Közös főzés

×

Szavazás: Mit főzzünk közösen? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Túrógombóc
2 6.9%
Tócsni
4 13.8%
Nyársalás
8 27.6%
Batyu
12 41.4%
Rakott krumpli
3 10.3%
Szavazók száma: 0
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 3 hónapja #381895 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Közös főzés
Merthogy batyuzni fogunk, ez már biztos.
Vagy aki akar, nyársalhat is: a legtöbb batyuban megsüthető dolog nyársról ugyanolyan finom. Meg a sütő eszköz beszerzése sem hiszem, hogy gondokat okozna majd.
De ezt majd tábor első napjaiban pontosítjuk élőben.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381810 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Közös főzés
Tábor elején kell leadni egy listát, és ami abból belefér, azt megkapjuk. Nagyon drága és/vagy extra dolgokat biztos nem, tehát ami eláll egy hétig és extra cuccot szeretnétek (pl. cukkini, padlizsán és társai, de akár szalonna is), azt hozzátok!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381795 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Közös főzés
a batyuhoz lehet tudni, hogy milyen cuccok állnak majd rendelkezésre, amit beleteszünk? vagy ezt majd előtte veszik meg a megbízottak?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381792 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Közös főzés
Köszi Stara a hozzászólást, igen, pontosan így megy majd. Egyetlen közös főzés lesz, ahhoz semmi mást nem kell hoznotok, esetleg egy-egy guriga alufóliát aki gondolja vagy olyan fűszer, amivel szeretné megszórni batyuját, nyársát. Gondolok itt oregánóra, kakukkfűre, majorannára, de lehet ezeknél is sokkal egzotikusabbra venni a figurát, amit csak gondoltok, és kipróbáltátok és finom, azt nyugodtan.

Az étkezések egyéb szempontból: napi három kaja lesz, ebből kettő meleg étkezés és lesz büfé, ahol mindenki elláthatja magát egyéb ropogtatni meg nyámnyognivalóval.

Ezen túl még kajakultúrához tartozik: lesz teaház is, és ott lehet majd főzni sajátot is és talán rendelni is. Tehát lehet és célszerű saját bögrét hozni, illetve aki szeretne: saját teakülönlegességet.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #381647 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Közös főzés

dave@1989 írta: Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, vagy már el is mondták, nem tudom, de én még új vagyok, szóval nem tudom. :)
A mindenféle alapanyag ellátás (pl. kajaszinten) hogy lesz? Mi vigyünk magunkkal dolgokat, vagy majd már a tábor alatt fogunk bevásárolni, vagy hogy? :S

Ez a közös főzés egyszer lesz csak a tábor alatt, egy ebédet maguknak készítünk el, a bevásárlás erre pedig eddig mindig úgy ment eddig, hogy közösen megvették minden csapatnak amit kértek előzetesen, de pl. fűszereket vihetünk magunknak, vagy ha mondjuk a bográcsra szavazunk (ami nincs is a szavazásban most), akkor az ahhoz szükséges felszerelést is vinni kell. (Ezt leszámítva kapunk enni, csak tányért,poharat kell vinni, legalábbis a 2. levél szerint, meg gondolom evőeszközt is, bár azt nem írja. :D )
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381639 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Közös főzés
Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, vagy már el is mondták, nem tudom, de én még új vagyok, szóval nem tudom. :)
A mindenféle alapanyag ellátás (pl. kajaszinten) hogy lesz? Mi vigyünk magunkkal dolgokat, vagy majd már a tábor alatt fogunk bevásárolni, vagy hogy? :S

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381604 Írta: Ratzkha
Közös főzés téma létrehozva Ratzkha által
Szerintem akinek több nagy kedvence is van, az szavazhat két étekre is.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfRatzkhaAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.139 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére