Hova látogatnál el legszívesebben

×

Szavazás: Középfölde mely vidékén időznétek legszívesebben? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Több
21 éve 10 hónapja #59424 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
Én Móriára szavaztam. Nemtom mér, de nagyon tetszik, amikor Gimli énekel róla. Egyéb kategória sajnos nem volt, mert én a Bakacsin-erdőre szavaztam volna.
De szívesen bejárnám egész Középföldét, még Mordort is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59422 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben

Lilah írta: A lista lehetne bővebb is. :roll: A Fehér város csillogó tornyait én is szívesen meglátogatnám, de a tündék is vonzanak. :wink: Talán, amit még éerdemes lenne meg látogatni az a Tündehon. De Középfölde összes vidéke megér egy sétát. 8)


Hát igen :) De azt hiszem, mégis a Fehér Városra vagyok a legjobban kíváncsi... :) :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58644 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
A lista lehetne bővebb is. :roll: A Fehér város csillogó tornyait én is szívesen meglátogatnám, de a tündék is vonzanak. :wink: Talán, amit még éerdemes lenne meg látogatni az a Tündehon. De Középfölde összes vidéke megér egy sétát. 8)

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58203 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
A Megyére szavaztam, mertasszem, ott lennék a legboldogabb. Ilyen apró vidám népek közt :wink:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58109 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
A listával az a baj,hogy kifelejtették Ithiliát (aki nem tudná,itt találkoztak Frodóék Faramirral),nekem az a kedvencem.Egyéb kategória meg nincs,úgyhogy a másik kedvencemre,Mordorra szavaztam...szerintem ugyanis annak a helynek is megvan a maga varázsa,ha teljesen másféle is,mint a népszerűbb helyszíneké.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57940 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
Nos, részemről is az első hely Minas Tirith, azután Völgyzugoly, na, Vasudvard romjai...bakacsinerdőbe is elmennék, persze abba az időben, amikor még laktak ott eldák. Végül szürkerév, retúrjegy nélkül. Hiába vagyok ember, vonz ez a faj..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56749 Írta: Molina
Molina válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
Én először a Fehér Várost látogatnám meg. Mivel a gondoriak (és mások:) büszkesége és a kilátás is biztosan lélegzetelállító. Meg nagyon érdekes és számomra szokatlan fölépítésű. Mármint egy városhoz képest. Köszönet érte Tolkiennek, hogy kitalálta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56375 Írta: Gerion
Gerion válaszolt a következő témában: Hova látogatnál el legszívesebben
Bár Mordorra szavaztam, azért van több hely is, ahol szívesen járnék. Tulajdonképpen majdhogynem az összes...

Not thirsty am I for the blood of Redeemer of thy creed
My hunger can't be satisfied with the flesh of thy Nazarene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52266 Írta: svindler
Sziasztok!

Most a Fórum egy további szolgáltatásával ismerkedhettek meg.
Ezentúl minden hétén újabb szavazást indítunk majd, ahol is eldölhet Középfölde mely vidéka a legnépszerűbb, ki játszott legjobban a filmben, mely nép képviselői a legkedveltebbek, stb ...

Első alkalommal arra szavazhattok, Középfölde mely vidékén időznétek legszívesebben. Nem könnyű kérdés, azt hiszem, mert Tolkien rengeteg varázslatos tájat teremtett. Gondoljátok át jól, és válasszátok ki a legszimpatikusabbat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.181 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére