A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

×

Szavazás: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Bilbó beszámolója a hobbitokról
3 4.5%
A hobbitok mulatozása a Zöld Sárkány fogadóban
9 13.4%
Mikor Frodó és Samu meglesi a Nyugatra vonuló tündéket
15 22.4%
Aragorn éneke Berenrol és Lúthienrol
3 4.5%
Boromir beszéde a tanácsban, Gandalf Mordor nyelvén szólal meg
8 11.9%
A csata Balin sírjánál
4 6%
Búcsú Lórientol
16 23.9%
Aragorn és Boromir vitája
7 10.4%
Az összecsapás az Uruk Hai orkokkal
2 3%
Szavazók száma: 9 ( Hunnai, A Fák Úrnője, equus5, Iowa, Telving ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 3 hónapja #83848 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
De pontosan ez volt Rago: Gimli: " A törpkapuk láthatatlanok, néha még a készítőjük sem találja meg őket."
erre Legolas fanyar és szarkasztikus megjegyzése: "nem értem ez miért nem lep meg..." :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83731 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

E. Eia Ayna írta: Hogy a törpkapuk láthatatlanok.. valamit mondott Gimli, hogy "Néha még a készítőjük se..." de nem emléxem már rá... :oops: :roll:


Néha még a készítőjük sem találja meg...
Nem vmi ilyesmi volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83730 Írta: E. Eia Ayna
Hogy a törpkapuk láthatatlanok.. valamit mondott Gimli, hogy "Néha még a készítőjük se..." de nem emléxem már rá... :oops: :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83726 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

E. Eia Ayna írta: "Nem lep meg" - legalábbis nekem ez rémlik... :roll:


Mi nem lep meg? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83692 Írta: E. Eia Ayna
"Nem lep meg" - legalábbis nekem ez rémlik... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83691 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Maffia írta: meg Legolas beszólása Mória kapujában :D


Az mi volt?? :oops: :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83538 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Darkman, nem is tudtam,hogy te törpökön élsz :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83520 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Hát amikor a morcos és önfejű Gimliből előtört a szégyenlős kisgyerek. Az aaaakora volt és oooolyan aaaaranyos, azt hittem megeszem a törpikét : )))))))))))))))))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83483 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Én a Zöld Sárkányra szavaztam (úúúgy teccik, ahogy Trufa és Pippin énekel az asztalon, olyan aranyos :mrgreen: )
De az összes többi, főleg az ajándékozás, meg amikor Celeborn beszélget Aragornnal, és Legolas tündéül beszél :D
Gandalf is tök jó sztem a tanácsban, meg Legolas beszólása Mória kapujában :D

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83297 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

kriszana-Celandine írta: Legyen.

egyébként én is hiányoltam,hgoy Samu nem kapta meg a dobozkát, hogy fogja így újra zölddé varázsolni a megyét a sok pusztítás után :?:


Igen ez tényleg furcsa :? mért hagyták ki... :?: :?:
Egyébként nagyon jó az arész, vagyis az ajándékosztogatás, tehát én is Lórienre szavaztam:)(Nekem nagyon tetszett amikor Galadriel mosolygott.) Bár Boromir-Aragorn vita is nagyon tetszett meg a Lórien elötti részek :) (meg az összes többi)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83236 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Legyen.

egyébként én is hiányoltam,hgoy Samu nem kapta meg a dobozkát, hogy fogja így újra zölddé varázsolni a megyét a sok pusztítás után :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83174 Írta: Ringbearer
Legyen már Karácsony!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83145 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Az eddig látott képek alapján tényleg gyönyörűek lehetnek a tündés részek! jajjj! :itscool:
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83050 Írta: Niphredil/Szméagol
Lórien rulez, de Samu nem kapta meg a dobozkát! Hogy lesz így mallorn a Megyében?
Hobbitos jelenetek nagyon husik, de az összes Khirály!

:wink: :wink: :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83019 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
igen, természetesen én is Lórienre szavaztam, mert kimondhatatlanul gyönyörü (bocsi, nincs hosszú ü betü) :lol:
a tünde köpenyek átadása, és az ajándékok, meg a 3 szál a Galadriel hajából
a búcsúzásnál egyszerüen sírni kell :!:
Bár nagyon tetszik még Aragorn és Boromir vitája. De szerintem mégiscsak Lórien viszi a pálmát
:hello:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82836 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Lórien... egyszerűen csodálatos, ahogy Galadriel elbúcsúzik a Szövetségtől. Ezzel egyenértékű a tündék a vonulása. Elállt a lélegzetem, és hullni kezdtek a könnyeim.. Az az ének! Elmondhatatlan.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82826 Írta: Penngaladiel
Elszántam magam :P
Az utolsóra szavaztam. Méghozzá azért, mert egyik nagy hiányérzetemet pótolta, amikor Trufa és Pippin hősiesen harcolt az orkokkal, csak úgy röpködtek a kezek-lábak! :evil2: :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82732 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Ulmo írta: Ragoran: miért nem jöttél 16-án DVD-t nézni?


Ulmo:Nem engedtek az ősök! :crying:
Estel:ez barom, jó! Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogy lehet lementeni? :oops:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82646 Írta: Estel Adániel
Kincső, ez még csak kilenc szavazat... ne add fel! :D
A wav-ot pedig - ha van lejátszó a gépeden, meghallgathatod.
Teendők: Jobb klikk, Mentés másként (Save Target as...) ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82627 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Úgy látszik, senki nem ért egyet eddig velem... :roll: :)
Estel: az én gépem ehhez a linkhez valami programot kré, ami nincs... :( :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82551 Írta: Erda niire (Area)
afeneenné, hogy nekem nem adatik meg megnézni a DVD-t :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82541 Írta: Estel Adániel
a Galad ven i reniar
hi 'aladhremmin ennorath.
A Elbereth Gilthoniel
ithil nâ thűl, ithil lîn hen...

www.elvish.org/gwaith/sounds/elbereth.wav

Nekem nincs... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82538 Írta: Alyr Arkhon
Üdv!

Ash nazg durbatulúk, Ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatukúk, agh burzum-ishi krimpatul!


Van még kérdés? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82534 Írta: Penngaladiel

Kincső írta: Én talán akkor szavaztam volna Lórienre, ha nem csak a "búcsú" van, de hát így... :roll:

Egyetértek. Lórien teljes egészében: úgy tényleg az az abszolút győztes. Így, hogy csak a búcsú, nem igazán tudnám ezt kiemelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82531 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
szívesen szavaznék, meg is van az extrás DVD. Már csak idő kéne meg egy működő DVD lejátszó :( :lol: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82460 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Én talán akkor szavaztam volna Lórienre, ha nem csak a "búcsú" van, de hát így... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82452 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Naná, hogy Lórien! Ez egész Lórien! Imádimádimád! Meg persze Aragorn és Boz egymásnak ugrása, de azért a Lórien viszi a pálmát! :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82451 Írta: Penngaladiel
Én pillanatnyilag nem tudok konkrétan szavazni egyik vagy másik jelenetre. Azok a kedvenceim, amelyek a hiányérzetemet enyhítették: Lórien (Legolas tünde nyelven beszél :!: ), Pippin és Trufa hősies küzdelme az orkokkal, Gimli és Legolas cívódásai, Boromir jellemének mélyebb kibontása... És tulajdonképpen még mindig nem volt időm teljes egészében végignéznem a filmet :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82444 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Szavazás állása: 1010100000 Ez jó... :) (És 1 szavazat 33% :twisted: )
Én az elsőre szavaztam... Az nagyon tetszik. ("Hol van már az a kölyök?" Ül az erdőben és olvas... :) )
A Tanácsnál a nagy röhögés közben (mármint nem én röhögtem, csak egyesek nem bírták abbahagyni... :roll: ) nem teljesen jött le nekem a Gandalfos rész, meg csak úgy utólag kapcsoltam, amikor Elrond mondta, hogy ezen a nyelven még nem szólalt meg senki VZ-ban... :roll: :?
A Haldíros rész volt még jó - a búcsú az nekem nem annyira tetszett... [size=9:1zi1k0zr](Valahogy nekem Cathe Blancett sosem tetszett Galadrielként... Igaz hogy akkor mosolygott - pontosabban kinevette Gimlit... Szóval "no comment".)[/size]
Meg a nemestündés is tetszett... De mindegyik. :wink: (Meg kell szereznem a bővített videót, ha már DVD-lejátszónk nincs. :roll: :idea: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82426 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Igazság szerint nekem egytől egyig nagyon tetszettek. De a legtöbbet talán Lórien nyert a bővítéssel. Teljesen más, sokkal jobb lett az a rész. És ahogy Gandalf mordori nyelven elmondja a Gyűrűverset, az FÉLELMETES :eek2:

Ragoran: miért nem jöttél 16-án DVD-t nézni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére