Kósza Kommandó

Több
15 éve 6 hónapja #377148 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én is köszönöm mindenkinek. Jól éreztem magam. Kellemesen elernyedtem a végére. Ha ídőm engedi a legközelebbin is ott leszek. :)
Gábor Áron... Áucs. :D

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377113 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alyr Arkhon írta: Melian: Ha az ilyet lájtos tavaszi sétának nevezed, nem merek elmenni arra amit már kirándulásnak hívsz...

Azt hiszem ott lehetett a baj, hogy nem melegedtünk be előtte és egyből a meredekkel kezdtünk... punnyadtak vagyunk na :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377102 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Mi is jól éreztük magunkat Szederrel. Mire hazaértünk kialudta magát a BKVn:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377101 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én is köszönöm mindenkinek, hogy végre eljuthattam kószálni és jó volt.

Tegnap ahogy hazaértem vad, cserzett arcú hegyiembernek éreztem magam, akinek kisujjában van az erdő.
Aztán fürdés után elmúlt.

Melian: Ha az ilyet lájtos tavaszi sétának nevezed, nem merek elmenni arra amit már kirándulásnak hívsz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377096 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Melián: ott volt Éva is ! :)

Köszönet és hála a szervezésért. Végülis túléltem és csak egyszer pattantam fel az ágyról, hogy szanaszét görcsölte magát a lábam. :|
Köszönet Rabynnak a kutyiért és mindenkinek a sok finom nasiért :D No és természetesen a jó társaságért!! ;) :D
Brisával beszéltem, jótékonysági célra megy a nagyothalló készülék...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377094 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Bocs, hogy végül nem sikerült mindenkitől elköszönni, de eltűntetek ott a rétes táján, és így csak fél órát késtem, képek meg itten: picasaweb.google.hu/meoituilindo/KoszaKommando#

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377093 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kispajtások,

ezúton is szeretném megköszönni, hogy az év első kószatúráján (az Ördögtől a Tündérig) ilyen nagy számban és lelkesen jelentetek meg, név szerint pedig:
Tündének
Adimnak
Rabynnak
Alyrnak
Metaflorának
Patiszonnak és az ő Oroszlánjának
Sirgonnak
Ardethnek
Emesének és
Jeffnek

na meg Szeder kutyának


Noha a túra elején és végén valóban volt néhány nem annyira lájtos méter :P azért bízom benne, hogy mindannyian jól éreztétek magatokat és szívesen jöttök a következő túrákra is!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377082 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Sirgon Esgalnor írta: Természetesen én is jövök! Érkezésemre számítsatok. Napszak adott, írány a metro lépcső kibúvása, hadsereget nem hozok. (Valahol elkallódot, és még nem került elő takarításkor.)

ki után is rohannánk tüdőkiköpve, ha te nem jönnél? :D :D:D:D:D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #377069 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Természetesen én is jövök! Érkezésemre számítsatok. Napszak adott, írány a metro lépcső kibúvása, hadsereget nem hozok. (Valahol elkallódot, és még nem került elő takarításkor.)

Ééés minden KJFG No.5 rajnogónak www.studiobaestarts.com/ (a short films alatt találjátok)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377068 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Patiszon írta: Rám számíthattok, jó időnk lesz :) Jajj, ő az a kuty, aki vmi köntös ujjába mászkált bele, és ott is ragadt? Zabálnivaló :D Ma jó idő volt, holnapra is hasonlót mondanak a met.hu-n, szóval senkit ne tartson vissza a rossz idő rémképe :D Mellesleg bármikor ki lehet szállni, mert végig közel leszünk a tömegközlekedési eszközök megállóihoz, szóval akár rövidíteni is lehet, csak gyertek :D

Amúgyis, ha esik az eső, legalább nem lesz ott a sok buta városi ember.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377058 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Rám számíthattok, jó időnk lesz :) Jajj, ő az a kuty, aki vmi köntös ujjába mászkált bele, és ott is ragadt? Zabálnivaló :D Ma jó idő volt, holnapra is hasonlót mondanak a met.hu-n, szóval senkit ne tartson vissza a rossz idő rémképe :D Mellesleg bármikor ki lehet szállni, mert végig közel leszünk a tömegközlekedési eszközök megállóihoz, szóval akár rövidíteni is lehet, csak gyertek :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #377044 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: Kedves Kispajtások,

először is azt még nem tudhatjuk, hogy a jövő hétvégén milyen idő lesz (van néhány szakmai jellegű akadálya az öt napnál hosszabb intervallumú hiteles előrejelzésnek, ezért magára valamit is adó, komoly meteorológus ilyet soha nem tesz, ha ilyet olvastok, ne higgyetek neki).

Sajnos nekem a jövő vasárnap nem jó, de szombatra terveztünk egy évadnyitó, könnyed KószaKommandó túrát, csak itt a közelben.
A tervezett útvonal a következő: Farkasvölgy (Ördög-szószék) - Frankhegyi menedékház - Makkosmária - Normafa (érintőlegesen) - Tündérszikla.

Időpont: 2009.03.14. szombat.
Gyülekező helye és időpontja: a 8-as busz megállójában a Ferenciek terén (a Károlyi Mihály utca felé, a könyvtár bejárata előtt!!!), délelőtt 10:00 órakor.

Az útvonal nem érint meredek részeket, tulajdonképpen csak egy jó nagy séta lesz. (Az év első Kósza Kommandóján nem akarok senkit riogatni :P )


A felszerelés a szokásos: kényelmes öltözék, túracipő, megfelelő mennyiségű elemózsia és innivaló.

A kirándulás vége várhatóan 5 óra körül lesz.

Várunk minden Kószalelkűt!

Gyertek sokan!!!
Több jó is van benne. Megismerhetitek az én végtelenül ütődött de aranyos kutyámat, meg séééétálunk egy nagyot végre:) Ma is olyan gyönyörűen sütött a napocska, remélem szombaton is így fog.!
:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376926 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Kincső (Thilanna) írta: Éééés ugye nem mindig szombaton lesz?! :o *szépenkéri*

Kincső, lesz vasárnap is, csak ez a mostani nekem nagyon nem jó (egyébként a helyzet az, hogy nekem sajnos általában a szombatok jobbak, de azért lesz vasárnap is - bár azt nem tudom megígérni, hogy már a következő is :/)

(Nóli, Neked írtam MSN-en, láttad?)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376906 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Éééés ugye nem mindig szombaton lesz?! :o *szépenkéri*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376894 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: Ben, Ery: a tervek szerint mostanában gyakran lesz KószaKommandó, akár egymást követő hétvégéken is, szóval biztosan lesz több olyan alkalom is, ami sokaknak jó lesz.

Hí, dejó! Majd lesz ottanokon Nóli&BiGFooT jelentkezés is, csak szombaton iccsapám épp vénülési évfordulót tart :( Pedig már nagyon kirándulnánk.
Kósza Kommandót, sokatsokatsokat :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376862 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ben, Ery: a tervek szerint mostanában gyakran lesz KószaKommandó, akár egymást követő hétvégéken is, szóval biztosan lesz több olyan alkalom is, ami sokaknak jó lesz.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376848 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Költözni fogunk akkor :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376835 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
úúúú, pí-napi túrázás, jee. kár, h vsz még nem leszek annyira meggyógyulva, hogy menni tudjak. de azért még fontolgatom.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376831 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Metaflora írta: TLV-döntő szervezői megbeszélés 2009. március 14-én szombaton 15:30-tól az MTT helyiségben :'(
Az útvonal ad lehetőséget arra, hogy a kellő időben lecsatlakozva gyorsan megközelíthessem a civilizációt és elinduljak veletek, mégis odaérjek a fent említett programra, vagy éppen az erdő közepén leszünk? :S

Metaflora, a KFKI-nál vagy a Normafánál le tudsz válni rólunk (A Normafánál érdemesebb, mert a KFKI még az első harmadban lesz).

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376830 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Szerintem megyek kószálni. 99 % :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376827 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
TLV-döntő szervezői megbeszélés 2009. március 14-én szombaton 15:30-tól az MTT helyiségben :'(
Az útvonal ad lehetőséget arra, hogy a kellő időben lecsatlakozva gyorsan megközelíthessem a civilizációt és elinduljak veletek, mégis odaérjek a fent említett programra, vagy éppen az erdő közepén leszünk? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376822 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Amennyire lehetséges biztosra ígérnem, ott leszek.

Annyira rég voltam kirándulni, hogy szégyellem bevallani. (pedig van egypár börzsönyi túraútvonal amit kívülről tudtam még régen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376819 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kispajtások,

először is azt még nem tudhatjuk, hogy a jövő hétvégén milyen idő lesz (van néhány szakmai jellegű akadálya az öt napnál hosszabb intervallumú hiteles előrejelzésnek, ezért magára valamit is adó, komoly meteorológus ilyet soha nem tesz, ha ilyet olvastok, ne higgyetek neki).

Sajnos nekem a jövő vasárnap nem jó, de szombatra terveztünk egy évadnyitó, könnyed KószaKommandó túrát, csak itt a közelben.
A tervezett útvonal a következő: Farkasvölgy (Ördög-szószék) - Frankhegyi menedékház - Makkosmária - Normafa (érintőlegesen) - Tündérszikla.

Időpont: 2009.03.14. szombat.
Gyülekező helye és időpontja: a 8-as busz megállójában a Ferenciek terén (a Károlyi Mihály utca felé, a könyvtár bejárata előtt!!!), délelőtt 10:00 órakor.

Az útvonal nem érint meredek részeket, tulajdonképpen csak egy jó nagy séta lesz. (Az év első Kósza Kommandóján nem akarok senkit riogatni :P )


A felszerelés a szokásos: kényelmes öltözék, túracipő, megfelelő mennyiségű elemózsia és innivaló.

A kirándulás vége várhatóan 5 óra körül lesz.

Várunk minden Kószalelkűt!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376804 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Esni fog. :( (

Szerintem elsőre valami könyedebb túrával kezdjünk. Valami könnyed nem egésznapos dologgal.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #376803 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Mit szólnátok, ha a tavalyelőtti nagy sikerű március 15-i "városbólmenekülős" kirándulás emlékére jövő vasárnap (gyk. 2009.márc.15.) mennénk valahova? (Alapvetően szerintem akkor, ha nem esik, mert a nyári eső egy dolog, de a kora tavaszi azért megfázásgyanúsabb.)
Nem mintha ismerném a túraútvonalakat, de hátha akad vállalkozó túravezető *szépennéz*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376797 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Nekem lenne kedvem menni! Valami könnyed túrára és akkor vinném a Szedert is magammal:)

De a következő két hétre esőt mond a koponyeg.hu

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376786 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Csak egyet? :)
(Ahhoz képest, hogy már Völgyzugoly fórumon is külön topic kellett, mert úgyis előbb kirándulunk, mint hogy a fórum meglenne, még mindig sehol semmi... :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376730 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Jön a jó ídő nincs kedve valakinek kószálni egyet a Budai hegyekben vagy a Pilisben?

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369407 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Ezt a kepet nektek csinaltam Burgosban. Azota Terradilla de los Templariosig jutottam, ahol a neve ellenere semmi templomost nem talaltam, csak a ket zarandokszallas neveben.
zarandok.blog.hu/media/image/camino2/DSCF9731.JPG

Drága telcontar, köszönjük a fotót, és köszönjük, hogy onnan a messzeségből is gondolsz ránk...
További jó zarándoklást és lelki feltöltődést Neked!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369405 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ezt a kepet nektek csinaltam Burgosban. Azota Terradilla de los Templariosig jutottam, ahol a neve ellenere semmi templomost nem talaltam, csak a ket zarandokszallas neveben.
zarandok.blog.hu/media/image/camino2/DSCF9731.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.607 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére