Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?

×

Szavazás: Melyik, Középföldén jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Fullánk (Bilbó/Frodó kardja)
20 9.5%
Andúril (Aragorn kardja)
27 12.9%
Legolas íja
20 9.5%
Gimli fejszéje
9 4.3%
Gúthwine (Éomer kardja)
8 3.8%
Orcrist (Tölgypajzsos Thorin kardja)
8 3.8%
Hadhafang (Idril/Elrond/Arwen kardja)
20 9.5%
Gandalf botja
17 8.1%
Nazgúl tőr
11 5.2%
Glamdring (Turgon/Gandalf kardja)
17 8.1%
Belthronding (Beleg Cúthalion íja)
15 7.1%
Gurthang (Túrin kardja)
18 8.6%
Aeglos (Gil-galad lándzsája)
11 5.2%
Grond (Morgoth pörölye)
9 4.3%
Szavazók száma: 43 ( Miya, Aranill, Lordrobee77, *Berenice*, Cinderella ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 10 hónapja #259912 Írta: Vikil
Tudtátok hogy Legolas íja magyar íj :?: (szerintem igen)
Imádom az íjakat itt ki tud lőni íjjal??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259768 Írta: Nóli i linantea
Többen egy ellen, vagy mindenki mindenki ellen, esetleg lesznek elődöntők?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259763 Írta: Ulmo

Nóli írta:

Ery írta:

Nóli írta: Szóval kikkel harcolok Gronddért?


Velem. Kemény menet lesz! ;)


Az biztos... Aggódom előre is, de eddzek. (Bár tán meg kéne hátrálnom - igen, könnyebb lenne - de nem) Majd a táborban lejátsszuk... :)
(Végre tudok menni!!! :hello: )


Meg velem is, a tavalyi táborban az én kezemben volt :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259761 Írta: Nóli i linantea

Ery írta:

Nóli írta: Szóval kikkel harcolok Gronddért?


Velem. Kemény menet lesz! ;)


Az biztos... Aggódom előre is, de eddzek. (Bár tán meg kéne hátrálnom - igen, könnyebb lenne - de nem) Majd a táborban lejátsszuk... :)
(Végre tudok menni!!! :hello: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259758 Írta: Felagund

Ardenis írta: Nem tudja valaki, hogy mikor zárul le ez a szavazás, és hogy lehet-e javaslatot küldeni? :roll:


Javaslatot mindig lehet küldeni! ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 10 hónapja #259757 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?
Nem tudja valaki, hogy mikor zárul le ez a szavazás, és hogy lehet-e javaslatot küldeni? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259741 Írta: Ery

Nóli írta:

Ulmo írta: Adj hozzá még négyet a Grond szavazataihoz, és kijön a valós kép.


Szóval kikkel harcolok Gronddért?


Velem. Kemény menet lesz! ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259739 Írta: Nóli i linantea

Ulmo írta:

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Szóval, csak nekem kell grond? Helyes. Az enyém lesz, és csakis az enyém... :twisted:
Tudom, h Gandalf botjával "jól oda lehet csapni",de az nekem nem stílusom. Az a lóbálós, rázúdítós sokkal inkább :twisted:


Tévedés, mások is szavaztak rá, csak technikai okok és a (tünde) ötötdik hadtest miatt szavazatuk törlődött.


Adj hozzá még négyet a Grond szavazataihoz, és kijön a valós kép.


Szóval kikkel harcolok Gronddért?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259597 Írta: Niphredil/Szméagol
Én Gandalf botját választanám, ha másra nem, zseblámpa helyett jó :D

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259361 Írta: Ízisz
A piros sarokban Andúril, a Nyugaaaaaaat Lángjaaaaa!
A kék sarokban az íj, mely már több száz, vagy ezer orkot ölt meg :arrow: Legolas íjaaaa!

/me örül, h ők vezetnek. :P

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 10 hónapja #259336 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?
Azért nincs NAGY különbség. :evil: MORCI!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259236 Írta: Timona

Ardenis írta: A Hathafang is jól néz ki, de nem tetszik a neve :roll:

Hát, talán mert Hadhafang :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 10 hónapja #259217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?
Na majd vigyázok!!! A Hathafang is jól néz ki, de nem tetszik a neve :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259071 Írta: Olorin.papa

Ardenis/Padme írta: Maradjunk a nazgúl tőrnél, mert az tök jól néz ki a filmben. :twisted:


Csak vigyi, hogy meg ne vágd vele magad! :dead:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259062 Írta: Ízisz
Csak sajnos elporlad... de zsebbe jól jönne [size=9:3lww1d7w]ha meglátnék egy Gyűrűhordozót, tudnám használni! :lol: [/size]

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 10 hónapja #259058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?
Maradjunk a nazgúl tőrnél, mert az tök jól néz ki a filmben. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258882 Írta: Niph

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: Andúrilról ez újrakovácsolásáig nemigen mondható el...

Na meg az újrakovácsolása előtt nem is volt Andúril, hanem Narsilnak nevezték. :) Halálvas meg továbbra is rúlz! :D


Jól van na!!!!!! Nem úgy értettem na!!! Azt akartam mondani rövinden szólva hogy az Andúril lett negyedkorban ismert. De ha nem akkor mel culpa ha rosszul tudom. A többi kard is remek és jók...Naa.... :P :oops: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258868 Írta: Ery

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Szóval, csak nekem kell grond? Helyes. Az enyém lesz, és csakis az enyém... :twisted:
Tudom, h Gandalf botjával "jól oda lehet csapni",de az nekem nem stílusom. Az a lóbálós, rázúdítós sokkal inkább :twisted:


Tévedés, mások is szavaztak rá, csak technikai okok és a (tünde) ötötdik hadtest miatt szavazatuk törlődött.


Nem ötödik hadtest, hanem ötödik hadoszlop! S mint azt korábban megjegyezték valószínűleg Maedhros keze is benne van... legalább az egyik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258812 Írta: Ulmo

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Szóval, csak nekem kell grond? Helyes. Az enyém lesz, és csakis az enyém... :twisted:
Tudom, h Gandalf botjával "jól oda lehet csapni",de az nekem nem stílusom. Az a lóbálós, rázúdítós sokkal inkább :twisted:


Tévedés, mások is szavaztak rá, csak technikai okok és a (tünde) ötötdik hadtest miatt szavazatuk törlődött.


Adj hozzá még négyet a Grond szavazataihoz, és kijön a valós kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258811 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli

Phaedra/Namarie írta: Második helyen nálam Legolas íja áll, de azért nem erre szavaztam, mert bár szép és hatékony, ha elfogy a ynílvessző, akkor sok mindent nem lehet vele kezdeni.


Pedig NHE-ben Szürke nagyon jól és roppant muzikálisan oldotta meg a pótfunkciót ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258810 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258809 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Ki merészelte azt hinni, h elveheti tőlem Gúthwinét? Erről tessék gyorsan letenni, ő az én Drágaszágom..! ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258790 Írta: Nóli i linantea
Fú, hát ez nagyon felháborító.
Nem baj. AKKORIS a ZENYÉM lesz... :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258785 Írta: Alyr Arkhon

Nóli írta: Szóval, csak nekem kell grond? Helyes. Az enyém lesz, és csakis az enyém... :twisted:
Tudom, h Gandalf botjával "jól oda lehet csapni",de az nekem nem stílusom. Az a lóbálós, rázúdítós sokkal inkább :twisted:


Tévedés, mások is szavaztak rá, csak technikai okok és a (tünde) ötötdik hadtest miatt szavazatuk törlődött.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258782 Írta: Nóli i linantea
Szóval, csak nekem kell grond? Helyes. Az enyém lesz, és csakis az enyém... :twisted:
Tudom, h Gandalf botjával "jól oda lehet csapni",de az nekem nem stílusom. Az a lóbálós, rázúdítós sokkal inkább :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258741 Írta: Cerebrum
Fullánk. Nagyon pofás kis kard. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258722 Írta: Ben

Alyr Arkhon írta: Andúrilról ez újrakovácsolásáig nemigen mondható el...

Na meg az újrakovácsolása előtt nem is volt Andúril, hanem Narsilnak nevezték. :) Halálvas meg továbbra is rúlz! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258706 Írta: Ízisz
Én Legolas íjára szavazok!! (tam)

Egyébként: A Elbereth Gilthoniel!! Van végre új szavazás! :D Hurrá

Legolas íja: a legnagyobb hatótávolságú, és szvsz a legszebb. :)

Gimli fejszéje 0-án álldogál... :twisted:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258572 Írta: Alyr Arkhon

Niph/Elentári írta:

Nefadar írta: mivel vívok, én ezért Andurilt vagy Gandalf kardját választanám, mert ezek a fegyverek állnak a legközelebb hozzám


Én is Andrúilt választottam mert az amúgy is ismert kard a negyedkorban. Csak annyit akarok ezzel mondani hogy a végül is a negyedkorba minden máas elavultá vált. :twisted: :twisted:


Elavulttá?
Glamdring, Orcrist meg Fullánk évzredekig hányódott mindenfelé, és egy troll üregben találtak rájuk ismert gazdáik. Ennek ellenére tökéletes állapotban voltak.
Andúrilról ez újrakovácsolásáig nemigen mondható el...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258559 Írta: Niph

Nefadar írta: mivel vívok, én ezért Andurilt vagy Gandalf kardját választanám, mert ezek a fegyverek állnak a legközelebb hozzám


Én is Andrúilt választottam mert az amúgy is ismert kard a negyedkorban. Csak annyit akarok ezzel mondani hogy a végül is a negyedkorba minden máas elavultá vált. :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére