Logisztikai Csoport

Több
18 éve 9 hónapja #278493 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Nekem jó, sose értettem hozzá :oops: , legalább ezt is megtanulom :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278488 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
A jövő vasárnap (Kismaros előtti hétvége) délután lesz az általam tartott fejtágító, ahol egy csomó dolgot megtudhattok a pályázatokról és még teát is kaptok. :) Jelezzétek, kérlek, hogy hányan lesztek. Ha nagyon nem tudjuk azt a napot megoldani, akkor szétbonthatjuk két hétköznap estére is, de az nem lenne szerencsés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #278425 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
OK. Akkor tekintsetek csoporttagnak. Köszi :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278394 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Panni írta: Mint ahogy azt már Pandának priviben említettem, én sajnos csak félig-meddig tudok aktív lenni. Az élőtalikra valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni feljárni, de minden munkát szívesen megcsinálok, illetve segítem a többieket, amennyire lehetőségem van rá.


Panni, semmi baj! Azok akik vidékiek és/vagy nem tudnak az élő találkozókon résztvenni, azokra a pályázatfigyelésnél számítok.

A csoport a pályázatokon túl megfelelő raktár és helységek keresésével is fog foglalkozni, révén, hogy ezekhez is pályázat útján juthatunk. Éppen ezért nagyon szivesen látunk mindenkit aki segíteni tud ebben. Ők külsősként lehetnének a csoport tagjai.

Remzy_mama/Eldawen írta: Mindenféle logisztikai kütyüben szívesen segítek, ha szükség lenne rám. Csak szóljatok, ha kellek a csapatba.


Remzy mama: Szivesen látunk a csoportban, s köszönjük az eddigi segítséget is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278385 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Mint ahogy azt már Pandának priviben említettem, én sajnos csak félig-meddig tudok aktív lenni. Az élőtalikra valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni feljárni, de minden munkát szívesen megcsinálok, illetve segítem a többieket, amennyire lehetőségem van rá.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278384 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Mindenféle logisztikai kütyüben szívesen segítek, ha szükség lenne rám. Csak szóljatok, ha kellek a csapatba.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278368 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
A logisztikai csoport konkrét alapítószövegét majd bemásolja ide Brisa, mert neki adtuk le, és én nem igazán emlékszem, mi volt benne.
A lényeg, hogy pályázatokat fogunk írni, hátha valamelyikkel kapunk pénzt (mármint az MTT), meg közreműködünk a székházkeresésben.
És mindenféle logisztikai feladat, ez nem tudom pontosan, mit fed, de valahogy Eryhez - mint logisztikáért feleős elnökségi taghoz- kapcsolódik a dolog. ;)

Ebbe a topikba várjuk sok szerettel, de inkább rendszeresen:
Eryt
Aranillt
Pannit
Gilgolwent
Rabynt
magamat
és még valakik aláírták az alapítópapírt, őket is
meg további érdeklődőket.


Első dolgunk tanulni. :D Tudom, hogy ez a szó más emlékeket is felidéz bennetek, de most hasznos dologról van szó. Telcontar, aki nagyon ért a pályázatokhoz, fog tartani egy egynapos magyarázó- oktató izét, amire jó lenne mindenkinek eljönni.
Első ötlet a most vasárnap volt, de mivel ez túl közeli, nem fog működni.
Ki mikor érne rá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #278262 Írta: Brisa
Logisztikai Csoport téma létrehozva Brisa által
Az új csoport számára. Bővebben majd Panda és Ery...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.138 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére