Beszélgetések

Több
15 éve 1 hónapja #383601 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
tök jó hogy sikerült belelkesíteni Anglachelt, aki pont az az ember, aki nem is akart táncolni és még a csapatelőadásunknál is azt mondogatta, hogy ő bizony nem tud és nem is akar táncolni :D
szóval lányok-fiúk, táncra fel! kezdődik a suli meg minden, úgyhogy ideje felkötni a tánccipőt és irány a balettszőnyeg! :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #383558 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
így van, tényleg mi voltunk a legjobbak!! imádtam veletek táncolni! Mil, hihetetlen jó vezető és táncos vagy(;
és gyertek sokan a főnixbe majd táncolni...mert ha minden jól megy, a lányokkal akikkel a nyitó/gyásztánc koreot előadtuk, megbeszéltük, hogy folytatjuk, és sztem bárki csatlakozhat! összeraknánk új koreokat a többi mtt-s rendezvényre...pl. kömf, tolkien szülinap, tavaszi tali ilyenek(: mit szóltok?lenne kedvetek hozzá?
a fél harcosrend táncolni akar jövőre :D jó ötlet volt, hogy kitaláltuk ezt a harcosokkal együtt koreográfiát! nagyon jót szórakoztunk:D sose felejtem el:D Nóri, nagyon jól csináltad! sikerült kicsit megmozgatnod a srácokat:P Anglachel még a csapattalinkon is bizonygatta, hogy ő tuti a táncos rendbe megy jövőre:D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #382710 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
én is :) és tényleg ez volt a legjobb rend, jöv. jönnek a harcosok is ide :D

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #382580 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
én mindenképp mennék. :D

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #382289 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:meghatott:

bogarkaim, minden veletek toltott percet nagyon elveztem, koszonom nektek!
arra gondoltam, augusztusban tartok jazz-orat, a fonixben. Jonnetek?
lehetne majd videozni is :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #382071 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hogy-hogy ide még nem írt senki? hisz ez volt a legeslegjobb rend.
köszönök mindent, nem csalódtam a táncrendben, sőt sokkal jobb volt mint valaha is gondoltam.
jövőre is biztos hogy idejövök, és ezentúl mindig.
és mi mindig csincitüncitáncosok leszünk, ugye?
pusszantás

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381762 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nnna, visszatértem, örvendezek a sook válasznak :)
készülök nagy erőkkel a táborra, addig kedvcsinálónak megmutatom nektek az éppen készülőfélben lévő sztepptáncruhámról készült képeket, én imádom, és szeretném megosztani veletek a határtalan lelkesedésemet :)
katt

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381724 Írta: Klau
Klau válaszolt a következő témában: Beszélgetések
na én is:)
1. Miért épp a táncrendet választottad? Hát eddig mindig a táncosrendben voltam...nem is nagyon tudnám elképzelni magam más rendben...nagyon nagyon szeretek táncolni!!! Ha egy hétig vagy akár csak pár napig nem táncolhatok, akkor megőrülök...de tényleg:)
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? Hmm...hát 3éves koromtól kb 12évig művészi torna, 3év rsg(talán 9-11éves koromig), 6lve akrobatikus rockyzom, szeptember óta balett meg társastánc. Mindet imádom:)
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? nincs kedvencem...igyekszem minden újat kipróbálni, és a legtöbb bejön:)
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? Szerintem a zenére születik a koreográfia...hallasz egy zenét, és az elkezd inspirálni, és akkor észre sem veszed és egyszercsak azon kapod magad, hogy már táncolsz is:) Az az igazán jó, amikor nézel egy táncot és legszívesebben te is felmennél a színpadra és beállnál a táncosok mellé:)
5. Mi az, ami elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére? Én csak sok sok vidám és felejthetetlen pillanatot szeretnék:)
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni? Nem hiszem...
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? hmm...hát az ilyen rázzuk magunkat ezerrel típusú táncok nem igazán jönnek be...meg az ilyen nagyon vonaglós sem.de nincs olyan amit ki nem állhatok(ill. még nincs:P)

~Heaven isn't a place that you go when you die - it's that moment in life when you actually feel alive.~
*We can't call people angels without wings, so we call them friends :) *
°Life without danger is just a waste of oxygen°
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381722 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hát akkor én is:
1. Miért épp a táncrendet választottad? mert nagyon szeretek táncolni, és táborban még sosem voltam ebben a rendben, mindig csak irigykedve néztem a többi táncost :)
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? hát ugyanannyi, mint a nővéremnek csak én három évesen jártam jazzbalettre :cool:
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? hát szeretem a balettet, kortársat és klasszikusat is, az ír szteppet, a társastáncokat
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? hát először is szerintem akkor jó egy tánc, ha összhangban van a zenével, amúgy meg sztem az a jó zene, ami már ha meghallod szárnyalásra késztet, a szárnyalás pedig egyenlő a tánccal
5. Mi az, ami elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére? hát sokat szeretnék táncolni, valamint sokféle táncműfajba szeretnék belekóstolni és a végén érezni szeretném, hogy végigtáncoltam a tábort :cool:
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni? hát nem hiszem, sztem én ahhoz nem vagyok elég profi ;)
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? hát most így hirtelen nem jut eszembe semmi, de a hastánc nekem se nagyon tetszik, meg én személy szerint nem tudnám úgy rázni :rolleyes:

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381622 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hahó! akkor megpróbálok én is válaszolni ezekre a kérdésekre(:

1. Miért épp a táncrendet választottad? Azért, mert imádok táncolni!!!
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? Ősztől elkezdtem kortárs balettre járni, és szerelmes lettem belé!...ja és úgy 5 évesen jazz balett:P
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? hmm minden, ha jó és élvezhető! Imádok szárnyalni(;
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? A tánc és a zene szerintem összetartozik...már 10 éve zenélek, de amióta táncolok hozzá, úgy érzem teljesebb lett az életem! Imádom, egyszerűen úgy érzem, repülni tudnék, amikor táncolok(: Ami igazán megfog, hogy annyi érzést ki tud vele fejezni az ember!
5. Mi az, amit elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére? Hmm...a lényeg, hogy jól érezzük magunkat, sokat nevessünk, táncoljunk!!! A végére? Izomlázat:P :D és természetesen soksok felejthetetlen élményt!(:
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni? Nem hiszem...lámpalázas vagyok, ha egyedül kell színpadra állnom (sőt még ketten is...) Nekem elég, ha veletek táncolok(:
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? Hát a hastánc engem sosem fogott meg igazán...más nem jutott eszembe. Minden tánc szép a maga módján! És a lényeg, hogy akik csinálják, jól érezzék magukat közben! Egyébként semmit sem ér az egész...(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381551 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hali :) ^^

1. Miért épp a táncrendet választottad?- Háát, alapvetően kiváncsi vagyok mindegyik rendre, egyrészt, ezért sokat próbáltam már, másrészt meg régóta szemeztem vele, de eddig nem mertem :D
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? Jártam jazzbalettre 3 évet, de naaagyon régen volt. :D tényleg. állítólag csak a mozgásomban maradt meg, de nem hiszek nekik :D egyébként itt jegyezném meg, hogy majdnem teljesen laikus vagyok, remélem nem gond. lelkesedésem van :)
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? ír tánc, latin táncok
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? Ha ki tud kapcsolni. szeretem az a zene jó tánchoz, amihez ki sem kell találni a koreográfiát, mert adja magát. ha értitek mire gondolok (:
5. Mi az, ami elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére? Uhh, komolyabb elvárásaim nincsenek. érezzük jól magunkat, táncoljunk, és hogy egy picit bírjam követni a nálam profibbakat :)
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni? Neem, meghagyom a többieknek :)
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? Inkább nem szeretem kategória, vannak táncok, amiket egyszerűen... nem értek. lehet, hogy az a baj, hogy nézem, és nem táncolom... :D

Üdv, Dinc voltam :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381456 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
sziasztok :) gondoltam megválaszolom a kérdéseket
1. Miért épp a táncrendet választottad? mert imádok táncolni, mi másért? :D
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? igen, 5 éve táncolok a madách musical tánciskolában, emellett néha elmegyek latin bulikra is, ahol úgy teszek, mintha tudnék salsázni :)
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? jazzbalett, funky, krump, hiphop, és ír tánc, amit sajna még nem tudok
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? zenében: ha azonnal meglódul a fantáziám, és máris koreográfiákat gyártok rá a fejemben :)
táncban: az apró rafinériákat szeretem a jó koreográfiák mellett. imádom a so you think you can dance amerikai és ausztrál koreográfusait, főleg wade robsont, mia michaelst és a napoleon&tabitha párost
5. Mi az, ami elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére? csak annyit, hogy aranyos emberek legyenek, és hogy táncoljunk egy jót :)
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni? azt hiszem igen, de ez még eldől
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? azt, hogy úgysem vennének fel az orosz balettbe ^-^ hihi... nincs olyan, amit utálnék benne :)

mil: úgy értetted, hogy nekünk kell koreografálnunk? egyébként ha már mtt, akkor gondolom, tünctánc (ami lehetne valami csillogós térdig vagy addig se érő szoknya és ujjatlan topp), vagy ír tánc (mit szólnátok skótkockás szoknyához és mellé fekete felső, fekete harisnya?). de persze nem tudom, csak 5letelek itt :)

puszi

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381420 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Persze! :)

a lista:

Adelard
Andariel
Dindae
Galambos Juli
Julcsi
Karvalics Fruzsi
Klau
Orsi_
Ryana
Rodarth
Virág

illetve Nyüfi, amennyiben táncrendes :D

fúú, szupi lesz ám! én ma ugyan lelépek Dublinba, és csak hétfőn jövök haza, ámde valószínűleg onnan kintről is figyelemmel fogom tudni kísérni az eseményeket :)

a kérdésekre nem muszáj válaszolni, csak amire akartok!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381399 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
jajj de jóóó végre megvan a végleges beosztás...
eddig én is azért nem írtam, mert tudtam, hogy nem ez a végleges...
a kérdésekre majd holnap.
egy végleges listát tudsz írni?
puszilok mindenkit! már csak 7 nap :D

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381335 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
HAlihó meg ilyesmi!
Bocsi hogy eddig nem válaszoltam, csak el akartam intézni, hogy mindenki a megfelelő topikot lássa. Ámde ez most sikerült, hála Ulmonak, úgyhogy bele is vethetjük magunkat az életbe :)

Nnna, tehát Andariel, igen, lesz a végén egy közös bemutató, amihez az az igazság, hogy nem tudom hogyan fogunk tudni előre készülni, mert szinte teljes mértékben rátok szeretném bízni, hogy mit fogtok előadni. A rendi programom nagyon sokféle és színes lesz, választék ("kelléktár") tehát lesz bőven.
Vagy van konkrétabb elképzelésetek? Kitalálhatunk valami extrémet, pl mindenki hozzon fehér zokni, és az lesz a kezünkön, vagy ilyesmi. Nyugodtan eresszétek szabadon a képzeleteteket ;)

Aki már erre jár és becsekkol, válaszolhatna pár kérdésre, hogy előre is kicsit fokozzuk az érdeklődést meg a hangulatot :)

1. Miért épp a táncrendet választottad?
2. Van-e táncos vonatkozásod, ha igen, milyen? :)
3. Mi a kedvenc táncos műfajod? (többet is lehet mondani :) )
4. Mi fog meg téged egy táncban, zenében? (táncszempontból persze :) )
5. Mi az, ami elvársz ettől a rendtől? Mit szeretnél feltétlenül elérni a végére?
6. Szeretnél-e mestervizsgát tenni?
7. Mi az, ami táncból, táncműfajból nem szeretsz, ki nem állhatsz? :)


Hogy jó példával járja elöl, válaszolok én elsőként :)
1. Hát, nehéz kérdés, vaciláltam, mert a szakácsrendhez is közel állt a szívem :) de a tánc azért nálam mindig elsődleges prioritást élvez.
2. Van e, bizony. Showtánc olyan 4-5 év, írsztepp 5 év, jazzbalett, 1 év. Meg különböző kortárs intenzív kurzusok. És imádom az elejétől a végéig, én egy táncszerelmes vagyok. Ez függőség, bizony, de bátran és büszkén vállalom. :)
3. Az én szívem csücske az írsztepp, aminek az ismeretét egyébként az MTT-nek és az én első táboromnak köszönhetem (igen, 5 éve volt.. hogy telik az idő!) emellett a jazzbalett szintén méltó helyet foglal el ezen a listán, ahogy a balett is (nézni annyira nem szeretem, inkább csinálni :)
4. attól függ, milyen tánc. Egy jazzbalettos koreográfiában például az a hihetetlen szenvedély, érzelemdússág ragad magával. az írszteppben és a balettban az a légies könnyedség, ami azt a látszatot kelti, mintha a táncos lebegne... pedig mennyi erő és technika palástolja a mozdulatokat... és minden táncban az a koncentráció és kitartás... én minden táncot csodálok. Zenében kell egy valami plusz, ami magával ragad. Vannak olyan számok, amik hallatán én képtelen vagyok nyugodtan ülni... az az igazi, ami belülről ösztökél táncra..
5. én, azt várom el ettől a rendtől, hogy mindenki fantasztikusan érezze magát, különleges élményekkel gazdagodjon, és megszeresse a táncot. És nem félek minden eszközt bevetni ennek az érdekében :D a végére izomlázas, fáradt, de boldog embereket szeretnék.
6. én nem tehetek mestervizsgát, viszont ti igen! ez annyiból áll, hogy valamely más rend segítségével olyan produkciót kell létrehozni, ami színvonalas annyira, hogy megállná a helyét egy külsős rendezvényen, színpadon, sok néző előtt. nyilván nem profizmust várunk el, de ahhoz közelítő műveket. úgyhogy készüljetek! ;)
7. ki nem állhatom, ha valami fergetegesen jó színpadi produkciót látok, dübörög a zene a fülemben és nekem a nézőtéren kell ülni és nyugtonmaradni. ilyenkor legszívesebben felrobbannék a színapdra és én is táncolnék... na meg őszintén nem szeretem az unalmas balett-előadásokat. szerintem csinálni sokkal jobb mint nézni. :)


na, most rajtatok a sor! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381303 Írta: Klau
Klau válaszolt a következő témában: Beszélgetések
sziasztok:)úgylátom már megvan a végleges beosztás:)puszi mindenkinek

~Heaven isn't a place that you go when you die - it's that moment in life when you actually feel alive.~
*We can't call people angels without wings, so we call them friends :) *
°Life without danger is just a waste of oxygen°
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #381037 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Szerintem nem volt hülye kérdés, sőt! Ezt tényleg meg kellene beszélnünk, mert akkor mindenki úgy készül majd ruhaügyileg...egyébként igen, úgy tudom elő fogunk adni valamit(: Mil, van már ötleted az előadásra? Valami egységes színű ruha kéne, mert az úgy szép(:
puszi!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380974 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
helló mindenki :)

egy (hülye) kérdésem lenne: a tábor végén előadunk valami táncos dolgot? mert akkor esetleg már megbeszélhetnénk mondjuk hogy milyen ruhában leszünk, meg ilyesmi. persze nem tudom, csak tippelek, és tényleg bocsi, hogy ilyen hülye kérdést írok,

pusszancs,

nóri

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380667 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Igen, már látom, köszi!! :) Mil, akkor nem gond, hogy nem küldtem vissza, hogy nálad szeretnék lenn, ugye? protekciós vagyok :P :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380519 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Virág írta: hmm...e-mailt majd holnap nézek, mert ezen a gépen nem tudok...de Julcsi, hol látod, hogy hova vagy beosztva?
Én mindenképp itt szeretnék lenni, de ezt már megbeszéltük(:

E-mailen :D
Táboros e-mailben van benne, amit mindenki megkap elvileg... (majd holnap Te is látod akkor)

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380507 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hmm...e-mailt majd holnap nézek, mert ezen a gépen nem tudok...de Julcsi, hol látod, hogy hova vagy beosztva?
Én mindenképp itt szeretnék lenni, de ezt már megbeszéltük(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380258 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Mil: én nem kaptam e-mailt.

Viszont Hozzád vagyok beosztva. Azonban ezt vegyük kábé félhivatalosnak, mert pl. lesz egy alkalom, amikor biztos, hogy az Írórendnél leszek, ott tartok "órát", lesz egy a főzősöknél, meg egyet Narbnál is szeretnék. Szóval sorry ehh...

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #380157 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Mindenkik!!!
Mivel még nem pontos a két táncrend beosztása, kérlek titeket, lessetek emailt, mert küldtem mindenkinek, hogy kiderüljön hol lesztek véglegesen...
Sikítson aki nem kapott!
köszipuszi!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #379964 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Szia mindenki!
Fogunk táncolni jól! :D
jelenleg értelmesebbre nem vagyok képes, de zsír lesz :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 3 hónapja #379922 Írta: Ulmo
Beszélgetések téma létrehozva Ulmo által
2009-es évi tábor topicja
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.569 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére