Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 8 hónapja #312311 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Az enyém elméletileg ma megérkezett.
Holap külditek, vagy ma nem néztétek a postát?

És hány nevezés futott be eddig?

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312302 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ha minden igaz, igen, holnap mennek ki. Akiknek később érkezik, azoknak jövő héten. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312301 Írta: $Cunnir$
$Cunnir$ válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ja, oké, akkor mégsem érzem magam totál hülyének...vagyis...ő...na, mindegy :D :D :D

Jha, és akkor holnap adjátok fel a feladatsorokat? JHúúúj de izgííííí...MI, Kisbérről már nagyon várjuk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312299 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

$Cunnir$ írta: És hol ez a blog?

:( :( :( :?:

Azt csak az illetékesek láthatják, külsősök nem. A feladatsorokat majd minden jelentkező kézhez kapja postai úton. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312298 Írta: $Cunnir$
$Cunnir$ válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
És hol ez a blog?

:( :( :( :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312192 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
FIGYELEM! FIGYELEM!

Felkerült a közösblogra mind a négy kategória (elvileg) végleges feladatsora.
Holnapig van időtök, hogy ha bármilyen problémát találtok, akkor szóljatok.
Észrevételeket, véleményeket, javaslatokat Ben várja (msn, e-mail, privi,...)!
Ha holnap nem szóltok, utána már nincs javítási lehetőség!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312102 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Panni írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Panni írta: E-mail-es vagy késett jelentkezéseket elfogadunk még?


Dehát ma még feladhatják...


Na ja... csak ismerem az unokahúgomat 8)


Ja... akkor negyedik kategóriába igen. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312101 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta:

Panni írta: E-mail-es vagy késett jelentkezéseket elfogadunk még?


Dehát ma még feladhatják...


Na ja... csak ismerem az unokahúgomat 8)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312097 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Panni írta: E-mail-es vagy késett jelentkezéseket elfogadunk még?


Dehát ma még feladhatják...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312080 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
E-mail-es vagy késett jelentkezéseket elfogadunk még?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311930 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ment egy nevezés Nyíregyházáról is, igaz, az tegnap lett elküldve elvileg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
No. Perpill a kezemben van egy darab I., 1 db II., 3 db III. és 1 db IV. kategória, az utolsó bp-i kivételével mind különböző vidéki városokból(/falvakból?) (Keszthely, Gyöngyös, Kisbér, Debrecen, Sülysáp). Ezeket január 3-án hozta el Ery a pf-ból, szóval lesz még. :wink:

Munkára fel a feladatsorok véglegesítésével! :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311756 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben írta:

Gandalf írta:

Grion írta: Aki jelentkezett a Levelező Versenyre, az már megkapta az első feladatlapot? Mi a kiküldés dátuma?

Még nem kapták meg. Január 10. a jelentkezési határidő, így addig valószínűleg várunk. De reményeim szerint még a héten ki lesznek küldve.

Gandalf, köszi, hogy kiraktad Völgyzugolyra! ;)


Jól van, köszönöm, csak később olvastam, hogy meghosszabbították a határidőt... :lol: De azért köszi. Jó, hogy az ilyen mentálisan gyengébb egyedekhez is van türelmetek, mint amilyen én vagyok. :mrgreen:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311717 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Newra: nem tudom hogy végülis hogy állsz a II. kategóriával, de most nekiállok kérdéseket gyártani, ha erre jársz, please nézz fel msn-re! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311703 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta:

Grion írta: Aki jelentkezett a Levelező Versenyre, az már megkapta az első feladatlapot? Mi a kiküldés dátuma?

Még nem kapták meg. Január 10. a jelentkezési határidő, így addig valószínűleg várunk. De reményeim szerint még a héten ki lesznek küldve.

Gandalf, köszi, hogy kiraktad Völgyzugolyra! ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311702 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Grion írta: Aki jelentkezett a Levelező Versenyre, az már megkapta az első feladatlapot? Mi a kiküldés dátuma?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311591 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Fel a fejjel!

Szerintem tutira sikere lesz, a következő etapban pedig sokan jelentkeznek majd. Addig is hajrá ehhez, az új évben meg lehetne megszállni az iskolákat néhány rendhagyó irodalomórával..

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311540 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Leguanember írta: Na, mi a helyzet? Készen álltok?

Ha minden igaz, a második kategória kivételével a többi készen van. Pontosabban a második is megvan nagyrészt, Newra nekem azt mondta, hogy a hobbitos vonatkozásokat nem akarja megcsinálni, mert régi kiadása van, bár ettől még nem látom akadályát. Az első kategóriát átküldte, csak azóta se jutottm odáig, hogy belenézzek (ma talán átfutom még), a harmadik-negyedik feladatsora, ha minden igaz, rendben van.

Jelentkezésről Kincső tud pontosabb infoval szolgálni, Ery neki adta át az eddigieket, de alább írta, ha minden igaz, hat darab. Persze január 10-ig lehet még jelentkezni, befuthat még pár, remélem. :) Valamit akartam még mondani, de kiment a fejemből... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311535 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Na, mi a helyzet? Készen álltok?

Hány jelentkező akadt eddig?

Hagytunk az AKG-ban két plakátot, amiket lebontottak előzőleg.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311244 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Majdnem 10 plakát van még nálam :roll:
Azokat viszem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311208 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ádám (remélem, olvasod még), nagy színes plakát maradt Panninál meg Kincsőnél is, ha minden igaz, ők hozzák (ugye?! :P ). Én nyomtattam 35 jelentkezési lapot, biztos, ami biztos. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311207 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Elvileg nálam kell lennie egynek... legalábbis Newra hármat hozott fel, én meg kettőt raktam ki, de elő kell kerítenem... :roll:

szerkesztve: meg is van, viszont én csak 3-ra érek fel biztosan. Azért viszem magammal.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311205 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben Kenobi írta: Ádám, nem, nem terveztük, de ha lehetséges, InfoPulton ki lehet hirdetni szerintem, az "alapanyag" pedig ez: link - ennél több info nincs kint a főoldalon sem. Aki akar, még tud jelentkezni gyorsan. :)
Jelentkezési lapom van, de régi dátummal, és most nem tudom, van-e új, azt Kincsőnél kell megérdeklődni (vagy ha lesz időm most, megcsinálom). Mindenesetre meg tudom oldani, hogy kinyomtatok mondjuk 10 darabot, és elviszem LEPre, ha az úgy jó Nektek. :) (Csak pls jelezz visza valamiféleképpen.)

Ery, köszi szépen, Kincső nekem azt mondta, hogy vagy főpróbára, vagy LEP-re hozd. Többről nem tudok, kérdezd meg őt. :)


Ben, nyomtass, hozd el, egy plakát nem maradt sehogyan se?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311173 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ne szórakozzatok, a "tartozom" nem rám vonatkozik, hanem az MTTre :D LEPen megkapja kasszából, a pénzügyi vezetővel megbeszéltem. :P

kaptam tegnap Erytől leveleket, de még nem bontottam ki (meg se számoltam :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311160 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nehogy már összedobjátok!

Azért kell előzetes költségvetési terv a TLV-hez meg minden ilyesmi, hogy az ilyen költségeket az MTT állhassa... Illetve célszerű minden programot úgy összeállítani, hogy önköltséges legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311051 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

TKori írta: Sziasztok!

Kérdés lenne, hogy 2006.05.13. tengwar írásban hogy mutatna? Valaki segítsen legyetek szívesek!

Ha valaki tudja küldje el mail-ben, vagy adjon linket hozzá! tkori@vipmail.hu

Puszi
Kori


Ha jól sejtem, ez nem teljesen ide illő hozzászólás, a Középfölde/Nyelvek és írások topikban a helye. Beraktam oda. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311048 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
én benne vagyok az összedobásban, de sajnos csak később tudok hozzájárulni, karácsony után még össze kell kaparnom magam, de január végére már talán lesz belőle valami.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311046 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Sirgon Esgalnor írta: Kincsö: Tartozol 6eFt pínzzel. :twisted:

Összedobjuk kollektíve? Elvégre nem egy ember csinálja az egészet... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311011 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Sirgon Esgalnor írta: Kincsö: Tartozol 6eFt pínzzel. :twisted:


Tudom :P
LEPen zargass érte engem vagy Rózsa/Anyut, ok?

...

Rájöttem, hogy elviszem du. a maradék plakátot, és szétosztom... :D (már persze néhányon kívül, ami a LEPre kell)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311000 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kincsö: Tartozol 6eFt pínzzel. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.604 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére