Hol izgultál legjobban a szereplőkre leselkedő veszély miatt

×

Szavazás: Hol izgultál legjobban a szereplőkre leselkedő veszély miatt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Első találkozás a Fekete Lovassal
4 4.2%
Sírbuckák
7 7.3%
A nazgúlok támadása Széltetőn
7 7.3%
A nazgúlok fenyegetése a Gázlónál
6 6.3%
A balrog támadása
10 10.4%
A csata Helm Szrudoknál
4 4.2%
Holtak Ösvénye
5 5.2%
A Banyapók odúja
28 29.2%
Pelennor mezei csata
6 6.3%
A Fekete Kapu csatája
7 7.3%
A Végzet Hegye
12 12.5%
Szavazók száma: 2 ( Gekko, Alhana )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 10 hónapja #60205 Írta: Csavargó
Az elején még nem ngyon izgultam a szereplőkért mert miről szólna a másik két könyv ha itt meghalnak a főszereplők nem igaz? De a banyapóknál nálam igencsak rezgett a léc pedig mindent tudtam előre még mielőtt belekezdtem volna a könyvbe. Szerintem a Minas Tirith-i ütközet is izgi volt Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60184 Írta: Ragoran
A Filmben naon jól lettek megcsinálva a F.Lovasok, mert végülis nincs rajtuk semmi ijesztő (mutatnak egy patát v. egy lófejet) és mégis elérik, hogy megijednek tőlük az emberkék...
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60129 Írta: Adelard
Én a fekete lovasoktól azért ijedtem meg mert a filmen találkoztam velük először ott meg olyan félelmetesek! Főleg az a rész amikor a Frodóék bebújtak előle a gyökér alá...
A banyapóknál egyébként én csak azért nem izgultam annyira mert akkor már tudtam hogy Frodó végig életben marad. Amúgy én is nagyon félek a pókoktól, pláne az ilyen nagyoktól, úgyhogy a filmen lehet hogy nem merem majd végignézni ezt a részt.. :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60101 Írta: Ragoran
Szegény Fekete Lovasoktól nem naon ijedtek(tünk) meg!:-) Bár az a helyzet, hogy én nem emkéxem és azt a részt többször olvastam, akkor már nem oan félelmetes...
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60099 Írta: Ragoran
Esgal:Akkor jók a megérzéseid :P :P :)
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60098 Írta: Esgal
Hát,lehet,hogy egyedül vagyok ezzel,de én a Végzet Hegyére szavaztam.Amikor Frodó bejelentette,hogy övé a gyűrű,és nem dobja,aztán leütötte Samut,komolyan azt hittem,hogy lesz itt egy csavar a végén,és Frodó tényleg átáll.A banyánál nem izgultam,mert valahogy nem éreztem stílszerűnek,hogy Frodó itt és így haljon meg.És persze be is jött a megérzésem...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60070 Írta: Ragoran
Gandi miatt én sem izgultam, mert megvan az a rossz szokásom, hogy egy izgalmas résznél fogom magam és előre olvasok! :P
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59976 Írta: zsoffija
De én meg előreolvastam,és láttam,hogy Gandi még szerepelni fog! :oops:
A Banyára szavaztam(bár...azt is tudtam,hogy Frodó nem hal meg...de ezt azért jobban elhitten!)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59958 Írta: Kincső
Hát, sajna már újraolvastam azóta a könyvet, úgyhogy nem nagvon emlékszem, mennyire izgultam, de szerintem nem hittem el, hogy Frodó meghalt, meg túl gyorsan ki is derült, hogy nem, (ugyanis én nagyon gyorsan olvasok) de íGandalfról elhittem, különben is, azok után, hogy Gandalf nem halt meg...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59892 Írta: Elanor
Én nem ezt mondtam! Igenis gondolkodtam rajta, az összes részt végig gondoltam, hogy mik is történtek optt, és hogy én magam hogy ''éreztem magam'', amikor olvastam, de aztán mégis mindig oda lyukadtam ki, hogy ennél a résznél izgultam a legjobban vmelyik szereplő életéért.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59887 Írta: Narquelie
Szerintem az összes rész izgi volt, nehéz volt nekem választani... mondjuk látom nektek nem...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59874 Írta: Elanor
Igen, én is így voltam vele! Elhittem, hogy meghalt. Vhol mindig reménykedtem, hogy nem így van, de annyira úgy volt beállítva...sőt, még Samu is azt hitte, és emiítt sztem az olvasó is jobban elhiszi.

Van még egy iszonyatosan hülye indokom rá, hogy miért hittem ezt.

A következő:
ugye mindeghyik GYU könyv végén van egy kis összefoglaló szerűség, hogy mi fog történni a következőkben. És ebben nem úgy volt leírva, hogy Frodó útjának utolsó szakasza következik, hanem, hogy a
Gyűrűhordozóé. Tehát én azt gondoltam (a csavaros logikámmal... :D ), hogy ez azért van, mert mostantól más lesz, Samu lesz a Gyűrűhordozó...mondom, hogy hülyeség... :oops:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59856 Írta: Fereste
nos, énis banapókra szavaztam, mert én ott ELHITTEM, hogy Frodo meghalt, pedig én nem vak vmi könnyen hitegethető emberke, és furcsálltam is, hogy a "főszereplő" meghal, de akkoris én ott teljesen abban a hiszemben éltem, hogy Frodo meghalt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #59829 Írta: Rayan
Egyértelműen Banyapók viszi a pálmát, nálam is. Utálom azt a részt, mégis többször elolvastam már, mert olyan ijesztő :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59753 Írta: Ragoran
Én azt hittem, hogy Frodó meghalt és ez is oan Tolkien féle meglepetés :oops:
__________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59747 Írta: Elanor
Huh, mennyivel vezet a mi kis pókicánk... :) )

Én is arra a részre szavaztam, mégpedig azért, mert nem tudtam eldönteni, hogy Frodó most tul.képp. él-e, hal-e. Ez volt számomra a legkérdésesebb rész, és itt aggódtam a leginkább egy szereplőért. Meg akkor, amikor azt lehetett hinni, hogy Trufa meghalt (legalábbis én ezt hittem :oops: ). Amikor Gandalf lezuhant, akkor nem izgultam, mert sajnos lelőtték nekem a poént, hogy nem halt meg... :evil:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59744 Írta: Ragoran
Ithil: Én birom a pókokat!:-)
Svin: Ennél könyebb kérdés lesz? Ezek komolyan elgondolkoztam! Honnan jutnak eszedbe ezek a kérdések?? :P
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59731 Írta: Ithil Iarfeniël
Hú, én a Banyapókosra szavaztam.
Valszeg azért "féltem" ott a legjobban, mert rettegek a pókoktól, főleg ha nagyok (márpedig ez nem volt kicsi) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59624 Írta: Undómiel
Az első könyv olvasásakor szerintem még senki nem elég edzett tolkienileg. A balrognál én borzasztóan féltem, hogy választékos maradjak! De a Banyapók is eléggé megviselt! Folyt rólam a víz meg minden! Szóval megint jó kis kérdést kaptunk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59618 Írta: Adelard
Rago:Egyetértek, ez megint nehéz kérdés :arrow: legalább negyedóráig gondolkodtam a válaszon!
Én igazából azoknál a jeleneteknél izgultam amik a Gyűrű Szövetségében voltak mert amikor néztem a filmet még fogalmam sem volt mi fog történni, és féltem a Fekete Lovasoktól is, de Móriában meg főleg Sarn Gebirnél rettegtem a legjobban. Mikor már a könyvet olvastam, nagyjából
tudtam mi lesz a vége úgyhogy az már nem volt olyan izgi, kivéve talán a Helm Szurdoki csatát

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59614 Írta: zsoffija
Svin:Már megint KomolyaN elgondolkodtattál...
Széltetőn féltem,hogy Frodónak leesik a keze... :(
de nem arra szavaztam 8)
A könyv elején még valahogy nem szerettem meg őket,de a vége felé...jujj,RettegteM! :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59613 Írta: Ragoran
Eia:A Fekete Kapu a történet végén volt, amikor a Gandalf vezette csapat tárgyal Szauron szájával, legalábbis asszem...
Egyébként ez megint egy nehéz kérdés lett! :P
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király....'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59597 Írta: E. Eia Ayna
A Fekete Kapu melyik is volt? :oops: :oops: :oops:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59562 Írta: svindler
Ezen a héten arra lehet szavazni, hogy melyik volt az a rész A Gyűrűk Urában, ahol legjobban izgultál a szereplőkért a rájuk leselkedő veszély miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére