Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?

×

Szavazás: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

tea sütemény
14 9%
csirke
9 5.8%
gyümölcs kenyér
24 15.5%
tejfölös-fokhagymás lángos
10 6.5%
ostya
45 29%
mézes süti
26 16.8%
pizza tészta
12 7.7%
nem tudom, mert a csípős ketchup mindig elnyomja az ízét
15 9.7%
Szavazók száma: 8 ( Miya, Hirannis, Vic, Telumehtar, Cueddo ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 10 hónapja #58430 Írta: Eleven
Eleven válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Szerintem azért gyümölcskenyér izű, mert az lehet elég tápláló, meg elég finom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58395 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Lángos!Lángos! :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58339 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Nem t'om ti hogy vagytok vele, de a lembas szerintem mindenképpen vmi ropogós, édeskés ostyának képzelem. :o Talán ezért is mézes süti ízű szerintem. :roll: , de nem túlságosan édes, mert az ember nagyon szomjas lenne tőle

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58316 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Csatlakozom Hobbitleányhoz !
Ki volt az a másik barom (bocsánat!)
aki rajtam kívül a "nemtudom mert a csípős kechup mindig elnyomja az ízét"-re szavazott?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58205 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Azért szavaztam a mézes sütire, mert nem t'om miiért :( Szerintem ennek a dolognak nincs emberileg leírható íze. Ezen még soha nem gondolkoztam. :roll:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58066 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
az ostyára szavaztam, azonban hozzá kell tennem, hogy SÓS ostyára gondoltam. És mindenképpen ropogósra. :)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57947 Írta: Konrad Ravens
Konrad Ravens válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
A csirke honnan jutott eszedbe?????

Egyébként szerintem mindenképp édes jellegű íze lehet.
(Pl. gyümölcskenyér vagy mézes süti)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57939 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Nos, részemről egyik sem, szerintem mindig olyan ízű, mint amilyennek szeretnénk. Ha már tündék csinálták, legyen érdekes, ne holmi templomi ostya...Egy is legenda sose árt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57792 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?

Estel Adániel írta: Most jutott eszembe :idea: egy kis segítség, avagy támpont a választáshoz: Melyik szerintetek a felsoroltak közül az az íz, amit Gollam és az orkok a legjobban rühelhettek? :roll:


Hát sztem mindenképpen vmi finom és édes íz... jó, most jön a képbe, hogy kinek mi a finom... ;) De sztem nem egy csípős, erőteljes íz, amit annyira rühellnének...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57697 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Most jutott eszembe :idea: egy kis segítség, avagy támpont a választáshoz: Melyik szerintetek a felsoroltak közül az az íz, amit Gollam és az orkok a legjobban rühelhettek? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57647 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?

Svindler írta: Brisa: Epp Te panaszkodtal minap, hogy milyen nehez volt szavazni arra, kit is hagynal ki a GYU-bol. Most itt egy konnyed kerdes, minden nehezseg nelkul es erre tessek, megint csak nem megfelelo ;)

Legkozelebb arra szavazunk, hogy mire szavazzunk. Jo lesz ugy? :lol:


Bizony Svin, még gyakorolnod kell. :wink: :D Az eddigi legjobb kérdés az első (Hová mennél el legszívesebben?) /Tényleg, mikor megyünk akkor Völgyzugolyba? :lol: / és a szerelmespárok voltak (Éljen Earendil és Elwing!).

(Én amúgy kíváncsi lennék arra, hogy kinek melyik Tolkien-mű tetszik. Csak az a baj, hogy sokan nem olvasták a Szilt.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57624 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
ja,és teccik as kérdés!pont az én szintem... :D :D :D :D :D :D :D :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57623 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Az öcsémmel 1ütt a lángosra szavaztunk! :P
szeressük a lángost...
De azért ne legyen túl fokhagymás :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57600 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Hmm... elkövettem egy hibát... ahogy megláttam az ostyát, rögtön arra szavaztam, hiszen a lembas az egy ostya!

De arra nem gondoltam, hiogy az ízét kellett volna néznem, nem az állagát... :lol:

De az az igazság, hogy ízre úgysem tudtam volna szavazni, mert fogalmam sincs milyen lehet, elvégre semmire nem hasonlít! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57582 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Ha a gyümölcs kenyér nem lett volna, én is az ostyára szavaztam volna... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57577 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Brisa: Epp Te panaszkodtal minap, hogy milyen nehez volt szavazni arra, kit is hagynal ki a GYU-bol. Most itt egy konnyed kerdes, minden nehezseg nelkul es erre tessek, megint csak nem megfelelo ;)

Legkozelebb arra szavazunk, hogy mire szavazzunk. Jo lesz ugy? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57543 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Csokis nápolyi!! Az miért nincs? Ehhez még a legközelebb az ostya volt, úgyhogy arra szavaztam... :roll: Leginkább a Manner ostyához hasonlítanám. :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57541 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Svin, nem mondom, ez aztán értelmes kérdés volt... :P :roll: :wink:

A helyes válasz: lembasnak pontosan olyan íze van, mint a lembasnak. Szvsz is. 8) :roll:

(Hogy is van a mondás? Ja igen... hülye kérdésre hülye válasz. :D :D :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57393 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Én a tea süteményre szavaztam! :P :P
De a legszimpibb a csípős kecsöp és az a lángosos, de mondjuk az nem illene a lembashoz! Mondjuk akkor tea sütemény íze sem lehet, merthogy attól szomjasak lesznek utána.... Bár teasüteménye válogatja! :P
________________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57385 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
én oan semmienízűnek képzelem a lembast, ami viszont naon nagy energiával bír, és ami elomolva a szájban Bmi kellemes érzéssel, melegséggel tölti el a fáradt vándort :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57380 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Szerintem a lembas semmiképpen sem lehet ostya-szerű, seízű. Egy tünde olyat sose csinálna! Valamiféle gabona-gyümölcs keveréknek tudom elképzelni, valami eszméletlen energia-tartalmú, magas tápértékű, talán még valami koffein-szerű életbentartóval is megspékelt cucc lehet. Persze nem olyan káros hatású, mint a koffein! :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57378 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Svin: azé' az ostya nem ám egy egyszerű dolog. :) Bizony többféleképp is el lehet készíteni, sósan, édesen,+ vastag és vékony ostya is létezik (a vastagság ugye erősíti az ízt), ennélfogva lehetett akár nagyon finom is az az ostya :roll:
Egyébként a sajtos csipsz és a tejf.-fokh. láng. a legszimpibb, de kétlem, hogy a lembasnak olyan íze lenne :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57366 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Szamomra a "tejfölös-fokhagymás lángos" igencsak vonzo, mert azt nagggyon szeretem :) Ugyhogy en azt szeretnem ha a lembasnak olyan ize lenne.

Azonban csodalkozok a sok ostya szavazaton. Mert az ostya elegge izetlen dolog, a konyv szerint viszont a lembast mindenki nagyon finomnak talalja, Gimli kulonosen dicseri az izet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57362 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Én az ostyára szavaztam, arra a semmilyen izűre vékony, hártyaszerű cuccocskára.
Ám a csípős ketchupös is nagyon vonzó volt, de az a helyzet, hogy én majonézzel eszem...! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57331 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Hááát, számomra az ostyának ostya íze van :P
Nem tudom, akkor a többiek azt hiszik, hogy lembas=győri édes? :twisted:
Bocs, nézzétek el, de télleg, a lembas nekem ostya :roll: :D :wink:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57316 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Milyen ízűnek képzeled a lembas-t?
Svin: csípős kecsöp.. :lol: :lol: :lol: Ez honnan jutott az eszedbe?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57310 Írta: svindler
A múlt heti, gyötrelmes kérdés után egy könnyedebb jön :)
Arra a kérdésre kell szavazni, hogy: milyen ízűnek képzeled a lembas-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére