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Annyira nem érdekelne senkit, hogy ki az a Gollam, hogy ki sem szavaznák. :lol: :twisted:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157266 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szarumán mert hangjával megbűvöli a szavazókat :evil3:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157259 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Hát ugye nehéz kérdés... Legolast azonban tényleg senki nem tudja überelni: nem egy kötözködős alkat, na jó, kivéve ha törpöről van szó - szóval egyik lakótársa se utálná ki. A női szavazótábor szintén az ő pártján áll, a férfiak... hát az kicsit nehezebb... Sokan idegesítő piperkőcnek tartják... Nem is értem, miért... :wink:

A másik esélyes Faramir lett volna, mert ő se az a konfliktusos arc, szóval úgy jól megvan majdnem mindenkivel.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157254 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Galadh írta: És ha kiesik a kontaktlencse, és lenő a haj? :D :evil3:


Erre csak azt tudom mondani, hogy miután Michel Jacksonnak az orra esett le, ez már botrányszámba se igazán menne... :wink:
Ami Legolas szexuális orientációját illeti, nem biztos, hogy az ilyesmi hátrány egy ilyen nemi összetételű csapat mellett! Tudod, a lakók közül senki nem akarná kiszavazni, mert reménykednének, hogy hátha a végén lesz nála esélyük...
Na jó, asszem kicsit kezdek eldurvulni. Bocsánat minden Legolas-rajongótól... :oops:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157247 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Legolas télleg az utolsók között esne ki... de biztos nem nyerné meg... Legolas b...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157246 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
És ha kiesik a kontaktlencse, és lenő a haj? :D :evil3:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #157245 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Ugyan már: Legolast a szép kontaktlencsés szemeivel úgyis bejuttatják a fanatikus női rajongói! Másnak esélye sincs!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157238 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Gandalf. Ő ki tudja bulizni... :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157236 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Boromir, azért, mert ;) :P

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157235 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Ha van 3 szavazat össz.. akkor az mér csak 99% összeadva? :D

És igaz, h Szarumán befolyásolni tudta az embereket.. de tvn keresztül? 8O

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157231 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szarumán - meglehetősen nagy hatással tud(ott) lenni az emberekre. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157228 Írta: svindler
Rég volt új szavazás. Azt hiszem újabb 'gyöngyszem' jutott eszembe, kellően pihent állapotomban, úgyhogy rögtön közzé is teszem.

Ha A Gyűrűk Ura szereplői egy kiszavazásos valóságshowban indulnának ki nyerne szerintetek?

Sajnos csak a fentebb felsorolt szereplők fértek bele a szavazásba. (kicsit érdekes a fiú/lány arány, de hát ez van)
Persze elméletben bővíthető még a lista realityshow potenciállal megáldott karakterekkel. pl.: Szauron :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére