Törp csapat

×

Szavazás: Legyen törp csapat a 2006-os Tolkien táborban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, és ha lehet szeretnék tagja lenni
31 27.9%
Igen, de nem szeretnék tagja lenni
67 60.4%
Nem, hacsak nem biztos hogy nem leszek tagja
6 5.4%
Nem, semmiképpen sem
7 6.3%
Szavazók száma: 1 ( Húrin )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 6 hónapja #273520 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törp csapat
Az a baj a "mindenki oda kerül, ahová akar"-ral, hogy egyenlőtlen csapatok lesznek. Gondolj bele: tele lennénk tündével, lenne egy népesebb darkside, meg egy-egy kislétszámú ember- törp- hobbitcsapat. Olyan 10:50 arányban.
Szívem szerint én is lennék valami más - de most tényleg: annyira gyerekek vagyunk, hogy komolyan elrontjuk magunknak a tábort, ha neadj'Eru, törpcsapatba kerülünk? Marhára nem az a lényeg, hogy mi is az, hanem a közösség - és annak meg nem látom akadályát. Pár éve jó volt a törpcsapat.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273359 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Törp csapat
Véleményem szerint mindenképp legyen törpcsapat, és ezentúl mindenféle- és ha lehet, TÉNYLEG mindenki maga választhassa ki, melyikhez szeretne tartozni. Ez jelentősen megkönnyíti a szereppel való azonosulást, és sikeresebbé teheti az egész tábort.

Magam részéről semmi bajom a törpökkel, hiszen ha akarnak, tudnak nagyon kedvesek és udvariasak is lenni. :wink: Tartozni viszont tündecsapthoz szeretnék. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273287 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Törp csapat

Dreamer_KF írta: Naná!

Törpék rulz! Akik nem kedvelik őket, annak ajánlom a Trollslayer sorozatot :twisted:


Bocsánat, törpék a Hófehérkével élnek bűnös kapcsolatban, és heten vannak!
Nálunk Törpök élnek!!!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273281 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat

Ery írta:

Gandalf írta: Arról nem lesz szavazás.


De nem bizony!


Mert evidens, hogy lesz, vagy mert reménytelen? :twisted: Bár, ha "Szauron" a kiagyaló... :oops:

Én mondjuk lehet, hogy élvezném a törpséget. Lehetne böfögni, sert vedelni (na jó, alkoholmenteset :oops: ) és beszólogatni harc közben... Szakállt meg kreatívkodás címén kreálnánk, és nem kéne csapatpóló, csak csapatszakáll...

Most elképzeltem:
Törp csapvez: Durin nééépe! Vacsorához sorakozó!!! Szakállt fel!! Mindenki a sajátját!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273256 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Törp csapat
Naná!

Törpék rulz! Akik nem kedvelik őket, annak ajánlom a Trollslayer sorozatot :twisted:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273236 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Törp csapat
Én a másodikra szavaztam. Eddig is nagyon jól elvoltam az ember csapatokba szóval inkább nem lennék törp. ([size=9:30a1pvx0]márcsak a magasságom miatt se)[/size] :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273202 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törp csapat

Gandalf írta: Arról nem lesz szavazás.


De nem bizony!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273201 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273199 Írta: Exar Kun
Exar Kun válaszolt a következő témában: Törp csapat
Darkside forever! Én szívesen lennék mondjuk egy angbandi/mordori csapatban...

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273198 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat
Akkor legyen arról is szavazás...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273194 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat
Már bocsánat, jelen szavazás _nem_ a darkside csapatról szól, arra tudom hogy nagy igény van...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273163 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Törp csapat

Esgal írta: ...viszont ha lesz valami darkside-os vonulat, én inkább abban lennék...


Az én sötételf-lelkem is arrafelé húz... :sungl:
(ámbár ne bonyolódjunk ideológiai vitába arról, hogy a sötételfeknek semmi köze a dark-side-hoz... ettől lennék még umbari kalóz :evil3:)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273157 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat

Noredhel (Voronwë) írta: Én szeretem a törpöket, de nem tudnám magam beleélni a törpszerepbe... hacsak le nem vághatom Thingolt, és nem kapunk szééép, hooosszú álszakállakat, mert szakáll nélkül nincs törp...

Különben: harmadkor vagy első kor? (Ne zavarjon senkit, hogy eddig egyedül a Fák napjai nem voltak...)


Különben: Majd meglátod. egyelőre még ez is bőven elég spoiler.

Szakáll: Használd a fantáziádat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273155 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat
Én szeretem a törpöket, de nem tudnám magam beleélni a törpszerepbe... hacsak le nem vághatom Thingolt, és nem kapunk szééép, hooosszú álszakállakat, mert szakáll nélkül nincs törp...

Különben: harmadkor vagy első kor? (Ne zavarjon senkit, hogy eddig egyedül a Fák napjai nem voltak...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273152 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Törp csapat
Azért van pont egy csapatnyi ember akik mindenképpen szeretnének törpök lenni egy tábor erejéig
Ery: egyetértünk:)
A törpök olyanok, hogy egy keretjátékban nagyon jól ki lehet játszani azt a csapatot, én támogatom!
kár hogy olyan választási lehetőség nem volt, hogy támogatom a törp csapatot, de mindegy, hogy belekerülök-e, mert én arra szavaztam volna.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273130 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Törp csapat
szerintem nagyon érdekes lehet végre nem egy emelkedett-kékvérű tünde szemszögéből nézni a világot. beleélni magad a törp kultúrába, megalkotni a törp-szokásokat...én élvezném :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273106 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törp csapat
Hát lehet, hogy meglepő, de ha lenne Dark Side csapat, bizony abba nem jelentkeznék.

Törpök. Hm... Végülis, ha oda osztanának be, akkor ott is megtalálnám a helyem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273071 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Törp csapat
Igen, Dark Side csapat jó lenne. Mondjuk én se paráznék, ha a törpökhöz kerülnék. A törpök nem igazán a szívem csücskei, de én nem vagyok "rasszista". :D Első táborban is jó volt az a csapat. Sztem kéne/kell.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273062 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Törp csapat
Dark Side csapatról felesleges szavazást nyitni, mert biztosan akadna rá bőven jelentkező! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273061 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törp csapat
Mér, szvsz nem gáz egy törp csapat (én az 1.-re szavaztam, bár nem feltétlenül lennék benne, viszont ha odakerülök - mi történhet? :) ), viszont ha lesz valami darkside-os vonulat, én inkább abban lennék (ilyen szavazást nem akarunk?:))

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273054 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Törp csapat
Én arra a 3.-ra szavaztam, mert olyan kacifántosan van megfogalmazva :P

Na jó, azért megértettem (Estel segítségével), de szerintem majd a szavazás végeredményéből következtethetünk (ami már most is érezhető) :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273050 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Törp csapat
Szerintem ahhoz már késő, inkább szavazzon mindenki úgy, ahogy a szíve diktálja, aztán legfeljebb lehet továbbdifferencializálódni egy következő szavazás alkalmával... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273049 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Törp csapat
Szavazzon az is az első válaszra, aki nem akar feltétlenül törp csapatba kerülni, de nem bánja, ha mégis odakerül vagy neki tök mindegy, hova osztják be! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat

Brisa írta:

Alyr Arkhon írta: És emellett meg nem tiltakozhatnak azok akik törp csapatba kerülnek, hiszen megszavazták...


A többség azt szavazta meg - a jelenlegi állás szerint -, h ugyan lehet törp csapat, csak neki ne keljen benne lennie. Magyarul a többség nem akar törp lenni, de nem gátolja meg, hogy aki akar, az lehessen. Azt hiszem, ez a szavazás jelenlegi állásának korrekt értelmezése. :wink:
Ne torzítsd a te szíved vágyad felé az eredményeket. :D


Deee...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273046 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Törp csapat

Alyr Arkhon írta: És emellett meg nem tiltakozhatnak azok akik törp csapatba kerülnek, hiszen megszavazták...


A többség azt szavazta meg - a jelenlegi állás szerint -, h ugyan lehet törp csapat, csak neki ne keljen benne lennie. Magyarul a többség nem akar törp lenni, de nem gátolja meg, hogy aki akar, az lehessen. Azt hiszem, ez a szavazás jelenlegi állásának korrekt értelmezése. :wink:
Ne torzítsd a te szíved vágyad felé az eredményeket. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273039 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat

Gandalf írta: Igen, kb. ettől az eredménytől féltünk. :roll:



Még nincs vége a szavazásnak...
És emellett meg nem tiltakozhatnak azok akik törp csapatba kerülnek, hiszen megszavazták...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273036 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Törp csapat
Tulajdonképpen nekem teljesen érdektelen a szavazás, mert valszeg nem lessz lehetőségem (bármennyire akarom) hogy elmenjek a táborba.
Így nekem csak véleményem lehet.
Vagyis nem tartom rossz ölletnek a törp csapatot, de ne csak "máshova nem kell" emberek legyenek benne, hanem azok, akik akarjá, hogy oda kerűljenek...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273035 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Törp csapat
hobbit-tábor!! :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273012 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273009 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Törp csapat
Olyan, hogy nekemmindegy olyan méé nincsen?:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére