Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 8 hónapja #310860 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ery írta: A postán volt 6 jelentkezés. Kinek adhatom át őket?


Nekem! 8) Holnap főpróbán, vagy pénteken Gondolinon, de legkésőbb LEPen. :wink:

Az eszemet meg nemtom hol hagytam :roll: :D Mindenesetre vannak még nálam plakátok, mert kifutottam az időből az elosztással :roll: (azon a páron kívül, amit kitettem, mind oda kellett volna adni Tündének h. adja a LEPesek mellé, de mostmár mindegy, mea maxima culpa :roll: )
És a kiírásból vagy a wordos A/4-es plakát-szórólapból nyomtathatunk (meg persze jellapot).
SZÓt nem viszünk :mrgreen: infópulthoz meg a gyerek-szekcióba kéne kitenni, meg majd szólok a gyerekezőknek (nomeg az infópultosoknak), h. kampányoljanak, ha lehet. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310844 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ádám, nem, nem terveztük, de ha lehetséges, InfoPulton ki lehet hirdetni szerintem, az "alapanyag" pedig ez: link - ennél több info nincs kint a főoldalon sem. Aki akar, még tud jelentkezni gyorsan. :)
Jelentkezési lapom van, de régi dátummal, és most nem tudom, van-e új, azt Kincsőnél kell megérdeklődni (vagy ha lesz időm most, megcsinálom). Mindenesetre meg tudom oldani, hogy kinyomtatok mondjuk 10 darabot, és elviszem LEPre, ha az úgy jó Nektek. :) (Csak pls jelezz visza valamiféleképpen.)

Ery, köszi szépen, Kincső nekem azt mondta, hogy vagy főpróbára, vagy LEP-re hozd. Többről nem tudok, kérdezd meg őt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310829 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem nem voltál vaksi... :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310828 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A LEP-re hoztok plakátokat (2-3 db elég), meg jelentkezési lapokat, meg szóvivőt? InFo pult intézheti a hírverést, esetleg kikiáltjuk.

Vagy vaksi voltam, és intézkedtetek már?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310819 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A postán volt 6 jelentkezés. Kinek adhatom át őket?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310048 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Bocsika ez még tegnap kimaradt........

ha még van erőtők ide s küldeni.........

Laky Demeter Általános Iskola
Rezi
e-mail: lakyisk@axelero.hu

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310038 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mail ment. ;)

Továbbá cikk is rpg.hu-ra.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310034 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #310033 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: RPG.HU-n minden regisztrált fórumozó tud hírt küldeni az Interaktív/Hírek menünél. A beküldött hírt elbírálják és ha megfelelőnek ítélik, kiteszik valamikor.

Na, akkor teszek egy próbát... :)

Gandalf írta: Küldjétek el nekem apontos szöveget, amit Vz-re szeretnétek (túl sok szövegformázás ne legyen benne, mert HTML-ben kell feltöltenem :P )!

Hmm, átküldhetem mailben ( gandalf@tolkien.hu ? vagy hova kéred? :D ), vagy esetleg berakhatom html-be formázásokkal együtt. Nos?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310032 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Ben Kenobi írta:

Kincső (Thilanna) írta: Kérek ötleteket, milyen netes felületen lehet még reklámozni! :idea:

Rpg.hu-ra fogalmam nincs, hova lehet mail küldeni, kultura.hu-val próbálkoztam, nem írtak vissza. Esetleg "belterjesen", ha szépen megkérjük pl. Gandalfot, akkor kirakja a Völgyzugolyra. :) Meg elvileg az Északi Királyságon ( arnor.uw.hu ) is kint lesz. Perpillanat több ötletem nincs, de majd még gondolkozok ezen. ;)

RPG.HU-n minden regisztrált fórumozó tud hírt küldeni az Interaktív/Hírek menünél. A beküldött hírt elbírálják és ha megfelelőnek ítélik, kiteszik valamikor.

Küldjétek el nekem apontos szöveget, amit Vz-re szeretnétek (túl sok szövegformázás ne legyen benne, mert HTML-ben kell feltöltenem :P )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310013 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
internetes címek miatt forduljatok Gandalfhoz

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310008 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Kérek ötleteket, milyen netes felületen lehet még reklámozni! :idea:

Rpg.hu-ra fogalmam nincs, hova lehet mail küldeni, kultura.hu-val próbálkoztam, nem írtak vissza. Esetleg "belterjesen", ha szépen megkérjük pl. Gandalfot, akkor kirakja a Völgyzugolyra. :) Meg elvileg az Északi Királyságon ( arnor.uw.hu ) is kint lesz. Perpillanat több ötletem nincs, de majd még gondolkozok ezen. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310007 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
No jelentem tisztelettel. Cirka 4-5 óra alatt sikerült az összes, Tünde által belinkelt címre kiküldeni a mailt. 8O Köszi Bennek a szerkesztési segítséget és a lelkitámasz-nyújtást. :)
[size=9:2a6gfcaf]De ilyet többet ne kérjen tőlem senki 8O Vagy legalábbis egy ideig ne. :P Még holnap a Niph által belinkelt címekre elküldöm (köszi Niph!), meg ha még mondtok olyat ami nincs rajta a listán (nézzétek meg a saját sulitokat, h. rajta van-e, és ah nincs, és tudjátok a címét, szóljatok), de nem szeretnék most egy darabig @tolkien.hu-s mailszerkesztőt látni 8O :dead: :D (És elegem vana ctrl+c ctrl+v-ből... :P ) [/size]

Kérek ötleteket, milyen netes felületen lehet még reklámozni! :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309990 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszi! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309982 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nos azt hiszem ez mindenképpen ide kivánkozik.......

Általános iskola cimek, ami cimlistán nincs fennt: www.keszthely.hu/15-5165.html

Középsulis cimek szintugy: www.keszthely.hu/15-5170.html

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309604 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
FIGYELEM!!

A verseny jelentkezési határidejét meghosszabbítottuk JANUÁR 10-IG, így van egy hetük jelentkezni, illetve az iskoláknak is van idejük továbbítani a diákoknak a kiírást.

Ellenvélemény nincs. :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309343 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hattori: privi ment. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309330 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Bocs, ha már volt szó róla, nem nagyon olvastam vissza.
Szeretném megjegyezni, hogy ez az iskolán keresztül levelezés nagyon rossz meoldás, én például szívesen jelentkeznék, de a lehetséges csapatársak más suliba járnak. (pedig akár a szilmarilkokos csoportba is mehetnénk, gondolom ott nem lesznek valami sokan)
Van valami megoldás erre?

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309267 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
jelentem 4-es kategória feladatai elkészültek, blogon még nincs fönn, előbb meg kell formáznom a szöveget, ami csak holnap lesz kész. Feladatok Ben által tesztelve :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309120 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Természetesen ki kell küldeni a címekre a "hivatalos kiírást". Mea maxima culpa, de még nem jutottam hozzá. Ha valaki önállósítja magát és megteszi, megköszönöm.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309086 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Na, mert hátha ide gyakrabban látogattok: készítettem egy feladatsort a III. kategóriához, a link fentvan a közösblogon. (Természetesen, ha vki, pl. Kincső rábólint, akkor kirakom ide is a linket, véleményezze külsős is - megoldás nincs benne.)

(Lassan aktivizálni kéne magunkat, de sürgősen... :roll: :evil: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308920 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Annis, én úgy tudom, mindkettő "érvényben van". Ergo ragasztgatunk is, meg szét is küldjük - bár tény, ez utóbbi meglehetősen eméleti szinten jár még, valaki, aki ért ehhez, megcsinálhatná... Az a lista, amit Tünde belinkelt, jó, bár én pl. a monori sulikat nem találtam rajta (vagy csak vak vagyok). :roll: Két ünnep között mindenképpen meg kellene ejteni, KIEGÉSZÍTVE azzal az apró, de fontos aspektussal, hogy a határidő után teszem azt egy héttel beérkező jelentkezéseket is elfogadunk még.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308901 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv!

Megint megkérdezném (immáron talán harmadszor vagy negyedszer) hogy nem egyszerűbb-e ha minden iskola címére küldünk valami értesítőt/plakátot stb a versenyről, és akkor mindenhova kikerülne, ebbe bele lehet venni esetleg a megyei könyvtárakat is. Mert az önkéntes ragasztgatás esetén fölmerül az a probléma hogy nem jut mindenhova, és csak olyanok fognak tudni róla, ahova személyesen elvittük, márpedig így a vidékiek megint megszívnák ami azért szerintem elég bosszantó...

Viszont ha egyéni akciókról van szó, akkor szóljatok mert én is futok pár kört is pécsen, csakhát nyílván nem tudok akkora teljestményt produkálni, mintha minden suli megkapná...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308756 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Na, vittem végre a városi könyvtárba, majd átnézik, és eldöntik, szal nem biztos, hogy kint lesz... A gimiben is kiraktam párat, sőt, már jelentkező is van, egy két fős csapat a 8. G-ből. :D Meg a városi könyvtár mellett most van egy Szalay Könyvkiadós sátor, volt nálam öt wordös plakát, odaadtam nekik, a bácsi hihetetlenül belelkesedett, nem gondoltam, hogy ennyire megörül neki. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308717 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:dr8cljxj](És milyen iskola az, ahol ráhúznak egy hetet a téliszünetre?! Létezik ilyen?! 8O )[/size]


Létezik... pl a mi osztályunknak csak hétfőn meg kedden van tanítás és így 8.-án látom legközelebb a tanintézményem kapuit. És van Fóton is ismerősünk akiknél (általános iskolában) rövidebb volt az őszi szüet, de cserébe kiadták a második hetet is karácsony után. És ebből gondolom hogy nem egyedi az eset :wink:

Amúgy való igaz, hogy ezt akkor kellett volna jelezni, de ha most vetődött fel a probléma akkor most vitassuk meg...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308550 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem várjuk meg, hány jelentkező lesz. Nem zárkózom el attól, h. utólagos jelentkezést elfogadjunk :) De ne szivassuk meg azokat, akik időben jelentkeznek, h. váááárunk a többiekre. Aki jelentkezett, annak kimegy a feladatsor, aki később, annak később. A plakátok úgyis kint vannak már, egyelőre fölösleges átírni, majd január elején, ha kell.
Szerintem. :P
[size=9:3hdm3srr](És milyen iskola az, ahol ráhúznak egy hetet a téliszünetre?! Létezik ilyen?! 8O )[/size]

[size=9:3hdm3srr]Végülis tiszta szerencse, hogy volt 4-5 napotok kritizálni a plakátot, de csak azután sikerült ezt megtenni, miután már kinyomtattattuk. :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308519 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv!

Január 5 valóban neccesnek tűnik, mivel vannak iskolák ahol jan 8.-án kell csak legközelebb menni... és ha szünet előtt nem ér oda a versenykiírás akkor vajmi kevés esélyük van jelentkezni...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308515 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Csatlakozom az ötlethez, hiszen most a téli szünet előtt vajmi keveset foglakoznak "holmi" plakátokkal, és különben is a héten már téliszünet...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308500 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hálás köszönet érte, Tünde! :)


Viszont gyermekeim, lehet, hogy érdemes lenne megfogadni Ádám tanácsát, legyen kicsit később, mint január 5. Félreértés ne essék, nem húzni szeretném a dolgot, remélem, hogy nem ez lesz belőle, de az időnk baromi kevés... és ha jól látom, az iskoláknak kiküldött hivatalos értesítő még sehol sem tart. :roll: Plakáton, ha elérhető közelségben van, át lehet írni, illetve ha tényleg halasztjuk, akkor Ulmot szépen megkérjük, és kirak egy hírt, miszerint módosul a határidő. Aki most fölfigyelt rá, az valószínűleg megnézi a főoldalt, és akkor látni fogja. :) Ettől függetlenül lehet már most is jelentkezni, csak a kezdés később lenne. Lehet csak öt forduló is, ahogy HNE után Newra megjegyezte, aki belekezd, úgyse havonta fog elolvasni egy könyvet, ha tetszik neki... Nos?

(Elnézést, hogy ez így kicsit brainstorming, illetve halogatás-íze van (még egyszer mondom, nem nyújtani akarom, mint a rétestésztát...), erősítsetek/cáfoljatok meg légyszíves... :roll: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308474 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
1 darab a központi gyermekkönyvtárban kitéve
vidékre több helyre LEPes plakáttal küldve
aki LEPes plakátért jött, kapott TLVset is :P - árukapcsolás :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére